יהונתן שיינברג יתארח בתפוז מחר

יהונתן שיינברג יתארח בתפוז מחר

יהונתן שיינברג יתארח בתפוז מחר, יום חמישי, ב 17:30 מייד עם סיום התכנית. שרשרו שאלות עכשיו

שני ממן

New member
יונתן הכוסון!!!!!!!!!!...וואווו

1. אני מקווה שאתה לא שוכח את הפילגש שלך???...חחח 2.האם נזכה לראות אותך...בהמשך?...ז"א האם אתה מופיע בעוד מקומות כרגע? 3.איזה רינגטון יש לך? כרגע...חחח 4.מה אתה אוהב לשמוע? 5. ספר לנו קצת על עצמך.מה אתה עושה בזמנך הפנוי? מהם התחביבים שלך? 6.מהם המקצועות שאתה הכי אוהב ללמוד בבית הספר? 7.מיהו מושא הערצה שלך ? 8.אם היית יכול להחליף עם מישהו מקומות ליום אחד במי היית בוחר? 9.האם יש לך הרגלים מגונים? 10.איזה תכונה אתה הכי שונא באנשים?

חתיךךךךךךךך...

יונתןןןןןןןןןןןןן.. חתיךךךךךךך..טוב השאלה שלי היא..איך הגעת לסידרה?? ו..ספר לנו קצת על המקרה של הבמאי והמילקשייק מה היה שם? עדידו'ששששששששששששששששששששששש..(מסור לי ד"ש!!)

שאלה ליונתן

אין אתה עושה את המבטא של מקסיקני??? איך אתה מסתדר עם הסצנות שלך ושל איציק כהן? אם הוא יכול למסור לי ד"ש!!!! ========================================== לילוש-----------> מי שמתעסק--> מתרסק רועי----------> מי שמסתכל--> מתבלבל

שאלותתתתת ליונתן הכוסון ההורסס...

היווששש... מה קורה מאמייי????? רק שתדע שאתה 100מםםםםם ואני מתה עלייךךך (מתה זה לא מילה...) יש לי כמה שאלות: 1.יש לך אחים או אחיות??? 2.אתה הולך לשחק בעוד סדרה\סרט?? 3. האם ראש גדול זאת הסדרה הראשונה שאתה משתתף בה?? 4. אתה מדגמן?? 5. תמסור לי ד"ש... פליזזזזזזזזזז ל: ספיר קרני מפ"ת... אוהפת אותך המונייי...: ספירוששששש.............

יונתן-->כנס-->יש לי חברה חולה ו....

יש לי חברה שקוראים לה אורייאן והיא מתה עלייך היא לא יכלה לכתוב בפורום כי היא חולה... והיא רק תראה את האירוח שלך... בבקשה תעשה לה טוב ותמסור לה ד"ש... ל--> אורייאן... בבקשה תמסור גם לי וגם לה.... לי-->ספיר קרני מפ"ת... אוהבת אותך המוני: ספירוששששששש..........

sapir inbar

New member
שאלות ליהונתן

אתה שחקן מדהיםםם!!!!! אתה כזה מתוק חמוד וכוסון!!! אל מי הכי נקשרת מהשחקנים? תמסור לנו ד"ש פליזזז (לענבר וספיר)

אדם הירש גם היה פה!!../images/Emo23.gif

אני לא מאמינה גם אדם הירש היה כאן אני חברה של כל הכוכבים של ראש גדול אני אומרת להם לבוא אז אם בא לכם שמישו מהםיבוא אז ס22י תגידו לי!! מדברת בלי סוף!|סלינק|

noy13pour

New member
יששששששששששששששש

אתה מתרגש לקראת הגיוס? לאן אתה רוצה ללכת?

לאנגל המלאכית....!!!!!!

נכון אבל בשידור חוזר זה נתקע יותר...... וגם אי אפשר לשאול שאלות.........!!!!!!!!

Ben LeVi 232

New member
דווקא השידור החוזר לא נתקע הרבה

את כל האירוחים עד עכשיו ראיתי לצערי רק בש"ש כי אני לא מצליח לראות בלייב, אבל רואים אחלה. תשאלו את השאלות פה

AdiDaS19

New member
יהונתן ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

ליהונתן
תשלחי לי דש שמי סיון לוי מגבעתים
סיון לוי מגבעתים

Ben LeVi 232

New member
נראה לי עליתי על משהו

כמה ימים לפני שאותו שקחן, במקרה הזה, מתארח הוא לא כותב בפורום הרבה...או שזה סתם צירוף מקרים

יש מצב../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif

נראה לי הם אומרים להם לא לומר משו....
האם השב"כ מעורב פה

למעלה