טלי ושי, רשות להעלות תמונותיכן לפורום?

OOOO0

New member
חמוד החבר שלך!

בן כמה הוא? ואופיר צצה פה מידי פעם, היא גם כותבת בפורומים אחרים. אולי תנסי לשלוח לה מסר.

star_female

New member
XD אני אגיד לו...

הוא בן 26. אני רואה אותה בפורומים אחרים, אבל אני לא יודעת אם היא רוצה לשים פה תמונה שלה... אני לא חושבת שהיא ממש תתנגד אבל זה לא קשור כזה.

OOOO0

New member
את יכולה לשאול אותה אם זה יפריע לה,

או לשים את התמונה בפורום שהיא נמצאת בו יותר ואז לבקש ממנה רשות לשים כאן קישור לשם.

0Pandemonium0

New member
אם עברת תמונה תמונה ולא מצאת אז את לא יודעת

איך שי נראית.
אייקון מתרחש באופן רשמי בסנמטק ובאשכול פיס שצמוד אליו. יש גם פעילויות בבית הספר הצמוד שאכן נקרא עירוני א', ושם גם נמצאים מתחם שמירת החפצים ומתחם השינה. ובקשר לדוד, אם לא הבנת, לא בגללו ביקשתי שתעלי את התמונה.
פשוט כי גם את נמצאת בה.

star_female

New member
לא עברתי אחת אחת,

הסתכלתי ב-thumbnails ואחרי שראיתי את התמונה אני מבינה למה לא ראיתי ששי נמצאת בה
אני נראית אותו דבר בשתי התמונות...

OOOO0

New member
מילי, גם אתה נראה ממש נחמד.

לא זוכרת אם ראיתי תמונה שלך אי פעם, רק זכרתי שהיה לך בעבר שיער ארוך אבל תיארתי לעצמי שבצבא הסתפרת. בכל מקרה, יפה לך ככה.

0Pandemonium0

New member
תודה. יש עוד תמונות שלי, אבל אני לא מצליח

להעלות. אולי אנסה שוב מאוחר יותר.

Snake Bandage

New member
התמונה שלי

אני מימין, מדפדפת במנגה. בינתיים הספקתי לקרוא את הכרך הזה כבר פעמיים.

Snake Bandage

New member
ממש לא הייתה לי שליטה על זה

שמע, היו כל מיני אנשים אקראיים שצילמו את החולצה שלי או את הקסדה של אופטימוס פריים שהבאתי ביום חמישי, אבל אני לא מכירה אותם והם לא מכירים אותי. מי שכן מכיר אותי לא צילם אותי כי אני משעממת, מנותקת מהקהילה ולא היה לי קוספליי.

0Pandemonium0

New member
נכון.../images/Emo3.gif

לצילמתי אותך הרבה כי פשוט לא ראיתי אותך הרבה. צילמתי אותך המון במפגשי פורום לפני שנים.

Snake Bandage

New member
זה מוזר לגמרי

אף פעם לא מוצאים אותי באירועים כאלה. וזה למרות שאני בנאדם בגודל שקצת קשה לפספס. P=

Snake Bandage

New member
אכן

כבר שנה וחצי שאני מחפשת אותו, אנשים כל הזמן קנו אותו לפני שהגעתי בכלל. בחמישי גם קניתי את 8 ו-9. את השאר אני כנראה אקנה בחנוכה. ראיתי את המחזמר בהצגה האחרונה שלו! הוא היה כל כך מצחיק, והריקודים היו ממש מושקעים. (=

star_female

New member
תמיד היתה בעיה להשיג את 7

גם כשאני רציתי לקנות אותו, כשהוא רק יצא, לקח לי כמה חודשים עד שהצלחתי. מצד שני, אולי אפשר להבין למה בגלל מה שקורה בו... המחזמר היה ממש מושקע, הלכתי אליו גם בכאמ"י וגם באייקון. הוא באמת היה טוב.

Yuske

New member
יופי יוסקה תגיב בלי שאתה קורא את כל השרשור...

אני בVOL3 אגב, מנגה מעולה!

למעלה