דיוני סדרות #128

It's Always Sunny

Well-known member
אוף, ראיתי טריילר לעונה 2 של הסדרה Hit Monkey ואני מרגיש שנחשפתי להרבה יותר מידי ממה שיקרה בעונה הזאת.
אני ממש לא הייתי צריך לעשות את זה.
איכשהו לרוב אני לא מרגיש ככה מלראות טריילר לעונה של סדרה.
אוף, איזה באסה |נחמה| חשבתי שטריילרים אמורים לתת לך קצת טעימה לקראת מה שיקרה ולא לספיילר את כל מה שיקרה.
לפי מה שאני מבינה לרוב אתה כן צופה בטריילרים?

Lhuna3

Well-known member
It's good to be king
חשבתי שכבר סיימנו עם הסיפור של מייבורן.
1719509023255.png

יש מידע שסיסטם לורד גאולדי בדרך לפלנטה ששמו אותו בה, אז הולכים להבריח אותו ואולי את שאר האנשים משם.
כשהם מגיעים אנשים פרימיטיביים מכוונים אליהם חיצים ואומרים שהם יביאו אותם בפני המלך שלהם.
היה לי ברור מייד שזה מייבורן הפך את עצמו למלך שלהם ועושה חיים.
מסתבר שהוא גילה שם כיתוב עתיק של האיינצ'נטס עם תיאור העבר והעתיד של מאורעות בפלנטה (כי היתה להם טכנולוגיית נסיעה בזמן), וכיוון שהוא יודע לקרוא את זה הוא עובד על האנשים שם שהוא נביא, וכיוון שדברים התגשמו אז הם האמינו לו והמליכו אותו עליהם.
אז יש שם גם "נבואה" שהגאולדים יבואו, אבל כתוב בה שאנשי כדוה"א ילחמו בהם וינצחו אותם.
רק שאנשי כדוה"א, כלומר ג'ק, לא נלהבים לקרב הלא הכרחי הזה, שלא ברור מי וכמה עלולים למות בו, ולוחצים על מייבורן להתוודות על האמת בפני אנשי הפלנטה (סה"כ נראה כמו כפר קטן) ולאפשר להם רילוקיישן כדי להינצל.
הוא בסוף באמת עושה את זה, אבל הם עדיין מחשיבים אותו כמנהיג ראוי שלהם (כי הוא שיפר את החיים שלהם בעוד דרכים, בכל זאת הוא בא ממקום הרבה יותר מתקדם והוא די חכם, למרות שגם ניצל את תמימותם לטובתו האישית).
והם לא רוצים לברוח, וממילא לא מספיקים כי הגאולדים מגיעים, אבל SG1 מצאו שם מוחבאת גם את הספינה העתיקה (אבל המתקדמת מאוד ומכילה את מכונת הזמן) של האיינצ'נטס והזעיקו את ג'ק בשביל להטיס אותה (כי כנראה נשאר לו במוח קצת יכולות ומידע מהידע של האיינצ'נטס, למרות שמחקו לו את זה בעקרון).
אז ייאי - סופסוף ג'ק יוצא שוב מהמשרד לאוף וורלד ומשימה ואקשן! :love:
כמובן שהוא מצליח והנשק של הספינה הזאת גם משמיד את ספינת הגאולד.
ומייבורן נשאר שם המלך (ונשוי למספר נשים) וכולם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.

Lhuna3

Well-known member
8X14 Full Alert
איכ פרק קינסי. לפחות היה די הרבה ג'ק יחסית.
בקיצור ה-TRUST הם גאולדים עכשיו, והם גילאדו גם את קינסי ושלחו אותו לנסות לגרום לארה"ב ורוסיה להשמיד זו את זו.
הם שכנעו את הרוסים שהממשל האמריקאי COMPROMISED וכמעט לתקוף, אבל בפועל הם בעצמם היו COMPROMISED (אין למילה הזאת תרגום טוב במשמעות הזאת) כי הרמטכ"ל שלהם מסתבר שגאולד כבר מזמן.
ברגע האחרון לפני התקיפה, ג'ק והקולונל הבכיר הרוסי שעובד איתו ב-SGC מצליחים לשכנע בטלפון את נשיא רוסיה איפה הסכנה האמיתית ולבטל את התקיפה.
ופרומת'יאוס (הספינת חלל של ארה"ב) מחסלת את הספינה שעליה ה-TRUSTגאולדים כולל קינסי.

Lhuna3

Well-known member
עוד פרק מטא חמוד מאוד עם הרבה בדיחות עצמיות על הסדרה, על היחסים בין הדמויות, על העזיבה של דניאל ועוד.
אבן מיוחדת מחפירה ארכיאולוגית בגיזה מתגלגלת לידיו של ספר בשם ג'ו שיש לו את הגן של האינצ'נטס כמו לג'ק וזה יוצר ביניהם קשר טלפתי. אז במשך שבע השנים האחרונות הוא ראה, לכאורה בדמיונו, את כל מה שקרה ב-SG1 וחשב שאלו סתם סיפורים וסיפר אותם לכולם מסביבו עד שאשתו עזבה אותו אחרי שהוא התחיל לטעון שזה אמיתי.
וגם ג'ק ראה בדמיונו סצינות מהחיים המשעממים של ג'ו אבל הוא מצא את זה מרגיע ולא סיפר לאף אחד.

Lhuna3

Well-known member
טוב הרבה קרה, אנסה לסכם בנקודות בקיצור:
* רפליקרטר בניסיון לחסל את הגאולדים.
* מסתבר שאנוביס עוד בסביבה והכפיף לשירותו את בעל.
* טילק ושאר מורדי הג'אפה מחליטים לעשות מוב גדול לכיבוש המקדש הכי חשוב של הגאולד, בשביל לשכנע את כל הג'אפה למרד.
* רפליקרטר חוטפת את דניאל להוציא מידע מהתת הכרה שלו.
* יש נשק של האיינצ'נטס (השאירו הרבה נשקים מאחורה, אלה) שיכול לחסל את כל החיים בגלקסיה. השאלה מי יגיע אליו ראשון. התשובה היא כמובן קרטר שלנו.
* אנוביס רוצה להשתמש בו (כי הוא אנרגיה אז רק אותו זה לא יחסל)
* בעל לא רוצה למות אז מאחורי גבו של אנוביס משתף פעולה איתנו במטרה להשמיד את הנשק הזה, או עם הרעיון הטוב יותר של קרטר ואבא שלה אח"כ: לשנות אותו כך שישמיד רק את הרפליקטורים, ואת כולם בבת אחת.
* רפליקטורים כמעט משתלטים על ה-SGC, וכן על המקדש.
* דניאל מצליח לשלוט גם קצת ברפליקרטר כשהיא במוח שלו ולעכב אותם.
* כמובן שקרטר ואבא שלה (ובעזרת בעל) מצליחים.
* כל הרפליקטורים בגלקסיה (עד כמה שידוע לנו) מחוסלים. אבל לפני כן רפליקרטר הורגת את דניאל.
* אז דניאל מת שוב, או התעלה שוב (לא ראינו אותו מתעלה, אבל אין לדעת בסדרה הזאת).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סטארגייט SG1 פרק 8X13
It's good to be king
חשבתי שכבר סיימנו עם הסיפור של מייבורן.
צפה בקובץ המצורף 107873

יש מידע שסיסטם לורד גאולדי בדרך לפלנטה ששמו אותו בה, אז הולכים להבריח אותו ואולי את שאר האנשים משם.
כשהם מגיעים אנשים פרימיטיביים מכוונים אליהם חיצים ואומרים שהם יביאו אותם בפני המלך שלהם.
היה לי ברור מייד שזה מייבורן הפך את עצמו למלך שלהם ועושה חיים.
מסתבר שהוא גילה שם כיתוב עתיק של האיינצ'נטס עם תיאור העבר והעתיד של מאורעות בפלנטה (כי היתה להם טכנולוגיית נסיעה בזמן), וכיוון שהוא יודע לקרוא את זה הוא עובד על האנשים שם שהוא נביא, וכיוון שדברים התגשמו אז הם האמינו לו והמליכו אותו עליהם.
אז יש שם גם "נבואה" שהגאולדים יבואו, אבל כתוב בה שאנשי כדוה"א ילחמו בהם וינצחו אותם.
רק שאנשי כדוה"א, כלומר ג'ק, לא נלהבים לקרב הלא הכרחי הזה, שלא ברור מי וכמה עלולים למות בו, ולוחצים על מייבורן להתוודות על האמת בפני אנשי הפלנטה (סה"כ נראה כמו כפר קטן) ולאפשר להם רילוקיישן כדי להינצל.
הוא בסוף באמת עושה את זה, אבל הם עדיין מחשיבים אותו כמנהיג ראוי שלהם (כי הוא שיפר את החיים שלהם בעוד דרכים, בכל זאת הוא בא ממקום הרבה יותר מתקדם והוא די חכם, למרות שגם ניצל את תמימותם לטובתו האישית).
והם לא רוצים לברוח, וממילא לא מספיקים כי הגאולדים מגיעים, אבל SG1 מצאו שם מוחבאת גם את הספינה העתיקה (אבל המתקדמת מאוד ומכילה את מכונת הזמן) של האיינצ'נטס והזעיקו את ג'ק בשביל להטיס אותה (כי כנראה נשאר לו במוח קצת יכולות ומידע מהידע של האיינצ'נטס, למרות שמחקו לו את זה בעקרון).
אז ייאי - סופסוף ג'ק יוצא שוב מהמשרד לאוף וורלד ומשימה ואקשן! :love:
כמובן שהוא מצליח והנשק של הספינה הזאת גם משמיד את ספינת הגאולד.
ומייבורן נשאר שם המלך (ונשוי למספר נשים) וכולם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.
זה נחמד שמייבורן הפך מסוג של נבל לידיד וקצת אתנחתא קומית.
המי שרואה במקביל אטלנטיס מכיר את הספינות האלו של הקדמונים.
וכמו שכתבת למטה - זה לא עניין שלג'ק נשאר ידע או יכולות, אלא שיש לו גן של הקדמונים (גם זה משהו שמדברים עליו יותר בסדרה של אטלנטיס)
8X14 Full Alert
איכ פרק קינסי. לפחות היה די הרבה ג'ק יחסית.
בקיצור ה-TRUST הם גאולדים עכשיו, והם גילאדו גם את קינסי ושלחו אותו לנסות לגרום לארה"ב ורוסיה להשמיד זו את זו.
הם שכנעו את הרוסים שהממשל האמריקאי COMPROMISED וכמעט לתקוף, אבל בפועל הם בעצמם היו COMPROMISED (אין למילה הזאת תרגום טוב במשמעות הזאת) כי הרמטכ"ל שלהם מסתבר שגאולד כבר מזמן.
ברגע האחרון לפני התקיפה, ג'ק והקולונל הבכיר הרוסי שעובד איתו ב-SGC מצליחים לשכנע בטלפון את נשיא רוסיה איפה הסכנה האמיתית ולבטל את התקיפה.
ופרומת'יאוס (הספינת חלל של ארה"ב) מחסלת את הספינה שעליה ה-TRUSTגאולדים כולל קינסי.
רגע, אז קינסי בהתחלה בעצם מנסה לעשות משהו טוב ואז "הופך" לגאוולד? (קראתי תיאורים בIMDB והם לא הכי ברורים)
וכן אני בחרתי ב"הופך" עם מרכאות במקום קומפרומייזד.
ואני יודע מה את חושבת - שפוטין הוא גוואולד. אז לא. אבל כל המלחמה עם אוקראינה היא בגלל שזלנסקי הוא גוואולד. (שזה רק חלקית נכון, למעשה הוא טוקרה)
סטארגייט SG1 פרק 8X15
עוד פרק מטא חמוד מאוד עם הרבה בדיחות עצמיות על הסדרה, על היחסים בין הדמויות, על העזיבה של דניאל ועוד.
אבן מיוחדת מחפירה ארכיאולוגית בגיזה מתגלגלת לידיו של ספר בשם ג'ו שיש לו את הגן של האינצ'נטס כמו לג'ק וזה יוצר ביניהם קשר טלפתי. אז במשך שבע השנים האחרונות הוא ראה, לכאורה בדמיונו, את כל מה שקרה ב-SG1 וחשב שאלו סתם סיפורים וסיפר אותם לכולם מסביבו עד שאשתו עזבה אותו אחרי שהוא התחיל לטעון שזה אמיתי.
וגם ג'ק ראה בדמיונו סצינות מהחיים המשעממים של ג'ו אבל הוא מצא את זה מרגיע ולא סיפר לאף אחד.
פרק מעולה.
אני כבר לא זוכר את הבדיחות הקטנות (כמו מה שאת אומרת על העזיבה של דניאל) אז אולי אני אראה אותו שוב.
יש קטע מצחיק שהוא מרגיש שגנבו לו את הרעיון כשעולה הסדרה הזאת.
אגב, השחקן שמשחק את ג'ו הוא מי שעושה את הקול של הומר סימפסון.

Lhuna3

Well-known member
רגע, אז קינסי בהתחלה בעצם מנסה לעשות משהו טוב ואז "הופך" לגאוולד? (קראתי תיאורים בIMDB והם לא הכי ברורים)
וכן אני בחרתי ב"הופך" עם מרכאות במקום קומפרומייזד.
אחרי שהנשיא פיטר אותו בבושת פנים אז הוא הפך להיות לייאביליטי בשביל ה-TRUST במקום נכס והם זרקו אותו.
ואז הם מציעים לו פתאום הרבה כסף בשביל לעזור להם להסית את רמטכ"ל רוסיה נגד ארה"ב וה-SGC, והוא רוצה לנקום בהם (או שבאמת אכפת לו מארה"ב יותר מהכסף) ובא לג'ק ומספר לו את זה ולובש מכשירי ציתות לפגישה איתם, ושם הם מגלאדים אותו.
ואני יודע מה את חושבת - שפוטין הוא גוואולד. אז לא. אבל כל המלחמה עם אוקראינה היא בגלל שזלנסקי הוא גוואולד. (שזה רק חלקית נכון, למעשה הוא טוקרה)
אני מאוד לא אתפלא אם כל מנהיגי המדינות הנוכחיים (כולל ובמיוחד שלנו) הם גאולדים. (אני כן אתפלא אם מישהו מהם טוקרה)
אגב, השחקן שמשחק את ג'ו הוא מי שעושה את הקול של הומר סימפסון.
די :-D
הוא נראה לי גם מוכר למרות שאני לא יודעת מאיפה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב הרבה קרה, אנסה לסכם בנקודות בקיצור:
* רפליקרטר בניסיון לחסל את הגאולדים.
* מסתבר שאנוביס עוד בסביבה והכפיף לשירותו את בעל.
* טילק ושאר מורדי הג'אפה מחליטים לעשות מוב גדול לכיבוש המקדש הכי חשוב של הגאולד, בשביל לשכנע את כל הג'אפה למרד.
* רפליקרטר חוטפת את דניאל להוציא מידע מהתת הכרה שלו.
* יש נשק של האיינצ'נטס (השאירו הרבה נשקים מאחורה, אלה) שיכול לחסל את כל החיים בגלקסיה. השאלה מי יגיע אליו ראשון. התשובה היא כמובן קרטר שלנו.
* אנוביס רוצה להשתמש בו (כי הוא אנרגיה אז רק אותו זה לא יחסל)
* בעל לא רוצה למות אז מאחורי גבו של אנוביס משתף פעולה איתנו במטרה להשמיד את הנשק הזה, או עם הרעיון הטוב יותר של קרטר ואבא שלה אח"כ: לשנות אותו כך שישמיד רק את הרפליקטורים, ואת כולם בבת אחת.
* רפליקטורים כמעט משתלטים על ה-SGC, וכן על המקדש.
* דניאל מצליח לשלוט גם קצת ברפליקרטר כשהיא במוח שלו ולעכב אותם.
* כמובן שקרטר ואבא שלה (ובעזרת בעל) מצליחים.
* כל הרפליקטורים בגלקסיה (עד כמה שידוע לנו) מחוסלים. אבל לפני כן רפליקרטר הורגת את דניאל.
* אז דניאל מת שוב, או התעלה שוב (לא ראינו אותו מתעלה, אבל אין לדעת בסדרה הזאת).
אוי נשמע מגניב. בא לי לראות את הפרקים האלו

Lhuna3

Well-known member
Threads

חחחחחחח אתה הבאת לי מתישהו את התמונה הזאת ואני תהיתי מה הולך שם ומה דניאל לובש, אז עכשיו אני יודעת:
1719649027307.png

וחוץ מזה :love: חמודים!
1719649286870.png

ואבא של קרטר נפטר (כי סלמק הסימביוט שלו נפטר) :cry::cry::cry:

ודניאל שהוא באיזו לימבו בין מת למעולה וצריך לבחור, פוגש שם את אנוביס ומגלה שאומה היא זאת שעזרה לו להתעלות (בלי כוונה, הוא עבד עליה איכשהו) והעונש שהמעולים האחרים מענישים אותה זה לצפות בכל ההרס שהוא גורם לו באשמתה, ולא אכפת להם אפילו שהוא הגיע לנשק במקדש והולך להשמיד את כל החיים בגלקסיה. וואי הם כאלו דפוקים |פנים| לא מגיע להם התואר מעולים, אני מבטלת את זה.
בכל אופן אומה סופסוף הבינה מה היא חייבת לעשות, וזה להלחם באנוביס במישורים העליונים, היא אמנם לא תוכל אף פעם לנצח אותו, אבל הוא לא יוכל לעשות שום דבר פרט ללהלחם איתה, וככה הוא יניח לגלקסיה לנפשה.
ואז דניאל בוחר לחזור לגוף האנושי שלו (שזה מרגיש כמו רמאות שהוא יכול ככה פשוט למות ולחזור, אבל בסדר).

והכי חשוב זה שקרטר נפרדה סופסוף מפיט (מסכן, בחור טוב), וג'ק נזרק ע"י מי שרק עכשיו גילינו שהיתה בסוד חברה שלו מה-CIA, זמן קצר אמנם, אבל היא קלטה שהוא וקרטר מאוהבים בסתר ופינתה באלגנטיות את הדרך... והיא מציעה לג'ק לפרוש פשוט כבר בשביל שיוכל להיות עם קרטר בלי קונפליקטים.
בסוף הפרק קרטר וג'ק יושבים לדוג (באגם בלי דגים שלו) אבל אז מסתבר שגם דניאל וטילק שם איתם |שפם|
ומה אתם יושבים לדוג בכלל, 7 שנים אתם מאוהבים בסתר, תשכבו כבר!! |פנים|

Lhuna3

Well-known member
מה שנקרא סוף טוב הכל טוב?
1719658598456.png

אני יודעת כי אמרו לי מראש שזה סוג של סוף הסדרה, כי עונות 9-10 זה כבר משהו אחר לגמרי, וזה בהחלט נראה כמו סוף סגור וגמור של SG1 שאנו מכירים.
2 פרקי הסיום האלו, אחרי שהרפליקטורים נוצחו, אנוביס סוג של נוצח, הג'אפה שוחררו ורק מעט סיסטם לורד גאולדים חלשים נותרו, הביאו קטע אחר שכלל חזרה בזמן של SG1 פעמיים, פעם אחת שבה בטעות שינו את ההיסטוריה, ואז פעם נוספת שתיקנו אותה (חוץ מזה שעכשיו יש דגים באגם של ג'ק), והם היו טובים בהחלט.
פשוט אין לי כוח לפרט את כל הסיפור המסובך הזה.

אני כנראה לא אצפה ממש בעונות 9-10, וגם לא בטוחה עדיין שבכלל באטנלנטיס או ביוניברס.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחחחחח אתה הבאת לי מתישהו את התמונה הזאת ואני תהיתי מה הולך שם ומה דניאל לובש, אז עכשיו אני יודעת:
1719649027307.png
חחחחחח את הבאת לי את התמונה הזאת ביום הולדת שלי.
הוא הגיע לנשק במקדש והולך להשמיד את כל החיים בגלקסיה.
זוכרת שהיה גוואולד בשם תאנוס ואמרתי שתאנוס באמת היה כמו גוואולד,
אז אני לחלוטין חשבתי על אנוביס בקטע הזה כי גם תאנוס בסוף רוצה להשמיד את כל החיים חוץ ממנו.
בכל אופן אומה סופסוף הבינה מה היא חייבת לעשות, וזה להלחם באנוביס במישורים העליונים, היא אמנם לא תוכל אף פעם לנצח אותו, אבל הוא לא יוכל לעשות שום דבר פרט ללהלחם איתה, וככה הוא יניח לגלקסיה לנפשה.
לא זכרתי שככה בעצם זה נפתר.
ואז דניאל בוחר לחזור לגוף האנושי שלו (שזה מרגיש כמו רמאות שהוא יכול ככה פשוט למות ולחזור, אבל בסדר).
לחלוטין רמאות.
ואבא של קרטר נפטר (כי סלמק הסימביוט שלו נפטר) :cry::cry::cry:
מרגיש לי כמו רמאות. הרי בעונה 2 כשהציעו לג'ייקוב להתחבר עם סלמק אמרו לו שהוא יחיה הרבה יותר שנים עם הסימביוט. אבל בסוף נותרו לו רק שנים מעטות. כלומר נכון שהיה לו סרטן אז הוא היה אמור למות מהר יותר אם הוא לא היה מתחבר, אבל בסוף זה לא נתן לו המון.
והכי חשוב זה שקרטר נפרדה סופסוף מפיט (מסכן, בחור טוב), וג'ק נזרק ע"י מי שרק עכשיו גילינו שהיתה בסוד חברה שלו מה-CIA, זמן קצר אמנם, אבל היא קלטה שהוא וקרטר מאוהבים בסתר ופינתה באלגנטיות את הדרך... והיא מציעה לג'ק לפרוש פשוט כבר בשביל שיוכל להיות עם קרטר בלי קונפליקטים.
בסוף הפרק קרטר וג'ק יושבים לדוג (באגם בלי דגים שלו) אבל אז מסתבר שגם דניאל וטילק שם איתם |שפם|
ומה אתם יושבים לדוג בכלל, 7 שנים אתם מאוהבים בסתר, תשכבו כבר!! |פנים|
SG1 יצאו להמון משימות בכל רחבי הגלקסיה והיו תקועים בהרבה מצבים מסוכנים - אני מניח שהם כבר כולם שכבו זה עם זה מתישהו.
ושם הם מגלאדים אותו.
זה פועל מעולה.
אני מאוד לא אתפלא אם כל מנהיגי המדינות הנוכחיים (כולל ובמיוחד שלנו) הם גאולדים.
זה בהחלט יסביר הרבה דברים
הוא נראה לי גם מוכר למרות שאני לא יודעת מאיפה.
הוא מופיע הרבה פעמים בתפקידי אורח בסדרות.
אני יודעת כי אמרו לי מראש שזה סוג של סוף הסדרה, כי עונות 9-10 זה כבר משהו אחר לגמרי, וזה בהחלט נראה כמו סוף סגור וגמור של SG1 שאנו מכירים.
2 פרקי הסיום האלו, אחרי שהרפליקטורים נוצחו, אנוביס סוג של נוצח, הג'אפה שוחררו ורק מעט סיסטם לורד גאולדים חלשים נותרו, הביאו קטע אחר שכלל חזרה בזמן של SG1 פעמיים, פעם אחת שבה בטעות שינו את ההיסטוריה, ואז פעם נוספת שתיקנו אותה (חוץ מזה שעכשיו יש דגים באגם של ג'ק), והם היו טובים בהחלט.
פשוט אין לי כוח לפרט את כל הסיפור המסובך הזה.
כן זה די מסובך.
אני זוכר שבצפייה הראשונה שלי פיספסתי את הפרק הראשון מתוך השניים אז היה לי ממש קשה להבין את השני.

האמת שאני ממש מתפתה לראות שוב את הפרקים האלו, אבל לפעמים אני מרגיש שאני מבזבז הרבה זמן בלראות שוב דברים שכבר ראיתי, ודווקא בדיוק התחלתי משהו חדש.
אני כנראה לא אצפה ממש בעונות 9-10, וגם לא בטוחה עדיין שבכלל באטנלנטיס או ביוניברס.
כן, סוף עונה 8 לחלוטין מרגיש כמו סיום הסדרה ובעונה 9 מרגיש מאוד שהם בערך מתחילים משהו חדש.
יש גם כמה דמויות חדשות לחלוטין שמצטרפות לקאסט הראשי, אם כי רוב הישנים נותרים.
בעצם ההבדל הגדול הוא שג'ק עוזב באמת את הסדרה. אם כי הוא חוזר כמה פעמים להופעות אורח.
אני דווקא במיוחד אוהב את עונות 9 ו10 כי בעוד אף פעם לא הייתי מושקע ברומן הסופר איטי בין ג'ק וסאם, בעונות האלו יש סיפור אינטרס רומנטי שכן הייתי מושקע בו.

על אטלנטיס את יכולה לדלג מבחינתי,
אני אשמח אם כן תראי את יוניברס. זה גם די שונה בהרבה דברים אז מעניין אותי מה תחשבי

Lhuna3

Well-known member
חחחחחח את הבאת לי את התמונה הזאת ביום הולדת שלי.
אה נכון :-D
אז אני לחלוטין חשבתי על אנוביס בקטע הזה כי גם תאנוס בסוף רוצה להשמיד את כל החיים חוץ ממנו.
לא בדיוק...
SG1 יצאו להמון משימות בכל רחבי הגלקסיה והיו תקועים בהרבה מצבים מסוכנים - אני מניח שהם כבר כולם שכבו זה עם זה מתישהו.
זה לא מרגיש ככה, אבל אני אוהבת את הרעיון הזה :-D
זה פועל מעולה.
תודה, אני גם חושבת.
אני זוכר שבצפייה הראשונה שלי פיספסתי את הפרק הראשון מתוך השניים אז היה לי ממש קשה להבין את השני.
חחחחחח אויש |פנים|
בעצם ההבדל הגדול הוא שג'ק עוזב באמת את הסדרה. אם כי הוא חוזר כמה פעמים להופעות אורח.
אני שוקלת לבדוק בימדב מתי הוא בדיוק מופיע ולחפש רק את הקטעים האלה...
אני דווקא במיוחד אוהב את עונות 9 ו10 כי בעוד אף פעם לא הייתי מושקע ברומן הסופר איטי בין ג'ק וסאם, בעונות האלו יש סיפור אינטרס רומנטי שכן הייתי מושקע בו.
למה אתה מסקרן אותי עכשיו, זה לא טוב, כי כבר החלטתי TO MOVE ON לדברים אחרים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה אתה מסקרן אותי עכשיו, זה לא טוב, כי כבר החלטתי TO MOVE ON לדברים אחרים.
אחרי שכבר ראית 8 עונות של זה, מה זה לראות עוד שתיים.

בא לי שלפחות תנסי את הפרק הראשון של עונה 9, אבל אני מבין אותך שבטח יש לך תחושה שאם תתחילי אז כבר יהיה לך קשה לעצור. (אני מניח שזאת הסיבה שלא ראית את הפרק הראשון של סטארגייט אטלנטיס)
ואני גם מבין את זה שלא בא לך כי את לא ממש אוהבת את הסדרה הזאת.
אם כי זה לא שזה מפריע לך לראות דברים אחרים שכן מאוד בא לך לראות.

זה לא מרגיש ככה, אבל אני אוהבת את הרעיון הזה :-D
אני אמצא כמה פאנפיקים לשלוח לך ;)

Lhuna3

Well-known member
בא לי שלפחות תנסי את הפרק הראשון של עונה 9, אבל אני מבין אותך שבטח יש לך תחושה שאם תתחילי אז כבר יהיה לך קשה לעצור. (אני מניח שזאת הסיבה שלא ראית את הפרק הראשון של סטארגייט אטלנטיס)
ואני גם מבין את זה שלא בא לך כי את לא ממש אוהבת את הסדרה הזאת.
תשמע, זה לא שסבלתי מהצפיה, סה"כ די נהנייתי וכן נקשרתי לדמויות.
אם כי זה לא שזה מפריע לך לראות דברים אחרים שכן מאוד בא לך לראות.
הלוואי שהיו לי דברים אחרים שמאוד בא לי לראות.
העובדה שאין לי היא אולי מה שיגרום לי כן להמשיך איתה אולי בכל זאת. עוד לא יודעת.
(ניסיתי עכשיו קצת את "אריק" אבל פרשתי די מהר. אתה הזהרת אותי שזה דברים שאני לא הכי אוהבת לצפות בהם וזה נכון.)

Lhuna3

Well-known member
טוב אז ...
יש מפקד SG1 חדש והוא מאוד רצה לעבוד עם הצוות הקודם אבל הם כבר כאילו פחות בעניין.
דניאל ביקש וקיבל עקרונית מעבר לצוות של אטלנטיס (אם הבנתי נכון).
טילק עסוק בדקארה, איפה שהיה המקדש של הגאולד שנפל ועכשיו זה הבירה של עם הג'אפה המשוחרר, ויש שם בעיות פוליטיות וג'אפה מעצבן שמנסה להשתלט.
וקרטר חוץ מ-2 שניות בפרק 1, מופיעה רק בכתוביות. (היא מנהלת באיזה מקום אחר משהו שקשור למחקר של הטכנולוגיה החייזרית או שקר כלשהו)
אבל החדש נחוש עדיין לאחד אותם חזרה.
ואז חוזרת ואלה, זאתי שפלרטטה הרבה עם דניאל אחרי שחטפה את הספינה שלנו ביחד איתו, ומפלרטטת איתו עוד הרבה יותר במשך 4 הפרקים האלו.
והם נכבלים באיזה טכנולוגיה שאי אפשר להתיר, שאם הם נפרדים ליותר משעה או משהו שניהם מאבדים הכרה ויכולים למות. כמה רומנטי.
ומגלים שהמלך ארתור היה איינצ'נט ומוצאים איזה אוצר שלו.
ואח"כ ואלה ודניאל "מגיעים" (בערך) לגלקסיה אחרת שלפי התיאוריה שלהם עכשיו, ממנה הגיעו במקור האיינצ'נטס.
אז במקור הם נקראו אלטרנס, וחלק מהם אחרי שהתעלו החליטו שבני האדם צריכים לסגוד להם או למות. איזה חמודים.
ואלו שלא חשבו ככה באו לגקלסיה שלנו ואנחנו מכירים אותם ככאלה עם מדיניות אי-התערבות נוקשה. אז מסתבר שהם כאילו עד עכשיו "הגנו עלינו" מפני הרעים שביניהם.
אבל בגלל ואלה ודניאל הם גילו שיש בני אדם גם בגלקסיה שלנו, אז הם באים להשליט את הדת שלהם אצלנו וזה האויב שלנו עכשיו.
ואז יש פרק נחמד אם כי קצת מטופש עם ויזיני מהנסיכה הקסומה.
1719772355571.png
בסופו מגלים שאי אפשר להפריד את ואלה ודניאל, וטילק חוזר לדקארה.

והפרק הבא נקרא The Powers That Be
:-D מזכיר לי משהו...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יאייי
יש מפקד SG1 חדש והוא מאוד רצה לעבוד עם הצוות הקודם אבל הם כבר כאילו פחות בעניין.
אז זה קמרון מיטשל שכמובן שכל חברי SG1 מכירים ומאוד אוהבים כי הוא היה גיבור בקרב מעל אנטרקטיקה או משהו כזה. (כלומר שקר כלשהו).
אבל יותר לעניין זה השחקן בן בראודר, שהיה הכוכב של סדרת המד"ב פארסקייפ שבה גם כיכבה קלאודיה בלאק (ואלה). אז זה לחלוטין הרגיש כמו פלישה של פארסקייפ לתוך סטארגייט.
אם כי בפארסקייפ היה הרבה מתח מיני בין הדמות של בראודר והדמות של בלאק, וכאן כפי שאת רואה זה הולך לכיוון אחר.
דניאל ביקש וקיבל עקרונית מעבר לצוות של אטלנטיס (אם הבנתי נכון).
המסכן הזה כל הזמן מנסה להגיע לאטלנטיס וכל הזמן זה לא מתאפשר.
טילק עסוק בדקארה, איפה שהיה המקדש של הגאולד שנפל ועכשיו זה הבירה של עם הג'אפה המשוחרר, ויש שם בעיות פוליטיות וג'אפה מעצבן שמנסה להשתלט.
כן המקום הסופר חשוב הזה שעד לפני חצי עונה לא שמענו עליו מעולם.
וקרטר חוץ מ-2 שניות בפרק 1, מופיעה רק בכתוביות. (היא מנהלת באיזה מקום אחר משהו שקשור למחקר של הטכנולוגיה החייזרית או שקר כלשהו)
וואלה, אבל כפי שאת מבינה מזה שהיא בכתוביות היא תהיה יותר בהמשך.
אבל החדש נחוש עדיין לאחד אותם חזרה.
אפשר להבין אותו. נתנו לו לפקד על הנבחרת, ואז הוא מגלה שכל השחקנים הגדולים עוזבים. אני לא מאמין שהלכתי על מטאפורת ספורט.
ואז חוזרת ואלה, זאתי שפלרטטה הרבה עם דניאל אחרי שחטפה את הספינה שלנו ביחד איתו, ומפלרטטת איתו עוד הרבה יותר במשך 4 הפרקים האלו.
כל כך התאפקתי שלא להגיד לך שהיא תחזור.
והם נכבלים באיזה טכנולוגיה שאי אפשר להתיר, שאם הם נפרדים ליותר משעה או משהו שניהם מאבדים הכרה ויכולים למות. כמה רומנטי.
איזה כיף כשיש תירוץ עלילתי ללמה דניאל לא יכול להתרחק ממנה למרות שהיא לכאורה בלתי נסבלת בעיניו.
ומגלים שהמלך ארתור היה איינצ'נט ומוצאים איזה אוצר שלו.
נראה לי שמרלין היה איינצ'נט, לא ארתור. אבל אני לא בטוח שאני זוכר נכון. אולי גם ארתור.
ואח"כ ואלה ודניאל "מגיעים" (בערך) לגלקסיה אחרת שלפי התיאוריה שלהם עכשיו, ממנה הגיעו במקור האיינצ'נטס.
החלפת תודעה כזאת. שזה בעצם מתחבר למה שהיה עם ג'ק והבחור ההוא שמדבב את הומר סימפסון.
אז במקור הם נקראו אלטרנס, וחלק מהם אחרי שהתעלו החליטו שבני האדם צריכים לסגוד להם או למות. איזה חמודים.
ואלו שלא חשבו ככה באו לגקלסיה שלנו ואנחנו מכירים אותם ככאלה עם מדיניות אי-התערבות נוקשה. אז מסתבר שהם כאילו עד עכשיו "הגנו עלינו" מפני הרעים שביניהם.
הדבר הטוב שזה בעצם מראה למה מבחינת האיינצ'נטס המעולים זה שהם לא מתערבים בענייני בני אדם וחייזרים אחרים, אפילו במצבים שבהם כביכול ברור מי הרעים. כי מבחינתם להתערב מוביל לכך שהם יהיו כמו אלים.
אבל בגלל ואלה ודניאל הם גילו שיש בני אדם גם בגלקסיה שלנו, אז הם באים להשליט את הדת שלהם אצלנו וזה האויב שלנו עכשיו.
החלק הכי מצחיק/טראגי זה שבעצם, בדרך של כמעט נס, אחרי 8 שנים של קרבות, הרפתקאות, בניית בריתות, מציאת טכנולוגיות חדשות ולמידתם - סוף סוף כדור הארץ יחסית במצב בטוח כי גם אין רפליקטורים וגם איום הגוואולד ירד משמעותית (בעיקר כי הרפליקטורים חיסלו אותם). ואז בגלל העקשנות של קמרון להרפתאות חדשות והסקרנות של דניאל, הם בעצם מוצאים אויב שלחלוטין לא היה מודע לקיומם וכנראה אף פעם לא היה מגלה עליהם.
ולא סתם אויב חדש, אלא אויב אדיר ומפחיד. כי הרי עד כה נלחמו נגד הגוואולד שהתנהגו כאילו הם אלים פשוט כי הייתה להם טכנולוגיה מאוד מתקדמת. אבל האוריי הם כמו הקדמונים המעולים, שראינו שהיכולת שלהם היא עצומה והדבר היחיד שמגביל אותה היא הם עצמם.
ואז יש פרק נחמד אם כי קצת מטופש עם ויזיני מהנסיכה הקסומה.
צפה בקובץ המצורף 108213
מצחיק שככה את מתארת אותו פשוט כי אני כבר כל כך רגיל אליו בתור הדמות שלו משלדון הצעיר.
חוץ מזה הוא ידוע גם מעוד מקומות כמו הסרט קלולס.
בסופו מגלים שאי אפשר להפריד את ואלה ודניאל, וטילק חוזר לדקארה.

והפרק הבא נקרא The Powers That Be
:-D מזכיר לי משהו...
קרוסאובר עם אנג'ל?
(הפרקים האלו הם כבר אחרי שנגמרה אנג'ל)

אז מה את חושבת על כל זה?
מה את חושבת על הגנרל החדש בו ברידג'ס (אחיו של השחקן ג'ף ברידג'ס)?
מה את חושבת על הרופאה החדשה? - השחקנית לקסה דויג שיחקה בהרבה דברי מד"ב. והיא גם אשתו של מייקל שאנקס (דניאל)

בלה בלה
כל זה לא באמת חשוב.
מה את חושבת על חזרתה של ואלה?

Lhuna3

Well-known member
אבל יותר לעניין זה השחקן בן בראודר, שהיה הכוכב של סדרת המד"ב פארסקייפ שבה גם כיכבה קלאודיה בלאק (ואלה). אז זה לחלוטין הרגיש כמו פלישה של פארסקייפ לתוך סטארגייט.
אם כי בפארסקייפ היה הרבה מתח מיני בין הדמות של בראודר והדמות של בלאק, וכאן כפי שאת רואה זה הולך לכיוון אחר.
אוקיי, איזה מוזר.
המסכן הזה כל הזמן מנסה להגיע לאטלנטיס וכל הזמן זה לא מתאפשר.
טוב מאוד. מספיק שג'ק עזב אותנו, אנחנו לא מוותרים גם על דניאל |שפם|
כן המקום הסופר חשוב הזה שעד לפני חצי עונה לא שמענו עליו מעולם.
זה באמת די מצחיק.
אפשר להבין אותו. נתנו לו לפקד על הנבחרת, ואז הוא מגלה שכל השחקנים הגדולים עוזבים. אני לא מאמין שהלכתי על מטאפורת ספורט.
תיכף נגלה שאתה צופה ביורו.
כל כך התאפקתי שלא להגיד לך שהיא תחזור.
לא היית חייב להתאפק כל כך, לא היה אכפת לי אם היית אומר :-D
(למען הסר ספק, באופן עקרוני אני בהחלט רואה את זה כספוילר לדעת שדמות כלשהי תחזור. אבל כשזה דמות שלא אכפת לי ממנה במיוחד + כשהחזרה שלה היא לא בגדר "טוויסט מפתיע", אז זה לא ספוילר שאכפת לי ממנו.)
נראה לי שמרלין היה איינצ'נט, לא ארתור. אבל אני לא בטוח שאני זוכר נכון. אולי גם ארתור.
פוטטו פוטאטו.
החלק הכי מצחיק/טראגי זה שבעצם, בדרך של כמעט נס, אחרי 8 שנים של קרבות, הרפתקאות, בניית בריתות, מציאת טכנולוגיות חדשות ולמידתם - סוף סוף כדור הארץ יחסית במצב בטוח כי גם אין רפליקטורים וגם איום הגוואולד ירד משמעותית (בעיקר כי הרפליקטורים חיסלו אותם). ואז בגלל העקשנות של קמרון להרפתאות חדשות והסקרנות של דניאל, הם בעצם מוצאים אויב שלחלוטין לא היה מודע לקיומם וכנראה אף פעם לא היה מגלה עליהם.
כן, זה באמת די נוראי.
ולא סתם אויב חדש, אלא אויב אדיר ומפחיד. כי הרי עד כה נלחמו נגד הגוואולד שהתנהגו כאילו הם אלים פשוט כי הייתה להם טכנולוגיה מאוד מתקדמת. אבל האוריי הם כמו הקדמונים המעולים, שראינו שהיכולת שלהם היא עצומה והדבר היחיד שמגביל אותה היא הם עצמם.
וזה אפילו עוד יותר נוראי.
מצחיק שככה את מתארת אותו פשוט כי אני כבר כל כך רגיל אליו בתור הדמות שלו משלדון הצעיר.
חוץ מזה הוא ידוע גם מעוד מקומות כמו הסרט קלולס.
אה נכון, הוא היה המורה בקלולס שהיא שידכה למורה אחרת.
קרוסאובר עם אנג'ל?
אוי אני כל כך אוהבת את הרעיון הזה!
אז מה את חושבת על כל זה?
מה את חושבת על הגנרל החדש בו ברידג'ס (אחיו של השחקן ג'ף ברידג'ס)?
מה את חושבת על הרופאה החדשה? - השחקנית לקסה דויג שיחקה בהרבה דברי מד"ב. והיא גם אשתו של מייקל שאנקס (דניאל)

בלה בלה
כל זה לא באמת חשוב.
מה את חושבת על חזרתה של ואלה?
צר לי לאכזב אבל אין לי עדיין שום מחשבות מיוחדות על כל זה.
את ואלה ראינו רק פרק אחד בעבר ולוקח לי הרבה יותר זמן מזה להקשר לדמות, אז זה לא משהו שריגש אותי. גם אחרי 5 פרקים עוד לא כזה אכפת לי ממנה, למרות שהסצנה הנוראית ששורפים אותה עוררה בי אמפתיה כלפיה.
בגלל שמהפתיח מבינים שהעונה היא כן בכיכובם של קרטר, דניאל וטילק + מיטשל, אז זה בעיקר מרגיש שאמנדה טאפין לא היתה זמינה לצילומים איזה תקופה (הריון/לידה?), אז הביאו את ואלה להחליף אותה על תקן האישה בצוות בינתיים.

Lhuna3

Well-known member
קרטר עדיין רק בכתוביות (אוקיי בדקתי בגוגל וזה מתאים לגיל של הבת שלה שהיא היתה בחופשת לידה בצילומים של זה).
האוריי (אלו האלטרנס/האיינצ'נטס הרעים) הם נבלות של ממש, וגם הפריורים שזה ה"כוהנים" שלהם או משהו כזה, שהם נתנו להם כוחות מיוחדים בשביל לשרת אותם.
יש פלנטה שואלה שלטה בה כשהיתה גאולד, והמשיכה קצת לנצל את האנשים שם במרמה גם אחרי שהגאולד הוצא ממנה.
אז בקיצור האוריי (באמצעות פריור שלהם) מגיעים לשם ועושים את כולם חולים עד שיסכימו לסגוד להם ואז מרפאים אותם...
וזה קורה גם למיטשל.
ודניאל מנסה לשכנע את האנשים שם שאלו גם אלים מזויפים כמו שהגאולד היו, אבל עם כאלו שיטות ויכולות שיש להם - בהצלחה :-( כלומר אפילו אם יש שם אנשים שמבינים ומסכימים עם הטיעונים שלו, זה לא נראה שיש להם בכלל ברירה.

Lion_Heart

Well-known member
קרטר עדיין רק בכתוביות (אוקיי בדקתי בגוגל וזה מתאים לגיל של הבת שלה שהיא היתה בחופשת לידה בצילומים של זה).
האוריי (אלו האלטרנס/האיינצ'נטס הרעים) הם נבלות של ממש, וגם הפריורים שזה ה"כוהנים" שלהם או משהו כזה, שהם נתנו להם כוחות מיוחדים בשביל לשרת אותם.
יש פלנטה שואלה שלטה בה כשהיתה גאולד, והמשיכה קצת לנצל את האנשים שם במרמה גם אחרי שהגאולד הוצא ממנה.
אז בקיצור האוריי (באמצעות פריור שלהם) מגיעים לשם ועושים את כולם חולים עד שיסכימו לסגוד להם ואז מרפאים אותם...
וזה קורה גם למיטשל.
ודניאל מנסה לשכנע את האנשים שם שאלו גם אלים מזויפים כמו שהגאולד היו, אבל עם כאלו שיטות ויכולות שיש להם - בהצלחה :-( כלומר אפילו אם יש שם אנשים שמבינים ומסכימים עם הטיעונים שלו, זה לא נראה שיש להם בכלל ברירה.
את הגעת לעונה 9 דיי מהר...או שפספסתי משהו...

למעלה