דיוני סדרות #130

dilia snake

Well-known member
אין מאיה רונן|בוכה||בוכה||בוכה||בוכה||בוכה||בוכה|

ומי הגאון שעושה סרטון בצרפתית עם כתוביות לא קרחאות באנגלית????

Lion_Heart

Well-known member
עסוק מידי בשביל אורגייה בספרייה?
אלא אם כן היית עשוק במשגל בחדר אוכל אז זה לא לעניין.
TBH - אני מכחיש כל קשר למשגל ה נ"ל , הבלאגן בחדר האוכל לא יקושר אלי!
ואני דיי בטוח שסיפרתי לך איפה התעכבתי :-D |מרובע|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עונה 2 של טבעות הכוח בנתיים ממש טובה.
וראיתי רק שניים מתוך שלושת הפרקים שיצאו.

dory30

Well-known member
לא שמתי לב אם דיברתם על הסדרה "מבטלים את דגלאס". תוכנית מעולה שעוסקת בתרבות הביטול ולועג לה. סטיבן מופאט (שרלוק, ד"ר הו וזיווגים) הוא היוצר ובין השחקנים יו בונוויל, קארן גיליאן, בן מיילס, אלכס קינגסטון, ניק מוחמד ועוד. שווה לצפות, 4 פרקים בלבד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא שמתי לב אם דיברתם על הסדרה "מבטלים את דגלאס". תוכנית מעולה שעוסקת בתרבות הביטול ולועג לה. סטיבן מופאט (שרלוק, ד"ר הו וזיווגים) הוא היוצר ובין השחקנים יו בונוויל, קארן גיליאן, בן מיילס, אלכס קינגסטון, ניק מוחמד ועוד. שווה לצפות, 4 פרקים בלבד.

שמעתי משהו אבל רק עכשיו ממש קלטתי מה זה ועם מי.
העלילה לא במיוחד מושכת אותי, אבל המון שחקנים מעולים וסטיבן מופאט הוא לרוב מעולה.

dory30

Well-known member
שמעתי משהו אבל רק עכשיו ממש קלטתי מה זה ועם מי.
העלילה לא במיוחד מושכת אותי, אבל המון שחקנים מעולים וסטיבן מופאט הוא לרוב מעולה.
כפי שאמרתי, שווה צפייה. אבל עדיין שרלוק היא הסדרה הטובה ביותר שהוא יצר. ואת זה אני אומר כשחסרה לי עונה.

didalf

Well-known member
רק רציחות בבניין 4X02

אז האם צ'ארלס היה המטרה או סאז? מהפרק הזה נראה שצ'ארלס, אבל אנחנו רק בפרק 2 ודברים עוד יסתבכו.
אז סאז חקרה את דיירי הבניין המערבי שאיכשהו הוא הרבה יותר מעפן מהבניין הרגיל שאנחנו מכירים.
ווהם אובר נחמדים אבל גם קריפים רצח. היה לי ברור אבל שהקטע עם הסכין זה איזה נקניק כלשהו. הם נורא מוזרים לגבי זה.
לא הבנתי בסוף משהו, אוליבר ומייבל הרי הצליחו להכנס לדירה הנטושה עם המספרים, כלומר זה כן היה הקוד לא? אז איך זה שבמקרה הפוך זה גם OH HELL?
ובתרגום בכלל תרגמו "ויסט" מעניין למה8-* אה זה באמת שם המשחק בעברית חח חשבתי זה איזה צירוף אותיות שיתברר משמעותי.
עריכה: עשיתי תחקיר וגם באנגלית זה נקרא ויסט אבל ״או הל״ זאת תת גרסה של המשחק הזה:

הקשר של צ'ארלס וסאז היה יותר עמוק משחשבתי. השיחה שלהם בסוף הייתה יפה ועצובה.

ג'אן הייתה דווקא מועילה. קצת שכחתי את מי היא רצחה שהיא בכלא8-* סתומרת היא הייתה הפתרון לעונה הראשונה נכון? אבל שכחתי מי נרצח חח. אני רק זוכרת את היווני והבן שלו אבל הם היו קשורים לרצח מהעבר לא? וואי שכחתי לגמרי את העונה הראשונה מסתבר:-D גם את השניה בעצם8-*

חחח אוליבר כבר מתחיל את הפודקאסט:-D

והשוטרת גם הצחיקה אותי אני מתה עליה.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member

צפיתי עכשיו בפרק ה-1 וזה מעניין.
(אבל אין לי VOD אז אני אראה כנראה בקצב של פרק בשבוע)

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
מה למה אין לך ויאודי?
חבילת הבסיס סדרות של סטינג כוללת גם ויאודי.
אני לא יודעת, השירות שלהם שיגע אותי כבר! :-(
אולי יש לי ופשוט אין שם את כל הסדרה?
יש מצב שאת רגע בודקת אם יש אצלך ב-VOD את כל 4 הפרקים של "מבטלים את דאגלס"?
ומישהו גם יכול להסביר לי איך פתאום החבילה "המושלמת" יותר זולה מחבילת הסדרות+ שעליה אני משלמת? למרות שיש בה יותר??
1725396617218.png

didalf

Well-known member
אני לא יודעת, השירות שלהם שיגע אותי כבר! :-(
אולי יש לי ופשוט אין שם את כל הסדרה?
שתדעי שכבר הייתי במיטה וקמתי בשבילך!
לא הבנתי עד עכשיו חשבת שאין לך ויאודי????????????????????? וראית רק בערוצים?8-*
זה לא הגיוני חחח אף אחד כמעט לא צופה בערוצים זה לא משתלם להם. יותר הגיוני היה לשווק אפילו חבילה מוזלת של ויאודי בלי ערוצים בכלל.
יש מצב שאת רגע בודקת אם יש אצלך ב-VOD את כל 4 הפרקים של "מבטלים את דאגלס"?
את הסדרה הזאת ספציפית לא מצאתי בויאודי בכלל, רק ב catchUP. יש סדרות פריומיום כאלה שהם מניאקים ולא שמים בויאודי של סטינג וכן של יס המלא. קרה לי עם העוקץ והייתי צריכה להקליט ולצפות פעם בשבוע כמו איש מערות.
ומישהו גם יכול להסביר לי איך פתאום החבילה "המושלמת" יותר זולה מחבילת הסדרות+ שעליה אני משלמת? למרות שיש בה יותר??
צפה בקובץ המצורף 115296
החבילה המושלמת זה שקר אם תסתכלי באותיות הקטנות זה ל3 חודשים ראשונים ואז המחיר קופץ.
1725397143609.png

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
שתדעי שכבר הייתי במיטה וקמתי בשבילך!
את צדיקה, ועל כך תבוא הברכה עליך ועל כל משפחתך!
לא הבנתי עד עכשיו חשבת שאין לך ויאודי????????????????????? וראית רק בערוצים?8-*
אני רואה רק בערוצים/הקלטות/catch-up, כי שום דבר שאני רוצה ומחפשת לא זמין לי בצורה אחרת 🤷‍♀️
לא כתוב לי VOD בשום מקום בממשק שלהם, כאילו יש לי סדרות שיש להם עונות שלמות, אבל את מה שאני רוצה אני אף פעם לא מוצאת. אני לא בטוחה גם שיש לי סרטים שהם ללא תשלום נוסף, כי כל מה שאני מוצאת זה בתשלום.
אז לא ברור לי עד עכשיו אם יש לי או אין לי VOD, בהתקנה השירות שלהם היה מעצבן ברמות ויש מצב שהיה בלבול עם מה שביקשתי. (מה שאני אומרת זה שאני לא אתפלא אם הם סגרו לי את ה-VOD למרות שיש לי חבילה שכוללת כי הם הבינו שזה מה שאני רוצה).
זה לא הגיוני חחח אף אחד כמעט לא צופה בערוצים זה לא משתלם להם. יותר הגיוני היה לשווק אפילו חבילה מוזלת של ויאודי בלי ערוצים בכלל.
שום דבר כבר לא הגיוני, גם הממשק שלהם משונה לי ועוד לא התרגלתי אליו מספיק.
אני לא מחפשת הגיון.
את הסדרה הזאת ספציפית לא מצאתי בויאודי בכלל, רק ב catchUP. יש סדרות פריומיום כאלה שהם מניאקים ולא שמים בויאודי של סטינג וכן של יס המלא. קרה לי עם העוקץ והייתי צריכה להקליט ולצפות פעם בשבוע כמו איש מערות.
אז אולי זה מה שמבלבל אותי, כי גם את זה וגם את "רוחות רפאים" אני מוצאת רק את הפרקים שכבר שודרו.
אז מה נותן לי VOD שאין בו שום דבר שאני רוצה לראות?
החבילה המושלמת זה שקר אם תסתכלי באותיות הקטנות זה ל4 חודשים ראשונים ואז המחיר קופץ.
צפה בקובץ המצורף 115297
אהההה!
תודה, כבר הרגשתי ממש פראיירית |מזיע|

לילה טוב ותודה על השירות! (השירות שלך כל כך יותר טוב משל סטינג!)

didalf

Well-known member
את צדיקה, ועל כך תבוא הברכה עליך ועל כל משפחתך!
תודה באבא לונה:-D

אני רואה רק בערוצים/הקלטות/catch-up, כי שום דבר שאני רוצה ומחפשת לא זמין לי בצורה אחרת 🤷‍♀️
אוקי עשיתי לך צילומים.
אין לי כפתור של VOD כי אין לי שלט של יס אלא משהו גנרי של הטלוויזיה, אני מגיעה לויאודי בלחיצה על מקש הback וככה זה נראה:
1725469583514.png
עכשיו אם את יודעת להגיע לחיפוש אני מניחה שאת עוברת דרך פה אז זה הויאודי. אני מניחה שלך אין החלק של "סרטים".

עכשיו חיפשתי כמה סדרות דרך החיפוש לראות את ההבדלים:

סדרה שיש רק בויאודי:
1725469675784.png

סדרה שיש רק בערוצים ובקאצ'אפ (ערוצים אני חושבת אומר שידור עתידי?)
1725469713528.png 1725469720998.png

סדרה שיש גם בויאודי, גם בערוצים וגם בקאצ'אפ:
1725469776682.png 1725469784960.png

אני לא בטוחה גם שיש לי סרטים שהם ללא תשלום נוסף, כי כל מה שאני מוצאת זה בתשלום.
הגיוני אם לקחת חבילת סדרות.

לא כתוב לי VOD בשום מקום בממשק שלהם, כאילו יש לי סדרות שיש להם עונות שלמות, אבל את מה שאני רוצה אני אף פעם לא מוצאת. אני לא בטוחה גם שיש לי סרטים שהם ללא תשלום נוסף, כי כל מה שאני מוצאת זה בתשלום.
אז אולי זה מה שמבלבל אותי, כי גם את זה וגם את "רוחות רפאים" אני מוצאת רק את הפרקים שכבר שודרו.
אז מה נותן לי VOD שאין בו שום דבר שאני רוצה לראות?
אז נראה לי שאת כן יודעת להגיע לויאודי חח. פשוט במקרה נפלת דווקא על הסדרות "פרימיום" שהמניאקים לא שמים בויאודי של הסטינג כדי שבכל זאת יהיה ליס המלא יתרון.

לילה טוב ותודה על השירות! (השירות שלך כל כך יותר טוב משל סטינג!)

Lhuna3

Well-known member
אין לי כפתור של VOD כי אין לי שלט של יס אלא משהו גנרי של הטלוויזיה, אני מגיעה לויאודי בלחיצה על מקש הback וככה זה נראה:
אוקיי אז אני ממש מרגישה מטומטמת עכשיו, כי אני חשבתי על המקום הזה פשוט בתור "הממשק" ולא הבנתי שזה בעצם ה-VOD |פנים||פנים|
(למה אי אפשר לשים כותרת קטנה "VOD"? |שפם|)
עכשיו אם את יודעת להגיע לחיפוש אני מניחה שאת עוברת דרך פה אז זה הויאודי. אני מניחה שלך אין החלק של "סרטים".
אז יש לי את החלק של סרטים ( רק שהכל שם בתשלום נוסף :-( )
הגיוני אם לקחת חבילת סדרות.
אההה.
פשוט במקרה נפלת דווקא על הסדרות "פרימיום" שהמניאקים לא שמים בויאודי של הסטינג כדי שבכל זאת יהיה ליס המלא יתרון.
אוי אוף :-(
:-D:-D

ושוב תודה |חיבוק|
אני מרגישה קצת |טמבל| אבל לפחות עכשיו אני מבינה טוב יותר מה הולך אצלי שם!
|4U|

למעלה