דיוני סדרות #129

didalf

Well-known member
הולי שיט. אני בהלם מזה שאפילו שעברו 22(!!!!) שנה מאז שידור הפרק הזה, בשום שלב בחיי לא נתקלתי בידיעה על כך שטרה מתה. אני ממש בשוק!
וואי אני גם בהלם בשמך זה היה אחד הדברים הידועים!:-D
וגם דיברו על זה במסגרת תלונות על ברי יור גיי וספציפית קלקסה.

וזה אפילו לא הדבר הכי נורא בפרק הזה.

LeR@nch

Well-known member
וואי אני גם בהלם בשמך זה היה אחד הדברים הידועים!:-D
וגם דיברו על זה במסגרת תלונות על ברי יור גיי וספציפית קלקסה.

וזה אפילו לא הדבר הכי נורא בפרק הזה.
אני מודע לכל הנושא של זה שמחסלים דמויות גאות וביתר שאת להתפוצצות של הנושא הזה בהקשר של קלקסה אבל אף פעם לא הייתי סקרן מדי לקרוא שרשורים בנושאים האלה, לא מחוסר עניין, פשוט מחוסר זמן ומכך שאני לא מושקע עד כדי כך בנושא כדי לתרום משהו לדיון (למעט העובדה שזה מעצבן ומכעיס והצופים צודקים!)

Lhuna3

Well-known member
Stronghold
שוב פעם בעל הנודניק הזה.
המועצה של הג'אפה מנסים לכונן דמוקרטיה אבל פתאום כל מיני שהיו בעד מתנגדים ומצביעים בעד לחכות עם זה.
וזה בגלל שבעל חוטף אותם אחד אחד ושוטף להם את המוח.
רק לטילק הוא לא מצליח. הוא מנסה להסביר לו שזה אינטרס של כולם כי אם הם ילחמו איתו ביחד יש להם סיכוי לנצח את האוריי, אבל טילק לא נופל בפח.
וכולם יוצאים למבצע הצלה של טילק, ובסוף מכוננים את הדמוקרטיה שלהם.

בעניין אחר, מיטשל מבקר בבי"ח חבר שלו מהצבא שחטף בעבר כדור בראש בשביל להציל אותו, ועכשיו בגלל זה הוא עומד למות.
מיטשל מרגיש מאוד אשם על זה.
הוא גם הביס את החבר הזה במועמדות להטסת המטוס שניצח בשבילנו בקרב באנטרקטיקה, והחבר לוחץ עליו לגלות לו מה העניין המסווג הזה באמת, והוא די חושד שזה חייזרים, ומיטשל מביא לו (ברשות) את המכשיר ששותל זכרונות בשביל שיחווה דרך הזכרונות שלו את החוויות שלו מ-SG1 והכל.
(מה שהזוי זה שכשמיטשל צריך ללכת הוא משאיר את המכשיר הזה עם הטכנולוגיה החייזרית הסופר סודית ומסווגת ומסוכנת בביה"ח עם החבר, שיהנה עוד קצת.)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הסתכלתי ב-Next TV (הוט) ומה שמצאתי זה רק את תופת: מכתבים מאושוויץ ולא את המקעקע מאושוויץ.
מצטער אני לא יודע איפה אפשר למצוא את זה בהוט. אולי זה שודר שם בעבר וכבר אי אפשר למצוא את זה שם.
ניסיתי למצוא מידע בגוגל אבל לא הצלחתי.
אבל כן מצאתי שיש פורום של הוט שבו הם נותנים תשובות לשאלות, נראה לי ששווה לנסות שם:
אני אשמח לדעת אם הם נותנים באמת תשובה בנושא.

Lhuna3

Well-known member
Ethon
הפלנטה שבטעות התחלנו בה מלחמת עולם באחד הפרקים הקודמים, אז עכשיו באו לשם האוריי ונתנו לצד אחד שם לווין תקיפה קטלני.
הם מאיימים להחריב את הצד השני אם לא יכנעו להם.
דניאל הולך לנסות לתווך מו"מ, אבל הם שמים אותו בכלא.
והשאר מגיעים עם פרומיתיאוס בכוונה להשמיד את הלווין הזה אם הם לא יסכימו לפרק אותו בעצמם, בגלל הסכנה שהאוריי עכשיו מתחילים לחמש את המאמינים שלהם בגלקסיה.
אבל ללווין הזה יש מגן שלא מצליחים לעבור דרכו - והראש ממשלה של הצד הזה מורה לפוצץ את פרומיתיאוס! נבלות!
וגם המפקד של פרומיתיאוס נהרג :-(
כל השאר ניצלו כי טילפרטו לפלנטה בזמן, ואז גם הצליחו לתווך במו"מ, והצד שלא נכנע לאוריי ולצד השני הסכים בלית ברירה לעבור לפלנטה אחרת.
אבל לפני שזה הספיק לקרות, ואחרי שהאנשים שלנו חזרו לכדוה"א, מסתבר שהעסק שם שוב התדרדר ומלחמת העולם כנראה קברה את הסטארגייט שלהם בהריסות אז אין יותר קשר איתם.

didalf

Well-known member
דייזי ג'ונס אנד סיקס מחשבות רנדומליות עד פרק 8

אוקי חשבתי לכתוב מה שמסתובב לי בראש כדי שאני לא אשכח אבל לשלוח רק כשאני אסיים את העונה אבל כבר יצא ארוך אז הנה. בקצב הזה יהיה לי מספיק מה לומר על השניים הנותרים:-D

1. דה ט'ינג איז, דייזי ובילי הם שני אנשים בלתי נסבלים ולא הייתי מסוגלת להיות חברה שלהם דקה, אנד יט אני אוהבת אותם ורוצה בטובתם (ושיהיו ביחד פור פאק סייק) וככה כותבים דמות אנשים נוראיים. לא אבל באמת דייזי נוראית היא כ"כ אנוכית וחסרת אחריות וכאילו פרועה אבל בתכלס פשוט מזלזלת בכל מי שסביבה וזה אופי שאני לא סובלת ממש מטריף אותי. אבל אני לא שונאת אותה איכשהו אני עדיין די אוהבת אותה למרות שלפעמים היא מעצבנת אותי ממש. בילי גם כן פוץ למרות שהוא לפחות כן אחראי ומכבד את הזמן של אנשים סביבו (אם כי פחות את הדעות שלהם).
2. אולסו השיער של בילי נוראי מה זה?|פנים| פעם השחקן הזה היה חתיך מה קרה לו?
3. דייזי במראה החיצוני היא שילוב מוזר של דנה פרידר וההיא האחות המעצבנת מגאווה ודעה קדומה שהייתה גם במשחקי הרעב. (אה עם בילי חח קטע),
4. נזכרתי בדיעבד במעומם בביקורות שקראתי על הסדרה הזאת שכתבו שהיא מתמקדת יותר מידי ברומנטיקה ופחות במוזיקה (שא' זה לא נכון וב' יופי בדיוק בשבילי) אבל יותר מזה - שאין כימיה בין שתי הדמויות הראשיות שכביכול אמור להיות להם רומן סוער. והלוווו צפינו באותה סדרה? הם מחשמלים את המסך ביחד. כאילו לקח לי קצת זמן להתחבר לסדרה בעיקר עד שבילי ודייזי נפגשו סופסוף גיזס כמעט שלושה פרקים. אבל ברגע שהם שרו נכון זאת קלישאה כזאת של שהכוכבים הראשיים שרים ביחד וכולם מהופנטים ורואים קסם נוצר? אז ממש ראיתי את זה. הייתי מהופנטת כמו הדמויות. באמת יש קסם כשהם שרים ביחד!! גם ממש אהבתי פרק או שניים אחכ כל הסשן שהם כותבים ביחד ומתחברים.
5. מה שהופך את זה לדי מתסכל שלבילי יש אישה וילדה וכאילו קמילה ממש חמודה וזה חבל שהוא יבגוד בה בסוף כי ברור שזה יקרה. למרות שבינתיים פרק 8 וחוץ מנשיקה אחת זה לא קרה8-* בינתיים נראה שהיא דווקא בגדה בו אבל הונסטלי קצת מגיע לו. וזה גם די מרשים שהוא מצליח להשאר נקי עם כל מה שקורה סביבו. כאילו ממש מראה את המחויבות שלו כלפי אשתו ובעיקר הבת שלו ואני אוהבת ומעריכה את זה. רק דייזי מערערת את זה.
6. דה ט'ינג איז - בילי וקמילה חמודים והכל ולא נעים. אבל בילי ודייזי זה משהו אחר|מאוהב| נורות השיפ שלי הבהבו כשהוא נישק אותה בחניה דאמממ|מאוהב| ואהבתי איך זה השפיע עליה לשיר טוב יותר. ברור שאחכ הוא שיקר שזה רק הצגה אבל אני יודעת שלא.
7. כל הפרק ביוון הזכיר לי את מאמאמיה:-D
8. מה היה המילים בשיר פליז שכ"כ ערערו את קמילה? לא קלטתי ממש והם לא שרו את זה אחכ. אלא אם בכוונה לא אמרו ויגלו את זה בהמשך.
9. אני אוהבת ממש שיש אחווה בין הבנות והן לא כלבות אחת לשניה. כאילו שקארן חברה טובה של קמילה ושל דייזי, כי יכלו לעשות אותה פיק מי קנאית שלא מסתדרת עם בנות אחרות. דייזי וקמילה זה ככה ככה אבל טוב יש להן סיבה.
10. ובגלל יש לי רגשות מעורבים בקשר לקארן וגרנט - כי מצד אחד הם חמודים ביחד ועדי של פעם הייתה חושבת שזה חמוד שסופסוף היא שמה לב אליו אחרי שהיא רואה שמישהי אחרת רוצה אותו כי הלב שלי מרגיש שזאת קלישאה חמודה והמוח יודע שפחות וזה בתכלס די מניאקי גם כלפיו וגם כלפי הבחורה. ולא הבנתי הוא השאיר אותה באוטו?8-* אבל מצד שני אוף הם חמודים ממש. ואז היא קצת מניאקית שהיא מסתירה את זה וכאילו היא אומרת שזה כי היא לא רוצה שיחשבו שהיא התקדמה כי היא שכבה עם הגיטריסט אבל לדעתי גם כי היא כן מתביישת בו קצת. אז זה היה חמוד כשבסוף כשהבנים ירדו עליו היא נישקה אותו מול כולם. סהכ אני לטובתם חמודים ממש מקווה שזה יחזיק.
11. המוזיקה טובה אבל בינתיים השיר היחיד שאני קצת זוכרת זה זה שבילי שונא משהו בייבי בייבי בייבי.
12. אולסו אני אוהבת את הסטיילינג בעיקר הבגדים של דייזי ממש יפים. בעצם גם של קמילה. וקרן. והכל מרגיש מאז סבנטיזי מרגיש שחזור אותנטי אבל מה אני יודעת?
13. וחוזרים לנושא העיקרי - אוקי הסוף של פרק 8 - בילי שונא אותה אבל גם היחיד שבאמת אוהב אותה. איך הוא היה מבועתתת כשהוא ראה אותה מעולפת ככה ודאג לה והחזיק אותה ולא שחרר|מאוהב| בזמן שהבעל פח שלה ברח (!!!!!!!!!!!) יאסס כאלה עדי אוהבת|מאוהב||מאוהב| נורות שיפ מהבהבות:-D אומייגאד תהיו ביחד כבררררררררררררר. ברור לי שזה לא יגמר טוב אבל יאללה!!
אבל אז נשארו שני פרקים ואין לי זמן לשניהם ואני לא יכולה לראות פרק לפני אחרון ולעצור אז יחכה למחר.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
9X12 Collateral Damage
בפלנטה אחרת שיכללו מתקן להשתלת זכרונות, ומדען מניאק משתמש בזה בשביל להפליל את מיטשל ברצח אישתו! אבל בגלל שממש צריכים את המדען הזה בשביל להמשיך את העבודה על הפרויקט (שאישתו שהוא רצח היתה הדענית המובילה בו) אז מאפשרים לו למחוק כל זכרון של זה, ולהאמין שהיא מתה בתאונה.

9X13 Ripple Effect
משהו מוזר קורה בסטארגייט שגורם להמון צוותים של SG1 מיקומים מקבילים להגיע ל-SGC ביקום שלנו במקום שלהם.
בסוף מסתבר שזה משהו ש-SG1 מקיום אחר תיכננו במכוון בשביל לגנוב את ה-ZPM שלנו מאטלנטיס ולהציל את כדוה"א אצלם או משהו כזה.
בכל אופן יש קטעים מאוד מצחיקים כשה-SG1 שלנו ושל יקום 2 אחד נגד השני בחללית פרומיתיאוס ובהתחלה אלו שלהם כולאים את אלו שלנו, ואז אלו שלנו מצליחים לעבוד עליהם ולכלוא אותם חחחחח
חוץ מזה באחד הצוותים שהגיעו ל-SG1 יש את מארטוף ואת דר' פרייז'ר - ששניהם עדיין חיים ביקום שלהם!
והקרטר שלהם לא איתם כי היא עם מישהו אחר (אני מניחה שג'ק) והיא בחופשת לידה!
שזה נחמד מאוד אבל מעצבן שאני מבינה מזה שקרטר שלנו בכלל לא עם ג'ק!!! |שפם| והיא כמעט מתנשקת עם המארטוף האחר הזה!
מה נסגר איתם, הם כבר התנשקו ונראה לי שיותר מזה, וג'ק כבר פרש אז אין להם בעיה אתית אז מה עוד צריך?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stronghold
שוב פעם בעל הנודניק הזה.
המועצה של הג'אפה מנסים לכונן דמוקרטיה אבל פתאום כל מיני שהיו בעד מתנגדים ומצביעים בעד לחכות עם זה.
וזה בגלל שבעל חוטף אותם אחד אחד ושוטף להם את המוח.
רק לטילק הוא לא מצליח. הוא מנסה להסביר לו שזה אינטרס של כולם כי אם הם ילחמו איתו ביחד יש להם סיכוי לנצח את האוריי, אבל טילק לא נופל בפח.
וכולם יוצאים למבצע הצלה של טילק, ובסוף מכוננים את הדמוקרטיה שלהם.

בעניין אחר, מיטשל מבקר בבי"ח חבר שלו מהצבא שחטף בעבר כדור בראש בשביל להציל אותו, ועכשיו בגלל זה הוא עומד למות.
מיטשל מרגיש מאוד אשם על זה.
הוא גם הביס את החבר הזה במועמדות להטסת המטוס שניצח בשבילנו בקרב באנטרקטיקה, והחבר לוחץ עליו לגלות לו מה העניין המסווג הזה באמת, והוא די חושד שזה חייזרים, ומיטשל מביא לו (ברשות) את המכשיר ששותל זכרונות בשביל שיחווה דרך הזכרונות שלו את החוויות שלו מ-SG1 והכל.
(מה שהזוי זה שכשמיטשל צריך ללכת הוא משאיר את המכשיר הזה עם הטכנולוגיה החייזרית הסופר סודית ומסווגת ומסוכנת בביה"ח עם החבר, שיהנה עוד קצת.)
Ethon
הפלנטה שבטעות התחלנו בה מלחמת עולם באחד הפרקים הקודמים, אז עכשיו באו לשם האוריי ונתנו לצד אחד שם לווין תקיפה קטלני.
הם מאיימים להחריב את הצד השני אם לא יכנעו להם.
דניאל הולך לנסות לתווך מו"מ, אבל הם שמים אותו בכלא.
והשאר מגיעים עם פרומיתיאוס בכוונה להשמיד את הלווין הזה אם הם לא יסכימו לפרק אותו בעצמם, בגלל הסכנה שהאוריי עכשיו מתחילים לחמש את המאמינים שלהם בגלקסיה.
אבל ללווין הזה יש מגן שלא מצליחים לעבור דרכו - והראש ממשלה של הצד הזה מורה לפוצץ את פרומיתיאוס! נבלות!
וגם המפקד של פרומיתיאוס נהרג :-(
כל השאר ניצלו כי טילפרטו לפלנטה בזמן, ואז גם הצליחו לתווך במו"מ, והצד שלא נכנע לאוריי ולצד השני הסכים בלית ברירה לעבור לפלנטה אחרת.
אבל לפני שזה הספיק לקרות, ואחרי שהאנשים שלנו חזרו לכדוה"א, מסתבר שהעסק שם שוב התדרדר ומלחמת העולם כנראה קברה את הסטארגייט שלהם בהריסות אז אין יותר קשר איתם.
אני מרגיש כאילו צריך להיות לי יותר מה לומר. האמת שאני חשבתי שאני אזכור את הפרקים של העונה הזאת הרבה יותר.

אבל זכור לי שאהבתי את הפרק שבו יש המון דופלגנגרים מיקומים מקבילים. והיה נחמד לראות דמויות מהעבר כמו מרטוף ופרייז'ר.
קצת עצוב שבסופו של דבר מגלים שזה הכל היה תרגיל של אחד הצוותים מיקום מקביל שעשה את הכל כדי לגנוב ZPM מהיקום הזה מה שבעצם ישאיר את האטלנטיס של היקו הזה חסרת הגנה (או משהו כי אני לא ממש זוכר מה קורה שם וזה בטח לא ממש מעניין אותך כי את לא רואה אבל יש שם דמויות שחיות ודברים).
אבל זה מעלה שאלה מעניינת - האם זה פשוט יקום מקביל שבו מסיבה כלשהי המוסר שלהם יותר אפור, או שגם הצוות "שלנו" היה עושה משהו כזה אם היה צורך מספיק גדול. כלומר יש הגיון בלדאוג יותר ליקום שלך מאשר לאחרים.

בעל באמת נודניק, אבל הוא הפך למין נבל צדדי הומוריסטי כזה. ויש הרבה ממנו אז אפשר בקלות להרוג אותו.
מיטשל מבקר חבר בבית חולים... נשמע משעמם. מצטער.

אנחנו עדיין מחזיקים את זה שביקום המקביל של לפני שני פרקים בטח הרבה אנשים מתו כי אין להם ZPM להגן על כדור הארץ,
אז עכשיו גם יש לנו פלנטה אחרת ביקום שלנו עם המון הרוגים.
נראה לי שיחסית לא הערכנו את זה שלא הרבה מתו בעונות המוקדמות של הסדרה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו נוסף כאן רואה את עונה 2 של בית הדרקון?

ראיתי עכשיו את פרק 2X04 ואני מרגיש צורך לדבר (אבל לא בא לי לדבר עם עצמי)

*קחו בחשבון שאם אתם לא רואים אתם יכולים לשקר לי ולומר שאתם רואים ואני אקבל את זה.
(כלומר עכשיו שכתבתי את זה אז אני אחשוד שזה שקר, אבל מה לעשות שום דבר הוא לא מושלם)

didalf

Well-known member
אוקי חשבתי לכתוב מה שמסתובב לי בראש כדי שאני לא אשכח אבל לשלוח רק כשאני אסיים את העונה אבל כבר יצא ארוך אז הנה. בקצב הזה יהיה לי מספיק מה לומר על השניים הנותרים:-D
דייזי ג'ונס אנד דה סיקס סוף הסדרה

אני צריכה לבדוק בסיכומים החודשיים שלי אבל אני חושבת שזאת בערך הסדרה היחידה שממש אהבתי משאז שסיימנו באפי, אז תודה @LeAnnDylan

זה על פרק 9
כל סצנה של דייזי ובילי אוף|מאוהב| גם כיף לראות אותם מסתדרים. אהבתי ממש את הסצנה באוטובוס. ואחכ כשהם פשוט מסתדרים ביחד. כשהם הלכו לבית קפה והמלצרית זיהתה אותם והיא כזה "אף אחד לא יציק לכם" חמודה:-D ואז היא השמיעה לו שיר שבייסקלי אומר שהיא מאוהבת בו והמבט שלו אוף|מאוהב|
ואז הם היו חמודים כשהם פתרו תשבץ. אוף כשהם אשכרה מסתדרים הם מחשמלים ביחד.
ואז שבר לי את הלב שהוא הודה שיש לו רגשות כלפיה אבל זה לא יקרה בגלל אשתו. וקמילה מתוקה ככ זה באמת לא מגיע לה אבל דאמטטטט
אני אוהבת גם שזה מורכב כאילו לא עושים לי את זה פשוט להיות בעד בילי ודייזי ע"י זה שיראו לי כמה לא טוב לא עם אשתו. להפך. הוא כן אוהב אותה והם כן טובים ביחד אבל עם דייזי זה פשוט משהו אחר. אוהבת וגם שונאת את זה.

מתחילה פרק 10
אני חושבת שאני אוהבת סדרה אם אני אשכרה שמחה שהפרק האחרון יותר משעה כי אני לא רוצה שיגמר.

ובכן אני בוכה תודה.

1. זכרתי בתחילת הסדרה שאמרו שהם התפרקו ב1977 ומה שזכרתי היה דווקא דייזי עוזבת את הבמה וככל שהזמן התקדם בסדרה תהיתי נוו מההה הם עוד שניה מתפרקים מתי הם הופכים לכוכבים? מתי הם ביחד כבר???????
הסדרה יצאה כ"כ שונה ממה שתיארתי לי אבל זה דווקא ממש לטובה.
2. וואי אדי באמת אוהב להעלב איזה דבע.
3. כל הדרמה שלהם בהופעות אני רק חושבת מזל שפעם לא היו טלפונים ולא צילמו הכל:-D ואפילו לא היו להם מסכים אז בתכלס רק מי שבשורה ראשונה בערך רואה ממש את הפנים שלהם והדרמה שמתחוללת שם. מעניין איך זה להיות רחוק בהופעה בלי מסכים8-* וואי וואי היום לא היה להם שקט כשכל זה היה רץ באינטרנט.
4. אולסו גרם לי לתהות איך הטור של טיילור נראה כזה... בריא. וגם של הארי האמת.
5. חזרה לסדרה - אוקי לא משנה מה אמרתי קודם על קארן וגרנט הם ממש שברו לי את הלב עכשיו. הם היו כאלה חמודים ביחד והוא היה כזה מאוהב בה והיא אהבה אותו הרבה יותר משהיא הודתה לעצמה. אבל כל אחד מהם עשה את הבחירה הנכונה עבורו בסוף אבל זה לא ביחד וזה יפה אבל גם שובר את הלב.
אולסו ממש אהבתי איך דייזי כן הרגישה שהיא עצובה והלכה לשבת לידה על הפסנתר לשיר לידה וחיבקה אותה|לב| בהמשך לזה שאמרתי שאני ממש אוהבת את האחווה הנשית בסדרה הזאת ושהבנות חברות טובות ולא כלבות אחת לשניה. מרגיש לי שאם היו עושים את הסדרה הזאת לפני עשור-שניים זה לא היה ככה. שמחה שהתקדמנו בזה.
6. אמא וורן הזה רמת קלולס שר בתחילת הסרט מה זה?:-D כל חברי הלהקה שניה מלבכות על הבמה והוא לא שם לב לכלום בסבבה שלו:-D
7. קמילה סופסוף הבינה מה קורה מתחת לאף שלה. וגם לא קורה כי באמתתת גאד כמה הוא התאמץ שלא יקרה.
8. ואני כזה טובבבבבבבבבבב מה יקרה עד ההופעה הם יתנשקו לפחות??? והם לא נפגשו בכלל עד השניה האחרונה. ובילי חזר לשתות ודייזי הייתה על הפנים יותר מהרגיל וג'יזס איזה נוראית אמא שלה:-0:-0 וכאילו לא ככה. או ככה חשבתי לעצמי. כי כשהוא נישק אותה רגע לפני שהם עלו לבמה הלב השיפרי שלי קפץ|מאוהב|
7. אובייסלי הייתי במתח מה גרם לפירוק הלהקה. כמו שאמרתי זכרתי את זה דווקא שדייזי היא זאת שירדה מהבמה באמצע אז הופעתי מאד שזה דווקא בילי, ועוד בעידודה של דייזי.
8. וכאילו פאק איט אבל כל זה היה כ"כ יפה כי זה גרם לי להרגיש כמה דברים שונים בו זמנית. מצד אחד כשהם התנשקו כזה לפני ההדרן כולי שמחתי. מצד שני ההכרה של דייזי שהם שבורים מידי וזה לא מה שהיא רוצה וזה שהיא שלחה איתו להציל את היחסים עם אשתו היה יפיפיה. וזה שהוא רץ אליההה ועשה את זה והוא באמת אוהב גם את קמילה אוף. אפשר שני שיפים בו זמנית? זה היה כ"כ יפה.
9. אה וגם כל הנאום של דייזי לפני זה שגרם לבילי לרוץ היה יפה. ואז כשהקהל התחיל לשיר בשבילם את השיר שהתחיל הכל פה התחלתי לבכות קצת לראשונה.
10. ומתישהו בסדרה תהיתי אם נראה את ג'ולס הגדולה ואז מסתבר שזאת היא כל הזמן מאחורי המצלמה!!! בכיתי שוב.
11. היה יפה לראות מה כולם עשו עם חייהם.
12. אוי ואז מסתבר שקמילה חלתה ומתה מההההההההההה??;-(;-( ממש התרגשתי קודם שבילי הצליח להחזיר אותה ושהם הצליחו הלתגבר וחיו ביחד. אהבתי ממש איך סובבו את זה בסוף שאני כן אהיה בעדם. יאוו ואז התחלתי לבכות שוב;-( וכל מה שכולם אמרו עליה;-(
13. ובכיתי ממש כשג'ולס הראתה את הוידאו האחרון שלה לדייזי ולבילי. ושהיא אומרת להם להפגש שוב;-(
14. עוד דבר ששבר אותי בקטע טוב זה איך בילי ודייזי תיארו איך האהבה שלהם הייתה שונה מכל דבר אחר כי הם היו נשמות תואמות זה היה כזה יפה.
15. ובסוף יש עוד תקווה לבילי ודיזיי!!!!!!!!!!!!!!!!|מאוהב| עכשיו ככשניהם מבוגרים יותר ופחות שבורים. זה טיפה מזכיר לי את הסוף של איך פגשתי את אמא אבל בקטע טוב כי אני אשכרה אהבתי את הסוף הזה. אוף אבל ממש קיוויתי שהם ישירו פעם אחת נוספת ואז נגמר הפרק;-( אני צריכה פרק בונוס לראות איך הם לאט לאט בונים מחדש חיים ביחד. ויוצרים ביחד מוזיקה, גם אם זה רק לעצמם.
זה די מדהים בתכלס שהם בעצם לא שכבו אפילו פעם אחת עם כל מה שקרה ביניהם, בקושי התנשקו. זה היה טיפה מתסכל מצד אחד ומצד שני הפך את הסיפור ליותר יפה וטראגי ככה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני צריכה לבדוק בסיכומים החודשיים שלי אבל אני חושבת שזאת בערך הסדרה היחידה שממש אהבתי משאז שסיימנו באפי, אז תודה @LeAnnDylan
וואו,
זה מרגיש לי שזה היה ממזמן, אבל אני לא יודע כמה זמן באמת. מישהו זוכר מתי סיימנו?

בכל מקרה זה באמת מרגיש כמו יותר מידי זמן בלי סדרה ממש לאהוב.

didalf

Well-known member

טוני החתול

Well-known member
מנהל
באפי בינואר, אנג'ל בפרואר.
וואלה
(נפלה לך ב' בפברואר אבל החלטתי שעשית את זה בכוונה כדי לסמן את זה שלא היה לנו את באפי)
נכון? שנה שחונה;-(
לי היו המון סדרות שמאוד אהבתי.
רק ביוני היו את Hacks, ילדים אבודים ופיות ואריק
ולפני כן אקס מן 97 ובייבי ריינדיר ושוגון
(והיו לי כמובן הרבה יותר סדרות שראיתי ואהבתי, אבל את אלו ממש מאוד אהבתי)

didalf

Well-known member
(נפלה לך ב' בפברואר אבל החלטתי שעשית את זה בכוונה כדי לסמן את זה שלא היה לנו את באפי)
איך ידעת?

לי היו המון סדרות שמאוד אהבתי.
רק ביוני היו את Hacks, ילדים אבודים ופיות ואריק
ולפני כן אקס מן 97 ובייבי ריינדיר ושוגון
(והיו לי כמובן הרבה יותר סדרות שראיתי ואהבתי, אבל את אלו ממש מאוד אהבתי)
נו בסדר אתה רואה הכל ואוהב כמעט הכל.

הלכתי ועברתי כל הסיכומים שלי ובאמת כל מה שאהבתי זה H2O שאני לא בטוחה אם זה נחשב כי אהבתי את זה כשהיייתי קטנה אז ידעתי מראש שאני אוהבת:-D אבל באמת שממש נהניתי שוב בצפיה חוזרת. ואין לימבו שאהבתי מאד גם. אבל מצד שני שכחתי אותה כשכתבתי את ההצהרה הזאת קודם אז דייזי והשישה זאת באמת הסדרה שהכי אהבתי בינתיים השנה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נו בסדר אתה רואה הכל ואוהב כמעט הכל.
יש כל כך המון סדרות שאני לא רואה. כלומר יש אפילו יותר סדרות שאני שוקל לראות ובסוף לא רואה מאשר סדרות שאני רואה. ומעבר לזה יש המון סדרות שאני בכלל לא שוקל לראות.
ונכון שאת הרוב אני אוהב (אם כי ריפלי ממש איכזב אותי השנה), אבל את רואה שבחרתי רק מעט בתור "ממש ממש אוהב".
הלכתי ועברתי כל הסיכומים שלי ובאמת כל מה שאהבתי זה H2O שאני לא בטוחה אם זה נחשב כי אהבתי את זה כשהיייתי קטנה אז ידעתי מראש שאני אוהבת:-D אבל באמת שממש נהניתי שוב בצפיה חוזרת. ואין לימבו שאהבתי מאד גם. אבל מצד שני שכחתי אותה כשכתבתי את ההצהרה הזאת קודם אז דייזי והשישה זאת באמת הסדרה שהכי אהבתי בינתיים השנה.
גם אני שכחתי מאין לימבו.
אני חושב שאת לא יכולה לשלול את אין לימבו על כך ששכחת אותה. היא הייתה נורא קצרה ואני חושב שאפילו את ראית את כולה ביומיים. ואז אולי עוד מקסימום שלושה ימים דיברנו עליה.
כלומר היא לא יכלה באמת להיחרט חזק.
ותכלס את לא יודעת כרגע אם ישאלו אותך בסוף 2024 אם מיד תקפוץ לך דייזי והשישה בתור סדרה שממש אהבת השנה.

didalf

Well-known member
אז דייזי והשישה זאת באמת הסדרה שהכי אהבתי בינתיים השנה.
ותכלס את לא יודעת כרגע אם ישאלו אותך בסוף 2024 אם מיד תקפוץ לך דייזי והשישה בתור סדרה שממש אהבת השנה.
מה לא ברור במילה בינתיים?

אני חושב שאת לא יכולה לשלול את אין לימבו על כך ששכחת אותה. היא הייתה נורא קצרה ואני חושב שאפילו את ראית את כולה ביומיים. ואז אולי עוד מקסימום שלושה ימים דיברנו עליה.
זה הבעיה בסדרות קצרות גם כשהן ממש טובות שוכחים אותן מהר מידי:-(

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה לא ברור במילה בינתיים?
ברור שיכול להיות שיהיו סדרות שתאהבי יותר.
אבל אפילו אם לא תהיה סדרה שתאהבי יותר עד סוף השנה ייתכן שעד אז היא כבר לא תעלה לך לראש כשתחשבי לעצמך אילו סדרות ממש אהבת בשנה הזאת.
זה הבעיה בסדרות קצרות גם כשהן ממש טובות שוכחים אותן מהר מידי:-(
זה נכון.

Lhuna3

Well-known member
9X16 Off the Grid
SG1 הולכים לחקור תירס ממכר שהאוריי מפיצים בגלקסיה, ואז הם נקלעים לצרות עם המפיצים של זה.
ולפני שמצליחים לברוח הסטארגייט נעלם.
אז מסתבר שבעל הנודניק גונב סטארגייטים, בשביל להתחיל להשתלט מחדש איכשהו על הגלקסיה.
יש קטע מצחיק שמיטשל מחליט שהוא ילך להתחזות לסוחר סמים כי הוא הכי נראה כמי שיכול היה להיות, ודניאל נעלב וטוען שהוא לא פחות, וטילק עונה ששלושתם באותה מידה לא נראים, ואז מיטשל מוחה ש"מרי פופינס" (קרטר) בכלל לא בתחרות וגם היא נעלבת.

9X17 The Scourge
פרק דוחה עם השתלטות חרקים 8-{ העברתי מהר.

9X18 Arthur's Mantle
מיטשל וקרטר הופכים לבלתי נראים בגלל מכשיר שמרלין (או המלך ארתור?) בנה שמנסים לפענח מהו.
בסוף גם דניאל עובר לפאזה שלהם, ומגלים שמרלין (או ארתור?) יצר נשק שיכול לחסל יצורים שהתעלו והחביא אותו בפלנטה מסויימת. אז צריכים עכשיו למצוא אותו בשביל להלחם באוריי.
קטע טוב זה שהמדען השני שעבד עם קרטר מנסה להבין מה קרה לקרטר ומיטשל שנעלמו, ומגיע בהתחלה למסקנה שהם הוקטנו למיניאטורות, ומחפשים אותם על הריצפה :-D

9X19 Crusade
ואלה חזרה, והיא התחלפה בגוף עם דניאל, בגלל המתקן תקשורת הזה שכבר ראינו עם האבנים.
היא מספרת על מעללי האוריי לאחרונה וזה שהיא בהריון מרוח הקודש של האוריי חחחחחחחחחח מסכנה.
אז בקיצור היא יצרה שם קשר עם המורדים, אבל הם נכשלו, והאוריי כבר מוכנים עם צי של ספינות חלל וצבא המאמינים שלהם, ויש להם סופר-סטארגייט חדש שהצליחו ליצור איפשהו בשביל להתחיל את הפלישה הרצינית שלהם לגלקסיה שלנו.
התאכזבתי בפרק שלא הראו לנו בכלל מה עבר על דניאל בזמן שהיא אצלנו, כאשר הוא תקוע בגוף של ואלה בכפר שם.
אבל יש קטע טוב בהתחלה שואלה בגוף של דניאל נכנסת לחדרי ההלבשה של הגברים שם ונהניית לצפות במיטשל חצי-ערום, כאשר הוא לא מבין למה דניאל מסתכל עליו במבטים חומדים כאלה. (למרות שאם זה היה הפוך זה היה מרגיש הרבה יותר סליזי).
1720545244297.png

9X20 Camelot
אז מגיעים לפלנטה של קמלוט איפה שאמור להיות מוחבא הנשק נגד "מעולים" ומסתבכים שם קצת וגם לא ממש מוצאים אותו, רק רמזים.
ובינתיים האוריי אכן מעבירים את הצי שלהם דרך הסופר-סטארגייט, קרטר ניסתה לחייג ממנו החוצה בשביל למנוע מהם אבל לא הספיקה ונשארה בחלל, והקרב התחיל, ובינתיים ואלה על אחת הספינות של האוריי (כי הגבר שהיא נאלצה להתחתן איתו הוא מאמין וחייל שלהם) נראה שעומדת ללדת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
9X16 Off the Grid
SG1 הולכים לחקור תירס ממכר שהאוריי מפיצים בגלקסיה, ואז הם נקלעים לצרות עם המפיצים של זה.
ולפני שמצליחים לברוח הסטארגייט נעלם.
אז מסתבר שבעל הנודניק גונב סטארגייטים, בשביל להתחיל להשתלט מחדש איכשהו על הגלקסיה.
יש קטע מצחיק שמיטשל מחליט שהוא ילך להתחזות לסוחר סמים כי הוא הכי נראה כמי שיכול היה להיות, ודניאל נעלב וטוען שהוא לא פחות, וטילק עונה ששלושתם באותה מידה לא נראים, ואז מיטשל מוחה ש"מרי פופינס" (קרטר) בכלל לא בתחרות וגם היא נעלבת.
חחחח זה נשמע מצחיק באמת.
ומצחיק קצת שהאוריי נלחמים בגלקסיה שלנו עם תירס ממכר. (עכשיו שאני חושב על זה אני מניח שיש בזה אמירה על תאגידים שיוצרים מאכלים ממכרים)
9X17 The Scourge
פרק דוחה עם השתלטות חרקים 8-{ העברתי מהר.
חבל, זה הפרק הכי טוב בסדרה.
סתם, אני לא ממש זוכר ממנו שום דבר. נראה לי שהקטע היותר בעייתי בו זה שיש מלא דיפלומטים מהמועצה שמפקחת על תוכנית הסטארגייט וצריך להגן עליהם והם נודניקים.
9X18 Arthur's Mantle
מיטשל וקרטר הופכים לבלתי נראים בגלל מכשיר שמרלין (או המלך ארתור?) בנה שמנסים לפענח מהו.
אני די בטוח שזה מרלין וקצת מצחיק שאת עדיין לא בטוחה
בסוף גם דניאל עובר לפאזה שלהם, ומגלים שמרלין (או ארתור?) יצר נשק שיכול לחסל יצורים שהתעלו והחביא אותו בפלנטה מסויימת. אז צריכים עכשיו למצוא אותו בשביל להלחם באוריי.
קטע טוב זה שהמדען השני שעבד עם קרטר מנסה להבין מה קרה לקרטר ומיטשל שנעלמו, ומגיע בהתחלה למסקנה שהם הוקטנו למיניאטורות, ומחפשים אותם על הריצפה :-D
חחחחח נשמע מצחיק
9X19 Crusade
ואלה חזרה, והיא התחלפה בגוף עם דניאל, בגלל המתקן תקשורת הזה שכבר ראינו עם האבנים.
היא מספרת על מעללי האוריי לאחרונה וזה שהיא בהריון מרוח הקודש של האוריי חחחחחחחחחח מסכנה.
אז בקיצור היא יצרה שם קשר עם המורדים, אבל הם נכשלו, והאוריי כבר מוכנים עם צי של ספינות חלל וצבא המאמינים שלהם, ויש להם סופר-סטארגייט חדש שהצליחו ליצור איפשהו בשביל להתחיל את הפלישה הרצינית שלהם לגלקסיה שלנו.
התאכזבתי בפרק שלא הראו לנו בכלל מה עבר על דניאל בזמן שהיא אצלנו, כאשר הוא תקוע בגוף של ואלה בכפר שם.
אבל יש קטע טוב בהתחלה שואלה בגוף של דניאל נכנסת לחדרי ההלבשה של הגברים שם ונהניית לצפות במיטשל חצי-ערום, כאשר הוא לא מבין למה דניאל מסתכל עליו במבטים חומדים כאלה. (למרות שאם זה היה הפוך זה היה מרגיש הרבה יותר סליזי).
צפה בקובץ המצורף 109229
אני בעיקר זוכר את זה שזה מצחיק כשואלה בגוף של דניאל.
נראה לי שגם אני תהיתי מה קרה לדניאל בגוף שלה. אבל בעצם אני לא בטוח א זה עובד ככה. כשואלה ודניאל היו בגוף של שני אנשים מהגלקסיה של האוריי (באחד הפרקים הראשונים של העונה) לא זכור לי שהאנשים האלו הסתובבו בגוף של ואלה ודניאל. (אבל גם אולי אני לא זוכר את זה פשוט).
נכון שזה סליזי מצד ואלה. ותכלס אני מניח שהיא הלכה להסתכל על מיטשל רק אחרי שהיא הסתכלה ארוכות על דניאל ערום במראה.

אולי אני אראה רק את ההתחלה של הפרק בשביל הקטעים מצחיקים.
אוקי אני רואה. כמעט כל הזמן רואים רק את ואלה למרות ששאר הדמויות רואות את דניאל. ועד כמה שאני אוהב את ואלה והשחקנית שמשחקת אותה נראה לי שהיה יותר מצחיק לראות את מייקל שנקס משחק את ואלה לחלקים גדולים יותר.

חחחח
יש את הקטע שואלה מספרת על כך שהיא נכנסה להריון בלי סקס ושואלת אם הם אי פעם שמעו על דבר כזה וכולם שותקים (ואני מניח שההנחה היא שהם חושבים על מריים, אמא של ישו, אבל טילק חשב על דארת' ויידר שזה מצחיק וגם מצחיק שזה דווקא הוא. (נראה לי מצחיק שהוא חייזר צופה בסרטי מד"ב של כדור הארץ).

אהבתי גם את זה שבעל של ואלה שהוא אדם טוב כל כך, עדיין לחלוטין משוכנע שמלחמת הדת נגד לא מאמינים היא הדבר הנכון והצודק. זאת אמירה טובה על הכוח של אמונה. במובן השלילי של זה.
9X20 Camelot
אז מגיעים לפלנטה של קמלוט איפה שאמור להיות מוחבא הנשק נגד "מעולים" ומסתבכים שם קצת וגם לא ממש מוצאים אותו, רק רמזים.
ובינתיים האוריי אכן מעבירים את הצי שלהם דרך הסופר-סטארגייט, קרטר ניסתה לחייג ממנו החוצה בשביל למנוע מהם אבל לא הספיקה ונשארה בחלל, והקרב התחיל, ובינתיים ואלה על אחת הספינות של האוריי (כי הגבר שהיא נאלצה להתחתן איתו הוא מאמין וחייל שלהם) נראה שעומדת ללדת.
קצת חבל שפרק סיום העונה נשמע פחות מעניין מהאחרים.

למעלה