היום שלושה חודשים ושבעה ימים ללא

אני אגיד לך למה מה שהיא אמרה

נשמע לי מעוות. היא מספרת שהיא לומדת ועומדת להתחתן, ויחד עם זאת היא אומרת שכלל לא אכפת לה מהבריאות שלה.

מוזר לי שהיא עסוקה ברכישת מקצוע ובניית חיי נישואים כשמהדבר הבסיסי ביותר-בריאות לא אכפת לה. מה כל זה שווה בלי בריאות? נו שוין.

Aronsona

New member
הבנתי. אני מודע לנושא הבריאות

לא מסכים לכל ההפחדות
ולא זו הזוית שלי

אבל מקנא בכל מי שעושה את זה ומחזיק לך אצבעות.
אני לפעמים מוקצה בגלל זה ולכן אני שמח שאני יכול לשלוט.
כלומר לא מת אם אני לא מעשו כמה שעות.

אם אתה כזה זה בסדר..

אני היפוכונדרית היסטרית שכל שיעול רצה לאינטרנט לחפש מידע ובטוחה שזה גידול

גם אני היפוכונדרית לא קטנה

ואז כשאני מעשנת כולם מתלבשים עליי וצורחים: למה את הולכת לרופא? קודם תפסיקי לעשן!

Aronsona

New member
חחחחחחחח. אוך כמה הצחקתן אותי עכשיו

מת על היפוכונדריות. אצלי במשפחה, בגלל כל מיני עיסוקים שלי שקשורים ברפואה, אני ה"אתר" הראשון באינטרנט.

בדיוק אותו הדבר היה אצלי
בעלי היה מסתכל עליי ברחמנות כמו על ייצור פאתטי הלוקח ויטמינים ביד אחת וביד השניה מחזיקה סיגריה...

אבל כנראה שזה עזר בסופו של דבר

הגיע הקש ששבר את הגב של הגמל, ולא יכולנו לחיות יותר עם הדיסוננס הקוגנטיבי הזה...

Aronsona

New member
אתן פשוט מפוצצות אותי היום מצחוק.

תמשיכו תמשיכו...............

תגידו לי בבקשה, מי אמר לכן לקחת ויטמינים?
תנו לי להסביר משהו בביולוגיה.
ויטמנים לוקחים אנשים במדינות קרות כי שם אין מספיק שמש ואין ויטמנים בירקות.
ואז הם לוקחים ויטמינים ומתוך מאה מג' רשומים, הגוף שלהם מצליח לקחת אולי 10 מ"ג.
בישראל שטופת השמש אוכלים ירקות: כתומים לויטימין A פלפלים לויטמין E וכן הלאה. וכאן על כל מאה מ"ג הגוף מנצל 80. אז תתמכו ביצרני הויטמינים המסכנים. הם צריכים הרבה כמוכן.

אני לוקחת ויטמין D כי חסר לי

אני גם בקושי רואה שמש, אבל לוקחת מגנזיום+B6 מה זה לא טוב?

Aronsona

New member
לא. אילו ויטמינים ספציפיים שקצת חסרים בירקות

למרות שהייתי בודק אם הויטמין D שחסר ומחליף, אם אפשר בגבינה לבנה או קוטג'

אני גם לוקחת ויטמין D כי חסר לי

למרות שעכשיו יש שמש אז אני יוצאת יותר לשמש.

חומצה פולית הרופאה אמרה לי לקחת כי חסר לי. ושאר הויטמינים אני לוקחת כי אני לא אוכלת ירקות כמעט. אומגה זום כי זה טוב נגד דיכאון ולהפרעת קשב (ואם אני לוקחת קונצרטה מה אני לא אקח אומגה זום?)

ויש עוד כל מיני תוספים שאני לוקחת לעיתים רחוקות רק כשאני מרגישה שאני צריכה (GABA, ויטמין B12 אם לא אכלתי הרבה בשר ולפעמים ג'ינקו בילובה, ולריאן לשינה, מלטונין וכו').

אומגה זום?

אני מכירה אומגה3 וכבר שנים שאני לא לוקחת וזה לא בסדר. אני צריכה באמת לקחת אומגה כי אני לא אוכלת דגים בשום צורה.
אז מה זה אומגה זום?

אוקיי אז ככה

בעיקרון יש שני רכיבים חשובים EPA ו-DHA. מצאו שלדיכאון והפרעת קשב יעיל במיוחד ה-EPA שצריך להיות פי 2 מ-DHA. בכדורים רגילים של שמן דגים יש יותר DHA אבל אומגה זום זה תוסף מיוחד שמכיל ריכוז גבוה יותר של EPA.

אבל מי שלא סובל מהדברים האלה יכול לקחת אומגה 3 רגילה.

אה תודה

הכנסת אותי למוטיבציה לקנות את האומגה זום כי אני מרגישה בימים האחרונים קצת בדיכי ואני לא יודעת אם זה בגלל מזג האויר הפסיכי או בגלל שהילד שלי נסע בחזרה בשבוע שעבר או שהגמילה מהסיגריות מתישה אותי נפשית

אבל אם זה עוזר, אני מוכנה לנסות הכל בכדי לא להרגיש חוסר אונים

Aronsona

New member
צוציקית זה קצת מפתיע.

מה פתאום חסר לך ויטמין D? בגילך?
איך את עם מוצרי חלב?

למעלה