דיוני סדרות #130

didalf

Well-known member
הבטחה: אנחנו נמצא לכל פרק שיר של טיילור או הארי שמתקשר אליו.
נראה אתכם:-P:

גם האיום גם ההבטחה יו נואו מי סו וול:-D

אבל עזבו אותי אין לי כוח לד"ר הו ואני לא עושה יותר צפיות עם לונה. את אדם נפלא נפלא אבל לא לצפיה משותפת:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל עזבו אותי אין לי כוח לד"ר הו ואני לא עושה יותר צפיות עם לונה. את אדם נפלא נפלא אבל לא לצפיה משותפת:-D
מה? למה? בגלל הקצב הפסיכי? בגלל הקטע שלה של להיות בעד חוטפי ילדים? :rolleyes:
ומה האנטי לדוקטור הו? אני מזכיר לך שבעבר לא היית שוקלת לראות גם את באפי, או את ה100 או משהו של מארוול.

אוי ותראי מה נפל לי כאן במקרה:

didalf

Well-known member
מה? למה? בגלל הקצב הפסיכי? בגלל הקטע שלה של להיות בעד חוטפי ילדים? :rolleyes:
כן בגלל הקצב, באיזה חוטפי ילדים היא תמכה?:-D
ומה האנטי לדוקטור הו? אני מזכיר לך שבעבר לא היית שוקלת לראות גם את באפי, או את ה100 או משהו של מארוול.

לא שיש לי כוונה אבל גם אין איפה לראות.

אוי ותראי מה נפל לי כאן במקרה:
יפה מאד תמשיכו לצפות בדברים עם טיילור

Lhuna3

Well-known member

didalf

Well-known member

Lhuna3

Well-known member
עכשיו אני לא יודעת אם אתם מסתלבטים עליי או ששכחתי מאחד הויכוחים שהיו לנו בבאפי|תוהה|
לא מסתלבטים. אולי יעזור לך להזכר, שזה היה באנג'ל.
זה היה מאיים יותר אם הייתם מקשיבים לה בשאר הזמן|שפם|
לפעמים יוצא לי (היום במקר הקשבתי לשייק איט אוף. אבל לא עוד!)

didalf

Well-known member
עכשיו אני לא יודעת אם אתם מסתלבטים עליי או ששכחתי מאחד הויכוחים שהיו לנו בבאפי|תוהה|
אהההההההה נזכרתי
כן שיים און יו לונה

לא מסתלבטים. אולי יעזור לך להזכר, שזה היה באנג'ל.
אמאלה נזכרתי שניה לפני שכתבת חחחח
עדיף לך שלא נזכר:-D

לפעמים יוצא לי (היום במקר הקשבתי לשייק איט אוף. אבל לא עוד!)
את מענישה רק את עצמך:-P:
כשאת אומרת שהקשבת זה כי זה היה ברדיו? כי שמת מיוזמתך? כי זה באיזה פלייליסט שלך? אם כן איזה עוד יש לך בפלייליסט הזה?:-]

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא שיש לי כוונה אבל גם אין איפה לראות.
מכירה את השיר הזה של דני סנדרסון: "אצל הדודה והדוד"?
גם את באפי התחלת לפני שזה היה בדיסני+ (ומי יודע, אולי הקסם של הצפיה שלנו יגרו לכך שזה יעלה בדיסני+)
את מענישה רק את עצמך:-P:
את זאת שמענישה את עצמך כשאת מונעת מעצמך את טננט בפריים שלו

כן בגלל הקצב,
מה אם נבטיח לא לעלות על קצב של שני פרקים בשבוע (אלא אם כן את תתחנני בפנינו).
תכלס אני גם ממש לא מסוגל כעת לחזור לקצב של פרק ביום, אז יתאים לי שאת תאזני את לונה.

didalf

Well-known member
מכירה את השיר הזה של דני סנדרסון: "אצל הדודה והדוד"?
גם את באפי התחלת לפני שזה היה בדיסני+ (ומי יודע, אולי הקסם של הצפיה שלנו יגרו לכך שזה יעלה בדיסני+)
כן אין לי כוח לדודים.
ממש סבלתי בצפיה בבאפי בדודים יש מצב שאם זה לא היה עולה בדיסני עוד בעונה הראשונה הייתי פורשת.

מה אם נבטיח לא לעלות על קצב של שני פרקים בשבוע (אלא אם כן את תתחנני בפנינו).
חחחחחחחחחחחחחחח שני פרקים *בשבוע* עם לונה חחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D
אם זה היה זמין איפשהו במליון השירותים שאני משלמת עליהם עוד אולי היה קצת מה לנסות עסקאות פה סיכוי נמוך אבל בדודים אין סיכוי.

didalf

Well-known member
ידעתם/זכרתם שיש באיך פגשתי את אמא פרק שבו ווילו ואוז מתאחדים?:-P:

IMG_3700.jpeg IMG_3703.jpeg

בונוס: גם ווסלי היה בפרק הזה אבל בקו עלילה אחר.

Lhuna3

Well-known member

didalf

Well-known member

didalf

Well-known member
רק רציחות בבניין 4X01

הדינימיקה בין השלישיה עדיין כיפית ומצחיקה.

זה באמת מעליב שליהקו למייבל מישהי הרבה יותר מבוגרת. ולאוליבר צעיר מידי.
מייבל ביקשה פשוט מלא כסף או משהו אחר?
וזה די נוראי בעיני התחושה שמישהו כותב סרט על החיים שלך אני מבינה אותה אני לא הייתי מסכימה. מצד שני לאדעת אם הייתי מצליחה להתנגד לככ הרבה כסף.

וואי לא רק שסו סילבסטר נרצחה אלא שממש מישהו השקיע בלהעלים ראיות ולזייף שיחות. מעניין. ההנחה הראשונית שלי בעונה שעברה זה שמישהו טעה לחשוב שהיא צ'ארלס אבל עכשיו זה מסתבך.
אהבתי איך הכל התחבר בסוף עם הכלב והשריקה והמתכות. אני אוהבת איך פרטים כביכול שוליים כמו לא חשובים כמו הווארד והכלבה שלו מתגלים משמעותיים.
אוי זה נורא אבל ששרפו אותה:-(
יאללה עוד רצח בבניין. איזה בניין מקולל.

פאן פאקט: ידעתם שמרטין שורט ומריל סטריפ הם זוג במציאות עכשיו? איזה חמודים:-D
בהמשך לזה, בגולדן גלוב שנה שעברה היה קטע שסלינה לחשה לטיילור משהו וטיילור נראתה המומה וזה הצית מלא רכילות. ואז סלינה שלא יודעת לסתום כתבה משהו בסגנון: "לאאאא רק סיפרתי לטיילור על חברים שלי ש hooked up" וכנראה מדובר בהם חחחחחח זה כזה חמוד:-D
מעניין אם יהיה למריל סטריפ תפקיד העונה מעבר לאורח הקטן שלה בפרק הפתיחה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רק רציחות בבניין 4X01
אוקי ראיתי
הדינימיקה בין השלישיה עדיין כיפית ומצחיקה.
כן
זה באמת מעליב שליהקו למייבל מישהי הרבה יותר מבוגרת. ולאוליבר צעיר מידי.
אני מסכים. אם כי נתנו הסבר די טוב לזה. על פניו קשה שלא לחשוב ששני בחורים מבוגרים עם בחורה כל כך צעירה זה קריפי.
לא ברור לי למה זאק גלפנקילוס (ניחשתי על השם משפחה, אבל זה בטח יותר קרוב ממה שאוליבר אמר) בטח לא ברמה שהמפיקה מסכימה לאשר לו סרט אחר. במה בכלל הוא שיחק חוץ מסדרת סרטי "בדרך לחתונה"? (ואחרי שראיתי את הראשון מהסרטים האלו אני גם לא מבין למה בכלל עשו עוד)

די מגניב אבל שיוג'ין לוי שם.

אהבתי את אווה לונגוריה ומצחיק שהיא כאילו מתעקשת שהיא לא כל כך הרבה יותר מבוגרת ממייבל (האמת שזה רק 17 שנים בין השחקניות, אבל נראה לי שמייבל אמורה להיות צעירה יותר מהגיל האמיתי של סלינה גומז - שהוא 32)
מייבל ביקשה פשוט מלא כסף או משהו אחר?
מעצבן שלא גילינו. אני מניח שזה לא רק כסף, אבל אני מקווה שזה לא רק משהו אחר אלא משהו אחר בנוסף להרבה מאוד כסף.
אולי היא ביקשה שאולפן ייצור לה סדרת חקירות או משהו כזה.
וזה די נוראי בעיני התחושה שמישהו כותב סרט על החיים שלך אני מבינה אותה אני לא הייתי מסכימה. מצד שני לאדעת אם הייתי מצליחה להתנגד לככ הרבה כסף.
דווקא מרגיש לי מגניב.
אפילו שתיארו את כולם נוראי.
הכי מצחיק שזאק גלפינקולוס אומר שהוא חושב לעשות את אוליבר עם טוויסט - מצליח ומחובר להווה.
וואי לא רק שסו סילבסטר נרצחה אלא שממש מישהו השקיע בלהעלים ראיות ולזייף שיחות. מעניין. ההנחה הראשונית שלי בעונה שעברה זה שמישהו טעה לחשוב שהיא צ'ארלס אבל עכשיו זה מסתבך.
מאוד הרגיש לי שעשו לנו משהו דומה למה שהיה עם העונה הקודמת.
כלומר עונה 2 הסתיימה עם רצח, אבל אז בפרק הראשון של עונה 3 התברר שהאדם בחיים אז עסקו בדברים אחרים ולא חקירת רצח ואז בסוף הפרק הראשון הם מגלים גופה.
ואותו דבר כאן - עונה 3 הסתיימה ברצח, אבל כל הפרק הראשון של עונה 4 לא עסקו ברצח הזה ורק בסוף הפרק גילו שהיה רצח.
אהבתי איך הכל התחבר בסוף עם הכלב והשריקה והמתכות. אני אוהבת איך פרטים כביכול שוליים כמו לא חשובים כמו הווארד והכלבה שלו מתגלים משמעותיים.
מאוד אהבתי את זה, אבל גם הרגיש לי יחסית ברור. כלומר ברור שהשריקה היא בגלל החור בזכוכית החלון. וברגע שהכלב נבח הבנתי שזה כלב שמאתר גופות או משהו כזה. (מה שלא התחבר לי זה שתהיתי האם החביאו את הגופה בדירה כי זה היה מוזר.
וכמובן שידענו שהטקסטים מזאז היו לא באמת ממנה.

מה שלא חיברתי - ברגע שבדירה של זאז דיברו על כך שהיו לה עצמות מלאכותיות הייתי צריך לקלוט שבטח ימצאו אותם.

מה שממש מרגיש לי לא הגיוני - זה שהיה הרבה דואר מחוץ לדירה של זאז. בשלב הזה זה אמור להיות ימים בודדים אחרי שהיא מתה. ובאופן כללי אנשים כבר לא מקבלים כמעט דואר.
אוי זה נורא אבל ששרפו אותה:-(
יאללה עוד רצח בבניין. איזה בניין מקולל.
באמת שבשלב הזה אני מצפה שאנשים ימהרו למכור את הדירות שלהם שם.
וואי בטח הבחור עם הכלב ימות בעונה הבאה.
פאן פאקט: ידעתם שמרטין שורט ומריל סטריפ הם זוג במציאות עכשיו? איזה חמודים:-D
מה? וואו אני לא יודע למה אבל זה נשמע לי מוזר.
בהמשך לזה, בגולדן גלוב שנה שעברה היה קטע שסלינה לחשה לטיילור משהו וטיילור נראתה המומה וזה הצית מלא רכילות. ואז סלינה שלא יודעת לסתום כתבה משהו בסגנון: "לאאאא רק סיפרתי לטיילור על חברים שלי ש hooked up" וכנראה מדובר בהם חחחחחח זה כזה חמוד:-D
חחחחחחח
מעניין אם יהיה למריל סטריפ תפקיד העונה מעבר לאורח הקטן שלה בפרק הפתיחה.
זה יכול להיות נחמד.
אני אוהב שדמויות מהעבר נותרות בעלילה.
אני בעיקר מקווה שנראה שוב את ג'אן. זה בעצם הגיוני כי אם אני זוכר נכון היא הייתה במערכת יחסים עם זאז. (עד כמה שזה אפשרי דרך הכלא)

אגב, ברגע שהם קולטים שכנראה יש חור של קליע בדירה של צ'ארלס - זה הזמן שבו הם אמורים להתקשר למשטרה. לא לחכות שהם יחזרו מלוס אנג'לס ויעברו דרך זירת הפשע האפשרית עם כלב.
אבל בסדר...

באופן כללי מאוד אהבתי את הפרק.
מרגיש לא מציאותי שרצים עם הסרט כל כך מהר. כלומר אני לא מבין גדול בהוליווד אבל אני המון שומע על כך שסרטים עוברים תהליכי הפקה נורא נורא ארוכים.

דברים מצחיקים:
איך שבתחילת הפרק כשהשלישיה נכנסת לדירה כל הזמן נראה כאילו הם מוצאים את הגופה אבל זה בעצם לא.

הBrothers sisters. ציפיתי שצ'ארלס ישאל אם זה בגלל שהן טראנס או משהו כזה. (זה גם מזכיר לי את הבמאיות הידועים של סרטי המטריקס שהיו אחים והפכו לאחיות).

השכן הזה שאומר שכבר אוסרים עליו לאמץ יותר חתולים, שהוא נמצא ברשימה ושהוא כבר השיג עורך דין. בערך באותה נשימה.
וזה שהוא אומר שהוא לא ראה את הכלב הזה נובח ככה בכל הזמן שהוא הכיר אותו וצ'ארלס מציין שיש לו אותו רק שעתיים.

didalf

Well-known member
אהבתי את אווה לונגוריה ומצחיק שהיא כאילו מתעקשת שהיא לא כל כך הרבה יותר מבוגרת ממייבל (האמת שזה רק 17 שנים בין השחקניות, אבל נראה לי שמייבל אמורה להיות צעירה יותר מהגיל האמיתי של סלינה גומז - שהוא 32)
אני די בטוחה שהיה לה יומולדת 30 בעונה 2 או 3 אז הן בערך באותו גיל גג צעירה ממנה בשנתיים.

דווקא מרגיש לי מגניב.
אפילו שתיארו את כולם נוראי.
מה מגניב בזה? זה פולשני נורא.

ואותו דבר כאן - עונה 3 הסתיימה ברצח, אבל כל הפרק הראשון של עונה 4 לא עסקו ברצח הזה ורק בסוף הפרק גילו שהיה רצח.
אבל כן עסקו בזה שצ'ארלס מוטרד מזה שסאז נעלמה.

מאוד אהבתי את זה, אבל גם הרגיש לי יחסית ברור. כלומר ברור שהשריקה היא בגלל החור בזכוכית החלון.
זה כן.
וברגע שהכלב נבח הבנתי שזה כלב שמאתר גופות או משהו כזה.
זה לא. כלומר כן היה לי ברור שהיא נובחת בגלל הגופה אבל לא חשבתי על כלב מאתר גופות. היה ממש מגניב איך זה נחשף רנדומלית בגלל השם.
(מה שלא התחבר לי זה שתהיתי האם החביאו את הגופה בדירה כי זה היה מוזר.
לקח לי זמן להבין שמישהו כבר הספיק לפנות את הגופה בהתחלה עוד חשבתי שעוד רגע הם ימצאו אותה.
וכמובן שידענו שהטקסטים מזאז היו לא באמת ממנה.
כן
מה שלא חיברתי - ברגע שבדירה של זאז דיברו על כך שהיו לה עצמות מלאכותיות הייתי צריך לקלוט שבטח ימצאו אותם.
כן אני גם.
מה שממש מרגיש לי לא הגיוני - זה שהיה הרבה דואר מחוץ לדירה של זאז. בשלב הזה זה אמור להיות ימים בודדים אחרי שהיא מתה. ובאופן כללי אנשים כבר לא מקבלים כמעט דואר.
נכון.

באמת שבשלב הזה אני מצפה שאנשים ימהרו למכור את הדירות שלהם שם.
כן אה? בניין מקולל:-D

מה? וואו אני לא יודע למה אבל זה נשמע לי מוזר.
אייג'יסט

אגב, ברגע שהם קולטים שכנראה יש חור של קליע בדירה של צ'ארלס - זה הזמן שבו הם אמורים להתקשר למשטרה. לא לחכות שהם יחזרו מלוס אנג'לס ויעברו דרך זירת הפשע האפשרית עם כלב.
אבל בסדר..
ראינו כמה המשטרה פה יעילה.
אבל זה בעיה כשהם נוגעים בראיות בעצמם.

איך שבתחילת הפרק כשהשלישיה נכנסת לדירה כל הזמן נראה כאילו הם מוצאים את הגופה אבל זה בעצם לא.
כן חחחח
אגב סאז כתבה משהו עם הדם אבל מייבל ניקתה את זה לפני שהם ראו כי היא חשבה שזה סתם כתם.
השתגעתי למה הם לא מדליקים את האור!!

וזה שהוא אומר שהוא לא ראה את הכלב הזה נובח ככה בכל הזמן שהוא הכיר אותו וצ'ארלס מציין שיש לו אותו רק שעתיים.
:-D

למעלה