יוסי - אני מצערת שפתחתי חדש פשוט בא לי לבכות

אם את חושבת שלקרוא לבן אדם אפס

עושה אותך אפס פחות,את טועה.אם הוא אפס את הרבה יותר גרועה.חסרת ערכים בעצמך..

צודקת לגמרי

ותכלס אחרי הכל בסופו של יום אני יעדיף שהמיליון יילך לאנשים שצריכים ונראה לי מבין כל האנשים בווילה מי שצריך זה יכול להיות יוסי או עינב או אשר-אנשים שעובדים בעבודות פשוטות ואין להם בריכה בבית

קפרי

New member
אורן ועופרה ממי

יוסי קבלן מאשקלון, קבלנים טחונים כסף והוא לא כזה תמים, טכמן!!! חוץ מזה למה את חושבת שכולם לא צריכים? מאין לך לדעת כמה יש להם וכמה אין להם? האם יוסי קורע את התחת (מהפועלים שהוא מפעיל?) והאחרים לא? מה עם שאר הסטודנטים שלומדים ועובדים למחייתם ובניית עתידם? אם עינב צריכה כסף רק לעשות ניתוחים ולזכות בגבר שירצה אותה סוף סוף היא באמת מכוערת! נא להודות ולא כי אין לי מה לאמר על האחרים יש על הרבה מהם אבל נתמקד בה ובאבא שלה קודם כל ואחרי שיעופו נמשיך הלאה...

א.אני בן ב.קוראים לי אורן

ג. אני גר בעפרה ד.יוסי לא יילך בזמן הקרוב הביתה למי היית מעדיפה להביא את הכסף? לי נראה שאם להביא את הכסף זה או למישהו מהבובליבים(עינב או יוסי) או לאשר או לרנין

צודקת...../images/Emo45.gif

מעצבן אותי שאנשים פה כותבים על עינב ויוסי - ערסים או פרחה וכו'. כל אחת/ד שם מתנהג יותר מערס. הם צועקים כמו חיות, הם מחמיאים לעצמם, הם מחפשות מי יזיין אותן. ודווקא יוסי ועינב מאוד צנועים. אז, זה שהם לא גרים בבית עם בריכה לא עושה אותם פחות טובים. והתוצאות בשטח...................

כל אחד?!?!

גם צבר מתנהג כמו ערס? שפרה כמו פריחה? ג'ני כמו פריחה? יוסי ועינב מאוד צנועים?!?! הצחקת אותי. בפרק הראשון עינב הזאת חפרה שעות על זה שאי אפשר שלא לאהוב אותה ואמרה כל מיני דברים טובים על עצמה... שמתבררים כלא נכונים בכלל. בקיצור דבריך לא מבוססים אז ששששששששש.

רובם!!!

וכן צבר אם האף למעלה!!! שפרה היא נחש מתחת לקש. (למרות שאני מחבבת אותה) וג'ני היא השקט שאחרי הסערה! אממ...כולם אבל כולם דיברו בפרק הראשון על עצמם וכמה שהם אוהבים את עצמם וכו'. ערן, שי, מיקי ועוד ועוד............ אני מדברת בתכלס על התוכנית.....ובתוכנית כולם הראו את הפרצוף האמיתי שלהם! אז שששששששששששששששש...........................................

בודהה7

New member
נכון-הם יכולים לדבא על עצמם בהתחלה אנחנו

נראה מה נכול ומה לא. בנתיים מה שאמרה עינב על עצמה הוא נכון.

היא אמרה שהיא חכמה ויפה

ושכולם יאהבו אותה כי אף אחד לא יכול שלא לאהב אותה אופס. הנה אני יכול. הרמת האף של שופוני, בלי קשר למציאות, היא של עינב היא חיה בעולם פנטזיות משלה שהיא יפה ומוצלחת לא הייתי נוגע בה במקל ! גם אחרי הניתוחים לפחות היא מנסה לשלוט בעצבים שלה שלא כמו האבא הברבארי שלה

מה את סתומה?!

זה שצבר עם האף למעלה לא אומר שהוא ערס... אין קשר בכלל. ממתי לערסים יש אף למעלה? ואין ספק בכלל שעינב לא צנועה. אז ששש.

למעלה