לימוד האבולוציה בבית הספר

choir

New member
יש שם איזה בעיה?

למה לי ? אולי לך? אני לא מרגיש צורך להתבטות כך, כי אני פשוט אומר אמת....

choir

New member
אתה

אתה מעוניין לכתוב באנגלית? אני הרבה יותר טוב בזה. חוץ מזה מה זה קשור לעצם העניין . ת`כל הזמן יורד מהנושא.

choir

New member
אתה

אתה מעוניין לכתוב באנגלית? אני הרבה יותר טוב בזה. חוץ מזה מה זה קשור לעצם העניין . ת`כל הזמן יורד מהנושא.

choir

New member
תודה

על התיקון. דרך קצת יותר אלגנטית לומר למשהו אתה טועה

Wolverchenus

New member
המשך הטרנד של

המציעות לא תואמת את המציאות שהיה למעלה ופיספסת.. מקווה שעמדתי בסטנדרט ההתחכמות שהציב קודמי.

Caligola

New member
האם זה חלק מתוכנית הלימודים של משרד

החינוך במגמת 5 י"ל ביולוגיה?

שירנווש

New member
ממש לא!!!

חברה שלי לומדת בבית ספר מסורתי רק בנות והיא לומדת על האבולוציה !בשיעורי ביאולוגיה !וזה לא טלוי מי המורה כי יש את זה לבגרות !

בבחינות בגרות אין להם ברירה

אבל אם מורה צריך ללמד ילדים בכיתה ד ביולוגיה והוא דתי הוא ימנע מהזכרת האבולוציה ככה שעד כיתה י הם יכולים לאמר מה שבא להם בהתאם לתפיסת עולמם

המעיר

New member
לא שמעתי עדיין שמלמדים

מה עוד שגם לא מלמדים שהחללית הראשונה נוצרה כתוצאה ממוטציה של מליוני שנים באמת חור בהשכלה הלאומית

המעיר

New member
לא שמעתי עדיין שמלמדים

מה עוד שגם לא מלמדים שהחללית הראשונה נוצרה כתוצאה ממוטציה של מליוני שנים באמת חור בהשכלה הלאומית

NASA III

New member
המורה שלי לביולוגיה

לימדה טוב מאוד את תורת האבולוציה באריכות (עד כמה שאפשר) ולא הזכירה אפילו את התנך.. מה שהסתבר לי אחר-כך בשיחה אישית, שהיא דיי אנטי-דת וכועסת מאוד שבהרבה מקומות לא מלמדים על תורת האבולציה של דרווין. אחר-כך ירדנו על הדתיים והיה נחמד.. מורה כלבבי..

choir

New member
למה?

מי שמסוגל להאמין בכזה דבר פשוט עושה צחוק מעצמו. היום אפילו המדע לא מאמין בזה. אז אין לך מה לצחוק מהדתיים.

Caligola

New member
איזה מדענים דוחים את תאורית

האבולוציה? האם זה המדען אמנון יצחק? או המדען זמיר כהן? או שמא זה המדען נויגרשל?

למעלה