יהונתן שיינברג יתארח בתפוז מחר

שאלות...

יהונתןןןןןן אתה מהמםםםםם אתה מדהיםםםםם!!!!!!!! תמסור ד"ש... בבקשהההה תגשים ל חלום!!! אז ככה... 1. הדבר הכי מטורף שמעריצים עשו לך? 2. מזדהה עם הדמות? עם מי היית רוצה להחליף? 3. זה לא מזור לדעת שאתה בן 18 משחק ילד בן 13? 4. מה אתה חושב על חברי הפורום? זהוווו....

שאלות

איך זה לשחק את ריקרדו? האם היית רוצה דמות אחרת? איך זה לראות את עצמך בטלווזיה? האם שיחקת בסרט או סידרה אחרת? ואם תוכל למסור לי ד"ש

ליוהנתן!../images/Emo20.gif

אהמ אהמ...שוב המבזק הלא שפוי משודר כעת....וכעת...השאלות.. 1)מהם החלומות שלך? 2)איך זה להיות מושלם??
3)איך זה לנשק את שרון דטנר? 4)אם היו נותנים לך לטוס ליעד אחד בעולם...לאן היית טס? 5)מי האדם שאתה הכי מעריץ?{אנוכי!
סתם
} 6)תמסור לי ד"ש לא גירל אוף דה סימס!נוי!!!!תגיד ד"ש לנוי המקסימה!

../images/Emo23.gifשאלות ליונתן מחר בפורום!

אתה זוכר אותי?? שאלתי אותך כל מיני שאלות מוזרות...(אם מתגייס לצבא וכאלה)???? טוב בכל מיקרה מסור לי ד"ששששש קוראים לי יעל אם לא שמת לב! I
u!!!

יסמין122

New member
שאלה ליונתן

האם הדמות של ריקרדו דומה לאיך שהוא במציאות? בבקשה תישלח לי ד"ש אם נשיקה!!

sapir inbar

New member
שאלה ליונתן המאמיייייייייי

היי יהונתן!! ממצב? אתה שחקן מעוללה ומדהיםםםםם!! חולות עלייך!!! איך היתה הנשיקה שלך עם שרון?! תמסור לנו ד"ש פליזזז (ענבר וספיר)!!...

♥♥♥ליונתן♥♥&#98

יונתן... איך זה להיות השחקן הכי בוגר שם!?!? זה לא קצת מציק לך!?!?שהם כל כך קטנים!?!? ואני יודעת שכולם שואלים אותך את זה...איך היה להתנשק עם איריס!?!? חחחח טוב יונתן מקווה שתהנה נ.ב תמסור ד'ש לליטל לאמי הכוסית... תנקססס.... ביו'ש...

שאלה ליהונתן בעלי../images/Emo99.gif

יהונתן מאמי כפרה נשמה...!!! יש לי שאלה! מי החברים שלך? האם הם שחקנים? ואיך הם מגיבים על זה שאתה שחקן? האם יצא לך פעם לריב איתם בנושא???? לוב יה בייב!!!

ayeltush1

New member
סטלנית אחו שרמוטה כנסי....

מצטערת להגיד לך אבל יהונתן הוא הבעל שלי ואפילו כבר התחתנווווווו

וואי תריבו../images/Emo122.gif../images/Emo6.gif

לא היה מזיק קצת אקשן פה
והוא לא הבעל של אפחד...
תצאו מהאשליות כפרות...

ayeltush1

New member
חח מי רוצה לריב ביכלל

אני אומרת לכם שהוא בעלי רוצים תאמינו לא רוצים לא צריך הוא הסכים להיות בעלי דרך הפרטי

sapir161

New member
שאלה ליהונתן

האם אתה מתכוון להתגייס לצבא ואם כן אז לאן? lovw ספירו'ש פליז תגשים לי חלום ותמסור לי שלום!!!

dies

New member
שאלות ליהונתן!!!!!...

טוב...אז ככה... א.האם יש לך עוד תוכניות אשר אתה משתתף בהם?... ב.איך זה שאין בכלל אבל ממש בכלל תמונות שלך באינטרנט?...(חוץ מאלו שאתה הבאת ו2-3 שיש חוץ מזה.. ג.האם זה נכון שאתה עושה פן(או שעשית בשביל הסידרה) כמו שסיפרו?(לי לפחות) ד.מתי תמצא זמן להיכנס לקהילה שלך?כי שרון אי יודעת שהיא נכנסה כבר... ה.האם יש לך אימייל שבו יהיה יותר קל לאנשים שלא מסתדרים בפורום של תפוז לדבר איתך?... זהו...זה הכל... לאב בר!

dies

New member
אהה...ושחכתי...

תגיד לי(בר)ודה על זה שאני מנהלת את הקהילה(שאתה לא נכנס אליה)!!!...זה לא חובה אבל רצוי...!!!

יהונתן יש לי עוד שאלה!!!!

יש לי שאלה אתה לא חייב לענות לי אבל זה מעניין. האם יש לך פנטזיה? ולא דווקא מינית או איזשהו חלום שלא קשור למשחק????? still love ya bayb!--->

יהונתן תמסור לי ד''ש עם נשיקה!! חח

בבבבבבקשההההההההההה אתה כל עולמי תמסור לי ד''ש עם נשיקה באהבה עדי!!!

למעלה