הודעות לשחקנים

אתם גםם בצ'אטט

שחקנים מושלמיםם שלייי..!! אתם נכנסיםם גםם לצ'טאא... כי חוץ מרועי לא ראיתי אפחדד שםם.. ועודד משהוו מתיי אתם מתחברייםם בדר"כ לפורוםם?!?!? לאאבב יוו..!! ספיר&אדם&יונתן=מושלמים שלי איזה פרקק מצחיקק..!! יונתןן הרגתתת אותיי..!!! ספירר את כלל כךך מאממיי..!! אדםם ישש לך עיניםם מדהימותת..!! איזהה חבר חמודד אתהה!!

Meitar Rojas

New member
../images/Emo26.gifלספיר../images/Emo36.gif

היי..מה הצמב ממי?!.. טוב אולי את קצת מכירה אותי..בגלל המסר וכל העניין אבל שיהיה : אני מיתר בת 12 מראשןו.. אני רוצה להגיד לך שאת שחקנית מדהימה וגם פצצצה... יש מצב ליצור איתך קשר ? יעני במסנג'ר , אייסי או משו כזה?! חח..לאב יו.. מיתרושש

Meitar Rojas

New member
../images/Emo26.gifלשרון../images/Emo36.gif

"מכוערת מבחוץ יפה מבפנים.." כמו שנאמר.. סתם סתם..אל תיקחי ללב..פשוט בסדרה עיוותו אותך קצת ולא יצא לי לראות תמונה של שאת מראה את היופי החיצוני שלך.. בכל מקרה את נראת לי מדהימה בכל זאת.. וזהו.. ממני מירתו'ש
[email protected]

Meitar Rojas

New member
חחח..קבלי את זה בתור מחמאה..כנסי

יש לך תמונה שלך במציאות??..אני מתה לדעת איך את נראת באמת..

יש כמה בגלריה...

אם זה ממש חשוב אני אבדוק אם אני יכולה לצרף להודעה שלי תמונה או משו.. למרות שזה... מביך :)

Meitar Rojas

New member
יאאא..גור..גם אתה פה?!

יאאא...מגניב..כל השחקנים פהההה... חח..אוי..אני מזה מתה על התפקיד שלך ועל איך שאתה עושה אותו..

Meitar Rojas

New member
../images/Emo26.gifלאדם../images/Emo36.gif

איי אי אי ..אדם.. הכוסון שבחבורה... אם הייתי קטן ב-5 שנים הייתי מתחילה איתך..חחחחח.. טוב אולי קצת הגזמתי אבל אתה חתיךךך!!!!!! שתיהיה בריאא.. ותגיד , במציאות היה לך קטע עם מיכאלה?! אוהבת , מיתרוש
[email protected]

פפפפחחח

אני חייב לומר.....שבאמת לא הבנתי זה או שאת בת 23 או בת 11 כי אמרת שאני או את יהיו יותר קטנים ....משו לא מובן! וחשוב לומר .....לא!

Meitar Rojas

New member
../images/Emo26.gifלאלמה../images/Emo36.gif

מה המצב?!.. חחחחח..אני רוצה לשחק לך שאת משחקת בצורה מדהימה ואת פשוט עושה את זה בדרך הכי טובה שיש... לאב יו, מיתרו'שש.
[email protected]

לכל השחקנים ../images/Emo41.gif המושלמים!!!

היי מה קורה???... קיצר, אני מקווה שאתם זוכרים אותי!! חח ואם לא אני אזכיר לכם... אני רונה והייתי ניצבת קבועה בסדרה.... רק רציתי להגיד לכם שאתם ילדים ושחקנים מ-ד-ה-י-מ-י-ם והיה לי ממש ממש כיף להיות איתכם במהלך הצילומים!!! זאת הייתה בשבילי חוויה שאני לא יישכח! ואני ממש מתגעגעת אליכם!!
קיצר, אם בא לכם לדבר בכיף שלחו הודעות לפה.. או לאייסיקיו : 164092960 בה ביי :)

shirel 1211

New member
לרועי ויינברג החתיך!!!../images/Emo23.gif

היי... מה המצב? אני בת 12 מרמלה וקוראים לי שיראל
. יש בן בכיתה שלי שדומה לך (רק שאני לא מאמינה אך זה יכול להיות) וכשהוא הולך ברחוב הבנות חושבות שהוא זה אתה (למרות שהן לא מבינות מה כוכב כמוך עושה ברמלה?!) ומתנפלות עליו...
אתה שחקן מעולה וממש חמוד. אני אשמח אם תשלח לי תגובה... באהבה, שיראל.

למעלה