כשהייתי בן 15 עשיתי משהו לא טוב.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
נראה שלא הבנת מהו גיבוי אמין.
אגח לעולם לא יהיה גיבוי אמין
אני מחפש משהו משעמם ואמין. סיכון קרוב לאפסי עם תשואה קבועה וידועה מראש. הבנתי שאג"ח יתאים 🤷‍♂️

או שהמידע שלי שגוי?
הגיבוי האמין הוא בעלות על אמצעי הייצור עצמם
רעיון גאוני: אג"ח מגובה אמצעי הייצור. הא? הא? :D
הפוך.
מדינה עם שווי נמוך, שיועץ טוב יכול להזניק
סומלילנד, ניז'ר,
וכמעט כל מדינה אפריקאית אחרת(לא איים).

קונים כשהערך נמוך
לא כשהוא גבוה
אני לא מעוניין לקנות אג"ח ולסחור בו הלאה.

אני מעוניין לקנות אג"ח ולהחזיק בו עד מועד פקיעתו ושהממשלה תשלם את הכסף שהובטח.

כלומר, בתקווה שהבנתי נכון איך אג"ח עובד 🤷‍♂️

בהנחה שהבנתי הכול נכון, ובהנחה שאתה הבנת אחרי מה אני מחפש, האם אחת מהאפשרויות שצוינו קודם עכשיו נדמית לך כיותר מתאימה עבורי?

ai27

Well-known member
אני מחפש משהו משעמם ואמין. סיכון קרוב לאפסי עם תשואה קבועה וידועה מראש. הבנתי שאג"ח יתאים 🤷‍♂️
או שהמידע שלי שגוי?
המידע שלך שגוי.
ליתר פירוט: הרעיון שאג"ח פחות מסוכן ממניות, ושגיבוי כלשהו יהפוך אותו לפחות מסוכן ממה שהוא כעת - שגוי
אם היה גיבוי אמין - לא היו מנפיקים אג"ח מלכתחילה.
אם אגרת חוב היא לא זבל - לא מצרפים לה "גיבוי"
רעיון גאוני: אג"ח מגובה אמצעי הייצור. הא? הא? :D
למה להמציא שטויות במקום מנייה עם דיווידנדים - שזה אמצעי ייצור עם ריבית תקופתית
אני לא מעוניין לקנות אג"ח ולסחור בו הלאה.
עוד טעות שלך:
לכל אג"ח תאריך תפוגה.
אני מעוניין לקנות אג"ח ולהחזיק בו עד מועד פקיעתו ושהממשלה תשלם את הכסף שהובטח.
אז קנה אג"ח של ממשלה אמינה
קבל רעיון גאוני - ממשלת ישראל
בהנחה שהבנתי הכול נכון, ובהנחה שאתה הבנת אחרי מה אני מחפש, האם אחת מהאפשרויות שצוינו קודם עכשיו נדמית לך כיותר מתאימה עבורי?
מנייה סחירה באחד המדדים הגדולים עם דיווידנדים
יש גם סלים של מניות כאלה
אפשרות נוספת:
קנה מכרה זהב או 2
אמצעי ייצור - שיתן לך זהב כל הזמן

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כרגע הוא בעצמו לוזר,לפחות מבחינה מקצועית.

הוא מסתדר יפה כי הוא ממוקד בעצמו ולא מאמין בנורמות החברתיות.

מתי הוא כן מאמין?

למשל בנושא התחממות גלובאלית,אז כדאי לו להאמין כי זה מחניף לאגו שלו

שהוא שייך למיליה האינטקטואלי שמאמין.

הרי יש לו בעיה עוד מהבית ספר שאמרו שהוא שייך לכיתה חלשה יותר - יענו טיפש,

ומאז הוא כל הזמן מנסה להוכיח כמה שהוא חכם.
באף מקום עבודה הוא לא יחזיק מעמד אם הוא יקרא לאנשים להשתחוות בפניו ואם הוא יטען על עצמו שהוא חכם מכל אדם שחי לפניו.​

באף מקום עבודה הוא לא יחזיק מעמד אם הוא יקרא לאנשים להשתחוות בפניו ואם הוא יטען על עצמו שהוא חכם מכל אדם שחי לפניו.​
הוא הודה שהוא רק מתאמן עלינו כאן בפורום,

ברור שהוא לא מתנהג ככה בעולם האמיתי אחרת היה כבר מאושפז מזמן.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כרגע הוא בעצמו לוזר,לפחות מבחינה מקצועית.
כי אתה הצלחת מבחינה מקצועית? :rolleyes:
הרי יש לו בעיה עוד מהבית ספר שאמרו שהוא שייך לכיתה חלשה יותר - יענו טיפש,
זה לא מה שקרה. רציתי להיכנס לשם בשביל מחקר שלי על הלמידה של התלמידים המתקשים אז קיבלתי ציונים נמוכים בכוונה במחצית ב' של כיתה ט'.
ומאז הוא כל הזמן מנסה להוכיח כמה שהוא חכם.
לא. זה חלק מהתוכנית הגדולה כדי שאנשים יבינו את ערכי ואז אצליח בעולם יותר בקלות.
ברור שלא מה אני משוגע?
לא כפרה, אתה הכי שפוי. צריך לשים תמונה של הפנים שלך ליד המילה "שפוי" במילון :rolleyes:
היה בינוני
לא. ביסודי הייתי להיט. גם בתיכון. גם היום. תמיד הייתי להיט. אני תמיד אהיה.
זה השיא שלו,כנראה נהיה יפה יותר+החדר למעלה עם מרפסת,שירותים,מקלחת ופרטיות.

כמו כן קשקושי שחצנות עוברים סביר בגיל הזה - מקובל.
תמיד הייתי חתיך מהמם.
כרגע נראה שהוא לא יגיע לשום דבר מיוחד כי הוא לא מצא מה שהוא אוהב לעשות.

זה הדבר הכי חשוב במיוחד לגבר - למצוא מה אתה אוהב לעשות ולמצוא עבודה שפחות

או יותר מתכתבת עם הקונספט הזה.
להציל את היער. ייעוץ. אולי 2-4 מטופלים כפסיכולוג. לברך אנשים בשביל כסף.
יש לו בעיה לא פתורה של ביטחון עצמי נמוך ביכולות שלו - בגלל זה הוא כל הזמן מנסה להוכיח שהוא "החכם ביותר"
לא.
בהפוך על הפוך,גם הצליח לשכנע את עצמו ברמה מסוימת בעיוולת הזאת.
לא. השתכנעתי בכך בגלל הישגים המטורפים שלי, שבגינם קם לי צבא מעריצים שלם. זוכר? :rolleyes:
הוא מפחד לעבוד. איזה שלה הבא?
אני לא מפחד לעבוד. אני לא צריך לעבוד.

אני כשהייתי ילד קטן:

yldk5jh8.png

אני כשהייתי בגיל ההתבגרות:

shutterstock_577744615-scaled.jpg

אני עכשיו:

1000_F_215940590_FGOpyJqZH7IqcZglLlwC5vPiRSJqDMPJ.jpg
טען שחלק מהמורים חשבו שהוא חכם וחלק לא,

אז גם אין עקביות - מה שמראה שהוא לא באמת חכם ולא באמת טיפש,

והכל בדימיון שלו.
לא. זה מראה שאנשים הם טיפשים ודעתם לא שווה כלום.
אף מטופל לא ישאר אצלו,אלא אם הוא בשירות הציבורי - אבל זה הוא לא רוצה.
גם שלא בשירות הציבורי אני לא רוצה, אבל אני אהיה מוכן אם יסכימו לשלם סכום גבוה בצורה מחרידה-20,000 דולר לשעה. לשם ההשוואה, הכמה פסיכולוגים ממש הכי טובים בעולם היום, מתוך כמה מיליוני פסיכולוגים בסה"כ, גובים 1,500 דולר לשעה.
הוא הודה שהוא רק מתאמן עלינו כאן בפורום,
זה לא "מתאמן עליכם". זה יותר פתוח אתכם להיות האני האמיתי, בהשוואה למציאות, שלא נעים שאנשים יראו כמה גבוה הביטחון העצמי שלי והערך העצמי שלי.
ברור שהוא לא מתנהג ככה בעולם האמיתי אחרת היה כבר מאושפז מזמן.
לא מגיעים לאשפוז כל-כך בקלות. צריך להיות סכנה לעצמך או לאחרים.

זה לא מה שקרה. רציתי להיכנס לשם בשביל מחקר שלי על הלמידה של התלמידים המתקשים אז קיבלתי ציונים נמוכים בכוונה במחצית ב' של כיתה ט'.
לא מאמין,פעם ראשונה אתה אומר את זה(לפני שבוע מבחינתי זה גם פעם ראשונה) סימן שזה המצאה.

תמיד הייתי חתיך מהמם.
לא מאמין.

גג אתה 85

יש לך גם משקפיים אל תשכח,אני מניח שקיבלת אותם בחטיבה,

אולי מכאן התחיל המשבר עם הנכות שאי אפשר להסתיר(ויתרת על עדשות מגע).

זה לא "מתאמן עליכם". זה יותר פתוח אתכם להיות האני האמיתי, בהשוואה למציאות, שלא נעים שאנשים יראו כמה גבוה הביטחון העצמי שלי והערך העצמי שלי.
אם אתה מצליח להיות בקשר קבוע עם אלוהים אתה אולי יכול להגיע לרמה הזאת(בין האנשים החכמים בעולם וכיו"ב) אבל הוכחת

שאתה די ממוצע.

לא מגיעים לאשפוז כל-כך בקלות. צריך להיות סכנה לעצמך או לאחרים.
ההורים היו לוחצים שתלך לאישפוז והיית נשבר.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא מאמין,פעם ראשונה אתה אומר את זה(לפני שבוע מבחינתי זה גם פעם ראשונה) סימן שזה המצאה.
באמת התחלתי להגיד את זה בימים האחרונים בלבד, אבל זה כי עכשיו החלטתי לשתף את זה. זה לא סימן שזאת המצאה. מה היה נראה לך? שאתם יודעים עליי הכול? אתם לא יודעים כלום. אין לכם אפילו שמץ של מושג כמה שאתם לא יודעים.
עובדה. גם שיתפתי את מה שנכתב עליי בספר המחזור וגם שם נכתב שאני חתיך מהמם. שיתפתי שני תמונות של דף דו-צדדי ממשימה בשיעור חינוך בכיתה י"א כשכולם היו צריכים לכתוב את דעתם על כל השאר במילה או מקסימום משפט. אחת הבנות כתבה לי "סקסי שכמותך". מישהי שמתה שאני אזיין אותה. לא היו חסרות כאלו. מבין הבנים אני הרי הייתי הילד השני הכי חתיך בבית-ספר, להזכירך, ואז הכי חתיך ממש כשהייתי ב-י"ב.
לא מובן לי אם אתה מנסה לדרג את החתיכות שלי במדד של 0 עד 100 או שאתה מדבר על הגובה שלי.

אם הכוונה לחתיכות שלי במדד של 0 עד 100, אז לא, הייתי בערך 92-96. אומרים לך השני הכי חתיך בבית-ספר מהבנים, מה לא מובן? אומרים לך כל-כך חתיך שהיו חייבים לכתוב על זה בספר המחזור אחרת זה בגדר התעלמות מהפיל שבחדר, מה לא מובן? אומרים לך אחת הילדות בכיתה כתבה לי בדף במשימה בשיעור חינוך בכיתה י"א "סקסי שכמותך", מה לא מובן? אומרים לך הכינוי שלי בבית-ספר היה "מיסטר סקסי", מה לא מובן? אומרים לך כל הבנות מתו שאני אזיין אותן, מה לא מובן?

להביא לך בדידים?

בדידים – ויקיפדיה (wikipedia.org)

אם דיברת על הגובה שלי, אז הלוואי שהייתי מטר ושמונים וחמש ס"מ. זה הגובה האופטימלי לגבר. הגובה האופטימלי לאישה הוא מטר ושמונים ס"מ. מה לעשות שלא היה לי מזל ולא ידעתי להפסיק לגדול בזמן ואני בגובה של מטר ושמונים ושמונה ס"מ? הייתי שמח להיות מטר ושמונים וחמש.
יש לך גם משקפיים אל תשכח
כבר הוסבר לך כמה חתיך גבר עם משקפיים יכול להיות, ואם מדובר בגבר הנכון עם התווים הנכונים והמראה הנכון, לא רק שזה לא חייב להוריד, זה אפילו יכול להוסיף.

אני אחד מאלו שהמשקפיים דווקא לא רק לא הורסים להם, אלא אפילו מוסיפים.

הם גם גורמים לי להיראות חכם יותר, במידה שיותר מותאמת למידת חוכמתי האמיתית.

הם גם משקפיים של הוגו בוס והם עלו 2,000 שקל.

אני גם נראה יותר חתיך איתם, אני גם נראה יותר חכם איתם, והם גם משקפים כלפי חוץ את העושר שלי ומשמשים כסמל סטטוס, במידה ששאר הבגדים והשעון לא מספיקים.

תראה מה זה. אפילו כשיש דברים שהיה אפשר לחשוב שאמורים או עומדים להרוס לי, לא רק שהמצב דווקא בסדר גמור, אלא אפילו יותר טוב ממקודם.

אני אחד מ"האנשים המושלמים" האלו כביכול, שהם כל-כך מושלמים, ושהכול כל-כך הולך להם, שזה כבר מעצבן.

עכשיו תאר לך מה לוזרים, לא לוזרים ביחס אליי, אני מאור פז, כולם לוזרים ביחס אליי, אני מתכוון ללוזרים אמיתיים לפי כל קנה מידה, שמרגישים רע ומרגישים עלובים ליד אנשים בינוניים, קל וחומר אנשים מוצלחים, עכשיו תאר לך מה הם מרגישים במפגש והיתקלות עם אנשים מושלמים ברמה מעצבנת, לדוגמה אני?

עכשיו אתה מתחיל להבין למה יש פה כמה אנשים ששונאים אותי כל-כך? מתאבססים עליי כל-כך?

שים את החיים שלי ליד החיים שלהם ורק תבין כמה העולם מכוער.

56c112bfce29528eef1212e6a864c9ae.jpg
אני מניח שקיבלת אותם בחטיבה,
כיתה ה', גיל 10.
אולי מכאן התחיל המשבר עם הנכות שאי אפשר להסתיר(ויתרת על עדשות מגע).
אין שום משבר ולא מובן לי על מה אתה מדבר.

משקפיים זאת לא נכות. מה שאתה מתכוון זה שראייה לקויה זאת נכות, וגם אז אתה תהיה טועה.

לעשרות אחוזים מהאנשים בעולם יש ראייה לקויה. עשרות אחוזים מהעולם הם נכים?

זה טבעי ונורמאלי וזה פשוט משהו שקורה, בוודאי אם אתה חכם.

בגיל המבוגר לדוגמה, 80% מהאנשים נזקקים למשקפיים.
אם אתה מצליח להיות בקשר קבוע עם אלוהים אתה אולי יכול להגיע לרמה הזאת(בין האנשים החכמים בעולם וכיו"ב) אבל הוכחת

שאתה די ממוצע.
הוכחתי שאני האדם החכם ביותר בעולם.

הישגים של פי עשרות ומאות בבורסה מוורן באפט, זה משהו שאף-אחד בעולם או בהיסטוריה, לא מסוגל לו.

חיזוי אסונות טבע, זה משהו שאף-אחד בעולם או בהיסטוריה, לא מסוגל לו.

חיזוי העתיד שוב ושוב במגוון נושאים, זה משהו שאף-אחד בעולם או בהיסטוריה, לא מסוגל לו.

כל זה מבלי לדבר על ההישגים האחרים שלי שעוד לא הוכחו, כמו לדוגמה להיות האדם החשוב ביותר בהיסטוריה של מדעים מרובים.

להוכיח שאני הבן-אדם הכי חכם בעולם, זה מה שהוכחתי שאני, ורק בגלל הצניעות שלי והענווה שלי אני לא אומר את האמת המלאה והשלמה-שלמעשה, הוכחתי שאני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה.

בטח ובטח שמעולם לא הוכח הדבר ההפוך.
ההורים היו לוחצים שתלך לאישפוז
לא.
והיית נשבר.
גם לא.

נערך לאחרונה ב:
בגיל המבוגר לדוגמה, 80% מהאנשים נזקקים למשקפיים.
זה מזיקנה לקרוב,משהו אחר.

לעשרות אחוזים מהאנשים בעולם יש ראייה לקויה. עשרות אחוזים מהעולם הם נכים?
כן ברמה מסוימת,אלא אם יצליחו לתקן את זה.

"סקסי שכמותך"
"מיסטר סקסי"
סקסי זה לא חתיך ובטח לא חתיך מדהים.

סקסי רק אומר מישהו שמפתה אותך לשכב איתו - זה לא אומר

בהכרח מישהו יפה(נגיד חתיך לגבר).

למה רצו לשכב איתך?

בלונדיני עם עיניים כחולות - ז"א נדיר במקומותינו.

מה שמקטין סיכוי להיוצרות ולד פגום.

נכון סקסי יכול להיות יפה מאוד אבל לא בהכרח.

1725204022899.png
זה מישהו חתיך מדהים(לפי דעת הנשים שזה מה שקובע) - מה אתה?
הישגים של פי עשרות ומאות בבורסה מוורן באפט, זה משהו שאף-אחד בעולם או בהיסטוריה, לא מסוגל לו.

חיזוי אסונות טבע, זה משהו שאף-אחד בעולם או בהיסטוריה, לא מסוגל לו.

חיזוי העתיד שוב ושוב במגוון נושאים, זה משהו שאף-אחד בעולם או בהיסטוריה, לא מסוגל לו.
כדאי שתפסיק עם זה,זה מביך.

יש אנשים שחסמו אותך(התעלמות בתפוז) רק מהקשקושים האלה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
זה מזיקנה לקרוב,משהו אחר.
לא.
כן ברמה מסוימת,אלא אם יצליחו לתקן את זה.
לא. לקות ראיה היא לא נכות אלא אם כן מדובר בלקות ראיה חמורה. נקודה.
סקסי זה לא חתיך ובטח לא חתיך מדהים.

סקסי רק אומר מישהו שמפתה אותך לשכב איתו - זה לא אומר

בהכרח מישהו יפה(נגיד חתיך לגבר).

למה רצו לשכב איתך?

בלונדיני עם עיניים כחולות - ז"א נדיר במקומותינו.

מה שמקטין סיכוי להיוצרות ולד פגום.

נכון סקסי יכול להיות יפה מאוד אבל לא בהכרח.

1725204022899.png

זה מישהו חתיך מדהים(לפי דעת הנשים שזה מה שקובע) - מה אתה?
סקסי זה כן יפה בהכרח. אתה פשוט ממציא משמעויות חדשות למושגים קיימים לפי מה שבא לך, אבל זה לא עובד ככה. בדיוק כמו מה שזה לא עובד ככה שהחלטת שכל אדם בעולם שמרכיב משקפיים (חוץ מאנשים זקנים) הוא נכה. אם כבר, אז הפוך. מכיוון שרק לקות ראיה חמורה נופלת תחת ההגדרה של נכות, ומכיוון שהראייה רק מידרדרת עם השנים, אחוז הלוקים בראייתם בצורה מספיק חמורה בשביל להיחשב נכים, הוא הגבוה ביותר בקרב הגיל השלישי.

אני לא בלונדיני עם עיניים כחולות. אמא שלי בלונדינית עם עיניים כחולות כמו גם עוד כמה גברים ונשים במשפחתי המורחבת. אני ברונטי עם עיניים ירוקות.

אני "בלונדיני" כי פעם הייתי בלונדיני אבל עבר לי לצערי, אבל אני עדיין סוג של נחשב כזה, לפי חלק מהמובנים, כי אם הייתי בלונדיני, זאת אומרת שעדיין יש לי ביולוגיה כזאת וגנטיקה כזאת, ואז אני עדיין בלונדיני ביולוגית, בלונדיני גנטית, וזה עדיין אצלי בגוף וב-DNA, בתדירות גדולה יותר ובצורה בולטת יותר מאשר אצל אנשים אחרים.

מעולם לא טענתי שיש לי עיניים כחולות. טענתי שיש לי עיניים בהירות. עיניים ירוקות נופלות תחת ההגדרה של עיניים בהירות. ירוק זה גם צבע העיניים הכי נדיר, והשני הכי יפה אחרי כחול, מבין שלושת צבעי העיניים-חום, ירוק וכחול. יש הטוענים שיש עוד צבעי עיניים אבל זה לא נכון. יש עדשות מגע שמשנות את צבע העיניים לצבעים לא טבעיים, יש גוונים שונים של שלושת הצבעים הכלליים שהוזכרו, אבל זה עדיין נופל תחת הקטגוריות של חום, ירוק וכחול, ויש מוטציות.

היותי ברונטי עם עיניים ירוקות דרך אגב, זה חלק מסוד המשיכה המכשפת שלי. כאשר יש הרבה בנות שאוהבות מה שניתן לקרוא לו "גברים-גברים", כאלו עם שיער שחור ועיניים חומות, וכאשר יש הרבה בנות שאוהבות אותם בעלי מראה עדין ויפה יותר, בלונדינים עם עיניים כחולות, אבל הטעמים הרי לא קשיחים, ככה שמשהו קרוב זה גם טוב, ככה שכשאני מצדי ברונטי עם עיניים ירוקות, אני נמצא באמצע, שזה מספיק קרוב אל שני סוגי המראה ואל שני העולמות בשביל לאפשר לי ליפול באיזשהו מקום כלשהו בתוך הטווח של כמעט כל הטעמים של כמעט כל הבחורות.

על זה תוסיף את התכונות הפיזיות המרשימות האחרות, כמו לדוגמה החתיכות הכללית והסקסיות המתפרצת (כי זה שמישהו ברונטי עם עיניים ירוקות זה לא הופך אותו אוטומטית לחתיך, יש גם כאלו שהם כאלו והם סתם ממוצעים, אז אני דווקא מאוד יפה גם בלי קשר, תבין את הקטע פשוט). על זה תוסיף את הגובה המרשים, הפנים המעוצבות היטב, ועוד משהו שלא יפה להגיד אותו, ועל זה תוסיף גם את כל התכונות הלא-פיזיות-חכם, מוכשר, מצחיק, מעניין, ביטחון עצמי גבוה מאוד, ערך עצמי בשמיים, עשיר, ואישיות ממגנטת ומכשפת, ואחרי כל זה ובאופן טבעי יש מעט מאוד בנות שאני לא הטעם שלהן ושלא הייתי מסוגל להזרים אותן אם הייתי רוצה, כולל תפוסות ונשואות, אם רק הייתי מישהו כזה שעושה דברים כאלו. ומי הן המעט מאוד בחורות שאני לא הטעם שלהן? כאילו, אני לא יודע, כאלו שאוהבות נמוכים? אבל איזה בנות אוהבות נמוכים? כאילו, אני יודע שזה טעם אמיתי שקיים באמת, אבל מי יעדיפו נמוכים? אולי נמוכות בעצמן.

בכל מקרה, הבעיה האמיתית בכל הסיפור הזה, זה שזה אני מצדי עם סטנדרטים גבוהים, והייתי הולך עם מעט בחורות יחסית, אז כאילו, תקלוט את האירוניה. כולן רוצות אותי, אבל אני מצידי רוצה והולך עם מעטות יחסית. סבא לשם ההשוואה פשוט היה מזדיין עד מוות עם בנות מכל הבא ליד, זה הרי ברור לך, כן?

או שאולי לא, כי אולי זה הכול עניין של פרספקטיבה. אם כמו אצלי ככה גם אצל סבא, הוא היה יכול לשכב עם מי שבא לו וכמה שבא לו, ככה שסקס היה קל ונגיש, אולי הסקס היה מאבד בעיניו מיוקרתו במידה מסוימת, כמו אצלי לדוגמה, ואז גם הוא לא היה שם את הסקס בראש מעייניו.
כדאי שתפסיק עם זה,זה מביך.
זה לא מביך. אלו עובדות וכל זה קרה ישירות בפרצוף שלכם. אתם מפגרים.
יש אנשים שחסמו אותך(התעלמות בתפוז) רק מהקשקושים האלה.
גם הם מפגרים. העובדות הפשוטות והמוכחות הן שאני הכותב הכי חכם, מוכשר ומעניין באתר. אחד מהאנשים האלו להזכירך, lemner40 האוטו-אנטישמי והמריר שאינו מאושר בחייו האישיים, נאלץ להסיר את החסימה עד מהרה כאשר ראה את מהומת האלוהים סביבי, הבין כמה שהוא מפגר, שהוא חסם את הכותב הכי חכם, מוכשר ומחונן פה.

רק לאחרונה עשה עוד טעות וחסם עוד פעם לאחר שפצעתי אותו פציעה קשה ואכזרית באמצעות הטחת כל האמת עליו בפרצופו (שום דבר לא כואב כמו האמת. הפציעות הכי קשות שפצעתי את דיברגנט חדש לשם השוואה נגרמו על-ידי כך שפשוט אמרתי לו את האמת עליו ועל מצבו), מה שהצחיק אותי ממש וגרם לי לפתוח שרשור שבו לעגתי לו על חסימתו המחודשת את מי שהוא כבר ראה במו עיניו שהוא הבן-אדם הכי חכם, מוכשר ומעניין שכותב פה, כי כולם לא יכלו להפסיק לדבר עליו ולפתוח עליו שרשורים מרוב שהוא מעניין, כריזמטי וסוחף, מה שאילץ אותו להוריד את חסימתו הקודמת, ובאותו שרשור שאלתי בהומור מעניין כמה זמן יעבור הפעם עד שייאלץ להוריד את החסימה פעם נוספת. זוכר? 😂

היום lemner40 הודיע לי שהוא שם אותי על התעלם. מה שהוא שכח זה שהוא כבר שם אותי על התעלם פעם, אך נאלץ להוריד אותו עד מהרה לאחר שראה את | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

סקסי זה כן יפה בהכרח.
קשה לך להבין את המורכבות הזאת(גם לי היה קשה שהייתי צעיר),יש אנשים שמשדרים סקס בהתנהגות,לבוש וכד'

ז"א ממש פתיינים אבל בצורה ניסתרת לא כמו זונות,אבל הם לא כ"כ יפים,ולפעמים אפילו בינוניים.

ויש יפים מאוד אבל קרירים מינית ולא מרגשים את רוב האנשים.

למשל מחייכים מעט,לבוש סגור,לא יוצרים קשר עין וכו'.

אז יכול להיות בגלל שאתה מאוד חברותי ויש לך מאפיינים נדירים יחסית שיער בהיר יחסית ועיניים ירוקות שזה נחשב סקסי

בעיני הבנות - זה לא אומר שאתה יפה!

עד לא אמרת כמה אתה בסולם היופי,למשל הגבר בתמונה נחשב 9.5 בערך.

אם ניקח תמונה רגילה שלו בלי תסרוקת,איפור וכד' הוא יורד ל 9 בערך.

באותו שרשור שאלתי בהומור מעניין כמה זמן יעבור הפעם עד שייאלץ להוריד את החסימה פעם נוספת. זוכר? 😂
אולי לא יוריד הרבה זמן - עצם זה שעבר לחו"ל מוכיח שהוא לא מוכן שיתייחסו אליו גרוע ויש לו את האמצעים

להגשים את זה.

אז ברגע ש"שטפת אותו" הוא ברח,שלא יחטוף עוד שטיפה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
קשה לך להבין את המורכבות הזאת(גם לי היה קשה שהייתי צעיר),יש אנשים שמשדרים סקס בהתנהגות,לבוש וכד'

ז"א ממש פתיינים אבל בצורה ניסתרת לא כמו זונות,אבל הם לא כ"כ יפים,ולפעמים אפילו בינוניים.

ויש יפים מאוד אבל קרירים מינית ולא מרגשים את רוב האנשים.

למשל מחייכים מעט,לבוש סגור,לא יוצרים קשר עין וכו'.

אז יכול להיות בגלל שאתה מאוד חברותי ויש לך מאפיינים נדירים יחסית שיער בהיר יחסית ועיניים ירוקות שזה נחשב סקסי

בעיני הבנות - זה לא אומר שאתה יפה!

עד לא אמרת כמה אתה בסולם היופי,למשל הגבר בתמונה נחשב 9.5 בערך.

אם ניקח תמונה רגילה שלו בלי תסרוקת,איפור וכד' הוא יורד ל 9 בערך.
לא, אתה פשוט בן-אדם לא חכם שמדבר שטויות בקילו. ההבדלים שאתה עושה לא קיימים ואין שום הבדלים שכאלו במינוחים של "סקסי" ו"יפה". אתה פשוט ממציא הגדרות חדשות למילים קיימות לפי מה שבא לך. זה לא עובד ככה.

גם אם השטויות בקילו שאתה מדבר היו נכונות, אני עדיין נחשב יפה בכל מקרה, בהתחשב בכך שבספר המחזור כתבו עליי במפורש שאני "יפה תואר".

כמה אני בסולם היופי? אנחנו מדברים עכשיו או בבית-ספר? אנחנו מדברים במונחים אבסולוטיים או ביחס לקבוצת הגיל?

בכל מקרה, הגבר שבתמונה לא נחשב 9.5 ואפילו לא 9.
אולי לא יוריד הרבה זמן - עצם זה שעבר לחו"ל מוכיח שהוא לא מוכן שיתייחסו אליו גרוע ויש לו את האמצעים

להגשים את זה.
זה מוכיח שהוא חלש. נו, נפולת של נמושות, כמו שאמרתי.
אז ברגע ש"שטפת אותו" הוא ברח,שלא יחטוף עוד שטיפה.
בטח שהוא ברח, כי הוא חלש. זה הטבע שלו לברוח 😂

אם הוא היה בישראל והיה פתאום פיגוע טרור והוא היה עם האישה (כשהיא עוד הייתה האישה ולא הגרושה כי איך חיים עם גבר כזה אז ברור שהיא התגרשה ממנו) והילדים, גם אז הוא היה בורח ומשאיר אותם מאחור לגורלם 😂

אין שום הבדלים שכאלו במינוחים של "סקסי" ו"יפה". אתה פשוט ממציא הגדרות חדשות למילים קיימות לפי מה שבא לך. זה לא עובד ככה.
לאותו אישה זה תמונה יפה

1725652266303.png

וזאת תמונה סקסית

אז יש אנשים שבאופן קבוע מציגים תדמית סקסית יותר או יפה יותר.

למעלה