די! נמאס כבר מרנין! על מה היא בוכה עכשיו?

ShukyD

New member
"אנשים פה טיפשים...

הם ברמה כזאת נמוכה ואני ברמה כזאת גבוהה, הם כל כך צרי אופקים \ מחשבה, ואני לא..." ובגדול היא באה בגישה של אני ערביה מודרנית ואתם יהודים נחותים עם הלונדון שלה והפוזות שלה והשירי דיסני שלה

איתי בל

New member
לא אחי זה פאק שלך

אתה באת טעון מהבית בענייני יהודים ערבים אז כל פעם שאתה רואה אותה אתה לא רואה בנאדם אתה רואה ערבייה לא שמעתי בנאדם אחד שלא אמר שאנשים בבית הזה צבועים מיקי אמרה את זה ושי אמר את זה וונסה אמרה את זה וכולם שם בהרגשה שיש לפחות בנאדם שניים שהם צבועים אבל כשרנין אומרת את זה היא לא אומרת את זה על האנשים בבית היא אומרת את זה על העם היהודי כולו אתה מדבר בשטויות החברה הכי טובה שלה היא יהודיה

ShukyD

New member
ממש לא טעון

עם כל הכבוד המשפחה שלי לא קיצונית לא לפה ולא לפה ויש לי היסטוריה עם ערבים ואני יכול להגיד לך שמה שמגדיר אותה ואת האופי שלה זה עצם היותה ערביה ולא כי אני החלטתי ככה, אלא כי היא החליטה ככה מהתחלה היא באה בתור נציגת ה"מיעוט הערבי הנרדף" במקום לבוא בתור בנאדם אף אחד מהצד השני לא בא בתור נציג היהודים, אפילו אשר. והחברה הכי טובה של רנין היא יהודיה שמאלנית שחיה בישוב שגם ערבים חיים בו.. זה לא דוגמא לערבים וזה לא דוגמא ליהודים למרות שרנין גם משם והיא בכל זאת בדיוק הסטריאוטיפ של הערביה המקופחת. אין מה לעשות זה בדם שלהם לתחמן ובדם שלהם להיות מסכנים ונרדפים ולתרץ בזה את ההתנהגות האגרסיבית שלהם. לא יעזור מה תגיד וכמה תגיד.

איתי בל

New member
זה גם לא יעזור שאתה תגיד את זה מאה פעם

אתה עיוור ברמות מטורפות אחי וגזען בטירוף אם יש שם מישהי שמתחמנת וממש כלבה זו מיקי... אבל פסחת עליה והתחמנית הראשית שלך זו רנין בחייאת זום זום שוקי אם היא הייתה יהודיה הכי הרבה שהיית אומר עליה זה שהיא בכיינית הבחורה הזו לא באה לשם כהערבייה שמו אותה כהערבייה כמו ששמו את העינב כפרחה וג'ני בלונדינית רוסיה ולאון הומו ואשר דתי ואם היית רואה אותם ברחוב לא היית שם לב לזה אבל בגלל שזה בטלוויזיה הכל פתאום כל כך אחד והם צריכים לייצג את כולם רנין היא בחורה משכילה עם המון השכלה היא בחורה מתוחכמת ואתה יכול לקנא בהרבה דברים שיש בה ואם הערבים האלה והיהודים האלה הצליחו לחיות ככה בכיף ובטוב והיא בחורה שלמדה בלונדון והחברה ההיהודיה שלה גם נמצאת עכשיו בחו"ל לומדת ואנחנו יושבים כאן רבים נלחמים מתפוצצים מפוצצים עמך טיפש ומגעיל אז וואלה.... תנסה להסתכל על הדברים בצורה אובייקטיבית אתה תראה מי הוא הישראלי המכוער

ק קר קרן

New member
אני איתך!

בוא נקווה שהדיירים הבינו שרנין צריכה ללכת ויעמידו אותה להדחה

ק קר קרן

New member
אני עם ShukyD אם זה לא היה ברור...

לא יודעת איך זה שורשר למה שאיתי הזה כתב..

ShukyD

New member
איזה דרמה

תכלס שי יודע מה בנאדם צריך ועם כל הפוזה יודע להגיע לצד הרגשי אבל הוא מעודד אותה להמשיך עם זה וזו טעות

actress

New member
נכון ואם כל זה שאני לא אוהבת שהוא מתנשא הפעם

הוא יודע לשחק אותה, יש לו את הצד האנושי, וכל הכבוד שניגש לפרנססה שלא מסוגלת לצאת מהמיטה ורוצה רק תצומי

cat h

New member
איף מה זה ההתחנפות והליקוקים לרנין?

מגיעה לה סטירת לחי וכולם מתחנפים אליה. תכלס רק בגלל שהיא חתיכה

ShukyD

New member
היא בכלל לא חתיכה

היא רזה ברמות חולניות ויש לי אלרגיה לפרצוף שלה ולסנטר הכפול שלה

איתי בל

New member
להמשיך עם מה?

פתחתי טלוויזיה לא מזמן אולי אני טועה אבל נראה שהיא קמה באמצע הקידוש בטעות..כי חשבה נגמר הם אכלו סרט לאכול לא לאכול ג'ני אמרה לה שהם אכלו סרט היא נעלבה מכולם אם זה היה ככה אז...מה קרה? על מה אתם אוכלים סרט? מה הוא מעודד אותה להמשיך? לא היה לה נעים בקידוש זכותה אולי לגיטימי לא יודע מה עובר לה בראש הלכה כשחשבה שנגמר הייתה אי הבנה עכשיו הם סוגרים את זה.... אני לא מבין מה ההתלהמות הגדולה

ליאורי13

New member
מחלקת החנופה בפעולה פחחח....

מזכיר את הממשלה שכל הזמן מתחנפת,מוותרת ועושים לערבים מחוות ובסוף הם יורקים לנו דוך פרצוף אז ג'נין? זה בדיוק ככה

cat h

New member
שי אמר "כוסאמו קידוש" איך הוא לא מתבייש?

חוצפן. לירוק על הדת שלך בשביל להתחנף לערבייה. גועל נפש.

ליאורי13

New member
שהיריקה של ג'נין תפגע בול בפרצוף שלו

אולי, רק אולי הוא יבין שלא יורקים על הדת שלך כדי למצוא חן בעיניי ערבים

ShukyD

New member
תכלס

בזמן ש90 אחוז מהציבור כבר מזמן רוצה לעשות משהו בנדון הממשלה כולם בובות על חוטים עושים בדיוק ההיפך

יניבל1

New member
הבן אדם הזה שחקן ממדרגה ראשונה

אין מה לדבר , יש לו חתיכת כריזמה, הוא הולך ומבסס את מעמדו כשליט הבלתי מעורער של הבית. הוא גם מאמץ לעצמו דיבור של שליט עליון -"אני כאן בשבילכם!" "כל בעיה שתיהיה , אני כאן כדי לפתור אותה" "צבר ביקשת להחזיר אותך לשולחן ואני השתקתי אותו , אי אפשר לעשות כאן דמוקרטיה שעל כל דבר נצביע"(בשביל זה יש אותי להחליט מה טוב) ואת כל זה הוא עושה בדיבור הכי חברי ואוהב שיש , ככה שכמעט בלתי אפשרי לחשוד בכוונות הנסתרות שלו (עכשיו אתם מבינים איך הוא עושה כל כך הרבה כסף מעסקים?).

למעלה