הודעות לשחקנים

עזרההההההההה

אני חייבת לכתוב לאדם אבל אני אין לי מושג איך שולחים לפרטי הזה... תעזרו לי אני חייבת......!!!!!!!!111

לריקרדו (חמוד)!!!!!!!!!!!!!

היי קוראים לי שני ................. אל תתייחס למשתמש כי הוא של חברה שלי........... ריקרדו אני מעריצה אותך מתחילת התוכנית ואתה מזה חמוד.............. תענה לי בבקשה ואם אתה יכול (פליז) תביא לי את האיסיקיו בבקשה..........

ספיר!../images/Emo23.gif../images/Emo41.gif

היי.. אני עדי מרמת גן... רק רציתי להגיד לך שאת משחקת מדהיםםםם אין עליךךך את משחקת ממש טבעי כזה!
וחוץ מזה את ממש ממש יפה.. ויש לך עיניים מדהימות! יש מצב שתשלחי לי את המסנגר או האייסיקיו שלך בפרטי?

לאדם:p

יאא איזה שווה זה שכל השחקנים כאן.. ולאדם..אתה שווה..לדעתי אתה הילד הכי שווה בכל הסדרה.. טוב אני מודה גם גור..אבל אתה יותר:p תגיד אתה בן 17?

shirel 1211

New member
ליונתן שנברג המתוק!!!../images/Emo127.gif

היי... מה המצב? יש לי כמה שאלות קטנות... קודם כל: בן כמה אתה? שנית כל: איזה דמות הייתה רוצה להחליף בסדרה? ואם תענה לי השאלות אני אשלח לך עוד... באהבה, שיראל

ממש תודה מותק... והתשובות..

אז קודם כל.. חח אני בן 18.. ואם היתי צריך ליהיות דמות אחרת היתי בוחר בתומר...

shachari

New member
ספיר בבקשה תכנסי ותגיבי ../images/Emo25.gif

ספיר מתוקה ! את חמודה , מקסימה , יפה ומוכשרת הלוואי והיו לי חברות כמוך וכמו (מור) אלמה .... ווווווווווווואאאאאאאאאווווווווווו את מקסימה . בבקשה תגידי לאדם שיכנס לפורום יש לו מעריצה מספר 1 פה בפורום טוב .? ואם את רוצה יש לי אי סי קיו ואני מקווה שאני יצטרך לאשר אותך כי יש לי הרבה על מה לדבר איתך 263713569

idodo cohen

New member
נוווו

אם את כבר מוסרת 2 הודעות נפרדות לשני שחקנים נפרדים בעצמך- לפחות אותם (הייתי מדגיש את המילה אותם) שימי יחד.! אבל היית אמור לשרשר! יש שרשור לשחקנים, שהם תמיד יקראו בתוכו (כי הוא מתייחס אליהם נטו), ורצוי לשרשר אליו. אז למה לעשות דווקא.

idodo cohen

New member
חחח

אני סתם הייתי עצבני והוצאתי את זה עלייך (כועס על עצמי). בכל אופן עם עזרתי אני שמח.

matanushka

New member
למיכאלה אלקין ../images/Emo23.gif

את שחקנית מדהימה!! את הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי יפה בסידרה! ואת מזה אבל מזה מגניבה :) בידידות, מתן פנחס. איי סי קיו: 167750953 דברי איתי חחח :)

shachari

New member
יאאאאאאאאאא ספיר

ספיר נשמה שלי ! הגבת יווואוווו תודה מתוקה מתי תהיי בפורום ?

למעלה