יהונתן שיינברג יתארח בתפוז מחר

../images/Emo12.gif../images/Emo70.gif../images/Emo6.gifשמתם לב ש....../images/Emo6.gif../images/Emo70.gif../images/Emo12.gif

שבפנאי פלוס של השבוע במדור הילדים הודיעו על האירוח שלו היום אבל שמו תמונה של תם גל
זה היה מוזר
הם התבלבלו בין השמות בסדרה למציאות
לתשומת ליכם
אני הייתי עושה חרם על פנאי פלוס אבל מה לעשות שהם מושלמים(אבל יונתן יותר ת'אמת
)

או קיי אז השאלות הם..אממ יש לי מלא|

קודם כל יהונתן אני רוצה שתדע שאתה שחקן מעולה!!!!!! ואני חולה עלייך!!!!! בקשה שלך לי ד"ש לשרון בנימין ותגשים לי חלום! ונעבור לשאלות: 1. איך זה לשחק את ריקרדו המרדן?? בטח מגניב לו? 2.יש לך חברה? 3.אתה חושב על להתגייס? (לצבא כמובן) חח.. 4. יש לך אייסיקיו? ועם כן מהו? יש לי עוד לא שאלות אבל אני בטוחה שלא תענה עליהם אני אני מפסיקה לשאול... חח.. בה בייי חתיך!

Floricienta16

New member
היי יהונתן מאמי!!!!

היי שמי נופר ואני בת 15 ויש לי שאלה אליך איך אתה מסתדר עם השחקנים? אם אתה רוצה לשלוח לי אימייל אתה מוזמן או אייסיקיו האימייל: [email protected] האייסיקיו: 252364729 ביי (;

ליונתן שאלות!

יש לי 2 שאלות האם יש לך אח או אחות? האם הדמות שבסידרה משפיעה על החיים הפרטיים שלך? בבקשה תמסור לי ד''ש תמר

korala

New member
ליהונתן :]

מה אתה מתכוון לעשות בעוד 10 שנים ? ולא לשכוח ד"ש ונשיקה לקורל :] מהאיסיקיו עם אתה לא זוכר .. חח

ShIrI 12

New member
שאלה

קודם כל אתה משחק יפה איך למדת את המפתע והדיבור בספרדית וגם אתה יכול למסור לי ד''ש?

ShIrI 12

New member
שאלה

איך הגעת לסדרה ראש גדול? ואיזה פרק אהבת במיוחד? ואם תוכל למסור לי דד'ש דד'ש לשירי תודה מראש

יונתן!!! יא ילד שקסי שכמוך!!!

טוב אתה כבר לא ילד... אבל בכל זאת: 1. אתה ואיריס באמת חברים? ואם לא איך היה להתנשק איתה? 2. באמת אהבת את טלי (שדרך אגב היא קרובת משפחה שלי)? 3. איך שאר השחקנים למי הכי התחברת?

למעלה