ההופעה בזאפה - היה מוזר !

viko222

New member
היא צריכה להודות שיש לה פורום בכלל

אני הצטרפתי לפורום בימי התחלתו,עוד לפני שהיא זכתה באלבום זהב של האלבום הראשון.שהכרטיסים שלה עלו כמו הקוטג' כיום
הפורום תמיד תמך בה. אל תשכחו תיחסי ציבור שעשינו לה בזה שפרסמנו תלוחי הופעות שלה. שספרנו מתי יוצא הדיסק. עזרנו לה להתפרנס יפה מאד. בנוסף,היא מעולם לא עשתה רעש מהפורום.היא בשנים האחרונות עשתה טובה שכתבה הודעה ואני בספק אם זו היא ולא אורי בעלה....... אם היא חושבת שהפורום עושה לה כאב ראש ולא אוהב אותה בלי תנאים,ושאלו שבאים לכל הופעה ויושבים שורה 1 (בעצם הם אוהבים אותה ללא תנאים)אז שתדחוף הכל ל........שלה. למזלי,האהבה והתמדה שלי אלי'ה ירדה קצת לפני צאת האלבום ה-3.האלבום ה-3 כזה מכוער שפשוט לא יכולתי לשמוע אותו והתבאסתי לשמוע תשירים שלו בהופעה וגם עלית מחיר הכרטיס שלא שווה להשקיע בה 170 שקל רק גרמה לי להפסיק להגיע ולעקוב אחר חדשות עליה,אני לא אומר שאיני יבוא לעוד הופעה,אבל בהחלט לא כמו שהלכתי בסיבוב ה-2. עד כה הלכתי רק להופעות שקבלתי בחינם כי 170 שקל על הופעה לה זה בזבוז כסף גמור. אני כמעט בטוח שאם הייתי נוכח בההופעה הזו לא הייתי מהסס לצעוק לה שתזכור מי תמך בה לאורך כל הדרך.וזה אנחנו חברי הפורום. אני חושב שהכי טוב לכולנו,להפסיק לפתוח הודעות בפורום הזה ולתת לו להיסגר.כי גם ככה מירי לא חפצה בו אלא אם תבקש סליחה. היה כיף להכיר חברי הפורום

perrinat

New member
הרגת אותי ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מסכים מאד אגב לגבי הדיסק השלישי

הוא פשוט מחורבן. הכל הרוס שם. וגם הדיסק בהופעה חיה פשוט משעמם. שמעתי אותו פעם וחצי בדיוק.

viko222

New member
הדיסק האקוסטי משעמם.לא השקעתי בו שקל

גם ת'שידור שלו בטלווזיה לא ראיתי

האקוסטי פשוט להרדם...

יש דברים כנראה שעוברים רק בהופעה... לגבי הדיסק השלישי, היה לו פוטנציאל! ואז הגיעו שירים מחורבנים כמו שתי גדות. ושירים טובים כמו על הכתף של ת"א ולרגע נדמה נהרסו בעיבודים מחרידים ארוכים ומייגעים. ואני כותב את זה לא בגלל שאני כועס עליה. תמיד כתבתי שהדיסק השלישי מג'ויף.

viko222

New member
../images/Emo45.gif

זה ממש ככה. השיר תל אביב היה יכול להיות גאוני. אבל היא הרסה אותו עם העיבודים.. ממה שהיא הכי פחדה קרה,כישלון הדיסק ה-3..

NaniBani

New member
אני חייבת להגיד שממש התאכזבתי.

ממנה לא ציפיתי לזה, וכמו שרביד אמרה- יש צורה להגיד כל דבר. אני חושבת שזו הייתה טעות דבילית (וסליחה על הישירות) שהיא עירבה את המשבר הזה תוך כדי הופעה... ועוד בדרך שהיא עשתה את זה. ואני אישית עכשיו צריכה לחשוב עם עצמי איך זה משפיעה על ההערצה שלי אליה. אני מעריצה זמרים כמוה וכמו קרן (וכל מי שאני מעריצה)- קודם כל בגלל בני האדם שלהם ולא בגלל המוסיקה שלהם. המוסיקה שלהם מתפרשת בעיניי לפי האישיות והאופי. עכשיו כשקרה מה שקרה עם מירי- אני דיי מתוסכלת. חבל לי :/

../images/Emo45.gif לא ציפיתי להזדהות עם ההרגשה שלי,

כתבתי את ההודעה על מנת לנסות להבין מה המניע שמאחורי הדברים שלה, ומכיוון שזה היה לי מוזר לשמוע. עכשיו אני מחברת 1+1 ונופל לי האסימון. אני מסכימה איתך - זה מתסכל, אני עדיין לא יודעת מה להסיק מההתנהגות הזו, אבל בהופעה - זה היה נראה כאילו היא מרשה לעצמה לומר דברים מן הסוג הזה, בהנחה שבאמת אף אחד מהפורום לא היה שם. (כך לפחות היא חשבה, וגם דאגה לציין את זה באיזו הערה של "איזה מזל...", או משהו בסגנון. אני לא זוכרת את הניסוח המדויק). טוב, למען האמת, זה לא מפליא אותי, והמקרה הזה נתן לי תשובה להודעה הקודמת שפתחתי בפורום, לגבי הנזק שהיא גורמת לעצמה. כנראה שיש דברים בגו. מבאס מאוד, מאכזב עוד יותר.

Music4Life

New member
מאוכזבת ממירי בגדול .

אומנם....לא באתי להופעה הרבה זמן כבר...אבל ראיתי בפעמים האחרונות שאין לה ראש כל כך עלינו...או לפחות אגיד את זה בצורה אישית אליי. לא משהו אישי , פשוט היא כבר רגילה כל כך וכנראה קיבלה אותי, אותנו כמובן מאליו וחושבת שהיא יכולה להגיד הכל וזה יעבור בשתיקה כי אנו ה- מעריצים שלה. אז לא, אנו עדיין בני אדם ועדיין יש לכבד אותנו . אני לא הייתי בהופעה שלה (תודה לאל..) אבל שמעתי את הדברים וקראתי פה ואני חייבת להגיד שזה באמת מוזר מאד, מאכזב עמוקות, ילדותי ובעיקר לא במקום! אפילו אכזרי....סליחה, אחרי כל מה שהמעריצים הקבועים שלך (ועל זה יש יותר להעריך ולכבד אותנו) עושים בשבילך, קונים לך, אוהבים ומכבדים אותך, אז זוט צורת ההתנהגות וההתבטאות. למה ? כולם תמיד נגשים אליה יפה, לא מציקים לה, מכבדים אותה, לא עומדים לה על הראש, אם היא צריכה לברוח מהר הביתה לתמר נותנים לה את זה. אפשר לחשוב מה בסה"כ רצינו ממנה. מה הבעיה אם ישבו בשורות הראשונות, אפשר לחשוב שלא רואים אותה , "הקהל החדש" אם ישבו בשורה שניה או שלישית...כאילו שזה משנה...מי שבא מוקדם - תופס. אנשים מוציאים עליה כסף להופעות נון סטוס, מראים אהבה ותמיכה, אכפתיות, קונים לה מתנות....והיא לוקחת את זה כמובן מאליו? לא ...זה נראה כמו בנאדם שתופס מעצמו, וחבל! אין לזה הצדקה.... גם היא עדיין בנאדם, מצליחה או לא מצליחה .... אם הדברים היו נאמרים בצורה אישית יותר, אז סבבה...אפשר לדבר על זה, אפשר לשמוע ולכבד, אבל ככה בצורה חיה מול עשרות אנשים? ילדותי ומיותר!!! מגיע לפורום התנצלות ענקית . אם לא, פשוט אל תבואו להופעות - מירי הפסידה בענק כאן .

Music4Life

New member
שורה תחתונה - כל האומנים אותו דבר.

חשבתי שמירי אחרת, שונה, אבל מסתבר...שלא. אני בשוק שהיא מדרדרת ככה....חשבתי שהיא אחת ממליון......

זה מזכיר לי שפעם היה סיפור כזה

עם אריק ברמן...שבתקופה שהוא היה "זמר השנה" עם מגה להיטים בפלייליסט הוא ביקש מזוג מעריצות (שלא נזכיר את שמותיהן) לא לשבת בשורה הראשונה ואחרי גם אצלו בפורום היה בלגן - שישו ושימחו ואפילו זה הגיע לעיתונות. הוא הבין את טעותו והתנצל ונתן להם זוג כרטיסים פיצוי. והנה תסתכלו מה קרה לו מאז... ודיי לחכמיא ברמיזא. מסקנה , מי שלא אומר תודה לבורא עולם על מה שניתן לו ומזלזל בהם, גם אותם הוא יקח לו. אז פעם היה למירי פורום אוהב, מעריץ. אז היה.

perrinat

New member
ועוד אומרים שלבוב דילן יש דרישות ../images/Emo6.gif

מישהו כאן איבד פרופורציות.... שיגידו תודה שיש להם פרנסה, שיגידו תודה שיש להם מקצוע חופשי, זה לא שהם נהג אוטובוס שקם כל יום בחמש בבוקר כדי להפעיל את קו 18 ורואה כל בוקר את אותה אישה מבוגרת שנוסעת לשוק. וואלה, הרבה אנשים רואים את אותם הפרצופים כל יום כל היום. אז זה שהוא רואה אותם פרצופים הפריע לה? זה הרגיש לה שהיא כל הזמן חוזרת על עצמה? וזה שהיא שרה כל הופעה את נובמבר/לשם/שלום לאמונות/שקר כלשהו היא לא הרגישה שהיא חוזרת על עצמה? חשבתי שמירי הסיקה מסקנות, "הפסיקה להיות דיווה", שהיא "ירדה לקעקע". מסתבר שלא...

אריה31

Member
מנהל
לא נעים לומר, זה מראה עד כמה היא שחקנית

הצליחה אפילו לעבוד על עצמה שהיא נרגעה

למעלה