כמה חירטוטים מפרסמים כאילו שהמציאות כאן היא מדע בדיוני

מצב
הנושא נעול.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הוא השתמט כבר לפני המלחמה,עכשיו אפשר להגיד שהוא לא מתנדב למילואים.
בסדר. ברור שהוא נכנס לקטע הזה כבר לפני 8 שנים. אבל כעת הוא היה יכול לבצע תיקון: להתייצב בלשכת הגיוס, להציג בפניהם את התעודה ולומר: "זו לא העת להמשיך ולשחק בנדמה לי! צוק העתים קורא לי להתגייס, ואנא: שלחו אותי לטירונות, כדי שאוכל לתרום את חלקי למאמץ המלחמתי. אני תושב יהודי של מדינת ישראל ואני מוצא לנכון לתרום כעת את חלקי למאמץ הלאומי". וכן, מר מומחה: אילו הוא היה פועל כך, הוא היה מוכיח לכולנו עד כמה הוא מלך! עד כמה הוא מוכן לשאת בעול, לאור העובדה שהוא אינו ערבי* ואינו חרדי.

* ואגב, ישנם גם ערבים שלמרות שאינם מתגייסים לצבא, הם כן תורמים זמן שירות על בסיס שירות לאומי.

בסדר. ברור שהוא נכנס לקטע הזה כבר לפני 8 שנים. אבל כעת הוא היה יכול לבצע תיקון: להתייצב בלשכת הגיוס, להציג בפניהם את התעודה ולומר: "זו לא העת להמשיך ולשחק בנדמה לי! צוק העתים קורא לי להתגייס, ואנא: שלחו אותי לטירונות, כדי שאוכל לתרום את חלקי למאמץ המלחמתי. אני תושב יהודי של מדינת ישראל ואני מוצא לנכון לתרום כעת את חלקי למאמץ הלאומי". וכן, מר מומחה: אילו הוא היה פועל כך, הוא היה מוכיח לכולנו עד כמה הוא מלך! עד כמה הוא מוכן לשאת בעול, לאור העובדה שהוא אינו ערבי* ואינו חרדי.

* ואגב, ישנם גם ערבים שלמרות שאינם מתגייסים לצבא, הם כן תורמים זמן שירות על בסיס שירות לאומי.
העיניין שהוא אומר שהוא לא מלך בסלנג

אלא מלך במובן הישן - שולט,ולכן מחליט באיזה פעילויות להשתתף ואיזה לא.

במובן מסוים הוא מייצג את הדור החדש שאומר נכון שהשלטון שולט ואומר לנו ללכת לצבא וכד'

אבל בעצם הרי יודעים שהכל פיקציה,הוא שולט כי הוא יכול ולא כי באמת קיבל מנדט

והוא פועל לטובת החברה,ושנית ביננו זה כל אחד לעצמו וניגמרה התקופה של הקרבה לטובת הכלל.

מי שרוצה מקריב ומקבל כבוד על זה אבל ממש אין חובה בפועל לעשות את זה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הוי אלב(פ)ינון יקר...
למה אתה לא שואל את השאלה היותר קולעת?
עזוב "טעמים אנוכיים".
בוא ותהיה תכליתי יותר.
כל אדם שמשתחרר מהצבא, אם כ-וטרן ואם כאדם שכלל לא גויס, זוכה לקבל תעודת שיחרור.
יואיל מחפצ'יק ויציג בפנינו את תצלום תעודת השיחרור שלו, ואז נוכל לבחון את עילת השיחרור:
* האם הייתה כאן סיבה רפואית?
** על איזה סעיף בריאותי הוא שוחרר? [האם מדובר בסעיף שתחילתו היא 27 וסיומו הוא 7]?
*** האם קיים סעיף הקובע שמלך (או למך) זכאי לקבל תעודת שיחרור? כי בינינו... אני דווקא חושב שהבן שלי הוא אחלה מלך. למה שהוא לא יקבל תעודה שתפטור אותו משירות המילואים מעתה ועד עולם?
**** וכן. קיימות גם תעודות שנרשמה בהן עילת השיחרור כהסבר לא רפואי לסיבה.
אז יאללה. שיציג בפנינו את תצלום תעודת השיחרור שלו, ונראה כולנו, איזו ערכאה צבאית שיחררה את הלמך בשל היותו "מלך". כל עוד לא תוצג בפנינו תעודת שיחרור מקורית, שממנה ניתן יהיה ללמוד מה היו הסיבות האמיתיות לשיחרורו של הפרזיט שלהלן, בוא ונכבד את המציאות ונכנה אותו בכינוי הראוי לו ביותר: משתמט עלוב בעת מלחמה.
חלאה היית וחלאה תמות.

כלב זקן כבר לא ילמד תרגילים חדשים.

אתה ממשך לנעול שרשורים מטעמים לא ענייניים ורק כדי שאתייחס לתגובות שלך.

מדהים שאחרי כל מה שעשיתי בשביל לחסל אותך, כולל שהצלחתי להחזיר את ההנהלה הגבוהה לתמונה (למשך איזו תקופה קצרה שם ניסו לגנוב לי את הקרדיט. לא ממש הלך להם...), ואחרי שהם כבר העיפו אותך מהניהול פעמיים בגין חוסר הכשירות הבוטה שלך, הם החזירו אותך לנהל לא פחות משלושה פעמים, והנה אתה מנהל.

בפעם האחרונה שהם החזירו אותך לנהל, פתחתי שרשור מחאה על הניתוק של ההנהלה הגבוהה. בתגובה האדמין נעל לי את השרשור, האשים אותי בפרובוקציה וחסם אותי למספר ימים.

לפני מספר שבועות, האדמין פתח פורום חדש ומינה למנהל שלו גולש חולה נפש הלוקה בסכיזופרניה, שנוטל כדורים פסיכיאטריים ומתאשפז לסירוגין במחלקות סגורות של בתי חולים לחולי נפש, מה שיודע כל גולש באקטואליה, אבל לא האדמין, המנהל הגדול של תפוז כולה.

אז, אני פרובוקטור, או שההנהלה הגבוהה מנותקת?

ובנוגע אליך...מחיקת שרשורים, פתיחת שרשורי הסתה נגד גולשים, הערות מיניות דוחות כלפי נשים וגברים כאחד, קללות נגד גולשים, ועכשיו נעילת שרשורים, הכול רק מאז הפעם האחרונה שהוחזרת לנהל.

אבל אני פרובוקטור ואתה כשיר לנהל.

בשביל מה החזרתי את האדמין?

הוא לא כשיר בעצמו.

החתול שומר על השמנת.

עצוב מאוד.

לעניינינו.

בעיני עצמי ולדעתי, שוחררתי כי אני מלך, כי מה לעשות שזה מה שאני, ומה לעשות שבעתות המודרניות, מלכים לא משרתים למעט בבריטניה?

הבעיה, היא שצה"ל כמובן לא מכיר מבחינתו בהיותי מלך, וגם אם כן, אין פטור בחוק למלכים.

לכן הבנתי שלהגיד להם שאני מלך ושאני לא צריך לשרת בגלל זה, זה לא יעבוד, אז בעיקרון אמרתי שאני לא רוצה לשרת, שאני חסר מוטיבציה לשרת, שאני חושב שאני לא מתאים לשרת ועוד כמה דברים בסגנון.

היו כמה מהמורות בדרך, אבל בסוף הצלחתי.

מה שכתוב בתעודת השחרור שלי, אם זה כל-כך מעניין אתכם, זה לא שאני מלך, למרות שזה מה שצריך להיות כתוב אבל בסדר, נזרום, וגם לא כתוב ששוחררתי מסיבה רפואית פיזית, רפואית נפשית, או כל דבר בסגנון.

מה שכתוב, זה שצה"ל, לאחר ששקל את הדברים, הגיע למסקנה שהוא איננו נזקק לשירותיי.

הרבה פחות סקסי ממה שחשבתם, אני יודע.

מצטער לאכזב 🤷‍♂️

לדעתי עדיין שוחררתי כי אני מלך, אפילו שהם לא רואים את זה ככה.

אז למה אם הם לא רואים את זה ככה, אני כן רואה את זה ככה?

זה פשוט. אפילו שהם לא יודעים את האמת, אני כמובן יודע את האמת, והאמת היא שאני מלך, ומלכים לא צריכים לשרת.

ועכשיו, אם לא הייתי חושב שאני מלך, ככה שאני צריך לשרת, אז לא הייתי פועל למען שחרורי, ואז כנראה הייתי מגוייס.

לכן, אפילו שהם לא פעלו למען שחרורי כי אני מלך, אני פעלתי למען שחרורי כי אני מלך, לפחות בעיניי, ולכן בפועל, שוחררתי מתוקף מלכותי, כי אם לא הייתי מלך, לא הייתי פועל למען זה, וזה לא היה קורה.

הבנת את הקטע?
אוי ווי...
אם האיש הוא אכן מלך ואכ"א השתכנע בכך? אדרבא! כבוד יהא למאורוש להציג זאת בפנינו.
הנה, קבל תמונת סלפי, כמו מה אני נראה לך כפרה?:

serious-young-boy-royal-gown-crown-tilt-angle-view-single-large-sparkling-gold-robe-wide-brim-...jpg

השתגעת? עד שהצלחתי לצאת מזה?

הרי כבר אמרתי לך שהצבא לא מכיר במלכותיותם של מלכים לשם שחרור מהצבא, ושלכן הייתי צריך לצאת מזה כאילו בעילות אחרות, ולכן זה היה מסע ארוך לקבל את הפטור שהייתי צריך לקבל אותו תיכף ומיד.

לסיום, ולהבא, אל תחסום לי שרשורים ללא סיבה כדי שאענה לך. מעבר למה שמדובר בניהול לא תקין, פשוט אין בכך צורך. אני תמיד עונה לכולם וגם לך הייתי עונה, זה פשוט היה לוקח עוד קצת זמן עד שהייתי מגיע לזה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
חלאה היית וחלאה תמות.

כלב זקן כבר לא ילמד תרגילים חדשים.
תודה שאתה מזכיר לי מי אני. אתה צודק ואין עליך. אלא שגם אתה היית שוטה מגיל נעורים ותמות שוטה בבוא יומך, כי אם עד גיל 26 לא התבגרת, הרי שמכאן הכל רק יידרדר, כי ככה זה בחיים: אם עד היום לא מימשת את השיא של חייך, זה כבר לא יקרה.
אתה ממשך לנעול שרשורים מטעמים לא ענייניים ורק כדי שאתייחס לתגובות שלך.
לאור המענה הזה, אשחרר לך את השרשור האחרון והלא רלוונטי שלך, כאשר למעשה, את אותו שרשור הייתי בכלל אמור למחוק. זאת משום שכדרכך האסורה, אתה מזכיר ופוגע במשתמשים, בניגוד למה שחוקי האתר מרשים. זו אגב הייתה הסיבה שאתה נחסמת תדיר, כי מעולם לא "ירדת" מכוכבית וממשתמשים שונים ונוספים. אינספור פעמים הוזהרת, אבל מזמן כבר למדתי, שלהסביר לך דבר מה, זו פשוט משימה בלתי אפשרית. אז בוא ולא נספור, כמה פעמים הזכרת רק לאחרונה את קשישוננו (כן כן! האיש שעשה עמך חסד והציל אותך מחסימה מוחלטת והרמטית), את דיברגנט, את הסגול, את המומחה ועוד, כאשר אתה גם מעתיק שוב ושוב שרשורים שונים בנדון.
מדהים שאחרי כל מה שעשיתי בשביל לחסל אותך, כולל שהצלחתי להחזיר את ההנהלה הגבוהה לתמונה (למשך איזו תקופה קצרה שם ניסו לגנוב לי את הקרדיט. לא ממש הלך להם...), ואחרי שהם כבר העיפו אותך מהניהול פעמיים בגין חוסר הכשירות הבוטה שלך, הם החזירו אותך לנהל לא פחות משלושה פעמים, והנה אתה מנהל.
אז כנראה שהמחשבות שלך אינן תואמות בהכרח את מה שאחרים, גדולים ונבונים ממך חושבים.
בפעם האחרונה שהם החזירו אותך לנהל, פתחתי שרשור מחאה על הניתוק של ההנהלה הגבוהה. בתגובה האדמין נעל לי את השרשור, האשים אותי בפרובוקציה וחסם אותי למספר ימים.
אז כנראה שהמחשבות שלך אינן תואמות בהכרח את מה שאחרים, גדולים ונבונים ממך חושבים. לא כתבתי זאת בטעות פעמיים: זה מה שניתן להשיב לך על דבריך אלה וגם על דבריך הקודמים.
לפני מספר שבועות, האדמין פתח פורום חדש ומינה למנהל שלו גולש חולה נפש הלוקה בסכיזופרניה, שנוטל כדורים פסיכיאטריים ומתאשפז לסירוגין במחלקות סגורות של בתי חולים לחולי נפש, מה שיודע כל גולש באקטואליה, אבל לא האדמין, המנהל הגדול של תפוז כולה.
מצוין. כעת הגיע גם תורך לבקש ולקבל מההנהלה מינוי דומה לניהול פורום בשם "מלך ברשת", שיהיה הפורום הכי פעיל באתר והוא יהיה רק שלך. שם לא תהיה לי אפשרות להתערב, לנעול לך שרשורים ולמחוק לך פוסטים. אז למה שלא תלך על זה? אה... זה הרי לא כדאי לך, כי אתה בוחר לשחרר את סחורתך בכמה וכמה פורומים ואינך מסתפק רק בפורום אחד.

ולראיה: מאד חשוב לך שלא אמחק לך פוסטים או אנעל לך שרשורים, גם אם הפצת את אותם דברים בעוד כמה פורומים. אדם מן השורה, לא היה סופר פורום יחיד, שרק בו דברים כאלה קורים, אבל לך זה מאד מאד חשוב.

ואגב: שוב אתה חוזר על המעשה האסור, ואתה משחרר מידע על משתמש שאינו כאן ואינו יכול להגיב לך. "גולש חולה נפש הלוקה בסכיזופרניה, שנוטל כדורים פסיכיאטריים ומתאשפז לסירוגין במחלקות סגורות של בתי חולים לחולי נפש, מה שיודע כל גולש באקטואליה"

ורק להזכירך: מזה מספר שבועות, מפרסמת ההנהלה, שהיא פתוחה לבקשות לפתיחת פורומים חדשים, וידידך שהזכרת ביקש זאת וקיבל. עובדה!
אז, אני פרובוקטור, או שההנהלה הגבוהה מנותקת?
זוהי זכותך המלאה וזהו הזמן הנכון עבורך לפנות אל ההנהלה הגבוהה ולברר, האם הם אכן מנותקים.
ובנוגע אליך...מחיקת שרשורים, פתיחת שרשורי הסתה נגד גולשים, הערות מיניות דוחות כלפי נשים וגברים כאחד, קללות נגד גולשים, ועכשיו נעילת שרשורים, הכול רק מאז הפעם האחרונה שהוחזרת לנהל.
פחחחח.. שקרן היית וכזה גם נותרת.
אבל אני פרובוקטור ואתה כשיר לנהל.

בשביל מה החזרתי את האדמין?

הוא לא כשיר בעצמו.

החתול שומר על השמנת.

עצוב מאוד.
פנה לאילנה דיין, ובקש שתכין תכנית על העובדות שמנית. אתה הרי מלך, ומי היא אילנה דיין, שתעז לסרב לך?
לעניינינו.

בעיני עצמי ולדעתי, שוחררתי כי אני מלך, כי מה לעשות שזה מה שאני, ומה לעשות שבעתות המודרניות, מלכים לא משרתים למעט בבריטניה?
זו דעתך. האם יש עוד מישהו שחושב כמוך? כנראה שלא! כי עובדה: ההסבר הזה לא נרשם בתעודה שקיבלת, ואתה יכול להיות סמוך ובטוח, שמי שאמון על שיחרורם של מתגייסים מחובת השירות הוא לא בדיוק שוטה הכפר.
הבעיה, היא שצה"ל כמובן לא מכיר מבחינתו בהיותי מלך, וגם אם כן, אין פטור בחוק למלכים.
חבל, אבל זה מה יש. וכפי שכבר כתבתי בעבר: גם מלכי ישראל המוכרים, המוערכים והידועים ביותר, היו לוחמים עזי נפש = עובדה שסותרת לחלוטין את טיעוניך חסרי השחר.
לכן הבנתי שלהגיד להם שאני מלך ושאני לא צריך לשרת בגלל זה, זה לא יעבוד, אז בעיקרון אמרתי שאני לא רוצה לשרת, שאני חסר מוטיבציה לשרת, שאני חושב שאני לא מתאים לשרת ועוד כמה דברים בסגנון.
כן כן. אני מכיר כמה כאלה, שבדומה לך, הם סיפרו שיוצאות להם נפיחות בצבע ירוק ולכן הם שוחררו. האצבע על כפתור השיחרורים קלה, אך אינה מוצדקת כלל ועיקר.
היו כמה מהמורות בדרך, אבל בסוף הצלחתי.

מה שכתוב בתעודת השחרור שלי, אם זה כל-כך מעניין אתכם, זה לא שאני מלך, למרות שזה מה שצריך להיות כתוב אבל בסדר, נזרום, וגם לא כתוב ששוחררתי מסיבה רפואית פיזית, רפואית נפשית, או כל דבר בסגנון.

מה שכתוב, זה שצה"ל, לאחר ששקל את הדברים, הגיע למסקנה שהוא איננו נזקק לשירותיי.

הרבה פחות סקסי ממה שחשבתם, אני יודע.
ממש בקרוב נוכל לומר, שחלפה כבר שנה תמימה מאז החלה אותה מלחמה עקובה מדם, ועדיין איש אינו רואה את סופה. ואילו אתה? אתה נח לך על זרי הדפנה, וממשיך ומתפאר ששוחררת כראוי למלך. כי מה? נגמרה לך הבושה? אתה יורד על אדם, שמשיקוליו האישיים ולאחר ששירת שירות מלא בצבא, הוא החליט לרדת מהארץ, בו בזמן שאתה אפילו לא שירתת ולו יום אחד ויחיד בצבא? באיזו זכות אתה מעז?
מצטער לאכזב 🤷‍♂️

לדעתי עדיין שוחררתי כי אני מלך, אפילו שהם לא רואים את זה ככה.

אז למה אם הם לא רואים את זה ככה, אני כן רואה את זה ככה?
כנראה שהמחשבות שלך אינן תואמות בהכרח את מה שאחרים, גדולים ונבונים ממך חושבים. זה למה.
זה פשוט. אפילו שהם לא יודעים את האמת, אני כמובן יודע את האמת, והאמת היא שאני מלך, ומלכים לא צריכים לשרת.

ועכשיו, אם לא הייתי חושב שאני מלך, ככה שאני צריך לשרת, אז לא הייתי פועל למען שחרורי, ואז כנראה הייתי מגוייס.
לכן, אפילו שהם לא פעלו למען שחרורי כי אני מלך, אני פעלתי למען שחרורי כי אני מלך, לפחות בעיניי, ולכן בפועל, שוחררתי מתוקף מלכותי, כי אם לא הייתי מלך, לא הייתי פועל למען זה, וזה לא היה קורה.

הבנת את הקטע?
על זה ייאמר: לא זו בלבד שמדובר כאן בהונאה, הרי שמדובר כאן בהונאה עצמית.
הנה, קבל תמונת סלפי, כמו מה אני נראה לך כפרה?:

צפה בקובץ המצורף 116719
שוב אתה מציג תמונה של ילד שהניחו לראשו כתר? בוא יא גבר! שים תמונה של עצמך, תמונה עדכנית, שמייצגת את גילך הנכון. עזוב אותך משטויות של ילד.
השתגעת? עד שהצלחתי לצאת מזה?
לא! לא השתגעתי. אתה השתגעת. אתה אדם חסר בושה, חסר מחויבות למדינה שבה אתה חי, אבל יש בך חוצפה להיטפל אל האחר.

לך ותתגייס, או שלפחות תתנדב לתרום מזמנך גם ללא מדים. אנשים מבוגרים ממך בהרבה עושים זאת, וגם אם אתה מלך (רק בעיניי עצמך), לך, תרום ואז (אולי) כולם יחזיקו ממך מלך.
הרי כבר אמרתי לך שהצבא לא מכיר במלכותיותם של מלכים לשם שחרור מהצבא, ושלכן הייתי צריך לצאת מזה כאילו בעילות אחרות, ולכן זה היה מסע ארוך לקבל את הפטור שהייתי צריך לקבל אותו תיכף ומיד.
כנראה שהמחשבות שלך אינן תואמות בהכרח את מה שאחרים, גדולים ונבונים ממך חושבים. זה למה. ולהזכירך שוב: אתה פשוט עוסק בהונאה עצמית גרידא.
לסיום, ולהבא, אל תחסום לי שרשורים ללא סיבה כדי שאענה לך. מעבר למה שמדובר בניהול לא תקין, פשוט אין בכך צורך. אני תמיד עונה לכולם וגם לך הייתי עונה, זה פשוט היה לוקח עוד קצת זמן עד שהייתי מגיע לזה.
בוא ונתחיל בכך, שבינתיים תקבל שיחרור אחד מנעילה כפי שכבר הבטחתי.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לאור המענה הזה, אשחרר לך את השרשור האחרון והלא רלוונטי שלך,
דווקא כן רלוונטי. שרשור על עולים מהארץ ויורדים מהארץ, וההבדל ביניהם בערכים, בתפיסות ובאישיות. השרשור לא באמת על lemner40 כמו מה שהוא לא באמת על סבתא שלי. lemner40 וסבתא שלי שימשו כמקפצה עבור נושא גדול יותר, רחב יותר, ואקטואלי יותר, ולכן בהחלט מותאם עבור נושא הפורום-אקטואליה.

כך היה גם השרשור הקודם "על lemner40", שאותו אפילו לא קראת, ושבו בסה"כ השתמשתי ב-lemner40, אוטו-אנטישמי, שאם אני אומר עליו, קל וחומר אם מלאכת מחשבת אומר עליו את אותו הדבר, אז הרי שזה אומר הרבה מאוד, כמקפצה לכל הנושא הפסיכולוגיה, או שמא עליי להגיד הפסיכופתולוגיה, של האוטו-אנטישמיות. תופעה בזויה, עלובה ודוחה במיוחד, אך מרתקת מהבחינה הפסיכולוגית-כיצד אדם יכול לשנוא, להטיף ואף לפעול כנגד הדת של עצמו, המדינה של עצמו והאנשים של עצמו? די מזכיר לי את תסמונת שטוקהולם.
כאשר למעשה, את אותו שרשור הייתי בכלל אמור למחוק. זאת משום שכדרכך האסורה, אתה מזכיר ופוגע במשתמשים, בניגוד למה שחוקי האתר מרשים.
ועכשיו אתה מתייחס אל הדברים עצמם, שאותם אמרתי על lemner40, ללא קשר לשאלה של מה נושא השרשור היה. גם זה נושא שיחה לגיטימי וגם על זה אנחנו יכולים לדבר.

בוא ונראה אם אתה יכול למצוא את ההבדלים. הנה מה שהוא אמר עליי, ולא רק עליי אלא גם על גולש נוסף, יומיים לפני שהעליתי את אותו שרשור:

__צילום מסך_17-9-2024_142517_www.tapuz.co.il.jpeg

והנה מה שאני אמרתי:

__צילום מסך_17-9-2024_14353_www.tapuz.co.il.jpeg

מזהה את ההבדלים בין המקרים? אם לא, אז תן לי לעזור לך.

ההבדלים בין המקרים הם במי היה ראשון, מי היה התוקף ומי היה המתגונן שבסה"כ החזיר, דבריו של מי היו יותר קשים וחמורים ומי מוכר בשמו.

הוא היה הראשון ואני הייתי השני. הוא היה התוקף ואני הייתי המתגונן שבסה"כ החזיר. דבריו שלו היו יותר קשים כי הוא קרא לי ולגולש נוסף, יומיים לפני העלאת השרשור המדובר, "אוטיסטים עם בעיות נפשיות...מרחמים עליכם...אתם ליצנים...אתם בדיחה...אנשים בודדים..." (מאז כוכבית מצויה לא נפלו עליי בכזה מטח של קללות חריפות), ומה היה הדבר הכי קשה שאני כתבתי תזכיר לי? נמושה? ואני מוכר בשמי והוא אינו מוכר בשמו, כך שכשהוא קורא לי בכל השמות ההרבה יותר חמורים שהוא קרא לי ממה שאני קראתי לו, מטבע הדברים זה הרבה יותר חמור, מאשר מה שאני קורא "נמושה" לכינוי אינטרנטי בלתי מזוהה. הבנת את ההבדלים?

אז בחרתי בתגובה צנועה וקטנה יחסית, של שרשור שבו אמרתי עליו כמה דברים הכי בקטנה, ושהוא אפילו לא היה עיקר השרשור הזה. אפשר לחשוב מה עשיתי ומה קרה.

ברור שהייתי יכול גם לדווח, אבל לא כולם מלשינים שטינקרים כמו הכוכבית המצויה לדוגמה, שמפוצצת את כל המנהלים בתפוז באינספור הודעות לתיבות הדואר הפרטיות שלהם בשביל שימחקו הודעות שונות ויחסמו משתמשים שונים ואז טוענת שהיא לא כזאת, אבל את זה שהיא שקרנית אנחנו כבר יודעים.

יש אנשים עם כבוד עצמי. יש אנשים עם תחושת בושה. אני באופן אישי מרגיש שזה לא נכון לדווח אלא אם כן מדובר בדברים קשים מאוד, אלא מעדיף לסגור את העניינים לבד. "להחזיר", ואם כן אז בעצימות נמוכה בהשוואה למה שקרה, או להתעלם.

אני אף-פעם לא זה שמתחיל, אני לא תמיד מחזיר, וכשכן, במידה פחותה על-פי רוב, בהשוואה למה שנעשה לי. אם כולם היו כמוני, לא היו מלחמות בעולם.
זו אגב הייתה הסיבה שאתה נחסמת תדיר, כי מעולם לא "ירדת" מכוכבית וממשתמשים שונים ונוספים.
הפוך. כל מיני אנשים, שסובלים מכל מיני בעיות שאני לא יכול ו/או לא רוצה להרחיב עליהן, מעולם לא ירדו ממני, ואני הכלתי אותם במשך שבועות וחודשים עד שהתחלתי להחזיר, וגם אז בעצימות נמוכה בהשוואה לדברים שנעשו לי ונאמרו עליי.

אפילו כשסוף-סוף התחלתי לטפל פה באנשים, אלו הבקיאים בכל הנוגע לנפשות הפועלות, גם אם לא בפרטי המקרה המדויקים, כבר ידעו לבד ויפה מאוד מי האשם באירועים, והם הגיעו למסקנה, שאמורה להיות מובנת מאליו עבור כל מי שעיניו בראשו, שזה לא אני.
אינספור פעמים הוזהרת, אבל מזמן כבר למדתי, שלהסביר לך דבר מה, זו פשוט משימה בלתי אפשרית.
מה שאני למדתי זה שאתה לא יודע, או יותר גרוע, לא רוצה, לשפוט משפט צדק בין החברים בפורום.
אז בוא ולא נספור, כמה פעמים הזכרת רק לאחרונה את קשישוננו (כן כן! האיש שעשה עמך חסד והציל אותך מחסימה מוחלטת והרמטית), את דיברגנט, את הסגול, את המומחה ועוד, כאשר אתה גם מעתיק שוב ושוב שרשורים שונים בנדון.
שניכנס לפרטים ונציין את ההבדלים בנוגע למי היה ראשון, מי היה התוקף ומי היה המתגונן שבסה"כ החזיר, דבריו של מי היו יותר קשים וחמורים ומי מוכר בשמו ומי לא מוכר בשמו, או שלא כדאי?

כל מה שנדמה לך שאתה יודע, שגוי.

עדיף שתשב.
אז כנראה שהמחשבות שלך אינן תואמות בהכרח את מה שאחרים, גדולים ונבונים ממך חושבים.
אין נבונים ממני. אני הכי נבון בעולם. אני מאור פז. אני לאונרדו דה וינצ'י של המאה ה-21, רק חכם יותר.
מצוין. כעת הגיע גם תורך לבקש ולקבל מההנהלה מינוי דומה לניהול פורום בשם "מלך ברשת", שיהיה הפורום הכי פעיל באתר והוא יהיה רק שלך. שם לא תהיה לי אפשרות להתערב, לנעול לך שרשורים ולמחוק לך פוסטים. אז למה שלא תלך על זה?
גם אם הייתי מעוניין בדבר שכזה, אין טעם. בקרוב אני עוזב ממילא. כותב את זה נורא בקטן כי מעריצים אותי פה ואני לא רוצה לצער את האנשים אז שלא ידעו עד הרגע המר.
ואגב: שוב אתה חוזר על המעשה האסור, ואתה משחרר מידע על משתמש שאינו כאן ואינו יכול להגיב לך. "גולש חולה נפש הלוקה בסכיזופרניה, שנוטל כדורים פסיכיאטריים ומתאשפז לסירוגין במחלקות סגורות של בתי חולים לחולי נפש, מה שיודע כל גולש באקטואליה"
הוא כן כאן. הוא כותב כאן כל יום וכל הזמן. זאת לא הפעם הראשונה שאתה טוען שמישהו שכאן, הוא לא כאן. בפעם הקודמת שעשית זאת, זה היה אני. הוא כאן וביכולתו להגיב לדברים. בכל מקרה, דברים אלו הוא סיפר בעצמו ומיוזמתו על גבי דפי הפורומים הגלויים, ולכן אין בעיה בחזרה עליהם. בוודאי בהיותו כינוי אינטרנטי בלתי מזוהה שלא ניתן לקשרו אל אף אדם במציאות.
זו דעתך. האם יש עוד מישהו שחושב כמוך? כנראה שלא! כי עובדה: ההסבר הזה לא נרשם בתעודה שקיבלת, ואתה יכול להיות סמוך ובטוח, שמי שאמון על שיחרורם של מתגייסים מחובת השירות הוא לא בדיוק שוטה הכפר.
כולם טיפשים ואני החכם היחיד. לכן אני היחיד שדעתו נחשבת :D
חבל, אבל זה מה יש. וכפי שכבר כתבתי בעבר: גם מלכי ישראל המוכרים, המוערכים והידועים ביותר, היו לוחמים עזי נפש = עובדה שסותרת לחלוטין את טיעוניך חסרי השחר.
השתנו דברים מאז. היום נהוגים דברים אחרים. המנהיג האחרון בהיסטוריה להנהיג את ארצו פוליטית וגם להנהיג את צבא המדינה בשדה הקרב היה נפוליאון.
כן כן. אני מכיר כמה כאלה, שבדומה לך, הם סיפרו שיוצאות להם נפיחות בצבע ירוק ולכן הם שוחררו. האצבע על כפתור השיחרורים קלה, אך אינה מוצדקת כלל ועיקר.
לא כזאת קלה. בהתחלה עדיין רצו לגייס אותי אז הייתי צריך לערער על דחיית בקשת השחרור שלי, אז למעשה שוחררתי משירות באיזושהי ערכאה גבוהה יותר. שחרר אותי נדמה לי איזה תת-אלוף או משהו. לפחות זה מה שהיה חתום.

חוץ מתעודת השחרור היה כמובן מכתב שחרור שהגיע בדואר. היה כתוב אה...אתה משוחרר וכן הלאה וכן הלאה, על החתום, תת-אלוף...משהו...לא זוכר את השם שלו.
ממש בקרוב נוכל לומר, שחלפה כבר שנה תמימה מאז החלה אותה מלחמה עקובה מדם, ועדיין איש אינו רואה את סופה. ואילו אתה? אתה נח לך על זרי הדפנה, וממשיך ומתפאר ששוחררת כראוי למלך. כי מה? נגמרה לך הבושה?
אין לי שום סיבה להתבייש. מלכים לא צריכים לשרת בצבא. נקודה. זה שבבריטניה לדוגמה הם מטומטמים, או שלפני אלפי שנים ועד לפני כמאתיים ומשהו שנה היו מנהגים אחרים, זה משהו אחר.
אתה יורד על אדם, שמשיקוליו האישיים ולאחר ששירת שירות מלא בצבא, הוא החליט לרדת מהארץ, בו בזמן שאתה אפילו לא שירתת ולו יום אחד ויחיד בצבא? באיזו זכות אתה מעז?
זה לא זה שהוא ירד מהארץ כמו מה שזה הפעילות שלו מבחוץ כאקטיביסט אוטו-אנטישמי הפועל נמרצות בתחומי עכירת ועקירת הישראל, עידוד שנאת יהודים, עידוד שנאת עם ישראל, עידוד שנאת מדינת ישראל, הפצת אנטישמיות, עידוד ירידה מציון ושיבה לגלות, הכול בזמן מלחמה.

אם אי-פעם הוא עשה דברים יפים למען ישראל והצבא והאזרחים, ואנחנו היינו חייבים לו איזשהו משהו, ממזמן הוא כבר עבר צד וחולל מספיק רע בשביל להגיע לסף של הטוב שהוא עשה ואף לחצות אותו בהרבה. אז הוא מילא את דלי החלב. אז יופי. אז מה? מה הערך של זה אם לבסוף ממזמן הוא בעט בו וכל החלב נשפך?

אני אולי לא שירתי, אבל לפחות אני לא מזיק. ועדיף לא לשרת ולא להזיק מאשר לשרת ואז להזיק יותר מאשר כפי מה ששירת, כי אז מה עשית בזה?
שוב אתה מציג תמונה של ילד שהניחו לראשו כתר?
ככה אני רואה את עצמי 😅🤷‍♂️

גם יש בזה משהו. בשני המובנים. בנוגע להיותי "ילד", נהוג להגיד, רק חצי בצחוק, שאנשים הם עדיין ילדים עד שהם מגיעים לגיל 30. אני בן 26. אני גם הכי צעיר פה. אם אני לא אהיה ואיחשב לילד של הפורום, אז מי זה הילד של הפורום?

גם עצוב שכל האתר הזה הוא בני 70 פלוס, ואתם הייתם צריכים ילד בן 26, שיציל אתכם מפניך. אתם עולבים בי? אז אתם עולבים בעצמכם. כבר עדיף לכם לרומם אותי אל על ולשבח אותי ולהגיד שאני לא בן-אדם רגיל אלא הרבה יותר וכדומה'. ככה ההשפלה תהיה פחות קשה.

בנוגע למלכותי, יש אמרה האומרת, שאם זה הולך כמו ברווז, נראה כמו ברווז, ועושה קולות של ברווז, אז כנראה שזה ברווז.

ועכשיו תן לי משה לשאול אותך שאלה אחת פשוטה מאוד.

אם יש מישהו, והוא נראה כמו מלך, אוכל כמו מלך, מתלבש כמו מלך, חי כמו מלך, והנה תמונה שלו:

992a6a233979481f98be0aa50c6a6279.jpeg

אז מה הוא כפרה?

.case and point

אתה רשאי להתחיל להשתחוות.
בוא יא גבר! שים תמונה של עצמך, תמונה עדכנית, שמייצגת את גילך הנכון. עזוב אותך משטויות של ילד.
הגזמת :)

תמונות של ילדים-מלכים כדימוי שלי עצמי, זה מספיק :)

אם אתה רוצה תמונה של מלך שיותר קרוב לגילי האמיתי, אז אני מניח שטימותי שאלמה בסרט "המלך" משנת 2019 וכבדמותו של המלך הנרי החמישי תעשה את העבודה, הוא היה בן 24 נראה לי בזמן צילומי הסרט או יציאתו או משהו כזה:

the-king-henry-v-1573250831.jpg

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
דווקא כן רלוונטי. שרשור על עולים מהארץ ויורדים מהארץ, וההבדל ביניהם בערכים, בתפיסות ובאישיות. השרשור
צפה בקובץ המצורף 116764
אין לי כוחות לקרוא את כל ערימת השטויות שקשקשת. אבל בוא ונעשה את זה קצר לאור מה שכן זכור לי מהרפרוף שרפרפתי על דבריך...

כידוע לך ואולי גם לעוד מספר גולשים, לא עשיתי איפה ואיפה: כשמישהו הוציא פוסטים שניסו לפתור את ה"תעלומה שנקראת מ.ח.פ.", הסרתי את השרשור שהוא פתח, כי לא נכון "לייצר שרשורים על". אז בוא ותזכיר לי, מי היה זה שפנה אלי וביקש שאחזיר את מה שמחקתי? חחחח....

אז כעת אתה מעתיק לי פוסט של הסגול, ואתה מלין על כך ש"הוא התחיל"? אתה הרי אוהב שמתחילים. אז אם אתה אוהב, למה אתה בא בטענות? כי מה? הוא השיב למומחה על תגובה ישירה שהוא כתב ואגב כך, הוא התייחס גם אליך? אז נכון: אילו ראיתי את התגובה ההיא בזמן, הייתי מסיר אותה. אלא שגם אז, אתה בטח היית מבקש שאחזיר אותה, כי המלך היקר הוזכר בה אם לטוב ואם לרע. לא ככה?

וחלאס. תפסיק כבר להזכיר מלכים שהומלכו ו/או המליכו את עצמם כרודנים. אתה מעולם לא הוכתרת ולאיש גם אין כל כוונה למשוח אותך למלך: איש לא יטרח להמליך אותך, אינך דמות פוליטית ובולטת ולא תהיה כזו, לא המצאת דבר, וכדי שמישהו יתייחס ברצינות לדבר מה שאולי כתבת? פחחח... במקום שתקדיש את עצמך ללימודים, אתה בעצמך סיפרת שבמקום לסכם את דברי המורים שלך, אתה היית שקוע בעולם אחר, שבו כתבת את העבודות הכי חשובות שלך. אז בוא ותגלה לנו, מה יכול ילד בן 17 להמציא, כשהוא אפילו לא שוקד על חוק לימודיו?

אה. כן. קראת המון ספרים ואתה הרי אוטודידקט מבריק. אז למדת מהספרים ולא מספרי הלימוד המשמימים ובטח שגם לא ממוריך הטיפשים. וואלה. הכי טוב.

ואחרי שהחלטת שאתה המלך, לא מצאת לנכון להתגייס לצבא.
וכי למה?
בצבא יכולת להרחיק לכת!
היית מתבלט על פני חבריך.
היית נשלח לקורס מכי"ם ואולי אפילו היית מדלג על השלב הזה ונשלח ישר לקורס קצינים.
וגם אם הכושר הגופני שלך הוא לא "משהו"? לא בעיה. היום קצינים עוברים את הקורס גם עם מגבלות גופניות כאלה ואחרות.

אני אישית מכיר בוגר קורס קצינים אחד, שכשהרמטכ"ל עבר ולחץ יד לכל בוגר בטקס הסיום, היא לחץ יד לאותו הבוגר, הוציא מספריים מכיסו, ובמקום שיגזור את הסרט הלבן שכיסה את דרגת הסג"מ, הוא גזר את דרגת הסג"מ יחד עם הסרט. הקצין הנדהם פער את פיו, כי חשש שמא ידו של הרמטכ"ל כשלה, אלא שאז, שלף הרמטכ"ל מכיסו דרגות סגן, והלביש אותן על הכותפות של אותו קדט.
אז כן! אותו חייל שמן, כ"מ [ולא הכי אשכנזי ולבן], כמו שהוכר ע"י מפקדיו בקורס, זכה לקבל דרגת סגן כשסיים את הקורס.
אז הנה לך בוגר קורס שנהיה מלך, וכיום הוא עומד לקבל את דרגת הסגן אלוף.
אז עזוב. הוא לא יתקדם הלאה בסולם הדרגות. הוא לא חולם לקבל דרגת אל"מ ובטח שאינו מקווה להגיע לדרגת אלוף.
אבל הוא כן התגייס, למרות שהיה יכול לחמוק בקלות מהגיוס. הוא כן הגיע לקורס קצינים. הוא כן הצוטיין בקורס והוא התקדם גם הלאה בתפקידיו שאותם הוא מילא וממלא.

אז נראה שגם לאדם בריא והוגה דעות ידוע שכמותך, היה יכול להיות מקום מבטיח בצבא.
עצם העובדה שראית עצמך כמי שפטור מחובת הגיוס, ועל הפטור הזה אתה נלחמת רבות? הרי שההשתמטות הזו הפכה אותך לנפל, שאזרחותו בארץ נסמכת על דמם ותרומת זמנם של אחרים!
וגרוע מכך: עצם העובדה שאינך מוכן גם היום לתרום את חלקך למאמץ המלחמתי הלא נגמר הזה, עם או ללא מדים? אז עזוב. הרי במצבך כבר לא תהיה לוחם וגם לא תומך לחימה. אבל כשם שלנשים שסיימו כבר את פרק גידול ילדיהן והן כבר סבתות יש מקום כמתנדבות, אל תבוא ותגיד לנו, שלמלך אין כל חובה להתנדב.

ומה כן יא בדרן? בוא ואצטט לך את דבריך...

"אני הישראלי, שנולד בישראל, להורים שנולדו בישראל
עם מעמד גבוהה, אני גבר, אשכנזי ,לבן, עם רכוש ואדמות.
שהיה חלק מהמדינה, מהאליטה כמו שאתה אוהב להגיד
הבנתי שאין עתיד למדינה
וצריך לעזוב בשביל העתיד
למי שאין כלום, לעולה חדש מרוסיה, הכי קל לעזוב,

לי היה הכי קשה".

וואלה?
כי מה זה הקשקוש הזה?
"עם מעמד גבוהה"
מי קבע? BB<? סבא שלך? או שתגלה לנו, מי הוא זה ש'העניק' לך מעמד גבוה?
"אני גבר, אשכנזי ,לבן,"
אה... אתה גבר, אז אתה מורם ממעמד האישה.
אתה אשכנזי, ולא מישהו ממוצא עלוב שאינו אשכנזי.
ואתה לבן! זה בכלל הדבר הכי חשוב.
כלומר? אתה גזען רדוד. זה מה שאתה. וזה לא שאני אמרתי. זה אתה קבעת.
"עם רכוש ואדמות".
שהיה חלק מהמדינה, מהאליטה כמו שאתה אוהב להגיד

וואו... אז הרכוש והאדמות, הם מה שעשו אותך לכזה? הבנתי.
אז גם כאן יש לי הפתעה בשבילך!
לרבים מאד מיושבי הארץ יש הרבה יותר רכוש ואדמות משתוכל לחלום, והם אינם רואים את עצמם כאנשי המעמד הגבובה. הם אולי אמידים, אבל הם לא מלכים.

אלא שכדי להיות חלק מהמדינה, הם התגייסו לצבא, הם לחמו, הם הגיעו לדרגות קצונה ונטלו חלק בסולם הפיקוד ורק כך ולאחר כל זאת, הם הפכו להיות חלק מהמדינה הזו, שכה זקוקה (אפילו) לאשכנזים לבנים, שנוטלים חלק בעול.

הבנת את זה יא משתמט גזען ועלוב?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
דווקא כן רלוונטי. שרשור על עולים מהארץ ויורדים מהארץ, וההבדל ביניהם בערכים, בתפיסות ובאישיות. השרשור לא באמת על lemner40 כמו מה שהוא לא באמת על סבתא שלי. lemner40 וסבתא שלי שימשו כמקפצה עבור נושא גדול יותר, רחב יותר, ואקטואלי יותר, ולכן בהחלט מותאם עבור נושא הפורום-אקטואליה.

כך היה גם השרשור הקודם "על lemner40", שאותו אפילו לא קראת, ושבו בסה"כ השתמשתי ב-lemner40, אוטו-אנטישמי, שאם אני אומר עליו, קל וחומר אם מלאכת מחשבת אומר עליו את אותו הדבר, אז הרי שזה אומר הרבה מאוד, כמקפצה לכל הנושא הפסיכולוגיה, או שמא עליי להגיד הפסיכופתולוגיה, של האוטו-אנטישמיות. תופעה בזויה, עלובה ודוחה במיוחד, אך מרתקת מהבחינה הפסיכולוגית-כיצד אדם יכול לשנוא, להטיף ואף לפעול כנגד הדת של עצמו, המדינה של עצמו והאנשים של עצמו? די מזכיר לי את תסמונת שטוקהולם.

ועכשיו אתה מתייחס אל הדברים עצמם, שאותם אמרתי על lemner40, ללא קשר לשאלה של מה נושא השרשור היה. גם זה נושא שיחה לגיטימי וגם על זה אנחנו יכולים לדבר.

בוא ונראה אם אתה יכול למצוא את ההבדלים. הנה מה שהוא אמר עליי, ולא רק עליי אלא גם על גולש נוסף, יומיים לפני שהעליתי את אותו שרשור:

צפה בקובץ המצורף 116756

והנה מה שאני אמרתי:

צפה בקובץ המצורף 116757

מזהה את ההבדלים בין המקרים? אם לא, אז תן לי לעזור לך.

ההבדלים בין המקרים הם במי היה ראשון, מי היה התוקף ומי היה המתגונן שבסה"כ החזיר, דבריו של מי היו יותר קשים וחמורים ומי מוכר בשמו.

הוא היה הראשון ואני הייתי השני. הוא היה התוקף ואני הייתי המתגונן שבסה"כ החזיר. דבריו שלו היו יותר קשים כי הוא קרא לי ולגולש נוסף, יומיים לפני העלאת השרשור המדובר, "אוטיסטים עם בעיות נפשיות...מרחמים עליכם...אתם ליצנים...אתם בדיחה...אנשים בודדים..." (מאז כוכבית מצויה לא נפלו עליי בכזה מטח של קללות חריפות), ומה היה הדבר הכי קשה שאני כתבתי תזכיר לי? נמושה? ואני מוכר בשמי והוא אינו מוכר בשמו, כך שכשהוא קורא לי בכל השמות ההרבה יותר חמורים שהוא קרא לי ממה שאני קראתי לו, מטבע הדברים זה הרבה יותר חמור, מאשר מה שאני קורא "נמושה" לכינוי אינטרנטי בלתי מזוהה. הבנת את ההבדלים?

אז בחרתי בתגובה צנועה וקטנה יחסית, של שרשור שבו אמרתי עליו כמה דברים הכי בקטנה, ושהוא אפילו לא היה עיקר השרשור הזה. אפשר לחשוב מה עשיתי ומה קרה.

ברור שהייתי יכול גם לדווח, אבל לא כולם מלשינים שטינקרים כמו הכוכבית המצויה לדוגמה, שמפוצצת את כל המנהלים בתפוז באינספור הודעות לתיבות הדואר הפרטיות שלהם בשביל שימחקו הודעות שונות ויחסמו משתמשים שונים ואז טוענת שהיא לא כזאת, אבל את זה שהיא שקרנית אנחנו כבר יודעים.

יש אנשים עם כבוד עצמי. יש אנשים עם תחושת בושה. אני באופן אישי מרגיש שזה לא נכון לדווח אלא אם כן מדובר בדברים קשים מאוד, אלא מעדיף לסגור את העניינים לבד. "להחזיר", ואם כן אז בעצימות נמוכה בהשוואה למה שקרה, או להתעלם.

אני אף-פעם לא זה שמתחיל, אני לא תמיד מחזיר, וכשכן, במידה פחותה על-פי רוב, בהשוואה למה שנעשה לי. אם כולם היו כמוני, לא היו מלחמות בעולם.

הפוך. כל מיני אנשים, שסובלים מכל מיני בעיות שאני לא יכול ו/או לא רוצה להרחיב עליהן, מעולם לא ירדו ממני, ואני הכלתי אותם במשך שבועות וחודשים עד שהתחלתי להחזיר, וגם אז בעצימות נמוכה בהשוואה לדברים שנעשו לי ונאמרו עליי.

אפילו כשסוף-סוף התחלתי לטפל פה באנשים, אלו הבקיאים בכל הנוגע לנפשות הפועלות, גם אם לא בפרטי המקרה המדויקים, כבר ידעו לבד ויפה מאוד מי האשם באירועים, והם הגיעו למסקנה, שאמורה להיות מובנת מאליו עבור כל מי שעיניו בראשו, שזה לא אני.

מה שאני למדתי זה שאתה לא יודע, או יותר גרוע, לא רוצה, לשפוט משפט צדק בין החברים בפורום.

שניכנס לפרטים ונציין את ההבדלים בנוגע למי היה ראשון, מי היה התוקף ומי היה המתגונן שבסה"כ החזיר, דבריו של מי היו יותר קשים וחמורים ומי מוכר בשמו ומי לא מוכר בשמו, או שלא כדאי?

כל מה שנדמה לך שאתה יודע, שגוי.

עדיף שתשב.

אין נבונים ממני. אני הכי נבון בעולם. אני מאור פז. אני לאונרדו דה וינצ'י של המאה ה-21, רק חכם יותר.

גם אם הייתי מעוניין בדבר שכזה, אין טעם. בקרוב אני עוזב ממילא. כותב את זה נורא בקטן כי מעריצים אותי פה ואני לא רוצה לצער את האנשים אז שלא ידעו עד הרגע המר.

הוא כן כאן. הוא כותב כאן כל יום וכל הזמן. זאת לא הפעם הראשונה שאתה טוען שמישהו שכאן, הוא לא כאן. בפעם הקודמת שעשית זאת, זה היה אני. הוא כאן וביכולתו להגיב לדברים. בכל מקרה, דברים אלו הוא סיפר בעצמו ומיוזמתו על גבי דפי הפורומים הגלויים, ולכן אין בעיה בחזרה עליהם. בוודאי בהיותו כינוי אינטרנטי בלתי מזוהה שלא ניתן לקשרו אל אף אדם במציאות.

כולם טיפשים ואני החכם היחיד. לכן אני היחיד שדעתו נחשבת :D

השתנו דברים מאז. היום נהוגים דברים אחרים. המנהיג האחרון בהיסטוריה להנהיג את ארצו פוליטית וגם להנהיג את צבא המדינה בשדה הקרב היה נפוליאון.

לא כזאת קלה. בהתחלה עדיין רצו לגייס אותי אז הייתי צריך לערער על דחיית בקשת השחרור שלי, אז למעשה שוחררתי משירות באיזושהי ערכאה גבוהה יותר. שחרר אותי נדמה לי איזה תת-אלוף או משהו. לפחות זה מה שהיה חתום.

חוץ מתעודת השחרור היה כמובן מכתב שחרור שהגיע בדואר. היה כתוב אה...אתה משוחרר וכן הלאה וכן הלאה, על החתום, תת-אלוף...משהו...לא זוכר את השם שלו.

אין לי שום סיבה להתבייש. מלכים לא צריכים לשרת בצבא. נקודה. זה שבבריטניה לדוגמה הם מטומטמים, או שלפני אלפי שנים ועד לפני כמאתיים ומשהו שנה היו מנהגים אחרים, זה משהו אחר.

זה לא זה שהוא ירד מהארץ כמו מה שזה הפעילות שלו מבחוץ כאקטיביסט אוטו-אנטישמי הפועל נמרצות בתחומי עכירת ועקירת הישראל, עידוד שנאת יהודים, עידוד שנאת עם ישראל, עידוד שנאת מדינת ישראל, הפצת אנטישמיות, עידוד ירידה מציון ושיבה לגלות, הכול בזמן מלחמה.

אם אי-פעם הוא עשה דברים יפים למען ישראל והצבא והאזרחים, ואנחנו היינו חייבים לו איזשהו משהו, ממזמן הוא כבר עבר צד וחולל מספיק רע בשביל להגיע לסף של הטוב שהוא עשה ואף לחצות אותו בהרבה. אז הוא מילא את דלי החלב. אז יופי. אז מה? מה הערך של זה אם לבסוף ממזמן הוא בעט בו וכל החלב נשפך?

אני אולי לא שירתי, אבל לפחות אני לא מזיק. ועדיף לא לשרת ולא להזיק מאשר לשרת ואז להזיק יותר מאשר כפי מה ששירת, כי אז מה עשית בזה?

ככה אני רואה את עצמי 😅🤷‍♂️

גם יש בזה משהו. בשני המובנים. בנוגע להיותי "ילד", נהוג להגיד, רק חצי בצחוק, שאנשים הם עדיין ילדים עד שהם מגיעים לגיל 30. אני בן 26. אני גם הכי צעיר פה. אם אני לא אהיה ואיחשב לילד של הפורום, אז מי זה הילד של הפורום?

גם עצוב שכל האתר הזה הוא בני 70 פלוס, ואתם הייתם צריכים ילד בן 26, שיציל אתכם מפניך. אתם עולבים בי? אז אתם עולבים בעצמכם. כבר עדיף לכם לרומם אותי אל על ולשבח אותי ולהגיד שאני לא בן-אדם רגיל אלא הרבה יותר וכדומה'. ככה ההשפלה תהיה פחות קשה.

בנוגע למלכותי, יש אמרה האומרת, שאם זה הולך כמו ברווז, נראה כמו ברווז, ועושה קולות של ברווז, אז כנראה שזה ברווז.

ועכשיו תן לי משה לשאול אותך שאלה אחת פשוטה מאוד.

אם יש מישהו, והוא נראה כמו מלך, אוכל כמו מלך, מתלבש כמו מלך, חי כמו מלך, והנה תמונה שלו:

צפה בקובץ המצורף 116763

אז מה הוא כפרה?

.case and point

אתה רשאי להתחיל להשתחוות.

הגזמת :)

תמונות של ילדים-מלכים כדימוי שלי עצמי, זה מספיק :)

אם אתה רוצה תמונה של מלך שיותר קרוב לגילי האמיתי, אז אני מניח שטימותי שאלמה בסרט "המלך" משנת 2019 וכבדמותו של המלך הנרי החמישי תעשה את העבודה, הוא היה בן 24 נראה לי בזמן צילומי הסרט או יציאתו או משהו כזה:

צפה בקובץ המצורף 116764
לא! לא השתגעתי. אתה השתגעת. אתה אדם חסר בושה, חסר מחויבות למדינה שבה אתה חי, אבל יש בך חוצפה להיטפל אל האחר.

לך ותתגייס, או שלפחות תתנדב לתרום מזמנך גם ללא מדים. אנשים מבוגרים ממך בהרבה עושים זאת, וגם אם אתה מלך (רק בעיניי עצמך), לך, תרום ואז (אולי) כולם יחזיקו ממך מלך.
תרומתי תבוא בהמשך הדרך ובדרכים אחרות. אל חשש ;)
כנראה שהמחשבות שלך אינן תואמות בהכרח את מה שאחרים, גדולים ונבונים ממך חושבים. זה למה. ולהזכירך שוב: אתה פשוט עוסק בהונאה עצמית גרידא.
הונאה עצמית? אני לא מלך? אז למה אני אוכל ככה/מתלבש ככה/חי ככה/נראה ככה?

עזוב אותך שטויות, אין יותר היום מלכים "אמיתיים" שמחזיקים בממלכה, אוכלוסייה ולא יודע מה עוד, מלבד מעטים מאוד.

יש הרבה יותר מלכים כמוני, והדבר מעצב ומגדיר מחדש את דמותו ומשמעותו של המלך.

המלך החדש הוא מלך שהוא כזה כי ככה הוא אוכל, מתלבש, חי ונראה, וזוהי דמותו החדשה של המלך.

זהו המלך החדש, הנפוץ בימינו אלו.

זהו המלך במתכונתו המודרנית.

מלכים כמוני.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תרומתי תבוא בהמשך הדרך ובדרכים אחרות. אל חשש ;)

הונאה עצמית? אני לא מלך? אז למה אני אוכל ככה/מתלבש ככה/חי ככה/נראה ככה?

עזוב אותך שטויות, אין יותר היום מלכים "אמיתיים" שמחזיקים בממלכה, אוכלוסייה ולא יודע מה עוד, מלבד מעטים מאוד.

יש הרבה יותר מלכים כמוני, והדבר מעצב ומגדיר מחדש את דמותו ומשמעותו של המלך.

המלך החדש הוא מלך שהוא כזה כי ככה הוא אוכל, מתלבש, חי ונראה, וזוהי דמותו החדשה של המלך.

זהו המלך החדש, הנפוץ בימינו אלו.

זהו המלך במתכונתו המודרנית.

מלכים כמוני.
מלך השוטים, שמשלה את עצמו שהוא מישהו. לך ותשקיע את זמנך בלימודים ולא בחירטוטים. אינך אלא אדם שחי בסרט מלא בהונאה עצמית. בעעה

Harrington

Well-known member
מנהל
כל הארוחות הזולות שאתה אוכל, האוויר הנקי שאתה נושם והשכירות הנמוכה שאתה משלם לא שווים שום דבר אם עמוק בפנים ובתוכך אתה בן-אדם מריר ולא מאושר.
כשהוא מדבר על אוויר ואדמה הוא מנסה להגחיך את העמדה (שקיבל כמענה לדבריו בשבוע שעבר, לפיה כל המגורים היפים והזולים בחו״ל לא מפתים עבור יהודים, מאחר ואלה מעוניינים לחיות בארצם מולדתם. כלומר בפשטות, שעדיפים המגורים בישראל (ליהודים) גם אם לפעמים קצת יותר יקר או הבית לפעמים קצת פחות יפה (לדעתו).

xyxy210

Well-known member
לחמניה סטנדרטית, קורנביף מיונז ומלפפון חמוץ, בלי תוספות
ןאתה חושב שזה מה שחשוב ל AI27 ?
הוא רוצה להראות , למרות היותו חרדל"י שסגר מרפסת לחצי חדר בעיר הקודש בקריות שהוא יודע מה זה וואגיו.
מה שהוא לא יודע, כי הוא לא טעם בחיו מהבשר הזה שגם לווגיו יש דרגות.
היית צריך לכתוב שהסנדביץ היה עם בשר קובה - וואגיו A5.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא רוצה להראות , למרות היותו חרדל"י שסגר מרפסת לחצי חדר בעיר הקודש בקריות שהוא יודע מה זה וואגיו.
למה שיהיה חשוב למאן דהוא להכריז קבל עם ועולם שהוא מכיר איזה סוג מאכל כזה או אחר?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
ואני חשבתי שזה היה 5 dollar shake...
כי שייק ב-5 דולר (18.5 שקל) היה מסביר את המחיר הזה? מצד שני, אני מבין שאתה מתכוון לשייק מ"ספרות זולה", שהבנתי שהוא שייק בדיוני אבל בעקבותיו המציאו את "שייק 5 דולר" האמיתי, שמבוסס על זה שבסרט, אם הבנתי הכול נכון. והסרט הרי יצא ב-1994, ומאז הרי עברו 30 שנים. בהתאמה לאינפלציה זה 10.62 דולר ב-2024 (39.294 שקל), שזה המחיר היום של השייק הזה, כן? עדיין פחות מכל שייק רגיל שאני קונה, אז או שזה לא כזה הרבה כמו מה שהבחור ההוא עושה מזה בסרט, או שישראל מדינה מאוד יקרה.

בכל מקרה, בגללך חיפשתי ביוטיוב את "המילקשייק הכי יקר בעולם". 100 דולר (370 שקל). אני מניח שאני יודע מה אני הולך לעשות בפעם הבאה שאני בניו-יורק 😂

אז מה היה בכריך?
נתחי וואגיו מצופים בעלי זהב?
כמעט כתבתי שכשאני אהיה עשיר, אני אוכל אך ורק וואגיו (A5 כמו מה שמלאכת מחשבת אמר) מצופה בזהב, ואז נזכרתי בתוכניתי להגיע לגיל 102 כדי לזכות לראות בטלוויזיית 300 האינץ' שתהיה לי בסלון של אחוזת הענק שתהיה לי עם הבריכה האולימפית בחצר האחורית והלמבורגיני אוונטאדור המצופה בזהב טהור בקדמת האחוזה שאני אגור בה, את ההיסטוריונים של העתיד מכריזים עליי כעל גדול בני-האדם במאה ה-21, ונזכרתי והבנתי שאם אני רציני בנוגע לזה, אני אצטרך לדבוק בתוכניתי המקורית, שכשאני אהיה עשיר, הבשר היחיד שאני אוכל יהיה נתחי חזה עוף של עוף הודו קטן וצעיר שהוכנו בתנור ☹️

טוב, נו, אני לא יודע, אולי אני אצליח למצוא איזשהו איזון שלא יפגע במטרה הסופית? ארוחת ואגיו A5 מצופה בזהב אכיל פעם בשבוע? זאת ארוחה אחת מתוך כל עשרים ואחת. זה לא נורא, נכון? :unsure:

מצב
הנושא נעול.
למעלה