יוסי - אני מצערת שפתחתי חדש פשוט בא לי לבכות

הוא הכי צבוע

תקשיבי לשיחות שלו כשהוא לבד: "אני מחשף את נקודות התורפה שלהם כשאני אמצע אותם אני אתקוף" "היחידה שאני מחבב חות מהבת שלי היא שפרה" - מסקנה: את כל השאר אני לא סובל ! אבל מלקק להם שחבל על הזמן יוסי טוען שיוסי שבמשחק זה לא יוסי האמיתי - הוא עושה הצגה ! הוא טוען שהוא לא אמיתי ופה אתם מוכרים לי שהוא אמיתי ?

טלטל99

New member
איזו תמימות. זהו יוסי!!תפנימי, וזוהי עינב.

נראה לך עצוב. לא מאמינה שאבא שלי היה מתנהג כך. זה לא קשור לגיל. כך יוסי גדל, התחנך ומחנך לצערי גם את ילדיו.

ShukyD

New member
אני מסכים איתך כמו הרוב פה ../images/Emo45.gif

כמו שעידן קפון אמר, הבנאדם לא מבין ריאליטי, לא מבין את הראש של הצעירים... ותכלס הוא צודק זה כמו מבוגרים ומחשבים, זה לא שייך לדור שלהם, ברור שיהיה להם יותר קשה אנחנו נולדים וגדלים לתוך זה, איך לא נדע בעל פה לשחק את המשחקים? הבנאדם בנאדם טוב, היית מצפה מבנאדם כזה להוציא עליך סכין אחרי מה שונסה אמרה לו אבל אתם יודעים מה? הוא אפילו לא הרים עליה את הקול, אפילו מילה אחת רעה הוא לא אמר לה הבנאדם מתווכח בצורה הכי יפה שראיתי. נכון שהמילים לא תמיד יוצאות לו מובנות או קשורות אבל יש לו כזאת דרך, הוא סבלני, הוא מקשיב. נכון שהוא מכריח אנשים להקשיב לזיבולי שכל שלו אבל הבנאדם ממש הפתיע לטובה. וגם הוא לא יצא גנב אחרי שעינב מצאה את הקופסא הראשונה הרי הקופסא הראשונה הייתה הבסיס לגניבה ורק בגללה ונסה עשתה את הדרמה על השניה אם זה היה רק השניה אז מילא, היה בחוץ, לקח. לא ידע שזה שלה אולי חשב ששלו, אולי פשוט לקח כמו שלוקחים לכל מי שמשאיר בחוץ... אז לדעתי ונסה יצאה כזאת קטנה, ויוסי יצא כזה מלך והוא באמת מסכן שכולם שם עושים עליו דאווינים כאילו הוא לא יודע מה בסדר תפרידו משחק מחיים, כשאין משימות תהיו בני אדם ותהיו כולם ביחד. אפילו אתמול בקריוקי כשכולם היו ביחד הוא היה לבד, למרות שישב לידם ואפילו שר איתם. ואשר הנחש הזה הכי אמור להיות חבר שלו שם. ואשר הראשון שיצא להגנתו כשקרן אמרה על הסיגריות אבל אשר בנאדם חלש אופי ולא נאמן, אז הוא דפק לו קטע ועכשיו יוסי לבד... ומי שהכי סובל מזה זו הבת שלו שהרוב <לפחות רוב הבנות>, לא רצו להדיח

יניבל1

New member
לא הייתי מגדיר את אשר כנחש

נחש זה אדם בלי שום סנטינטים לסביבה, שאין לו בעיה לפגוע באנשים בשביל המטרות שלו . עצם זה שהוא בא והגן על יוסי מול ההמון הזועם מה שנקרא , וזה שהוא עושה לו חברה , מראה שאכפת לו ממנו . זה שהוא ניסה להדיח את יוסי לא עושה אותו אכזרי , כי זה כולה הדחה ממשחק ריאליטי, ממש לא סוף העולם . מה גם שמבחינה תיאורטית , אם אשר רוצה ללכת למיליון הוא יצתרך להדיח את יוסי באיזשהוא שלב לא? (כולל הגמר)

יניבל1

New member
ומה זאת אומרת

"כשאין משימות תהיו בני אדם ותהיו כולם ביחד" , להבדיל מהישרדות כאן הדגש הוא לא רק על המשחק על גם על מסגרת חברתית , וכמו בכל מסגרת חברתית כל אחד מסתובב עם מי שמתאים לו ועם אנשים לא מתחברים ליוסי זו זכותם (אבל אני מסכים איתך שלעשות עליו עוונתות זה מגעיל ).

facundo te amo

New member
חייבת להגיב לאחר שקראתי....

אני חייבת לציין ידידיי שלראשונה שראיתי את יוסי הדורבן לא הבנתי מה הוא קשור, אמרתי לעצמי שסתם ניסו להביא אקשן ללא הצלחה. אני לא רוצה לתאר איך הבית יראה בלי יוסי, יוסי הוא לא המלך שלי ולא המועדף, כרגע אין לי מועדפ/ת מפני שעוד לא גיבשתי לעצמי דעה מי ראוי לקבל את הפרס. אני רק רוצה לציין שעצם זה שאתם מכפישים "גנב" "שקרן" ולא יודעת מה בדיוק עוד זה ממש לא צורה, אתם לא נמצאים שם 24 שעות ולא יכולים לדעת מה מתרחש, זה שניתן לצפות בכל מה שמתרחש זה משהו אחד, אבל לא ניתן להאשים אדם .... אולי עצם זה שהוא הסתכל על החפיסת סיגריות הוא חשב שזה שלו ולא הבין למה זה התרוקן? יכול להיות אלפי סיטואציות שלא העלתם על דעתכם. לדעתי יוסי בובלין חמוד, נחמד, מצחיק ויש לו משפטים משעשעים והוא תורם רבות לאווירה בבית, אז נכון שהוא לא מסתדר עם כולם אבל תחשבו על איך הבית היה נראה עם כולם היו מסתדרים עם כולם ולא היה אקשן? התוכנית הזאת נועדה כדי לייצר אקשן וגם אם יוסי לא למד באוניברסיטה ואין לי איקיו הכי גבוה מבין המתמודדים הוא בן אדם טוב לדעתי וחבל שאנשים אחרי שבועיים כבר משמיצים אותו ומכנים אותו בשמות גנאי. יש לזכור שכנראה הרבה מן הצופים אהבו אותו כי עובדה שהוא לא הודח, אני מתכננת להצביע לו כי הוא משעשע אותי, מצחיק ושונה מהשאר, הוא מייצג את האדם הפשוט , עממי ולא מתנשא ואני אוהבת אותו, לא מתאים בכלל לקרוא לו בשמות גנאי ולהאשים אותו כהבן אדם התבלבל. הבן אדם מנומס, לא צעק על ונסה, התווכח איתה בנימוס ולדעתי צריך להוריד בפניו את הכובע שהוא מסתדר בבית הזה עם כל הילדודס המתנשאים האלו. ליטלי

BBB13

New member
תכלס יש הרבה חבר'ה צבועים

אבל אסור להצבע בצבע שלהם

מייליי

New member
ליטלית כל הכבוד ../images/Emo13.gif גם אני ....

חושבת כמוך
יוסי (דורבי) חמוד משעשע ואף אחד לא מבין את הראש שלו וחבל . מנסה להכניס אקשן לתוכנית ויוצא ניפגע . ונאסה התגלתה כטיפשה מחרחרת ריב ושרלילה !! קלטתי זאת לאחר שיחה שלה עם צבר ואשר ... כמה שהיא מתעלקת ומתנהגת בצורה זולה . בושה ממש . איזה רעש עשתה בגלל טעות או אי הבנה . ודאגה שכולם ישמעו מה שיוסי "עולל לה" הכל כדי ליצור פרובוקציה מכוונת נגדו . ועוד כשהבת שלו יושבת לידה עומדת לבכות בכל רגע .קצת טאקט ... קצת רגישות . אין לה את זה בכלל . אם הייתי שם - דווקא הייתי יושבת ומדברת עם יוסי , צוחקת איתו בכייף . אותי הוא מצחיק ברמות
היציאות , השירים , המשפטים בחרוזים שלו
קורעעעע . (יש חשק אבל אין נשק ... ) חחחחחח ועוד בלי בובליל התוכנית משעממת !!! מייליי

BeN ShaDe

New member
כואב לראות את יוסי לבד.

אחרי שלקח את קוד הכספת וגנב לונסה את הסיגריות , הוא נשאר לבד וכולם רוצים לראות אותו בחוץ. הם רק לא מבינים שהוא היחידי שלוקח את זה כמשחק ומחפש אקשן , דרמה ומתח. בלעדיי יוסי היינו פשוט רואים את כולם כל היום יושבים ומעשנים בלי שום התפתחויות ויוסי הוא הכוכב של התוכנית. הוא מצחיק ומבדר , הוא מחמם , הוא תורם , הוא בנאדם טוב , תחמן לא קטן ואחד שיודע לשחק את המשחק.

למעלה