הודעות לשחקנים

koka18

New member
ולי אתה קורא משועממת!!

תראה מה אתה כותב בפורום יא מעפן!

זאת גואטה

תקשיבו, אנחנו מזה מסכנים, אבל בכל מצב, יוני שמנמוני אוהבת אותך, אורן אתה כזה סק'סי, ונופר ראש שחור אוהבת אתכם ולבנות שרוצות את שנברג - שתדעו שמזה מלא רוצות אותו - תיזהרו נא אוהבת ליל"ט

גואטההה!!!!! מאמי!!!! מממווואאהההה

אני אוהב אותך.. חחח איזה חמודה... אני לא יכול יותר היום בחזרה רציתי להתעבד.. חחח אני יספר לך מחר מה היה... אם אני לא ישכח בגלל החגיגת.. חחחחח (סתם למי שחושב אני לא לקחתי ולא יכך בחיים חגיגת.. זאת בדיחה פרטית.)

shachari

New member
יהונתן !

יהותן כתבתי לך לא בשרשור הודעות לשחקנים כי לא ידעתי על זה מקווה שתגיב שחר

Aviad1987

New member
הודעות לשחקנים ../images/Emo26.gif

הודעות לאחד השחקנים שלא ישורשרו לכאן ימחקו והמלצה- אם כבר אתם כותבים הודעה לשחקן, תעשו את זה לעניין
תודה.

שני ממן

New member
מי שמנמן?!

בואנה אנשים אתם חסרי ראיה...חחח אם יש מושג כזה בכלל! מה זה שמנמן?! מה אתה עיוור? הילד רזההה הוא צריך להשמין בשביל להיות רזה! חחחחח... סתם סתם...עכשיו רציני! רועי רזה!!!

viki131

New member
לרועי ויינברג המתוקקק../images/Emo9.gif

רועיי... אתה הילד הכי חמוד והכי חתיך בסדרה.... כולםחמודים ומתוקים אבל אתה הכי... יש לך אייסי?! בבקשה תענה לי
ויקי

Avitalkrup1991

New member
לספיר דרמון!!../images/Emo13.gif

היי ספיר!! קוראים לי אביטל,אני מחדרה ובת 13.5. קודם כל רציתי להגיד לך שאת משחקת פשוט מדהים!! והדבר הכי יפה אצלך זה העיינים!(הלוואי שהיו לי עניים כאלה!) חחחח רציתי לשאול אותך אם אתם עדיין מצלמים את הסדרה? ואם לא את בקשר עם השחקנים?

היי!!

קודם כך תודה ענקית.. ולא.. אנחנו סיימנו לצלם את הסדרה בספטמבר.. אבל כל השחקנים בהחלט שומרים על קשר...:)

למעלה