הודעת מל"ד (OOC) רגע לפני המשחק

EverMan

New member
מל"ד - למה לא ציצית חתוכה ? ../images/Emo10.gif

זה הרבה יותר טוב

המשחק מסריח!!!!!

בתור שה"ם מנוסה (הכוונה אלייך) אני מציע לך להסביר הכל מחדש כי אנשים לא ממש קולטים מה לעשות!!! ואז אחריי שכולם ילמדו קצת נוכל להתחיל מחדש!

ash 1

New member
מל"ד חשוב

המשחק מתקדם מהר מידיי באמת כדיי לקבוע זמן לי מתאים כל יום מ 2 בצהריים עד11 בערב והמשחק דווקא בסדר גמור (קצת מבולגן) אבל בסדר! אוליי כדי לפתוח עוד שירשור בשביל הסברים ושיחות מל"ד כי יש יותר מידי הודעות לא קשורות

ד ג י

New member
טוב עצרו הסבר מחדש מתחילים מחדש

בגלל שהמשחק התבלגן אני אחזור שוב על החוקים אשנה מספר חוקים אבהיר מספר דברים ונתחיל מהתחלה 1) כל החוקים מההודעה הראטשונה שלי אשר אין להם יחוס בהודעה הזאת קיימים 2) המשחק ישתנה קצת ממשחק פרי פורם רגיל אני אנחה את רובו גמו ההצעה של אש1 3)החפצים שאיתם אתם מתחילים הם: קנדרים וגנבים: מערכת מאוד גדולה של כיסים כלי פריצה מטה הופאק ושתי אבני חן בעלות ערך של 2 פ"ז כל אחת לוחמים: שריון לוחות, חרב ארוכה ומגן/ חרב דו ידנית, 4 פ"ז קוסמים: קסמים של קוסם רמה 8 קלע ופגיון 4 פ"ז כוהנים: קסמים של כוהן רמה 8 אלה 3 פ"ז מי שרוצה להוסיף לעצמו דברים או להחליף דברים שיש לו ישאל אותי קודם כדי ששום לוחם כהן או קנדר יצא חזק מידי להוריד דברים מותר לכם חופשי 4) בקרבות ובמקרים מסויימים אני אשלח לאנשים מידע כמו כמה הם תריכים להיפגע בקרב הקרוב או דברחם שיקרו וישפיעו עליהם כדי לקדם את העלילה 5) אל תשערו דברים שאתם לא יודעים ותפעלו לפיהם תשאלו אותי 6) הודעת הפתיחה של המשחק וזה נכון לגבי כל אחד ואחד מכם תעשו את "ההיכרות" ואז אני אכניס אותכן לקווסט עצרת במסעך הפרטי (מי שאמור להיות עם חבורה שיהיה אבל שידאג להיטר ממנה או שישאל אותי אם הוא יכול להכניס אותה) ולאחר שאספת מספיק עצים אתה מדליק מדורה קטנה להתחמם, אתה אוכל את האוכל שהבאת כבר מביתך וכאשר אתה שווע את מתעטף בשמיכותיך ונשכב ליד המדורה, רתה מסתכל לרגע אחד מסביבך ומופתע כאשר אתה רואה מספר מדורות נוספות לא רחוק ממך, חוש ההרפתקנות שלך לא מרפה ממך ואתה חוגר את חגורת הנשק וציודך והולך לבדוק מי במדורות, לאחר כ דקה הליכה את מגיע לקרחת יער ומגלה שאתה עומד בתוך עיגול של מדורות (רחוקות ממך כך שהאור לא מפריע) לפתע נשמע רעש בחושך, קול חרב נשלפת נשמע.... מל"מ (מחוץ למשחק) מה שקרה שזה כל אחד הדמות שלו באה לבדוק מה קורה ובסוף כולכם נפגשת באמצע בין כל המדורות תתחילו להכיר אחד את השני אבל אל תהרגו אחד את השני ונסו להתחבר הסיפור מנוסח בלשון זכר מטעמי שוביניזם מי שמפריע לה שלא תקראה (סתם מטעמי נוחות ומיועד גם לבנות) אם חש בעיות פנו אליי במסרים בהקדם האפשרי דגי

ash 1

New member
LOOOLLL

מטעמי שוביניזם פחחחחח ענק! בקשר לקוסמים וכוהנים רמה 8?!?!?!?!
באיזו רמה אנחנו מתחילים? לא לשכוח שרוב השחקנים (כולל אותי) לא מבינים כלום במשחקי תפקידים

סער מאג´ר-קוסם אדום (תכתבו ככה)

הלכתי אל עבר אחת המדורות כשלפתע הבחנתי בתנועה, פגיוני היה מיד בידי והייתי מוכן לקרב. הסתובבתי במהירות והטלתי את הפגיון. "עצור!" קראתי אל החושך. ראיתי את הפגיון ננעץ בעץ שלידו הייתה דמות שאותה לא הצלחתי לזהות. "אה!" קראה הדמות בבהלה.

thug4life

New member
תקראו ותפנימו כולם!! סייבר גם אתה

א. בקשר לשאלות תפנו רק לדגי אל תפרסמו אותן פה!!!!!!!!!! ב. דגי מצויין התחלה טובה אבל תעשה העתק הדבק להודעה ופרסם אותה מחדש בטופיק חדש (אם לא תעשה את זה אל תדאג אני אשמור עותק במחשב של ההודעה שלך כך שהיא לא תאבד ג. סייבר בבקשה תמחוק את כל הטופיק (שנהרס לגמרי בגלל אנשים שלא קוראים הוראות עד הסוף) בשעה שמונה בערב היום (יום ראשון) ד. שאר המשתתפים מתבקשים לא לפרסם פה כלום יותר תודה, בתקווה שנוכל לשחק באופן נורמאלי יותר

thug4life

New member
תקראו ותפנימו! סייבר כנס לפה בקשה

א. בקשר לשאלות תפנו רק לדגי אל תפרסמו אותן פה!!!!!!!!!! ב. דגי מצויין התחלה טובה אבל תעשה העתק הדבק להודעה ופרסם אותה מחדש בטופיק חדש (אם לא תעשה את זה אל תדאג אני אשמור עותק במחשב של ההודעה שלך כך שהיא לא תאבד ג. סייבר בבקשה תמחוק את כל הטופיק (שנהרס לגמרי בגלל אנשים שלא קוראים הוראות עד הסוף) בשעה שמונה בערב היום (יום ראשון) ד. שאר המשתתפים מתבקשים לא לפרסם פה כלום יותר, אל תדאגו המשחק יתחיל מחדש בשמונה תודה, בתקווה שנוכל לשחק באופן נורמאלי יותר

thug4life

New member
תקראו ותפנימו! סייבר כנס לפה בקשה

א. בקשר לשאלות תפנו רק לדגי במסרים אל תפרסמו אותן פה!!!!!!!!!! ב. דגי מצויין התחלה טובה אבל תעשה העתק הדבק להודעה ופרסם אותה מחדש בטופיק חדש (אם לא תעשה את זה אל תדאג אני אשמור עותק במחשב של ההודעה שלך כך שהיא לא תאבד ג. סייבר בבקשה תמחוק את כל הטופיק (שנהרס לגמרי בגלל אנשים שלא קוראים הוראות עד הסוף) בשעה שמונה בערב היום (יום ראשון) ד. שאר המשתתפים מתבקשים לא לפרסם פה כלום יותר, אל תדאגו המשחק יתחיל מחדש בשמונה או מאוחר יותר תודה, בתקווה שנוכל לשחק באופן נורמאלי יותר

כי אי אפשר להמשיך כאן...

זה מבולגאן מדי..ברגע שיפתחו שירשור חדש אז אני אוכל להמשיך..עכשיו אני בקושי מוצאת את עצמי פה..

אממממממ..

זו פעם ראשונה שאני משחקת במשחק תפקידים..אז אולי כדאי שיעשו הסבר מפורט יותר?עם קצת יותר הסבר למשל מה הכוונה ברמה של קוסם?וכ´ו...

ilbe182ebli

New member
כן כן... ודגי, אני רוצה להיות עם אח

שלי!!! רייסטלין (איך קוראים לך ביכלל?? לי קוראים עתליה..) אם זה בסדר מצידך, ומצד כמובן השה"ם, אז אני (אורסולנה) וסער נהייה יחד... עדיין בתור אחים... :) ומפה לא מתחילים כלום.. אני בעד.. להתחיל שירשור חדש ויותר מסודר! ואני חושבת שצריך לקבוע שעות.. למשל בימי שני ושלישי אני ביכלל לא בבית... ויש שעות מסויימות שאני נכנסת מהם (אחרי הכל... כולנו בני אדם עסוקים!) אוקייי?

ash 1

New member
הי הי הי בלי הכללות!

אני בכלל לא בן אדם עסוק התחביב שלי זה לשבת שעות מול המחשב ולחכות שמישהו יגיב באחד מהפורומים שאני כותב בהם

ilbe182ebli

New member
ודרך אגב... קודם כל , כל זה במל"ד

כמובן.. כי הפסקנו את זה זמנית יענו...חחחח אז סתם רקע קטן... אורסולנה היא לוחמת בת אדם, והיא לובשת גלימות אדומות ביגלל ש... ש... נוח לה..? לא סתם.. היא הייתה צריכה לברוח או להסתתר או לעבור בכל מיני מקומות ביתר קלות שיש לקוסמים או הכל יחד אקיצר! שיער בלונדיני שתני.. עיניים ירוקות חומות... יפה (כיאילו דהה), לא גבוהה ולא נמוכה.. משו באמצע.. מתחת לגלימות יש לה מגפי עור, ובגדים שחורים כאלו.. מבד נוח לתנועה מהירה... היא נדדה הרבה ועבדה בתור שכירת חרב וכו´... זה בסדר ביינתיים?

למעלה