דיוני סדרות #128

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי ראיתי גם את הסדרה עם הפיות ולאדעת לא כזה התלהבתי.
טוב אני מניח שזה Better to have watched and not enjoyed so much than never to have watched at all

אני היום סיימתי את הר ברוקבק ומרגיש לי שהסדרה הזאת הייתה טובה יותר.

Lhuna3

Well-known member
לא נשמע כל כך מעניין
יש קטע אחד מאוד נחמד בתחילת הפרק, שבפלנטה הזאת הסטארגייט הוא בגדר משהו שמצאו בחפירות ארכיאולוגיות והם לא יודעים מה זה, אז הם משערים שהיה איזה פולחן לאלים של אבות אבותיהם ומציגים אותו במוזיאון, ואז יש סיור במוזיאון של קבוצה והמדריך נעמד ליד זה ומסביר את זה, ואז בדיוק SGC מחייגים לשם וזה פתאום מתחיל לעבוד ויוצא משם ה-MALP מול המדריך והאנשים ההמומים.
רגע, עד הנקודה הזאת הוא גר כל הזמן בבסיס? זה ממש חרא מצידם.
גם לי זה לא היה ברור, אבל כנראה שכן.
ומצד אחד חרא מצידם, מצד שני כשכבר כן נתנו לו הוא די הוכיח שזה באמת בעייתי.
מה הקשר של דניאל לזה?
אלו מה-TRUST שלחו מסר לדניאל עם טקסט גאולדי כלשהו שהם דרשו שהוא יתרגם בתמורה לזה שהם יעבירו לו וידאו שמראה שטילק לא רצח את החבר, ואח"כ הם גם חטפו אותו ואיימו עליו שאם הוא לא יתרגם להם את זה הם יהרגו את השכנה, שהם גם חטפו.
נשמע שג'ק באמת לא עושה כלום חוץ מלשבת במשרד.
נכון :( כלומר הוא עושה הרבה אבל רק עבודה ניהולית של ה-SGC.
זכרתי את זה בכללי. לא זכרתי שבסוף נתנו לו לעבור לפלנטה אחרת. זה די מגניב. אבל הכוונה היא שהוא עובד בשביל חיל האוויר בפלנטה אחרת?
לא ברור אם הוא עובד בשביל חיל האוויר, זה לא נאמר בדיוק.
אגב, השחקן שמשחק אותו הוא מר שפילד מהנני.
אויש נכון.
ועוד משהו - מופיעה שוב העיתונאית ההיא שהייתה בפרק שבו ראינו לראשונה את ספינת החלל פרומיתאוס. שזה באמת יעיל כי היא כבר יודעת הכל בכל מקרה (אני לא זוכר איך שיכנעו אותה לא לפרסם שום דבר, אבל זה שבגללה אנשים רעים השתלטו על ספינת החלל בטח לא עזרה לה.
ואגב, השחקנית הזאת אולי מוכרת לך - היא שיחקה בהרבה פרקים של עונה 2 של המאה. היא הייתה אחראית אבטחה או משהו כזה בקאמפ ג'האה (אני חושב שבסוף גורילה תלשה לה את הזרוע).
היא נראתה לי קצת מוכרת, אבל אני לא זוכרת אותה בכלל מה-100.
הtrust האלו די בעייתיים.
ואני לא יודע למה אבל I just don't trust them :cool:
כן הם לא הכי trustworthy...

Lhuna3

Well-known member
8X09 Sacrifices
ראייק, הבן של טילק, מתחתן עם אחת הנערות מהשבט של אישטה, החברה של טילק, ומנהיגת שבט הנשים הג'אפה המורדות בגאולד מולוכ, זה שמצווה להרוג את כל התינוקות הבנות של הג'אפה.
טילק בהתחלה מתנגד מאוד לחתונה כי ראייק צעיר מידי לדעתו (הוא באמת די ילד).
אישטה כועסת על טילק, גם על זה, וגם כי מה שהכי חשוב מבחינתה זה להרוג את מולוכ, ומבחינת טילק זו טעות כי רק יבוא גאולד אחר במקומו, והמטרה שלו היא לשחרר את כל הג'אפה, ובשביל זה הקרב "הגדול" צריך לחכות עד שצבא המורדים שלהם יהיה מספיק גדול.
ומולוכ גילה את הפלנטה של שבט הנשים אז ג'ק מסכים שהן יתארחו ב-SGC לכמה ימים עד שימצאו עבורן פלנטה חלופית (והן מגיעות עם ילדים וסוסים ועוד כל מיני דברים שעושים הרבה רעש ובלאגן...)

8X10 Endgame
הסטארגייט נעלם. אופס. מי גנב אותו? ה-trust!
הם משתמשים בו בשביל לשגר טילים לעולמות גאולד, שמפזרים בהם את הרעל שהורג מיידית גאולדים.
שזה רעיון מצוין חוץ מהבעיה הקטנה שזה הורג גם מליוני ג'אפה חפים מפשע (וגם כאלה שלא חפים מפשע, אבל עדיין כולם בגדר עבדים חסרי ברירה).
חייבים שוב להודות שיש להם גם טיעונים שלא קל להתווכח איתם, בהתחשב באיום הקיומי המיידי כמעט של הגאולד על כדוה"א. אבל עדיין אנחנו בעקרון נגד, ובטח שטילק.
מצליחים בסוף להביס אותם ולקחת מהם בחזרה את הסטארגייט, אבל הם גם מצליחים לברוח (בחללית שאוסייריס השאיר/ה מאחור כש-SG1 תפסו אותה).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
8X09 Sacrifices
ראייק, הבן של טילק, מתחתן עם אחת הנערות מהשבט של אישטה, החברה של טילק, ומנהיגת שבט הנשים הג'אפה המורדות בגאולד מולוכ, זה שמצווה להרוג את כל התינוקות הבנות של הג'אפה.
טילק בהתחלה מתנגד מאוד לחתונה כי ראייק צעיר מידי לדעתו (הוא באמת די ילד).
אישטה כועסת על טילק, גם על זה, וגם כי מה שהכי חשוב מבחינתה זה להרוג את מולוכ, ומבחינת טילק זו טעות כי רק יבוא גאולד אחר במקומו, והמטרה שלו היא לשחרר את כל הג'אפה, ובשביל זה הקרב "הגדול" צריך לחכות עד שצבא המורדים שלהם יהיה מספיק גדול.
ומולוכ גילה את הפלנטה של שבט הנשים אז ג'ק מסכים שהן יתארחו ב-SGC לכמה ימים עד שימצאו עבורן פלנטה חלופית (והן מגיעות עם ילדים וסוסים ועוד כל מיני דברים שעושים הרבה רעש ובלאגן...)
חחחחחח אני מדמיין סוסים בתוך הבסיס התת קרקעי שלהם (אני ממש לא זוכר את זה)
וטילק הוא father of the groom
8X10 Endgame
הסטארגייט נעלם. אופס. מי גנב אותו? ה-trust!
הם משתמשים בו בשביל לשגר טילים לעולמות גאולד, שמפזרים בהם את הרעל שהורג מיידית גאולדים.
שזה רעיון מצוין חוץ מהבעיה הקטנה שזה הורג גם מליוני ג'אפה חפים מפשע (וגם כאלה שלא חפים מפשע, אבל עדיין כולם בגדר עבדים חסרי ברירה).
חייבים שוב להודות שיש להם גם טיעונים שלא קל להתווכח איתם, בהתחשב באיום הקיומי המיידי כמעט של הגאולד על כדוה"א. אבל עדיין אנחנו בעקרון נגד, ובטח שטילק.
מצליחים בסוף להביס אותם ולקחת מהם בחזרה את הסטארגייט, אבל הם גם מצליחים לברוח (בחללית שאוסייריס השאיר/ה מאחור כש-SG1 תפסו אותה).
וואי הtrust האלו ממש נודניקים. ובאמת שמהר מאוד נמאס מבדיחות על כך שאי אפשר לסמוך עליהם.
וזה ממש בעייתי כשאפשר פשוט לשגר את הסטארגייט. אני זוכר שפעם רק לאסגרד הייתה יכולת טלפורטציה כל כך טובה (כלומר שלא מסתמכת על טבעות עם גודל שרירותי).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב, אני רוצה ללכת לישון עוד מעט, אז אני אכתוב כבר על פרק 8X12 של סטארגייט.
למרות שהרבה יותר כיף להגיב.

אני כל כך אוהב את הפרק המטופש הזה.

דניאל רוצה לנסוע לאטלנטיס. לא לעד אלא רק לחופשה.
זה מצחיק שג'ק לא מאשר לו, אבל אז בא האמונד ולוקח אותו.
היה נחמד פרק עם האמונד שוב. והאמת שהחלק שלו בפרק היה יותר גדול ממה שזכרתי.
גם לחלוטין שכחתי מהמדענית המגהקת. זה היה קורע לדעתי.
הקטע שתוך כדי היא מנסה לשתות הפוך :-D

וגם מצחיק שהם בעצם מנסים להגיע אל הצוות שנשלח לאטלנטיס והם אפילו לא יודעים אם הם שרדו כי לא היה להם שום קשר איתם (זה לא ממש ספוילר לומר שהם כן שרדו, כי אחרת כל הפרקים שיוצאים במקביל של סטארגייט: אטלנטיס היו מאוד משעממים).

מה שעצוב זה שבסופו של דבר הם נאלצים לחזור אחורה לכדור הארץ לתיקונים.
והאנשים באטלנטיס אפילו לא ידעו כמה קרובים הם היו ללקבל תגבורת מכדור הארץ.
ובאמת שהפרומיתאוס זאת ספינת החלל עם המזל הכי נורא אי פעם. ואני ראיתי הרבה סדרות מד"ב, אבל כזה מזל רע אני לא זוכר. כל פעם שהם יוצאים איתה משהו משתבש, הם מותקפים על ידי מישהו. ובחצי מהפעמים כל הצוות נלקח ונשאר רק אדם אחד מSG1.

מה שכן, הפעם זה הרבה יותר טוב מסאם שמדברת עם ילדה שהיא הוזה.
במקום זה יש את דניאל כפות לכיסא על ידי חייל על של הגוואולד שאומר לו שהוא חתיך.
אני חושב שהלסת שלי נפלה כשראיתי את זה לראשונה. זה שנות ה2000 וסטארגייט היא סדרה שמרנית שבקושי רואים בה נשיקות של זוגות הטרו. הפרק הזה היה כמה רמות של סקסיות מעל הרגיל גם אחרי שגילינו שחייל העל הוא בעצם אישה.

אגב, את האישה משחקת קלאודיה בלאק, שחקנית אוסטרלית שהייתה ידועה בז'אנר בתקופה הזאת בתור אחת הכוכבות של סדרת המד"ב פארסקייפ (אגב, גם שם יש לה חליפת קרב שחורה לחלוטין) (אבל חוץ מזה הדמות שלה שם הייתה משהו שונה לחלוטין. הרבה הרבה יותר רצינית)
כל הפלרטוט/מכות בין ואלה ודניאל היה מעולה לדעתי. התגובות של דניאל אדירות.

Lhuna3

Well-known member
8X11 Gemini

אז אנחנו זוכרים שלא מזמן הרפליקטור "מספר 5" שהתאהב בקרטר יצר לעצמו רפליקטור בדמותה - להלן רפליקרטר. היא יוצרת קשר עם הסטארגייט שלנו.
רפליקרטר לג'ק: there are two of us
ג'ק: if only
*נבוך*
:-D

היא טוענת שרוצה שנשמיד אותה כי מספר חמש בדרך לגלקסיה שלנו והוא כבר שינה את עצמו ושאר הרפלקטורים להיות עמידים לנשק שג'ק יצר (ואסגרד שכללו).
קרטר "משכנעת אותה" לעזור לנו נגדו.
בפועל היא נשלחה ע"י מספר חמש בשביל להוציא מאיתנו מידע שיעזור לו להפוך לעמיד בפועל.
אז היא סוכנת כפולה ולא ניתן לדעת בצד של מי היא באמת. אני ניחשתי נכון שהיא פועלת בפועל נגד מספר חמש, אבל לא ניחשתי שגם נגדנו - היא בעצם רוצה להיות מנהיגת הרפליקטורים ולהשתלט על הגלקסיה שלנו בעצמה.
וקרטר בלי לדעת עזרה לה לא רק לחסל את מספר חמש אלא גם ללמוד את הנשק שלנו ולפתח עמידות אליו.
ובסוף רפליקרטר בורחת דרך הסטארגייט, ואין לנו ספק שהיא עוד תחזור לעשות צרות.
קרטר כמובן מאשימה את עצמה.

טוב, אני רוצה ללכת לישון עוד מעט, אז אני אכתוב כבר על פרק 8X12 של סטארגייט.
אני שמחה שכתבת, למרות שאני גם רוצה ללכת לישון אז אנסה להתאפק ולראות אותו רק מחר.

אוהבת ריקודים, לכן צופה בסדרת הנוער ספין.
השחקן שמשחק את הבן של ... ואלוף הארץ שיחק גם בסדרת ריקודים אחרת של נוער (דאנסטורי) שהיו בה 2 עונות, שם שיחק בן של ירקן שעוזר לאביו ומגיע לנבחרת הריקודים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוהבת ריקודים, לכן צופה בסדרת הנוער ספין.
השחקן שמשחק את הבן של ... ואלוף הארץ שיחק גם בסדרת ריקודים אחרת של נוער (דאנסטורי) שהיו בה 2 עונות, שם שיחק בן של ירקן שעוזר לאביו ומגיע לנבחרת הריקודים.
הסתכלתי עכשיו על מה זה וראיתי שיש את הפרק הראשון לפחות ביו-טיוב

רק סרקתי את הפרק מהר, אבל הבנתי שחלק מהרעיון הוא שלראשונה ברייקדאנסינג נכנס לאולימפיאדה.
זה אומר שיש תחרויות ריקוד אחרות גם באולימפיאדה?

Lhuna3

Well-known member
אני כל כך אוהב את הפרק המטופש הזה.
אני ממש לא הבנתי למה בחרת בפרק המשעמם הזה, עד הרגע של
But you are very attractive
דניאל רוצה לנסוע לאטלנטיס. לא לעד אלא רק לחופשה.
ומה זה בעצם האטלנטיס הזה ואיפה הם אמורים להיות ואיך הם הגיעו לשם? אני חשבתי שהפרויקט הזה הוא בכדוה"א, והרי אין להם סטארגייט או ספינה.
(ברור לי שזה דברים שאמורים לדעת מהסדרה שאני לא צופה בה)
מה שעצוב זה שבסופו של דבר הם נאלצים לחזור אחורה לכדור הארץ לתיקונים.
והאנשים באטלנטיס אפילו לא ידעו כמה קרובים הם היו ללקבל תגבורת מכדור הארץ.
ובאמת שהפרומיתאוס זאת ספינת החלל עם המזל הכי נורא אי פעם. ואני ראיתי הרבה סדרות מד"ב, אבל כזה מזל רע אני לא זוכר. כל פעם שהם יוצאים איתה משהו משתבש, הם מותקפים על ידי מישהו. ובחצי מהפעמים כל הצוות נלקח ונשאר רק אדם אחד מSG1.
אולי מה שמביא את המזל הרע זה שהם לוקחים איתם אנשים מ-SG1. שינסו לעשות טיסה בלי ויראו מה קורה.
מה שכן, הפעם זה הרבה יותר טוב מסאם שמדברת עם ילדה שהיא הוזה.
במקום זה יש את דניאל כפות לכיסא על ידי חייל על של הגוואולד שאומר לו שהוא חתיך.
אני חושב שהלסת שלי נפלה כשראיתי את זה לראשונה. זה שנות ה2000 וסטארגייט היא סדרה שמרנית שבקושי רואים בה נשיקות של זוגות הטרו. הפרק הזה היה כמה רמות של סקסיות מעל הרגיל גם אחרי שגילינו שחייל העל הוא בעצם אישה.

אגב, את האישה משחקת קלאודיה בלאק, שחקנית אוסטרלית שהייתה ידועה בז'אנר בתקופה הזאת בתור אחת הכוכבות של סדרת המד"ב פארסקייפ (אגב, גם שם יש לה חליפת קרב שחורה לחלוטין) (אבל חוץ מזה הדמות שלה שם הייתה משהו שונה לחלוטין. הרבה הרבה יותר רצינית)
כל הפלרטוט/מכות בין ואלה ודניאל היה מעולה לדעתי. התגובות של דניאל אדירות.
זה היה נחמד.
היה יותר משעשע אם זה לא היה אישה אלא באמת דרון שמתאהב בדניאל :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני ממש לא הבנתי למה בחרת בפרק המשעמם הזה, עד הרגע של
But you are very attractive
רגע אייקוני
ומה זה בעצם האטלנטיס הזה ואיפה הם אמורים להיות ואיך הם הגיעו לשם? אני חשבתי שהפרויקט הזה הוא בכדוה"א, והרי אין להם סטארגייט או ספינה.
(ברור לי שזה דברים שאמורים לדעת מהסדרה שאני לא צופה בה)
אני אמרתי לך לראות את הפרק הראשון של אטלנטיס כדי שתביני דברים (האמת חשבתי שגם בלי זה תדעי שהם עברו סטארגייט לעיר האבודה אטלנטיס שנמצאת בגלקסיה אחרת (גלקסיית פגסוס)
אולי מה שמביא את המזל הרע זה שהם לוקחים איתם אנשים מ-SG1. שינסו לעשות טיסה בלי ויראו מה קורה.
יכול להיות באמת.
למרות שנוכחות SG1 אומנם גורמת לצרות, אבל צרות שבסוף שורדים.
זה לא כמו חלק מצוותי SG האחרים שלפעמים אנחנו שומעים שכולם מתו.
זה היה נחמד.
היה יותר משעשע אם זה לא היה אישה אלא באמת דרון שמתאהב בדניאל :-D
משעשע, אבל הדרונים האלו מכוערים בטירוף אז אני כבר מעדיף אישה.

בכל מקרה לא ציפיתי שתתלהבי מהפרק, אבל אני שמח שלפחות הוא גם אותך שיעשע.

אבל מה קרה שלא ראית בכלל אתמול?
כבר עלה לי לראש פתאום שאולי גם את נחסמת.

Lhuna3

Well-known member
אבל מה קרה שלא ראית בכלל אתמול?
כבר עלה לי לראש פתאום שאולי גם את נחסמת.
ראיתי אתמול. כלומר ראיתי חצי. ואז הצטרכתי לקחת את אבא שלי לרופא ומשם למיון ואח"כ להחזיר את אמא שלי הביתה ואח"כ לחזור למיון לקחת את אבא ובקיצור היה לנו "שמח"... (אבל הוא בסדר. פחות או יותר). ואז כשחזרתי כבר הייתי יותר מידי הרוגה וכן סיימתי את הפרק אבל לכתוב כבר לא נשאר כוח.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי אתמול. כלומר ראיתי חצי. ואז הצטרכתי לקחת את אבא שלי לרופא ומשם למיון ואח"כ להחזיר את אמא שלי הביתה ואח"כ לחזור למיון לקחת את אבא ובקיצור היה לנו "שמח"... (אבל הוא בסדר. פחות או יותר). ואז כשחזרתי כבר הייתי יותר מידי הרוגה וכן סיימתי את הפרק אבל לכתוב כבר לא נשאר כוח.
אז מה שאת מנסה לטעון זה שאבא שלך יותר חשוב מלראות סטארגייט? :-0

Lhuna3

Well-known member
אוקי, אבל אם זה היה בין לקחת את אבא שלך לבית חולים או לקחת את ג'ק, אז ג'ק היה מנצח, נכון?
לא בטוח, הייתי מנסה לסחוט את ג'ק לעשות משהו יותר רציני בקטע רומנטי עם קרטר, ורק אם הוא היה מקבל את התנאי הייתי לוקחת אותו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוף, ראיתי טריילר לעונה 2 של הסדרה Hit Monkey ואני מרגיש שנחשפתי להרבה יותר מידי ממה שיקרה בעונה הזאת.
אני ממש לא הייתי צריך לעשות את זה.
איכשהו לרוב אני לא מרגיש ככה מלראות טריילר לעונה של סדרה.

למעלה