דיוני סדרות #129

snirf

Active member
אני ממליץ על הסדרה הישראלית החדשה טיפול לילי.
אומנם ראיתי רק את הפרק הראשון (היחיד שיצא עד כה),
אבל הוא היה טוב.

זה על פסיכולוג (ערבי ישראלי, אבל לא נראה לי שזה חשוב לעלילה) שאשתו מתה והוא מתחיל לקבל מטופלים בלילה על מנת שהוא יוכל לטפל בילדיו ביום.
יוסף סוויד בתפקיד הראשי ושירה האס, ירון ברובינסקי ודאנה איבגי בין שחקני המשנה.

והפרק הראשון ביו-טיוב אז בכלל יתרון:

צפיתי ב-2 הפרקים הראשונים ואכן- גם אני אהבתי.
זאת לא עוד "סדרת טיפול פסיכולוגי", שכן אהבתי שהם מצאו איך לייחד אותה- הטיפול הינו בלילה, הדמויות מאופיינות/מיוחדות וכך גם הסיפורים שלהם, לרוב זה לא מסתכם רק בשיחה- אלא יש המחשה של סיפור המטופל (כמו הסיפור של הרופא) ומראים שכביכול הפסיכולוג נמצא שם...שזה רעיון מגניב
וכמובן מעבר לכך שהיא עשויה טוב עם רגישות ואנושיות, וכן הדמות של הפסיכולוג עם מטען בעצמו...בדיוק כמו מטופליו.
שירה האס- וואו איזו דמות מאופיינית ומעניינת! כבשה כבר מהטיפול הראשון שלה עם הפסיכולוג... אהבתי אותה עוד בשטיסל וב"המורדת" , פחות מ"הגופה" של נטפליקס, שם היא לא הרשימה לדעתי.
וגם את הדמות של דנה איבגי מאוד אהבתי בינתיים.
@טוני החתול איך אתה מתכוון לצפות בהמשך הסדרה? אז יש לך YES?

רוצה לנצל את ההזדמנות הזאת ולהמליץ על עוד סדרות מקור בשנים האחרונות של YES שהיו מעולות וכדאי לצפות בהן- רק להיום (של ניר ברגמן, וגם זכתה בפרסים בחו"ל), בלאדי מורי, למה מי מת...כאלו שבעיניי התבלטו וזכורות לי ככה בחטף.
HOT לעומת רק מידרדרים בשנים האחרונות , פעם היו להן סדרות מקור באמת איכותיות...בשנים האחרונות איכשהו היו רק בודדות שהיו טובות כדוגמת- חאנשי ומשמר הגבול , שבאמת היו טובות (ויש גם את אינדל שעלתה עכשיו, שהבנתי שהיא מוצלחת, אך טרם צפיתי כדי להתרשם).

מצטער אני לא יודע איפה אפשר למצוא את זה בהוט. אולי זה שודר שם בעבר וכבר אי אפשר למצוא את זה שם.
ניסיתי למצוא מידע בגוגל אבל לא הצלחתי.
אבל כן מצאתי שיש פורום של הוט שבו הם נותנים תשובות לשאלות, נראה לי ששווה לנסות שם:
אני אשמח לדעת אם הם נותנים באמת תשובה בנושא.
לא היה לי כוח להמתין על הקו בשביל זה, השירות שלהם גרוע.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני עוד לא בטוח.
אני צריך לבדוק אבל בעיקרון יש לי גישה לסטינג.

לא היה לי כוח להמתין על הקו בשביל זה, השירות שלהם גרוע.
לא הצעתי להתקשר, אלא לשאול על הפורום הזה שלהם

Lhuna3

Well-known member
אני ממליץ על הסדרה הישראלית החדשה טיפול לילי.
אומנם ראיתי רק את הפרק הראשון (היחיד שיצא עד כה),
אבל הוא היה טוב.
מצטרף להמלצה - צפיתי אתמול בערב ונהניתי מהפרק מאוד!
צפיתי עכשיו גם אני בשני הפרקים שיצאו, ומצטרפת להמלצה. (וניק, אתה רואה שאני לא עושה לך דווקא על מה שאתה ממליץ!)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
צפיתי עכשיו גם אני בשני הפרקים שיצאו, ומצטרפת להמלצה. (וניק, אתה רואה שאני לא עושה לך דווקא על מה שאתה ממליץ!)
טוב עכשיו אני חושב שראית את זה רק כדי להוכיח את הנקודה הזאת :-D
וגם כאתגר לראות אם אני אפתח את הסטינג שלי ואמשיך עם הסדרה.

Lhuna3

Well-known member
אין לי כוח לסכם כל פרק בנפרד, אז אלו הדברים הראויים לציון ב-5 הפרקים הראשונים של עונה 10:

* ואלה ילדה את הילדה שנועדה להיות מנהיגת נאמני האוריי ולנצח בשבילם, זו בעצם הדרך של האוריי להתערב בגלקסיה שלנו בלי שהאיינצ'נטס יגלו אותם. (אבל הם כבר יודעים מה הםה עושים, אז מה הקטע?)
* הילדה הזאת כמובן פלאית אז היא גדלה מהר ותוך יום-יומיים נהייתה מבוגרת. ואלה ניסתה להשפיע עליה לטובה אבל לא הצליחה.
* ואלה הצטרפה ל-SG1 וגם לכתוביות הפתיח.
* הפרק שבוחנים את האמינות שלה היה די מצחיק. אני גם ניחשתי ישר שההצעה שווסלי הציע לה לרגל בשבילו היתה חלק מהמבחן.
* היה פרק קרוסאובר עם אטלנטיס שהיה די נחמד. שם גם דניאל גילה עוד רמזים על איפה הנשק נגד מעולים של מרלין, אבל עוד לא מצאו אותו.
* ואז דניאל נעלם לשני פרקים :-(
* בעל הנודניק עם כל השכפולים שלו הצליח לעבוד על SG1 ולהוציא מקרטר רשימת כתובות של פלנטות שבאחת מהן נמצא הנשק. ולברוח להם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זאת לא עוד "סדרת טיפול פסיכולוגי", שכן אהבתי שהם מצאו איך לייחד אותה- הטיפול הינו בלילה, הדמויות מאופיינות/מיוחדות וכך גם הסיפורים שלהם, לרוב זה לא מסתכם רק בשיחה- אלא יש המחשה של סיפור המטופל (כמו הסיפור של הרופא) ומראים שכביכול הפסיכולוג נמצא שם...שזה רעיון מגניב
וכמובן מעבר לכך שהיא עשויה טוב עם רגישות ואנושיות, וכן הדמות של הפסיכולוג עם מטען בעצמו...בדיוק כמו מטופליו.
שירה האס- וואו איזו דמות מאופיינית ומעניינת! כבשה כבר מהטיפול הראשון שלה עם הפסיכולוג... אהבתי אותה עוד בשטיסל וב"המורדת" , פחות מ"הגופה" של נטפליקס, שם היא לא הרשימה לדעתי.
וגם את הדמות של דנה איבגי מאוד אהבתי בינתיים.
אז צפיתי גם בפרק השני ובאמת עדיין מאוד טוב.
אני נוטה להסכים עם זה שהיא לא עוד "סדרת טיפול פסיכולוגי" אבל בעצם לא ראיתי שום סדרת טיפול פסיכולוגי אז אני לא יכול לומר באמת. (כלומר נראה לי שהכי קרוב לזה שראיתי היה הסופרנוס)
הדמויות ממש מעניינות והשחקנים מעולים לדעתי.
אני שמח שיש לפחות 4 מטופלים שונים (אני חושב שלא יהיו עוד, אבל אני לא בטוח)
אבל אני קצת התאכזבתי שבפרק השני לא חזר אף אחד משני הראשונים אפילו שאני בטוח שהם יחזרו בהמשך. פשוט נראה לי שיהיה לי קשה להתחבר לסיפור שלהם אם אני אראה כל אחד מהם רק כל שבועיים. אבל אולי פרק הבא כבר יהיה את כולם בפרק אחד.
האמת ששני המטופלים בפרק הזה היו פחות מעניינים מאשר בפרק הקודם. או ליתר דיוק פשוט לא גילינו עליהם כמעט כלום. הבחור הראשון בקושי אמר את השם שלו וקיבלנו את הרושם שהוא עוסק בפשע. ולגבי הבחור החרדי אנחנו רק יודעים שהוא ניסה להתאבד אבל שום דבר נוסף עליו. אני בהחלט מתעניין לגלות יותר.
מצד שני אני גם מאוד מעוניין בלראות את החיים האישיים של לואיס, אז אין ממש זמן להכל. האמת שאם משהו שמבחינתי כרגע להוריד זה את הסיפור שיש כנראה לאחותו עם מישהו (האבא של התינוק?).
אני מצד אחד אוהב את זה שהעובדה שהוא ערבי היא לא חלק גדול מהסדרה, אבל מצד שני זה כן משהו שמעניין אותי אז הייתי רוצה יותר התייחסות לזה. ולמשל איך זה משפיע על הבן שלו שהוא בן לזוג מעורב.
אני גם אהבתי את הקטע שעושים שלואיס כאילו נמצא בתוך הסיפור של המטופל. ובמקרה של האדם שניסה להתאבד איך שזה הביא את לואיס למקום אישי מאוד ויצר חוויה כמעט על טבעית.
גם אני מאוד אהבתי את הדמות של דאנה איבגי בשני הפרקים. מעניין מאוד לאן זה ילך.
מסקרן אותי האם זה ילך לממש קשר רומנטי ואיך הוא והסביבה שלו יקבלו את זה. יש משהו שמרגיש ממש רע במחשבה שהוא יתחיל קשר רומנטי עם מישהי זמן כל כך קצר אחרי שאשתו מתה. אבל הבנתי שהרבה פעמים אנשים (וכנראה יותר גברים, אבל לא רק) מתחילים מערכת יחסים רומנטית זמן ממש קצר אחרי שבן הזוג שלהם נפטר.
בכל מקרה הכל מאוד טוב, אבל רוב הזמן הסדרה לא הפתיעה אותי בשום מקום. שזה לא דבר רע דווקא.
אבל אז הסוף של הפרק השני לחלוטין הפתיע אותי כשלואיס מופיע על הדלת של הפסיכולוג של אשתו. גם אהבתי את איך שיצרו את הסצנה שבהתחלה ממש לא היה לי ברור מי האיש הזה. חשבתי אולי הוא אבא שלה, או מישהו שהיא בגדה איתו. ואז זה שהוא בעצם מטיח בו שהוא נכשל ומאשים אותו בזה שהיא מתה. וזה במיוחד אישי כשהוא בתור פסיכולוג לחלוטין מבין את התפקיד והאחריות שהייתה לפסיכולוג הזה.
אני לא אתפלא אם הסדרה תלך לכיוון שהמטופל של לואיס יתאבד ואז הוא יצטרך להתמודד עם זה שהוא נכשל באותה מידה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אין לי כוח לסכם כל פרק בנפרד, אז אלו הדברים הראויים לציון ב-5 הפרקים הראשונים של עונה 10:

* ואלה ילדה את הילדה שנועדה להיות מנהיגת נאמני האוריי ולנצח בשבילם, זו בעצם הדרך של האוריי להתערב בגלקסיה שלנו בלי שהאיינצ'נטס יגלו אותם. (אבל הם כבר יודעים מה הםה עושים, אז מה הקטע?)
נראה לי שזה לא קטע שהאיינצ'נטס לא יגלו אותם, אלא שיהיה להם כוח גדול בלי שהם יוכלו לפעול נגדו. כלומר אם האוריי עצמם יעברו לגלקסיה החדשה אז האיינצ'נטס ילחמו נגדם כיצורים מעולים נגד יצורים מעולים. אבל בגלל שאדריה היא לא מעולה אז הם לא יעשו שום דבר נגדה.
* הילדה הזאת כמובן פלאית אז היא גדלה מהר ותוך יום-יומיים נהייתה מבוגרת. ואלה ניסתה להשפיע עליה לטובה אבל לא הצליחה.
זה כזה טרופ מקובל בסדרות מד"ב/פנטזיה שבו ילד נולד וגדל מהר לאיש צעיר.
* ואלה הצטרפה ל-SG1 וגם לכתוביות הפתיח.
יאייי
* הפרק שבוחנים את האמינות שלה היה די מצחיק. אני גם ניחשתי ישר שההצעה שווסלי הציע לה לרגל בשבילו היתה חלק מהמבחן.
כן, זה יפה.
זכור לי שיש קטעים מצחיקים שבהם היא רואה את כל השאלות של הפסיכולוג שבוחן אותה בתור מבחן לעבור.
* היה פרק קרוסאובר עם אטלנטיס שהיה די נחמד. שם גם דניאל גילה עוד רמזים על איפה הנשק נגד מעולים של מרלין, אבל עוד לא מצאו אותו.
אני לא זוכר אם היה פרק מקביל בסדרה של אטלנטיס שבו הם קיבלו את פני הצוות.
בכל מקרה בטח נחמד שוב לפגוש את רודני מקיי שהיה בעבר ססטארגייט SG1 ועכשיו הוא ראשי באטלנטיס.
* ואז דניאל נעלם לשני פרקים :-(
מה? הוא נעלם לשני פרקים? לא זכרתי את זה.
* בעל הנודניק עם כל השכפולים שלו הצליח לעבוד על SG1 ולהוציא מקרטר רשימת כתובות של פלנטות שבאחת מהן נמצא הנשק. ולברוח להם.
וואי בעל הוא כזה נודניק. והעניין הוא שגם אפשר להרוג אותו ותמיד יהיו עוד ממנו.
אבל זכור לי שדי אהבתי אותו.

טוב, נראה לי שאני הולך לראות את פרק 10X06

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הי, קורי מונטית' (פין מGlee) משחק את מיטשל הצעיר. לא זכרתי את זה.

חחחח פרק מצחיק.
כל האיזכורים לסדרות וסרטים כמו הקוסם מארץ עוץ ומסע בין כוכבים.
יש אפילו קטע שהם עושים את פארסקייפ (הסדרה שבה ואלה ומיטשל שיחקו יחד). וזה מצחיק שדניאל עושה את התפקיד של קרייטון שבן ברואר (מיטשל) עשה בפארסקייפ. וצוחקים על כך שהסדרה הזאת כל כך לא ידועה בכך שלמפיק אין מושג מאיפה היא הביאה את זה.
והקטע שהם בובות (מאוד כמו בthunderbirds הישן) היה מעולה. ואגב עושה כמה רפרנסים מאוד חזקים לסרט (שמישהי לא ראתה) כמו זה שדניאל מקשקש על מסך מחשב. והקטע שבסוף הדמויות "מתות" כי החוטים שלהם נחתכים כשהם עוברים בסטארגייט.
וההתייחסות לזה שהשחקן הראשי לא רוצה להמשיך בתפקיד, אז מה עושים (מיטשל כמובן מציע להחליף אותו בדמות אחרת)
וזה שהם "נזכרים" בתקופה שג'ק הפך לבלתי נראה (מה שממש מרגיש כמו משהו שהיה יכול להיות פרק אמיתי)

אבל כמובן שהקטע שאני מניח שאת (לונה) הכי תשמחי ממנו זה הופעת האורח של ג'ק (אחרי שכבר עושה רושם שהוא רק נתן את הקול שלו לפרק).
ואולי אפילו יותר משמעותי שסוג של קיבלנו את החתונה של ג'ק וסאם.

היו עוד כל כך הרבה דברים.
כמו התייחסות מסויימת לפיירפלי - הסדרה קצרת הימים של ג'וס ווידון - שכמו wormhole exterem בוטלה אחרי מספר קטן של פרקים אבל זכתה לסרט לאחר כמה שנים בגלל שהיא הצליחה מאוד במכירות DVD.
הפתיח המאוד קצר כי "כבר לא עושים פתיחים ארוכים כיום" - אגב אני ממש שמח שמרגיש שחזרו לפתיחים ארוכים לסדרות כיום.
אה וההתחלה שבה הם נראה כאילו סוף סוף פוגשים את גזע הפורלונגס שהתייחסו אליהם כמה פעמים במהלך הסדרה בתור אחד הגזעים הוותיקים מאוד (יחד עם האיינצ'נטס, האסגרד והנוקס).
הקטע של הדייג באגם של ג'ק בסוף עונה 8. כשמכניסים את ואלה ומיטשל כאילו הם היו שם.
אוי והקטע שרומזים למיטשל שהוא בעצם הבן של ג'ק בגלל הפעם ההיא שהם חזרו בזמן ל1969.

כל הזמן מיטשל נרגש לקראת המסע ה200 שלו דרך סטארגייט - דבר שנראה כאילו כולם לועגים לו, אבל בסוף מסתבר שמתכננים לו מסיבה בצד השני.

ואז בסוף הסרט של wormhole extreme מבוטל אבל הסדרה חוזרת ויש קפיצת זמן ל10 שנים מאוחר יותר

נחמד שעד כמה שהפרק שטותי סיימו אותו בציטוט של אסימוב על המשמעות של מדע בדיוני.

Lhuna3

Well-known member
הי, קורי מונטית' (פין מGlee) משחק את מיטשל הצעיר. לא זכרתי את זה.

חחחח פרק מצחיק.
כל האיזכורים לסדרות וסרטים כמו הקוסם מארץ עוץ ומסע בין כוכבים.
יש אפילו קטע שהם עושים את פארסקייפ (הסדרה שבה ואלה ומיטשל שיחקו יחד). וזה מצחיק שדניאל עושה את התפקיד של קרייטון שבן ברואר (מיטשל) עשה בפארסקייפ. וצוחקים על כך שהסדרה הזאת כל כך לא ידועה בכך שלמפיק אין מושג מאיפה היא הביאה את זה.
והקטע שהם בובות (מאוד כמו בthunderbirds הישן) היה מעולה. ואגב עושה כמה רפרנסים מאוד חזקים לסרט (שמישהי לא ראתה) כמו זה שדניאל מקשקש על מסך מחשב. והקטע שבסוף הדמויות "מתות" כי החוטים שלהם נחתכים כשהם עוברים בסטארגייט.
וההתייחסות לזה שהשחקן הראשי לא רוצה להמשיך בתפקיד, אז מה עושים (מיטשל כמובן מציע להחליף אותו בדמות אחרת)
וזה שהם "נזכרים" בתקופה שג'ק הפך לבלתי נראה (מה שממש מרגיש כמו משהו שהיה יכול להיות פרק אמיתי)

אבל כמובן שהקטע שאני מניח שאת (לונה) הכי תשמחי ממנו זה הופעת האורח של ג'ק (אחרי שכבר עושה רושם שהוא רק נתן את הקול שלו לפרק).
ואולי אפילו יותר משמעותי שסוג של קיבלנו את החתונה של ג'ק וסאם.

היו עוד כל כך הרבה דברים.
כמו התייחסות מסויימת לפיירפלי - הסדרה קצרת הימים של ג'וס ווידון - שכמו wormhole exterem בוטלה אחרי מספר קטן של פרקים אבל זכתה לסרט לאחר כמה שנים בגלל שהיא הצליחה מאוד במכירות DVD.
הפתיח המאוד קצר כי "כבר לא עושים פתיחים ארוכים כיום" - אגב אני ממש שמח שמרגיש שחזרו לפתיחים ארוכים לסדרות כיום.
אה וההתחלה שבה הם נראה כאילו סוף סוף פוגשים את גזע הפורלונגס שהתייחסו אליהם כמה פעמים במהלך הסדרה בתור אחד הגזעים הוותיקים מאוד (יחד עם האיינצ'נטס, האסגרד והנוקס).
הקטע של הדייג באגם של ג'ק בסוף עונה 8. כשמכניסים את ואלה ומיטשל כאילו הם היו שם.
אוי והקטע שרומזים למיטשל שהוא בעצם הבן של ג'ק בגלל הפעם ההיא שהם חזרו בזמן ל1969.

כל הזמן מיטשל נרגש לקראת המסע ה200 שלו דרך סטארגייט - דבר שנראה כאילו כולם לועגים לו, אבל בסוף מסתבר שמתכננים לו מסיבה בצד השני.

ואז בסוף הסרט של wormhole extreme מבוטל אבל הסדרה חוזרת ויש קפיצת זמן ל10 שנים מאוחר יותר

נחמד שעד כמה שהפרק שטותי סיימו אותו בציטוט של אסימוב על המשמעות של מדע בדיוני.
טוב שסיכמת כי לי לא היה כוח לציין את כל הדברים האלו, אבל כן, פרק מטא מצחיק עם המון בדיחות עצמיות על הסדרה, גם על כל הדברים שלא ריאליסטיים,
כמו שתמיד משגרים אותם למקום בטוח שניה לפני שהם מתים, שזה מאוד "נוח", אבל אם דואגים שאחת הדמויות תגיד "איזה תזמון מושלם" אז זה כאילו בסדר כי הכותבים מכירים בזה :-D,
ועל ההחלפה של ג'ק במיטשל, ועל העזיבה לעונה של דניאל, והכל...
וכמובן כל הרפרנסים טובים.
וזה שבהתחלה עושים כרגיל "בפרקים הקודמים" וכחלק מזה עשו כאילו שהיה פרק עם הפרלינגס "החמודים" ואני לרגע חשבתי שאולי פספסתי פרק! (כי זה לפני שמבינים מה הקטע של הפרק הזה) ואז סם אומרת "אבל זה בכלל לא קרה"... ואז ברור מה הולך שם.
הקטע של ג'ק בלתי נראה היה מעולה :-D
ידעתי גם שהוא יופיע (כי בדקתי מראש ב-IMDB אם בכלל הוא יהיה העונה ובאיזה פרקים) אז לא נפלתי בהפתעה, והחתונה היתה נחמדה, אבל אני עדיין ממש לא מבינה את הקטע שהם באמת לא ביחד עכשיו (אחרי שכל אחד מהם נפרד מהחבר/ה שלו/ה רק בגלל זה שהם הבינו שהם מאוהבים זה בזו!)
וזה שג'ק עובד בוושינגטון זה לא תירוץ.
אה וזה שמיטשל רוצה שיהיו זומבים ואומרים לו בין היתר שזה סדרת מד"ב, לא אימה, אז הוא מגיב שמה שהפך אותם לזומבים זה טכנולוגיה חייזרית... שזה תכלס מה שעושים בהרבה פרקים בסדרה.
וכן, הקטע שהבובות מתות אחרי שהן עוברות היה גדול :-D
וממש התחשק לי לראות את המסיבה שהכינו למיטשל בצד השני!
1720859418748.png

Lhuna3

Well-known member
10X07 counterstrike
הג'אפה מעצבנים, הבת של ואלה משמידה את דקארה והנשק של האיינצ'נטס שם.
בלה בלה.

10X08 Memento Mori
ואלה יוצאת ל"לא-דייט" עם דניאל ונחטפת ע"י ה-TRUST ומאבדת את הזכרון ונהיית מלצרית.

באמצע יש את זה:
1720887815146.png
(אני מודה שיש לי קראש קטן על מיטשל)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ידעתי גם שהוא יופיע (כי בדקתי מראש ב-IMDB אם בכלל הוא יהיה העונה ובאיזה פרקים) אז לא נפלתי בהפתעה
לא חשדת בשלב מסוים שאולי הוא קיבל קרדיט בפרק רק כי הוא דיבב את הסצנות שלו כבלתי נראה וכבובה?
1720859418748.png
חחחחח זה מזכיר לי שדניאל אמר לו משהו על כך שאם סאם לא תופיע בקרוב אז יחשבו שהם יחד.
10X07 counterstrike
הג'אפה מעצבנים, הבת של ואלה משמידה את דקארה והנשק של האיינצ'נטס שם.
בלה בלה.
וזה הפרק הראשון שבו רואים את אדריה הבוגרת - מורנה בקארין - שידועה גם מהסרט של דדפול, הסדרה גות'האם ובאותה תקופה בעיקר מהסדרה פיירפליי. הכל מתחבר.
10X08 Memento Mori
ואלה יוצאת ל"לא-דייט" עם דניאל ונחטפת ע"י ה-TRUST ומאבדת את הזכרון ונהיית מלצרית.
לא זכרתי שזה מתחיל ממשהו עם דניאל, אבל זכור לי כפרק מצחיק. אבל לא מפתיע לאור זה שאני ממש אוהב את ואלה.
באמצע יש את זה:
צפה בקובץ המצורף 109645
(אני מודה שיש לי קראש קטן על מיטשל)
אפשר להבין.
ואני מקווה שאני אוכל לנווט את זה לכך שתנסי גם לצפות בפארסקייפ.

Lhuna3

Well-known member
10X09 Company of Thieves
הברית הלושיאנית המעצבנת חוטפים את אודיסיאה (הספינת חלל הראשית שלנו עכשיו) כאשר קרטר עליה, וגם הורגים את הקפטן שלה.
מיטשל מתחזה לסגן שלו ומצליחים לחלץ אותה ואת שאר הצוות.

10X10-10X11 The Quest
אכן חתיכת קווסט.
בחיפושים אחרי הנשק (AKA הגביע הקדוש) של מרלין (עכשיו אני כבר בטוחה שזה מרלין) מגיעים לפלנטה שהצליחו להבין מכל הרמשים שזה שם, ואיזה זקן שם מוביל אותם באמצעות מפה, דרך מבוך של סטיית זמן (שמחפשים קודמים נתקעו בו בשדה שבו הזמן זז לאט מאוד), ועוד כל מיני חידות ובדרך מוצאים גם את בעל האידיוט ומגלים שהזקן הוא בכלל אדריה (הקדושה של האוריי, הבת של ואלה) שהתחזתה כדי להביא לשם את דניאל, כי היא יודעת שמרלין שם הגנות על הנשק מפני האוריי ולכן רק דניאל (שהיה "מעולה" כזכור) יוכל לקחת אותו, ומערה עם דרקון וכולי, כמובן פותרים הכל ומוצאים לא את הנשק עצמו... אלא את מרלין עצמו מוקפא בקרח!
ואז מפשירים אותו כדי שהוא יבנה מחדש את הנשק, אבל הוא זקן מידי ואין לו כוח,
אז במקום זה הוא מעביר לפני מותו את הידע והזכרונות שלו לדניאל, ודניאל מתחיל לבנות את זה אבל לא מצליח לסיים לפני שאדריה תופסת וחוטפת אותו.
אז עכשיו הוא שוב נעדר בפרק הבא.

10X12 Line in the Sand
בלי דניאל, אבל דווקא פרק טוב.
אז יש פלנטה עם כפר של אנשים טובים ותמימים שכמובן האוריי מאיימים להרוג אם הם לא יאמינו בהם והם לא רוצים להכנע.
אז יש את המכשיר של מרלין מלפני כמה פרקים שהעביר כמה מהם למימד אחר בטעות ועכשיו קרטר הצליחה לשלוט בה ככה שיעביר לזמן מה כל דבר שרוצים, אבל עוד לא ניסו אותו באמת, ורוצים לנסות בעזרתו להציל את הכפר הזה ממתקפת האוריי.
אבל בזמן אמת זה לא עובד חלק וגם אחד מחיילי האוריי יורה בקרטר בזמן שהיא עובדת על זה.
אז קרטר (שבמצב קשה) ומיטשל מצליחים בהתחלה להסתיר רק את עצמם ואת המכשיר.
והמפקד של צבא האוריי שם הוא תומלין, שהוא היה הבעל של ואלה כשהיא היתה תקועה בכפר של האוריי ועכשיו הוא מאמין נאמן שלהם.
והוא מורה להרוג של המון אנשים מסכנים, ואוסר את ואלה, ואחרי הרבה נסיונות לדבר על ליבו שמה שהם עושים זה רע, היא בסוף מצליחה קצת להגיע אליו ולגרום לו לראות לפחות שמשהו דפוק בהתנהגות של הפריור והפקודות שלו להרוג אפילו אנשים שנכנעו בגלל ש-SG1 לא מסגירים את עצמם (הם לא יכולים לתת למכשיר של מרלין ליפול לידי האוריי).
אז הוא לפחות משחרר אותה, למרות שאינו מצליח למנוע את הפצצת הכפר מחללית האוריי.
אבל כמובן שקרטר ומיטשל הצליחו לגרום למכשיר "להסתיר" במימד אחר את כל הכפר בדיוק בזמן של ההפצצה ככה שמי שנשאר שם בסוף לפחות כן ניצל.

LeAnnDylan

Well-known member
סורי שלקח לי שנה להגיב, החיים שלי מסובכים מידי כרגע ואני רק רוצה לישון ולראות טלוויזיה.
אניווי אני שמחה שראית ואהבת|לב|
1. דה ט'ינג איז, דייזי ובילי הם שני אנשים בלתי נסבלים ולא הייתי מסוגלת להיות חברה שלהם דקה, אנד יט אני אוהבת אותם ורוצה בטובתם (ושיהיו ביחד פור פאק סייק) וככה כותבים דמות אנשים נוראיים. לא אבל באמת דייזי נוראית היא כ"כ אנוכית וחסרת אחריות וכאילו פרועה אבל בתכלס פשוט מזלזלת בכל מי שסביבה וזה אופי שאני לא סובלת ממש מטריף אותי. אבל אני לא שונאת אותה איכשהו אני עדיין די אוהבת אותה למרות שלפעמים היא מעצבנת אותי ממש. בילי גם כן פוץ למרות שהוא לפחות כן אחראי ומכבד את הזמן של אנשים סביבו (אם כי פחות את הדעות שלהם).
האמת שקראתי את ההודעה שלך באותו יום או אולי יום אחרי ששלחת אותה אבל התחלת אותה ב"דייזי בלתי נסבלת" ואז סגרתי את ההודעה שלך בלי להמשיך. עצבנת אותי:-D על בילי לא אכפת לי שתרדי למרות שאני אוהבת גם אותו:-D
2. אולסו השיער של בילי נוראי מה זה?|פנים| פעם השחקן הזה היה חתיך מה קרה לו?
השחקן עצמו עדין חתיך. ראיתי כמה ראיונות איתם ויש לי שיער קצר והוא ממש חתיכי. בסדרה עצמה הוא יפה בקטעים של הראיונות בהווה. בסצנות של העבר כן.. השיער הזה לא מחמיא לו.
3. דייזי במראה החיצוני היא שילוב מוזר של דנה פרידר וההיא האחות המעצבנת מגאווה ודעה קדומה שהייתה גם במשחקי הרעב. (אה עם בילי חח קטע)
האמת שכל פעם שהסתכלתי עליה ראיתי את אמא שלה (ליסה מארי)|לב-ש| הייתי מעריצה גדולה שלה לפני איזה 20 שנה.
4. נזכרתי בדיעבד במעומם בביקורות שקראתי על הסדרה הזאת שכתבו שהיא מתמקדת יותר מידי ברומנטיקה ופחות במוזיקה (שא' זה לא נכון וב' יופי בדיוק בשבילי) אבל יותר מזה - שאין כימיה בין שתי הדמויות הראשיות שכביכול אמור להיות להם רומן סוער. והלוווו צפינו באותה סדרה? הם מחשמלים את המסך ביחד. כאילו לקח לי קצת זמן להתחבר לסדרה בעיקר עד שבילי ודייזי נפגשו סופסוף גיזס כמעט שלושה פרקים. אבל ברגע שהם שרו נכון זאת קלישאה כזאת של שהכוכבים הראשיים שרים ביחד וכולם מהופנטים ורואים קסם נוצר? אז ממש ראיתי את זה. הייתי מהופנטת כמו הדמויות. באמת יש קסם כשהם שרים ביחד!! גם ממש אהבתי פרק או שניים אחכ כל הסשן שהם כותבים ביחד ומתחברים.
אני גם חושבת שיש כימיה מאוד טובה בין שניהם. וגם אני קראתי את הביקורת הזאת או ביקורת דומה לזו וכעסתי כי זו ביקורת שהרגישה לי מאוד מתנשאת ומנותקת.
5. מה שהופך את זה לדי מתסכל שלבילי יש אישה וילדה וכאילו קמילה ממש חמודה וזה חבל שהוא יבגוד בה בסוף כי ברור שזה יקרה. למרות שבינתיים פרק 8 וחוץ מנשיקה אחת זה לא קרה8-* בינתיים נראה שהיא דווקא בגדה בו אבל הונסטלי קצת מגיע לו. וזה גם די מרשים שהוא מצליח להשאר נקי עם כל מה שקורה סביבו. כאילו ממש מראה את המחויבות שלו כלפי אשתו ובעיקר הבת שלו ואני אוהבת ומעריכה את זה. רק דייזי מערערת את זה.
האמת שמאוד הייתי בעד בילי וקמילה וממש לא רציתי את בילי עם דייזי. בקטע שהם התנשקו בפעם הראשונה ממשצעקתי על המסך "שלא תעזו!!!!!" ואז הם... העזו;-(
6. דה ט'ינג איז - בילי וקמילה חמודים והכל ולא נעים. אבל בילי ודייזי זה משהו אחר|מאוהב| נורות השיפ שלי הבהבו כשהוא נישק אותה בחניה דאמממ|מאוהב|
טוב כמובן שאת פסיכית עם השיפים החולניים שלך. אם כבר בילי וקמילה נפרדים אני רוצה את קמילה ודייזי ביחד|חיוךרחב|
ואהבתי איך זה השפיע עליה לשיר טוב יותר. ברור שאחכ הוא שיקר שזה רק הצגה אבל אני יודעת שלא.
כן!! זה אחד השירים שהכי אהבתי מהסדרה!
7. כל הפרק ביוון הזכיר לי את מאמאמיה:-D
וואי, ממש:-D
8. מה היה המילים בשיר פליז שכ"כ ערערו את קמילה? לא קלטתי ממש והם לא שרו את זה אחכ. אלא אם בכוונה לא אמרו ויגלו את זה בהמשך.
אני חושבת שמה שהיא קראה במחברת היו המילים "בבקשה, אני מתחנן על ברכיי, יש לי משפחה" והייתה שם עוד שורה של "אני צריך שתגידי לא, בבקשה". השמיעו את השיר ברקע והראו אותה קוראת את המילים לפני ככה שגם אם לא היו משמיעים את השיר, ידענו מה המילים שלו חח.
השיר אגב ממש מעפן. נראה לי שזה השיר היחיד באלבום שלא אהבתי.
9. אני אוהבת ממש שיש אחווה בין הבנות והן לא כלבות אחת לשניה. כאילו שקארן חברה טובה של קמילה ושל דייזי, כי יכלו לעשות אותה פיק מי קנאית שלא מסתדרת עם בנות אחרות. דייזי וקמילה זה ככה ככה אבל טוב יש להן סיבה.
אני חולה על כל הבנות בסדרה!!! (מפתיע, אני יודעת)
10. ובגלל יש לי רגשות מעורבים בקשר לקארן וגרנט - כי מצד אחד הם חמודים ביחד ועדי של פעם הייתה חושבת שזה חמוד שסופסוף היא שמה לב אליו אחרי שהיא רואה שמישהי אחרת רוצה אותו כי הלב שלי מרגיש שזאת קלישאה חמודה והמוח יודע שפחות וזה בתכלס די מניאקי גם כלפיו וגם כלפי הבחורה. ולא הבנתי הוא השאיר אותה באוטו?8-* אבל מצד שני אוף הם חמודים ממש. ואז היא קצת מניאקית שהיא מסתירה את זה וכאילו היא אומרת שזה כי היא לא רוצה שיחשבו שהיא התקדמה כי היא שכבה עם הגיטריסט אבל לדעתי גם כי היא כן מתביישת בו קצת. אז זה היה חמוד כשבסוף כשהבנים ירדו עליו היא נישקה אותו מול כולם. סהכ אני לטובתם חמודים ממש מקווה שזה יחזיק.
חח יואו זה הצחיק אותי שהוא השאיר את קרולין באוטו ואז הוא כזה "אני צריך ללכת להביא את הגלשן שלי" :-D
11. המוזיקה טובה אבל בינתיים השיר היחיד שאני קצת זוכרת זה זה שבילי שונא משהו בייבי בייבי בייבי.
חח הצחיק אותי שזה היה הסינגל שמזוהה עם הסדרה (כי זה הסינגל שדחפו, לא בהכרח כי זה הכי טוב) כשבעצם השיר הכי טוב זה The River!!
12. אולסו אני אוהבת את הסטיילינג בעיקר הבגדים של דייזי ממש יפים. בעצם גם של קמילה. וקרן. והכל מרגיש מאז סבנטיזי מרגיש שחזור אותנטי אבל מה אני יודעת?
גם אני לא יודעת באמת, אבל זה גם הרגיש לי די הולם את התקופה.
13. וחוזרים לנושא העיקרי - אוקי הסוף של פרק 8 - בילי שונא אותה אבל גם היחיד שבאמת אוהב אותה. איך הוא היה מבועתתת כשהוא ראה אותה מעולפת ככה ודאג לה והחזיק אותה ולא שחרר|מאוהב| בזמן שהבעל פח שלה ברח (!!!!!!!!!!!) יאסס כאלה עדי אוהבת|מאוהב||מאוהב| נורות שיפ מהבהבות:-D אומייגאד תהיו ביחד כבררררררררררררר. ברור לי שזה לא יגמר טוב אבל יאללה!!
טוב זו הייתה סצינה חמודה אני מודה אבל לא, הוא וקמילה!!

LeAnnDylan

Well-known member
תפוז אמר שזה ארוך מידי להודעה אחת.
כל סצנה של דייזי ובילי אוף|מאוהב| גם כיף לראות אותם מסתדרים. אהבתי ממש את הסצנה באוטובוס. ואחכ כשהם פשוט מסתדרים ביחד. כשהם הלכו לבית קפה והמלצרית זיהתה אותם והיא כזה "אף אחד לא יציק לכם" חמודה:-D ואז היא השמיעה לו שיר שבייסקלי אומר שהיא מאוהבת בו והמבט שלו אוף|מאוהב|
ואז הם היו חמודים כשהם פתרו תשבץ. אוף כשהם אשכרה מסתדרים הם מחשמלים ביחד.
ואז שבר לי את הלב שהוא הודה שיש לו רגשות כלפיה אבל זה לא יקרה בגלל אשתו. וקמילה מתוקה ככ זה באמת לא מגיע לה אבל דאמטטטט
אני אוהבת גם שזה מורכב כאילו לא עושים לי את זה פשוט להיות בעד בילי ודייזי ע"י זה שיראו לי כמה לא טוב לא עם אשתו. להפך. הוא כן אוהב אותה והם כן טובים ביחד אבל עם דייזי זה פשוט משהו אחר. אוהבת וגם שונאת את זה.
חחח הסצינות שהם לא רבים באמת היו חמודות. בכלל אהבתי מאוד את כל הסצינותש הם כותבים שירים ביחד. אני יכולה לצפות בהן מיליון פעמים!
ובכן אני בוכה תודה.
you're welcome
1. זכרתי בתחילת הסדרה שאמרו שהם התפרקו ב1977 ומה שזכרתי היה דווקא דייזי עוזבת את הבמה וככל שהזמן התקדם בסדרה תהיתי נוו מההה הם עוד שניה מתפרקים מתי הם הופכים לכוכבים? מתי הם ביחד כבר???????
אני בכלל לא זכרתי שנה, רק זכרתי שאמרו שההופעה בסולידר פילד הייתה האחרונה. והסיבה היחידה שזכרתי את השם של האיצטדיון זה כי זה האיצטדיון של השיקגו ברס:-D
הסדרה יצאה כ"כ שונה ממה שתיארתי לי אבל זה דווקא ממש לטובה.
אני פשוט הייתי מאוד מרוצה מהסוף שלה. כל הסדרה חששתי שבילי יבגוד בקמילה ואני אכעס ולא אוהב את זה, ונכון שטכנית הוא נישק את דייזי וגם היה מאוהב בה אז הוא כן בגד, אבל חשבתי שהוא יעזוב את קמילה ושמחתי לגלות שהוא לא|לב|
2. וואי אדי באמת אוהב להעלב איזה דבע.
יואו הוא באמת היה נודניק. אבל מודה שאני אוהבת את הגרסה שלו לפליפ דה סוויץ' הרבה יותר מזו של בילי. השורה שבילי שר "while the moon is getting bigger" ממש מעצבנת אותי כי בילי אומר ביגר בצורה ממש מעצבנת. אבל כשאדי שר את זה, זה נשמע לי טוב יותר:-D
3. כל הדרמה שלהם בהופעות אני רק חושבת מזל שפעם לא היו טלפונים ולא צילמו הכל:-D ואפילו לא היו להם מסכים אז בתכלס רק מי שבשורה ראשונה בערך רואה ממש את הפנים שלהם והדרמה שמתחוללת שם. מעניין איך זה להיות רחוק בהופעה בלי מסכים8-* וואי וואי היום לא היה להם שקט כשכל זה היה רץ באינטרנט.
לגמרי. אני זוכרת שכשקראתי את הספר של דרו, היא סיפרה על כל הדברים המטורללים שהיא עשתה כשהייתה בשנות ה-20 שלה ולא היו טלפונים עם מצלמות ושאם היא הייתה עושה רבע מזה היום, לא הייתה לה קריירה. ואז לאורך כל הסדרה נזכרתי באחד הסיפורים שדרו סיפרה בספר שלה וזה הזכיר לי כל פעם שהיה איזה משהו מטורלל בסדרה שאני כזה "יש להם מזל שאין מצלמות!!"
4. אולסו גרם לי לתהות איך הטור של טיילור נראה כזה... בריא. וגם של הארי האמת.
במקרה של שניהם יש להם צוות יח"צ כל כך מוצלח שגם אם הטור שלהם לא היה בריא, לא היית שומעת על זה בחיים.
5. חזרה לסדרה - אוקי לא משנה מה אמרתי קודם על קארן וגרנט הם ממש שברו לי את הלב עכשיו. הם היו כאלה חמודים ביחד והוא היה כזה מאוהב בה והיא אהבה אותו הרבה יותר משהיא הודתה לעצמה. אבל כל אחד מהם עשה את הבחירה הנכונה עבורו בסוף אבל זה לא ביחד וזה יפה אבל גם שובר את הלב.
קצת התבאסתי לגלות שהם לא ביחד בסוף, אבל גם אהבתי שאף אחד מהם לא היה צריך להתפשר בשביל השני כי הפערים בניהם היו גדולים מידי מכדי לגשר עליהם.
אולסו ממש אהבתי איך דייזי כן הרגישה שהיא עצובה והלכה לשבת לידה על הפסנתר לשיר לידה וחיבקה אותה|לב| בהמשך לזה שאמרתי שאני ממש אוהבת את האחווה הנשית בסדרה הזאת ושהבנות חברות טובות ולא כלבות אחת לשניה. מרגיש לי שאם היו עושים את הסדרה הזאת לפני עשור-שניים זה לא היה ככה. שמחה שהתקדמנו בזה.
טוב, זו בערך הסצינה הכי אהובה עליי בסדרה (או לפחות בטופ 3 כשהשתים האחרות זה דייזי שרה בפעם הראשונה על הפסנתר באיזה בר נידח את By Myself ומבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה. והסצינה השניה שטדי בא להגיד לה שהוא אוהב את השירים שלה אבל שהם לא מתקדמים לשום מקום והיא כזה "אולי השירים הם לא הבעיה, אולי הבעיה היא שאתה לא יודע להקשיב להם כמו שצריך":-D|לב|)
6. אמא וורן הזה רמת קלולס שר בתחילת הסרט מה זה?:-D כל חברי הלהקה שניה מלבכות על הבמה והוא לא שם לב לכלום בסבבה שלו:-D
חחח יואו הוא הצחיק אותי כל כך:-D כזה טמבל חמוד:-D
7. קמילה סופסוף הבינה מה קורה מתחת לאף שלה. וגם לא קורה כי באמתתת גאד כמה הוא התאמץ שלא יקרה.
נראה לי שהיא הבינה די מוקדם וגם נראה לי שמאז שהוא בגד בה כשהיא הייתה בהיריון היא לא סמכה עליו במאה אחוז, אבל היא העדיפה לעצום עין עד שהיא כבר לא יכלה לשמור יותר בפנים.
8. ואני כזה טובבבבבבבבבבב מה יקרה עד ההופעה הם יתנשקו לפחות??? והם לא נפגשו בכלל עד השניה האחרונה. ובילי חזר לשתות ודייזי הייתה על הפנים יותר מהרגיל וג'יזס איזה נוראית אמא שלה:-0:-0 וכאילו לא ככה. או ככה חשבתי לעצמי. כי כשהוא נישק אותה רגע לפני שהם עלו לבמה הלב השיפרי שלי קפץ|מאוהב|
וואי אמא שלה באמת נוראית. בעע. אוי הסצינה שהיא מספרת לבילי שהיא פרצה לבית של ההורים שלה וככה היא חתכה את היד ואז כשעצרו אותה היא גילתה שהם עברו דירה בלי להגיד לה, שברה לי את בלב|לב-ש| עוד יותר שבר לי את הלב איך היא סיפרה את זה בכזאת נונשלנטיות כאילו היא כל כך רגילה להתאכזב מהם שזה כבר לא פגע בה:-(
7. אובייסלי הייתי במתח מה גרם לפירוק הלהקה. כמו שאמרתי זכרתי את זה דווקא שדייזי היא זאת שירדה מהבמה באמצע אז הופעתי מאד שזה דווקא בילי, ועוד בעידודה של דייזי.
נראה לי שבהחלט בנו את זה ככה שזה יראה כאילו דייזי היא הבעייתית והיא זו שגרמה לפירוק. הרי כבר בפרק הראשון כשהם מתחילים עם הראיונות בילי שואל בפליאה "גם דייזי הסכימה לעשות את זה??" אז מן הסתם שזו הייתה רמיזה לזה שהיא זו שגרמה לפירוק ולכן היא לא תרצה לקחת חלק ב"איחוד" הזה.
8. וכאילו פאק איט אבל כל זה היה כ"כ יפה כי זה גרם לי להרגיש כמה דברים שונים בו זמנית. מצד אחד כשהם התנשקו כזה לפני ההדרן כולי שמחתי. מצד שני ההכרה של דייזי שהם שבורים מידי וזה לא מה שהיא רוצה וזה שהיא שלחה איתו להציל את היחסים עם אשתו היה יפיפיה. וזה שהוא רץ אליההה ועשה את זה והוא באמת אוהב גם את קמילה אוף. אפשר שני שיפים בו זמנית? זה היה כ"כ יפה.
אי אפשר שני שיפים בו"ז!!
9. אה וגם כל הנאום של דייזי לפני זה שגרם לבילי לרוץ היה יפה. ואז כשהקהל התחיל לשיר בשבילם את השיר שהתחיל הכל פה התחלתי לבכות קצת לראשונה.
אוי כשהקהל התחיל לשיר היה כזה יפה|מאוהב|
10. ומתישהו בסדרה תהיתי אם נראה את ג'ולס הגדולה ואז מסתבר שזאת היא כל הזמן מאחורי המצלמה!!! בכיתי שוב.
אחרי שסיימתי לצפות בפעם הראשונה אמרתי שאני חייבת לצפות שוב כדי לראות שוב את כל הסצינות של הראיונות כדי לקלוט מה בילי אומר מול הבת שלו כי הרגיש לי כאילו הוא אמר כל מיני דברים שהיא בטח לא הייתה רוצה/צריכה לשמוע. אבל כנראה שזכרתי לו טוב כי בצפיה השניה קלטתי שזו דייזי שהייתה כהרגלה לא הולמת:-D
11. היה יפה לראות מה כולם עשו עם חייהם.
כן|כן|
12. אוי ואז מסתבר שקמילה חלתה ומתה מההההההההההה??;-(;-( ממש התרגשתי קודם שבילי הצליח להחזיר אותה ושהם הצליחו הלתגבר וחיו ביחד. אהבתי ממש איך סובבו את זה בסוף שאני כן אהיה בעדם. יאוו ואז התחלתי לבכות שוב;-( וכל מה שכולם אמרו עליה;-(
עם כמה שהיה עצוב לגלות שקמילה מתה, זו הפתרון היחיד לבעית בילי ודייזי שהיה מתקבל על הדעת מבחינתי. לא הייתי שמחה בשבילם עם קמילה עדין הייתה בחיים ונפגעת מהשיפ הזה. למרות שעם זו ההודעה שהיא השאירה להם אז לא יודעת אם זה נכון להגיד שהיא לא הייתה פגועה מהשיפ הזה גם בחיים. אבל אוי כשהיא אמרה לה "תגידי לו שיתקשר לדייזי. ותגידי לדייזי שתענה לו. לכל הפחות שני אלו עדין חייבים לי שיר"|בוכה||בוכה||בוכה|
13. ובכיתי ממש כשג'ולס הראתה את הוידאו האחרון שלה לדייזי ולבילי. ושהיא אומרת להם להפגש שוב;-(
אה כן, אז זה:-D
14. עוד דבר ששבר אותי בקטע טוב זה איך בילי ודייזי תיארו איך האהבה שלהם הייתה שונה מכל דבר אחר כי הם היו נשמות תואמות זה היה כזה יפה.
|לב-ש|
15. ובסוף יש עוד תקווה לבילי ודיזיי!!!!!!!!!!!!!!!!|מאוהב| עכשיו ככשניהם מבוגרים יותר ופחות שבורים. זה טיפה מזכיר לי את הסוף של איך פגשתי את אמא אבל בקטע טוב כי אני אשכרה אהבתי את הסוף הזה. אוף אבל ממש קיוויתי שהם ישירו פעם אחת נוספת ואז נגמר הפרק;-( אני צריכה פרק בונוס לראות איך הם לאט לאט בונים מחדש חיים ביחד. ויוצרים ביחד מוזיקה, גם אם זה רק לעצמם.
זה די מדהים בתכלס שהם בעצם לא שכבו אפילו פעם אחת עם כל מה שקרה ביניהם, בקושי התנשקו. זה היה טיפה מתסכל מצד אחד ומצד שני הפך את הסיפור ליותר יפה וטראגי ככה.
אני דווקא אהבתי שזה נגמר ככה ולא חסר לי המשך. זה הסתיים בצורה הכי טובה שיכולתי לתאר|לב| אין הרבה סדרות שמסתיימות ומשאירות לי טעם כזה טוב בפה אז זו בהחלט הייתה הפתעה טובה.
זה השיר שלי|לב|

*טוב אח"כ שמתי לב שזו הגרסה מהפרק ולא השיר המלא ואני אוהבת את הגרסה המלאה כשדייזי מתחרפת בסוף עם ה-I KNOW I KNOW I KNOW :-D|מאוהב|

didalf

Well-known member
סורי שלקח לי שנה להגיב, החיים שלי מסובכים מידי כרגע ואני רק רוצה לישון ולראות טלוויזיה.
אבל להקליט פודקסטים יש לך זמן:-P:
סתם זה בסדר תנוחי|חיבוק|

אניווי אני שמחה שראית ואהבת|לב|
תודה לך על המוטיבציה:-] זה היה בבקלוג שלי מאז שזה יצא ולא היה לי זמן אז כי באפי ואז התעצלתי להתחיל וכשדיברת על זה זה דרבן אותי.
ותודה שהגבת כדי שאני אוכל להמשיך לדבר על הסדרה:-D

האמת שקראתי את ההודעה שלך באותו יום או אולי יום אחרי ששלחת אותה אבל התחלת אותה ב"דייזי בלתי נסבלת" ואז סגרתי את ההודעה שלך בלי להמשיך. עצבנת אותי:-D על בילי לא אכפת לי שתרדי למרות שאני אוהבת גם אותו:-D
:-D
האמת שקצת ציפיתי שתשנאי אותו אז אני שמחה שאת כן אוהבת אותו.
הם אנשים בלתי נסבלים ואם הם היו אמיתיים ובחיים שלי לא הייתי סובלת אותם אבל אני אוהבת אותם ממש בכל זאת.

השחקן עצמו עדין חתיך. ראיתי כמה ראיונות איתם ויש לי שיער קצר והוא ממש חתיכי. בסדרה עצמה הוא יפה בקטעים של הראיונות בהווה. בסצנות של העבר כן.. השיער הזה לא מחמיא לו.
כן הוא נראה יותר טוב עם קצר. מזל.

האמת שכל פעם שהסתכלתי עליה ראיתי את אמא שלה (ליסה מארי)|לב-ש| הייתי מעריצה גדולה שלה לפני איזה 20 שנה.
כן הבנתי שהיא הנכדה של אלוויס אבל אני לא כזה מכירה את אמא שלה.

אני גם חושבת שיש כימיה מאוד טובה בין שניהם. וגם אני קראתי את הביקורת הזאת או ביקורת דומה לזו וכעסתי כי זו ביקורת שהרגישה לי מאוד מתנשאת ומנותקת.
וואי ממש!
זכרתי את זה במעוממם ממזמן אז הפעם לא רציתי לקרוא שוב את הביקורות שלא יעצבנו אותי|שפם|

האמת שמאוד הייתי בעד בילי וקמילה וממש לא רציתי את בילי עם דייזי. בקטע שהם התנשקו בפעם הראשונה ממשצעקתי על המסך "שלא תעזו!!!!!" ואז הם... העזו;-(
טוב כמובן שאת פסיכית עם השיפים החולניים שלך. אם כבר בילי וקמילה נפרדים אני רוצה את קמילה ודייזי ביחד|חיוךרחב|
חחחחחחחחחחח כל אחת מאיתנו צפויה לכיוון ההפוך והצפוי שלה:-D

כן!! זה אחד השירים שהכי אהבתי מהסדרה! [מור פאן טו מיס]
כן אני גם ממש אוהבת! אני שומעת את האלבום השבוע.

אני חושבת שמה שהיא קראה במחברת היו המילים "בבקשה, אני מתחנן על ברכיי, יש לי משפחה" והייתה שם עוד שורה של "אני צריך שתגידי לא, בבקשה". השמיעו את השיר ברקע והראו אותה קוראת את המילים לפני ככה שגם אם לא היו משמיעים את השיר, ידענו מה המילים שלו חח.
אה אז לא ממש הבנתי את זה למרות שכן קלטתי את השורה הראשונה שזה כנראה מה שחשוב, אבל חשבתי שיש משהו מעבר.
כאילו לא שמתי לב ששמענו ברקע.
אחכ כבר שמעתי את השיר וקראתי את המילים אז הבנתי שלא פספסתי יותר מידי.

השיר אגב ממש מעפן. נראה לי שזה השיר היחיד באלבום שלא אהבתי.
זהו אחכ שמעתי אותו באלבום. הוא נחמד אבל מהפחות טובים באמת.

אני חולה על כל הבנות בסדרה!!! (מפתיע, אני יודעת)
אבל בצדק הן נהדרות כולן!|מאוהב|
זה כיף שבסוג סדרה כזה הצליחו לכתוב גם דמויות נשיות טובות זה ממש מרגיש שלפני עשור היו עושים אותן שטוחות ומעצבנות כי זה עולם מאד גברי.

חח יואו זה הצחיק אותי שהוא השאיר את קרולין באוטו ואז הוא כזה "אני צריך ללכת להביא את הגלשן שלי" :-D
אה אז הוא כן הלך לשחרר את המסכנה שמחכה לו באוטו? פספסתי חחחח

חח הצחיק אותי שזה היה הסינגל שמזוהה עם הסדרה (כי זה הסינגל שדחפו, לא בהכרח כי זה הכי טוב) כשבעצם השיר הכי טוב זה The River!!
אני מממש ממש מאוהבת בו עכשיו!!|מאוהב| לקראת הסוף הם עושים את השורה "דיס טינג ויב בין דוינג אינט וורקינג אאוט" בשינוי נוט קטן אני אובססיבית לקטע הקטן הזה:-D|מאוהב|
אבל דה ריבר באמת השני שהכי אהבתי!!|מאוהב|

טוב זו הייתה סצינה חמודה אני מודה אבל לא, הוא וקמילה!!

didalf

Well-known member
גם עליי צעק שארוך מידי

חחח הסצינות שהם לא רבים באמת היו חמודות. בכלל אהבתי מאוד את כל הסצינותש הם כותבים שירים ביחד. אני יכולה לצפות בהן מיליון פעמים!
כן|מאוהב|

אני בכלל לא זכרתי שנה, רק זכרתי שאמרו שההופעה בסולידר פילד הייתה האחרונה. והסיבה היחידה שזכרתי את השם של האיצטדיון זה כי זה האיצטדיון של השיקגו ברס:-D
אז אני לא זכרתי את האצטדיון אבל אחכ בפרק האחרון שאמרו שוב הוא היה לי מוכר אבל מסיבות מטופשות. (הארי דיבר בהופעה בשיקגו עם מעריצה שאמרה שהיא הכירה את בעלה בהופעה של וואן דירקשיין בסולדיר פילד ב2014 כזה וזאת שיחה חמודה שראיתי כמה פעמים אז זכרתי את השם:-D).
[אחכ בדקתי וטיילור גם הופיעה שם]

אני פשוט הייתי מאוד מרוצה מהסוף שלה. כל הסדרה חששתי שבילי יבגוד בקמילה ואני אכעס ולא אוהב את זה, ונכון שטכנית הוא נישק את דייזי וגם היה מאוהב בה אז הוא כן בגד, אבל חשבתי שהוא יעזוב את קמילה ושמחתי לגלות שהוא לא|לב|
אני גם הייתי ממש מרוצה מהסוף ואני גם חששתי שהוא יבגוד בקמילה וכאילו כמה שרציתי את בילי ודייזי ביחד לא רציתי שהוא יבגוד בה מצד שני:-(

יואו הוא באמת היה נודניק. אבל מודה שאני אוהבת את הגרסה שלו לפליפ דה סוויץ' הרבה יותר מזו של בילי. השורה שבילי שר "while the moon is getting bigger" ממש מעצבנת אותי כי בילי אומר ביגר בצורה ממש מעצבנת. אבל כשאדי שר את זה, זה נשמע לי טוב יותר:-D
אני לא זוכרת חח

לגמרי. אני זוכרת שכשקראתי את הספר של דרו, היא סיפרה על כל הדברים המטורללים שהיא עשתה כשהייתה בשנות ה-20 שלה ולא היו טלפונים עם מצלמות ושאם היא הייתה עושה רבע מזה היום, לא הייתה לה קריירה. ואז לאורך כל הסדרה נזכרתי באחד הסיפורים שדרו סיפרה בספר שלה וזה הזכיר לי כל פעם שהיה איזה משהו מטורלל בסדרה שאני כזה "יש להם מזל שאין מצלמות!!"
כל כך וואו
גם אני חושבת איך היו מנתחים את המילים לדקויות כמו שאנחנו מנתחים את השירים של טיילור ובונים הררי תיאוריות על היחסים בין בילי לדייזי ואיך כל האינרנט קלירלי היה קורא לו בוגד רק מהמילים של פליז בערך:-D הטוויטר היה קורע אותם לגזרים:-D
במקרה של שניהם יש להם צוות יח"צ כל כך מוצלח שגם אם הטור שלהם לא היה בריא, לא היית שומעת על זה בחיים.
יכול להיות.
אבל כאילו באמת הכל נראה סבבה וחמודי כזה והרקדנים שלה נגיד מסתובבים בערים שהם מופיעים בהם מעלים תמונות חמודות כאילו מרגיש שאין יותר סקס סמים ורוקנרול:-D אבל זה לטובה בתכלס החיים האלה של דייזי והחבורה מאד לא בריאים.

קצת התבאסתי לגלות שהם לא ביחד בסוף, אבל גם אהבתי שאף אחד מהם לא היה צריך להתפשר בשביל השני כי הפערים בניהם היו גדולים מידי מכדי לגשר עליהם.
כן בדיוק

טוב, זו בערך הסצינה הכי אהובה עליי בסדרה (או לפחות בטופ 3 כשהשתים האחרות זה דייזי שרה בפעם הראשונה על הפסנתר באיזה בר נידח את By Myself ומבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה. והסצינה השניה שטדי בא להגיד לה שהוא אוהב את השירים שלה אבל שהם לא מתקדמים לשום מקום והיא כזה "אולי השירים הם לא הבעיה, אולי הבעיה היא שאתה לא יודע להקשיב להם כמו שצריך":-D|לב|)
|לב|

נראה לי שהיא הבינה די מוקדם וגם נראה לי שמאז שהוא בגד בה כשהיא הייתה בהיריון היא לא סמכה עליו במאה אחוז, אבל היא העדיפה לעצום עין עד שהיא כבר לא יכלה לשמור יותר בפנים.
כן כנראה

וואי אמא שלה באמת נוראית. בעע. אוי הסצינה שהיא מספרת לבילי שהיא פרצה לבית של ההורים שלה וככה היא חתכה את היד ואז כשעצרו אותה היא גילתה שהם עברו דירה בלי להגיד לה, שברה לי את בלב|לב-ש| עוד יותר שבר לי את הלב איך היא סיפרה את זה בכזאת נונשלנטיות כאילו היא כל כך רגילה להתאכזב מהם שזה כבר לא פגע בה:-(
אוף כן;-(
אבל אהבתי שזה גרם לו להבין אותה קצת ולהתחבר אליה|לב| בעצם זה מה שקירב ביניהם לראשונה|לב|

נראה לי שבהחלט בנו את זה ככה שזה יראה כאילו דייזי היא הבעייתית והיא זו שגרמה לפירוק. הרי כבר בפרק הראשון כשהם מתחילים עם הראיונות בילי שואל בפליאה "גם דייזי הסכימה לעשות את זה??" אז מן הסתם שזו הייתה רמיזה לזה שהיא זו שגרמה לפירוק ולכן היא לא תרצה לקחת חלק ב"איחוד" הזה.
נכון מאד.
גם לי האמירה הזאת שלו "דייזי הסכימה?" הדהדה בראש כל הזמן חח.
אני תוהה אם הם באמת לא נפגשו כל השנים האלה? נגיד בלוויות של טדי ושל קמילה? בטוח הם היו שניהם בלוויה של טדי!

אי אפשר שני שיפים בו"ז!!
אפשר בהחלט|מאוהב|
אני עושה את זה כל הזמן:-D

אוי כשהקהל התחיל לשיר היה כזה יפה|מאוהב|
|מאוהב||מאוהב|
זה תמיד מהמם כשהקהל שר בשביל הזמר בית שלם בהופעה|מאוהב|

אחרי שסיימתי לצפות בפעם הראשונה אמרתי שאני חייבת לצפות שוב כדי לראות שוב את כל הסצינות של הראיונות כדי לקלוט מה בילי אומר מול הבת שלו כי הרגיש לי כאילו הוא אמר כל מיני דברים שהיא בטח לא הייתה רוצה/צריכה לשמוע. אבל כנראה שזכרתי לו טוב כי בצפיה השניה קלטתי שזו דייזי שהייתה כהרגלה לא הולמת:-D
חחחחחחחחחחחחחחח:-D
קצת בא לי לראות שוב גם, גם בגלל זה, גם להבין את כל הרמיזות בראיונות, גם אחרי שאני מכירה את השירים לשים לב טוב יותר לתהליך הכתיבה שלהם ואיך הם קשורים למה שעובר על הדמויות.
כי בצפיה ראשונה לא מזהים את כל השירים.

עם כמה שהיה עצוב לגלות שקמילה מתה, זו הפתרון היחיד לבעית בילי ודייזי שהיה מתקבל על הדעת מבחינתי.
בדיוק. גם מבחינתי.
לא הייתי שמחה בשבילם עם קמילה עדין הייתה בחיים ונפגעת מהשיפ הזה. למרות שעם זו ההודעה שהיא השאירה להם אז לא יודעת אם זה נכון להגיד שהיא לא הייתה פגועה מהשיפ הזה גם בחיים.
אני חושבת שזה כן פגע בה, אבל בגלל שהיא גם כזאת נשמה טהורה היא הכירה בזה שיש ביניהם משהו מיוחד. וכאילו מבחינתה אם היא במילא לא תהיה יותר אז לפחות שיגשימו את זה כבר. כי שוב היא כזאת נשמה טהורה בלי אגו שאוהבת אהבה;-(;-(
אבל אוי כשהיא אמרה לה "תגידי לו שיתקשר לדייזי. ותגידי לדייזי שתענה לו. לכל הפחות שני אלו עדין חייבים לי שיר"|בוכה||בוכה||בוכה|
אני רוצה את השיר הזהההההההההה

אני דווקא אהבתי שזה נגמר ככה ולא חסר לי המשך. זה הסתיים בצורה הכי טובה שיכולתי לתאר|לב| אין הרבה סדרות שמסתיימות ומשאירות לי טעם כזה טוב בפה אז זו בהחלט הייתה הפתעה טובה.
ממש ככה!!
יש לי ממש כאילו שני חלקים מנגוגדים שאחד אומר זה בוצע מושלם ונגמר מושלם לא צריך תוספת. ואחד שאומר לאאא אני צריכה אותם ביחד למה הם לא היו באמת ביחד אף פעם תנו לי לפחות הצצה לעתיד!!! וככה אני חיה עם שני החלקים שלי בראש רבים:-D
אבל באמת נגמר מושלם.

זה השיר שלי|לב|

*טוב אח"כ שמתי לב שזו הגרסה מהפרק ולא השיר המלא ואני אוהבת את הגרסה המלאה כשדייזי מתחרפת בסוף עם ה-I KNOW I KNOW I KNOW :-D|מאוהב|
כןכןכן|מאוהב|
אה וואי סליחה כי זה לא הקטע שלך אבל הסרטון הזה מכיל את הקטע שהוא מנשק אותה לפני ההופעה|מאוהב| חיפשתי את זה מלאאא ולא מצאתי! לא חשבתי לחפש בתוך השיר:-D
חחח כשהיא אומרת למנהל "אתה נראה מפוחד. יו שוד בי" זה מזכיר לי את טיילור:-D דייזי היא הכי "who's afraid of little old me? YOU SHOULD BE!":-D

למעלה