הצעה לדיון: התפטרות אולמרט - כן או לא?

WORLRL

New member
../images/Emo42.gifהלוואי! בע"ה ציפי לבני!

היא חייבת להיות ראש ממשלה.. היא משדרת לי בטחון וחוזק ואמת.

CaptainYahav

New member
אין אלטרנטיבה טובה יותר

אלא בחירה שבדיעבד תוכח כנכונה. אולמרט - לא הבחירה המוצלחת ברק בעבר כבר ניתנה לו ההזדמנות - מסע ההתאוששות והדברים שהוא אומר שיש לעשותם הם לא דבר חדש כפוליטיקאי שמבטיח וחוזר בו מדבריו ברגע שנבחר ציפי לבני -לא משופשפת דייה - לפי דעתי גם בגלל המאבקים האחרונים וניסיונותיה לעשות הון פוליטי על גבה של קדימה והמשפחות ששלחו את הדו"ח - לא ייצרו אצלה נקודות זכות, מבחינתי היא שוות ערך לאולמרט. אלי ישי - נמצא בסקאלה אחרת לגמרי - במילים אחרות, לא מועמד ראוי אפילו משאר המועמדים לכאורה. אם ממוטטים ממשלה עכשיו מאבדים עוד כח בשלטון - לא סבלנו מזה מספיק ב-10 שנים האחרונות?

אבוי לכולנו אם אלי ישי

ירדפו אחרי מירי בוהדנה לתת לה מכות בשם משטרת הצניעות שתהיה שם נרדף למשטרת ישראל... מחריד לחשוב

StrengthHonor

New member
כן , בחירות , שום סחרור

מקסימום יופלה יצתרכו לשלם יותר על זמן פרסומות בערוץ 2 ולכמה עיונים יהיה על מה לדווח.

StrengthHonor

New member
אה ואל תצפו שום דבר מהדוח הזה

אין שום דבר סודי שבעבורו אולמרט צריך להתפטר , פשוט הדעות הפוליטיות החברתיות והמדיניות שלו אינן בקנה מידנ אחת עם רוב העם והוא בעצם דיקטטור אריסטוקרט מנותק מהנ"ל נכון לעכשיו. דמוקרטיה = ייצוג דעת העם במדיניות הכללית (נושא השטחים , כלכלה מרוכזת או חופשית , ליברליזם או שמרנות) חייב תמיד להיות בתוך ה10% של דעת הקהל. זה החובה מספר אחת , שלא יגידו לכם שזה הגנה על מיעוטים וכל מיני בולשיט כזה , זה נחמד אבל לא העקרון.

timeless1

New member
../images/Emo6.gif

קודם כל, ברוך הבא
שנית, אה????????????!!!!!!!!!!!!!11 פרסמות בערוץ 2? אין שום סחרור פוליטי בבחירות חדשות? ומה עם הכסף שסתם ילך? ומה עם זה ששוב פעם צריך להתחיל לבנות מתווה מדיני חדש? מתווה כלכלי חדש?

StrengthHonor

New member
וזה שקול מול מה?

ברצינות בגלל פרסומת ??? מתווה מדיני? מתווה מדיני כבר הרוב פה רבע : כמה שיותר שטח עם כמה שפחות ערבים , יש מי שרוצה להיות מוסרי יותר עם זה ויש מי שהולך עם הבייצים לקיר. בסופו של דבר גם אם היינו רוצים לבטל את מדינת ישראל בהדרגה פשוט ביבי ילך לאנאפוליס ויחתום על מה שיצווה עליו , בלי שום בלשיט. מתווה כלכלי חדש? טוב נראה לי שאין על מה לדבר פה...

מגיע מהשער...

לא מתעסק בפוליטקה כלכך. לא מתימר להבין, ולא מתימר לדעת. אבל יש משהו שמציק לי. נגיד ואולמרט אשם ב X וY וZ. האחריות מוטלת עליו. מה הקשר בין זה לבין להתפטר? לא עדיף שבתור זה שעשה את הטעויות, הוא יתקן אותן? לקחת אחריות לא אומר להתפטר, עד כמה שזכור לי, אלא לשבת על התחת ולתקן את הטעויות. הג'וב של ראש הממשלה נראה לי קצת יותר מורכב מדלפקיסט שכל טמבל יכול לאייש, ואין בעיה להחליף. מה הקטע? הרי ראש ממשלה חדש אומר שעובר זמן עד שהוא נכנס, אנרגיוות, חפיפה, אנערף... וגם יש את כל הקטע הזה שכל אחד שייבחר להיות ראש ממשלה, יהיה חייב להוכיח את עצמו וייתעסק יותר בלהתחפר בכסא במקום לתקן לשפר או לעשות באמת.... מה עשינו בזה?

Ja Tomer

New member
ראש ממשלה לא יכול לאפשר לעצמו טעויות

ראש ממשלה הוא אחראי ישיר למדינתו, אם ראש הממשלה צריך חפיפה, עדיף שיעשה זאת אצל ספר. טעויות כמו המהלך הקרקעי שנדחה יום אחרי יום (הנתונים מדו"ח וינובלאט) ובסוף הוחלט עליו אחרי החלטה 1701, הן טעויות שעליהן יש לשלם בתפקיד. אנשי ועדת וינוגרד קיבלו מהמדינה (ההחלטה להקים את הועדה היא של אולמרט) 38 אלף שקל בחודש. למה שיפנו נגד הממנים והמממנים שלהם?

אנטוני2

New member
ועדת וינוגרד מיותרת לחלוטין , ולמה?

בוקר טוב מה הועדה יכולה לחדש שאנו לא יודעים?????? כותב שורות אלו בחר במפלגת קדימה בבחירות האחרונות וכן תמך בהחלטה לצאת למלחמה, על הטעויות שנעשו במהלך המלחמה יש דעות לכאן ולכאן, וטעויות הן חלק בלתי נפרד מכול מלחמה, לא הייתה מלחמה בתולדות מדינת ישראל שלא היו בה טעויות, יותר מזה, היו מלחמות שהיו בהם טעויות גדולות יותר מאשר היו במלחמת שלום הגליל השניה,ואני גם מבקש להזכיר לכולנו שלמלחמה הזו הייתה ההסכמה הכי רחבה לצאת למלחמה, הייתה הסכמה רחבה בכנסת , בציבור וכן הסכמת מדינות אירופה ובעיקר ארצות הברית, הממשלה הזו נכשלה כישלון חרוץ בכול הטיפול באוכלוסיה האזרחית, מקלטים לא מוכנים, חוסר של אוכל ואמצעים, חוסר תרופות וציוד אלמנטרי לאנשים שנמצאים ימים רבים במקלטים, בכך נכשלה הממשלה, זו הייתה מלחמה מוגבלת ובחזית אחת בלבד, ולא הייתה שום הצדקה לסבל שסבלו תושבי הצפון, ואני כמו כול הציבור ראיתי את סבל התושבים ושמעתי את הקולות המצוקה של תושבי הצפון, ולכן ועדת ווינוגרד מיותרת, מה יש לוועדה הנכבדת שלא ראינו ושמענו????? ולכן מסיבה זו על כול הממשלה לקום ולהתפזר , אני לא ממש מבין איך ממשלה זו עדיין מכהנת??? יום טוב

אנטוני2

New member
יתפטר אולמרט, ויפה שעה אחת קודם

מי יחליף את אולמרט?? רק עם מזוכיסטי יבחר בנכשלים לשעבר אהוד ברק וביבי נתניהו, לשאול מופז יש חלק בכישלון המלחמה, נשארה רק ציפי ליבני,

זו בדיוק הבעיה, אין אלטרנטיבה שלטונית לקדימה

מכיר את המשפט "כבוד הרב עוד לא החליט. ברגע שיש שני חתנים כאלה מוצלחים הבחירה וואלה קשה מאד"...

רק אם לא נתניהו יחליף אותו

אם האלטרנטיבה היא נתניהו, אין שום טעם שאולמרט יתפטר, שכן נעבור מהפח אל הפחת.

Ja Tomer

New member
אתה באמת רוצה את אולמרט בתור ראש ממשלה

במלחמה הבאה?

מה שבטוח שאני לא רוצה את נתניהו

גם את אולמרט וברק לא. אבל בשום פנים ואופן לא את נתניהו.

גלעד 1987

New member
כן כן התפטרות פחחח יאללה עריפת ראשים

אולמרט ראש ממשלה מצוין ולא צריך להתפטר והוא גם לא יתפטר הכיף של האנשים במדינה הזאת היא לצעוק לראש ממשלה להתפטר וכולם חושבים הרי שהם היו יכולים להיות בתפקיד ראש הממשלה

למעלה