התאזרחות על פי חוק הסבא לאחר כניסה כתייר

JochaSchwartz

New member
תשובה

א. כן, ניתן לשלוח באותה מעטפה. תמיד מומלץ לעשות להם חיים קלים ולשלוח כל חבילה מהודקת עם כל המסמכים, למרות שרבים מהמסמכים כפולים.
ב. תבקש לעוד חודשיים, מכסימום לא ילך. הם יצרו איתך קשר ותתאמו מועד אחר.
אני לא מכיר המלצות/דיסהמלצות לחוף המזרחי. לי הלך מצויין בדטרויט.

תודה, יש לי שתי שאלות נוספות

תודה רבה על המענה המהיר, יש לי שתי שאלות נוספות,
א. הזכאות היא דרך ההורים שלי, האם אמא שלי צריכה לחתום, או שאני צריך לחתום בסוף המסמך?
ב. מצד אחד אני ראיתי פוסטים בפורום שהספתה לא צריכה להגיע לראיון, אבל זה לא ברור מהמסמכים, ושמעתי ממישהו שהיא כן צריכה להיות נוכחת. האם זה תלוי במשרד הספציפי אליו מגיעים? (מקור השאלה הוא שבאתר של אחד מהסוכנויות שמציעות ליווי עם הבקשה כתוב "על פי המקרה ועל פי הניסיון מחליטים לאיזה משרד לשלוח את הבקשה", ומשתמע מכך שיש הבדלים בצורת הטיפול של המשרדים השונים)

JochaSchwartz

New member
תשובות

אתה חותם על הטופס, הסבתא לא צריכה להיות.
אני לא חושב שזה תלוי משרד, אני מכיר את זה מבפאלו ומדטרויט.

John the Savage

New member
עכשיו USCIS נזכרו להאריך את הגרין קארד להסרת תנאים

עד עכשיו, כל מי שביקר הסרת תנאים קיבל מכתב שמאשר הארכה לשנה לגרין קארד. אלא שעם זמני העיבוד ההולכים ומתארכים זה כבר ממש לא מספיק.

בינתיים, עברו כבר שנה וחמישה חודשים מאז ששלחתי את הבקשה להסרת תנאים, ושנה וחודשיים מאז שתוקף הכרטיס פג, ואני מחכה ומחכה ומצפה ומצפה, ומי לא בא? הכרטיס הקבוע. אלא שהיום הופתעתי לגלות מכתב מ-USCIS על מפתן ביתי. בלב רוטט ויד יציבה פתחתי את המעטפה, מצפה לקבל חדשות מעודדות לגבי הסרת התנאים שלי. ומה אני רואה? מכתב שמודיע לי שתוקף הגרין קארד המקורי שלי מוארך בשנה וחצי במקום בשנה.

יפה שנזכרו עכשיו, אחרי שכיתתי את רגלי ונסעתי מרחק של חמש שעות לכל כיוון לסן פרנסיסקו בשביל לקבל חותמת I551 על הדרכון, ואחרי שעברו כבר חודשיים לאחר שהשנה הארכה שקיבלתי קודם כבר פגה.

Fellowship

New member

לפי פרסום היום הממשל המרושע הזה

רוצה לתקן תקנה חדשה, שלא תזדקק לחקיקה, על פיה מי שישתמש באובמהקר, תלושי מזון, וכיוצא בזה לא יהיה זכאי לגרין-קארד או קבלת אזרחות גם אם המבקש חוקי וזכאי על פי הקריטריונים האחרים.
לא חושב שרלוונטי במקרה שלך, אבל היות ובעבר אובמהקר הוזכר פה לא מעט, צריך לשים זה לב.
אני מעריך שהכוונה הודלפה ל-NBC NEWS על מנת להכשיל את זה, ואני מקווה שזה אכן יקרה, אבל עם הממשל המרושע הזה הכל יכול לקרות.

I130Form

New member
הדמוקרטים טובים יותר?

מהגרי עבודה חוקיים מעניינים את הדמוקרטים כקליפת השום. ההצהרות ש"ארה"ב אינה מעוניינת במהגרים" רווחו כאן עוד מימי אובמה.
כמו ש"ס בארץ, הדמוקרטים מעוניינים במהגרים לא חוקיים שיהיו קהל מצביעים (הם או קרוביהם החוקיים) תלוי ושבוי.

Almog165

New member
AP- administrative processing זמני המתנה

שלום,
כמה זמן בממוצא ממתינים בישראל לויזת הגירה לאחר הראיון והפקדת הדרכונים?

פקיד ההגירה אמר שלכל היותר זה חודש ובכל מקום אחר באינטרנט זה 60 יום ואפילו יותר.
מישהו יכול לתת זמנים עדכניים מהזמן האחרון שהסטטוס שלו\ה היה לאחר הראיון בקונסוליה תחת “Administrative Processing” עד שהסטטוס השתנה ל-"approved" וקבלת הדרכונים?
תודה.

GCholder

New member
זמנים

אחרי שבועיים וחצי בדיוק השתנה הסטטוס שלנו לApproved
שלושה ימים אחרי זה קיבלנו מייל שהויזה אושרה ומספר מעקב למשלוח
אחרי יומיים הדרכונים והמסמכים.
&nbsp
סה"כ, קצת יותר משלושה שבועות

klemiki

New member
המלצה לבנק ישראלי

אני חייב לומר שיש לי אק מילים טובות לומר על בנק פועלים!
שעזבנו את הארץ היו לנו 2 חשבונות בלאומי ואחד בפועלים. כמובן שאחרי שנה-שנתיים פג תוקף הסיסמא לאתר וחידוש אפשרי רק ב סמס לסלולרי הישראלי!

בלאומי: פניה לשירות לקוחות נתקלה בקיר לבנים, בלי סמס יש להגיע לסניף או לבנקט, אין חידוש סיסמא. וגם אם יש זה רק כאשר תתנו מספר ישראלי.
בפועלים: מספר שאלות זיהוי והחלפת המספר למספר ישראלי, דרך האפליקציה או בצ’ט במחשב (מניח שגם בטלפון אבל לא בדקתי). פועלים שולחים לי סמסים לטלפון בארהב ומתוקשרים אלי אם צריך בלי קיטורים כאילו זה 1980.
בנוסף גם כלל ביטוח ופנסיה מתנהלים יפה מול מספר חול.

studen2

New member
שאלה לגבי השגרירות

יש לי ראיון לגרון קארד בקרוב ורציתי לדעת אם אפשר להכניס את המפתח לרכב איתי לשגרירות?
בנוסף אפשר לחנות בפנים או שיש חניונים ליד?

GCholder

New member
חניה וכניסה לקונסוליה

מניח שאתה מדבר על הקונסוליה האמריקאית בירושלים (שעכשיו היא שגרירות)
יש חניה במתחם בחינם, בודקים את הרכב בכניסה ואפשר לחנות ללא בעיה
לגבי מה אפשר להביא:
בגדול לקחנו רק את המסמכים, ארנק (יש בפנים קפיטריה) ומפתח לאוטו ולא היתה בעיה להכניס.
אם אתה בא עם תיק ומכשירים אלקטרונים - יש תאים לפני הבידוק הביטחוני ושם אפשר להשאיר דברים קטנים שלא ניתן להכניס.

doronf65

New member
דיווח זמנים תחילת בקשה ל GC מהארץ -בנתיים לא נראה שהם מעכבים

הרקע - בקשת I-130 לתהילך spouse מהארץ. הוגשה לפני שבוע לשיקגו. היום הגיע אימייל שהודיע שהבקשה הגיעה ונתן מספר קבלה, ואמר שהבקשה הועברה למרכז בטקסס (לא יודע למה)...
Your case has been accepted and routed to the USCIS Texas Service Center for processing.
בנוסף - הצ'ק נפדה.
נראה לי שניתן להסיק מזה שההגשה תקינה. והקצב כפי שהיינו רגילים.

האם למישהו יש תובנות נוספות?

laura331

New member
בעיה עם ספונסר

אז ככה, אני עצבנית עכשיו..
קיבלנו noa2 לפני כמה ימים, והתחלנו לארגן את הניירת.
אמא של בעלי כל הזמן רוצה/ לא רוצה להיות ספונסר, ממש אשה לא החלטית.
יש לה הכנסות משכירות של 5 דירות. שלטענתה מכניסות לה מעל 100 אלף דולר בשנה.
אני לקחתי את הניירת ואני קולטת שהיא מדווחת הוצאות והן עולות על ההכנסות שלה! קבלתי שחור בעיניים. ההכנסה שלה זה מינוס 25 אלף דולר לשנה! אני מניחה שמשהו שם לא תקין אבל זה מה שהיא מדווחת.
כלומר לפי זה היא לא יכולה להיות הספוננסרית שלי, בעלי לא עובד כרגע.
השאלה מה ניתן לעשות, מה לגבי הערך של הדירות? זה יכול לעבוד? איזה מסמכים צריך להראות?

smoky20

New member
A-Number

היי

אני מגיש בקשה לשינוי סטטוס מויזת סטודנט F-1 ל- GC ע"ב נישואים.

אני מנסה למצוא את ה- A-Number אבל לא מוצא. יש אפשרות שאין לי A-Number כי הויזה שלי היא בגדר מעמד non-Immigrant?

ואם אין לי A-Number להשאיר ריק בכל המקומות שמבקשים למלא?

תודה מראש לעונים

quigon

New member
הערכת זמן N400

לפני כשבועיים הגשנו בקשה לאזרחות N400 וקיבלנו זימון לעשות טביעות אצבע.
אם זכרוני אינו מטעה אותי, תהליך ה N400 היה פעם סביב השלושה עד חמישה חודשים, כעת נראה שזמן ההמתנה הוא בסביבות שנה וחצי. לפחות זה הזמן בקולורדו. סתם להשכלה כללית....

למעלה