הודעת מל"ד (OOC) רגע לפני המשחק

חחחחחחחח..

היא בת-אדם..אם תקרא את ההודעה שלה אתה תראה שהיא רשמה "לוחמת בת-אדם"..אז ככה שהיא בת-אדם אז אתה יכול להיות אח שלה..

ash 1

New member
אמרתי לכם שכדאי לפרט יותר!!!!!

זה כמו בפוקימון ככל שהרמה שלך גבוה יותר את חזקה מהירה חכמה וכישרונית יותר

ilbe182ebli

New member
אין הכללות.. אבל בכל זאת

אני חושבת שכדאי שנקבע שעות מסויימות ולפני שסוגרים את העניין לחכות כמה זמן כדי שכולם יאשרו! אני אומרת מראש... ימיי שני שלישי אני בטוח לא נכנסת.. גם לא בלחץ... וזה בדרך כלל- שאני נכנסת למחשב אחרי שש.. או בצהריים הכי הרבה... כי פשוט אם קורה שאני נכנסת אחרי יום יומיים או אפילו רק כמה שעות אני רואה מפוצץ בכל מיני קטעים חדשים שלא ידעתי עליהם במשחק תפקידים!

דגי, תפתח הודעה חדשה ונתחיל שוב

וכדאי גם שנקבע תורות, למשל, פטר כותב ראשון ואם הוא לא כתב אז לאחרים עדיין אסור לכתוב אלא אם כן הוא לא כתב כבר שלוש וחצי שעות (סתם דוגמא).

ilbe182ebli

New member
חחחח אני בת אדם...!

טחח.. ואש.. מה חסר טעם? ורייסטלין, אני מסכימה ! באמת צריך לקבוע תורות!

פטר 12

New member
כולם מסכימים??

אם כן אז בואו נקבע סדר........אני מוכן להיות ראשון או אחרון לא אכפת לי:)

ash 1

New member
אני לא מוכן!

תעשו מה שבא לכם אבל אני מגיב מתיי שאני רוצה ולמי שאני רוצה! אם אני רואה הודעה שאני חייב להגיב לה אני לא אחכה יומיים עד שהתור שלי יגיע! ולמה דגי לא פה?!?! עד שיפתח שירשור חדש בואו נמשיך לשחק

ash 1

New member
אופס לא חשוב

הוא כבר פתח שירשור חדש ותישכחו מהעיניין של התורות זה טיפשי (מי שחושב אחרת שיסביר במה תורות יכולים להועיל)

פטר 12

New member
אני בעד

שנעשה תורות בשביל שיהיה קצת יותר סדר בעניינים אבל אם משהו אחד יגיב מתי שהוא רוצה מוכל השאר יהיו בתורות זה לא כל כך ישנה

שמישהו כבר יתחיל...

אם אנחנו רוצים להתחיל היום..אז שמישהו כבר יתחיל..ואם כבר מישהו התחיל אז אל תשימו לב אליי...

ilbe182ebli

New member
טוב אז תתחיל לשחק.. אבל לא סיכמתי

עדיין עם רייסט אם אנחנו ביחד או לבד.. כי אני עדיין בעד שאנחנו אחים! אני רוצה אח!

ilbe182ebli

New member
רק אני מבקשת דבר אחד..

אל תמשיכו את זה בימי שני ושלישי! (כלומר- מחר ומחרתיים) ביגלל שאני לא בבית ואני לא רוצה להפסיד ותגרום לזה להיתקע!

ilbe182ebli

New member
אוקיי חשוב!

אני ורייסט (סער) אחים (אין כבר זמן לברר אם יש לו בעיה עם זה..) חחחח... ואני וווילו, כלומר אריאן במשחק.. וגם רייסט, אחים למחצה,, מצד האבא.. יענו אני וסער אחים לגמריי,, ואריאן היא אחות למחצה.. אבא שלנו פגש אלפית יפהפהיה בלה בלה בלה והתאהב בה והם עשו את זה..חחח.. ואריאן יצאה! ואז מיד אחרי זה הוא נאלץ לעזוב כי הוא היה אדם והיא הייתה אלפית... והוא פגש את אמא שלי (בעיקרון) ושל סער, ואנחנו יצאנו תאומים! אני וסער מגלים רק יותר מאוחר שאנחנו אחים למחצה של אריאן..

ash 1

New member
מישהו מתכוון להתחיל?

אני יחד עם אריאן וקאטי ^_^" לא יודע למה התרגלתי אליהן P: אז אני מחכה שאחת מהן תגיב

ilbe182ebli

New member
אני יחד עם סער.. אבל הוא לא פה

וגם פרט לא פה.. ואין לי מושג איך להתחיל! טוב נו אני מתחילה, אם יש לכם בעיות עם ההודעה אז תמחקו!

למעלה