יהונתן שיינברג יתארח בתפוז מחר

ayeltush1

New member
|מאויהונתן אתה כזה מושלם !!!../images/Emo99.gif

יששששששששששששששששששש איזה כיף מחר בעלי מתארח חח איך אני מתרגשת חח מתה עלייך יהונתן מעריצה מספר אחת שלךךךךךךךך!!! יהונתן איזה עצוב שאתה מתגייס אני ממש ממש יתגעגע :(
I LOVE YOU!!
בהצלחה עם האירוח בטוח הוא היה מדהים!!!! אוהבת אותן המון המון המון המון המון עד אין סוף חח איילת!!! נ.ב פליז תמסור לי ד"ש ביוששש

ayeltush1

New member
ליהונתן בלבד כנס..!!!

יהונתן אתה הכי מתוק שבעולם!! מתה עלייך!!! תראו איזה תמונה הרוסת של בעלי חחח ------> באהבה ענקית אני =)

ayeltush1

New member
ליהונתנוש !!ועוד אחד אחרון חח !!!

ליהונתן בעלי המתוק זה בשבילך
ותדע שאני הכי אוהבת אותך בעולםםםםםםםםםםםםםםם!! יהונתן--> טבעי שלא תשלוט בעצמך חח!!!

ayeltush1

New member
שאלה ליהונתן המהממם !!!

מה קורה יהונתנוש חולה עלייך!! יהונתן איך היה לשחק עם שרון?.. פליז מסור לי ד"שששש מאיילת מעירצה מספר 1 שלך !!!

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo35.gif שאלה ../images/Emo35.gif

איך אתה הסתדרת עם המבטא הארגנטינאי/ספרדי?
איך הייתה ההרגשה לשחק דמות צעירה יותר?
איך היה להיות הכי גדול מבין ה'ילדים' על הסט?
אם זכורה לך חוויה מיוחדת מהצילומים?

שאלות ליהונתן שיינברג

1. איך הגעת לסדרה ? 2. יש לך חברה ??? חחח 3. האם אתה שובב כמו בסדרה גם במציאות ? 4. אתה יכול למסור לי ד"ש ? לפ33ה מתווווקה !

hilitush

New member
יששששש!!!1

1)אתה מתרגש לקראת הגיוס?! 2)איך הגעתה לשידרה? תשלח לי ד"ש
קוראים לי היליתת באהבה היליתת

ליהונתן!!

דבר ראשון..אתה שחקן ממש טוב!!!! והשאלות.. 1.איך היה לך לשחק את ריקרדו?היה לך קשה להכנס לאופי שלה? 2.המבטא של ריקרדו-זה המבטא הטבעי שלך? 3.אם יכולת לבחור דמות מ"ראש גדול"באיזו היית בוחר..? *בבקשה בבקשה תמסור ד"ש למורן!!!!

ישש!!!!!!! ישששש!!!!!! יהונתנו'שששש

ישששששש יששששששששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!! הוא שםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם כפרה עליווווווווו !!!!!!! אוף חבל שאני רק בת 12 הייתי מתחתנת איתו!! חחח.. טוב לא נורא תהיה בעלי בנפש=) ואתה יכול למסור ד"שששש ב-ב-ק-ש-ה ווקשהה וקשהההההה לשיר!!!!!! פורפבור=) חחח ברצינות, תמסור לי ד"ש! קוראים לי שיר!!! ואגב, שלחתי לך מסר! והשאלות:
1. איפה אתה רוצה להיות בצבא?
2. איזה שירים אתה אוהב לשמוע?
3. מה הצלצול (רינגטון) שלך בפלאפון?
4. מה אתה הכי אוהב בצילומים ובסדרה?
5. איך זה לגלם את הדמות של ריקרדו? האם הוא דומה לך? וזהו! מקווה שתשים לב ותענה!! ~שיר~|סהדגש|

שני ממן

New member
אבל למה את חייבת להעתיק מהשאלות שלי

??????????????????. דייי זה היה בלעדי!!!... עכשיו גנבת לי סקופפפ...יופיי!!!!!!!!!!!!!!1 בעעעעעעעעעעע... מה את גונבת את השאלות שלי?!?!?!?!?!?. חוצפניתתתתתתתתתתתתת עכשיו אני כועסת

שני ממן

New member
למה גנבת את השאלה על הרינגטון?!??!

אני אף פעם לא התעצבנתי כל כך על מישהו פהההההההההההההההההה

לשני וואייי תירגעי

שיהיההה יווו מה את מתעצבנת כולה רשמתי את זההה!!! אל תקחי את זה כהעתקה קחי את זה שהשאלה שלך הייתה יפה ורוצים באמת לשאול אותו את זה!! זו אמורה להיות מחמאה ושלא תתעצבני מזה... ול-shusha13 חחח מגניב!! באמת שיריות שולטות!!

sapir161

New member
ליהונתןןןןן

מה אתה חושב על הפורום? מה אתה חושב על התגובות של חברי הפורום? love you ספיר נ.ב תגשים לי חלום ותמסור לי שלום!!

ניצנולה

New member
../images/Emo9.gifליהונתן

קודם כל בבקשהה אני מתחננת שתמסור לי ד"ש!!!!! לניצן. אתה מדהים ואני חולה חולה חולה עליך שאלה: האם אתה חושב שירשת ממישהו את הכישרון שלך במשחק?

lilo the sexit

New member
חחח

אתן מבקשות שימסור לכן ד"ש כשאני והוא מדברים כל יום כמעט... במסרים... תבדקו איפה הוא כתב הודעה ואז תוסיפו אותו לרשימת החברים שלכם...

למעלה