לכל האתאיסטים

Governor

New member
לא יעזר בעז. ספק לנו את התכנה ואראה

לכל שהיא מסוגלת לסחוט גם מים מאבן, ולמצא מסרים שרירותיים אידיוטיים רבים להבהיל ______________________________________________________________

Ian Richardson

New member
מה הבעיה?

חפש בגוגל "torah4u" תמצא ממצא נורמלי ולא מסולף באורך שמתקרב לאורך הזה שמתאים לדעות שלך ותחזור אלינו.

Governor

New member
`מה הבעיה?`

הבעיה היא כחש/כזב/רמיה/אונאה/הטעיה אני רוצה את הכלי שמשמש אותם, כדי להדגים שהוא יכול למצא כל מסר אידיוטי שקרי, ולהדגים שתכנה אגרסיבית יכולה בקלות להראות שהתורה היא פח זבל למסרים חסרי משמעות קרא זאת בעיון, למלא עמק הקשורים, וחזור אלינו ______________________________________________________________

Ian Richardson

New member
גם אני רוצה את הכלי שמשמש אותם

אבל מה שאמרתי לך לעשות זה לא לחשב הסתברות סטטיסטית אלא רק למצוא דילוג כופרני אמיתי שמתקרב אפילו קצת ל-29 אותיות- בלי לחשב את הסבירות שלו ואת זה אתה יכול לעשות בעזרת תוכנות חינמיות כמו "torah4u". אם תמצא משהו באמת רציני פשוט תעלה אותו בפורום ותבקש מבועז לבדוק את ההסתברות.

Ian Richardson

New member
תראה דיברתי כרגע רק על מציאת דילוג

כזה ארוך שיתאים לך(את זה אפשר לעשות עכשיו עם התוכנה שאמרתי) ואם תמצא אחד- תחפש דרך לחשב את הסבירות(תבקש בפורום או משהו) גם אני אשמח אם מישהו יאפשר להוריד תוכנה לדילוג אותיות שמחשבת סבירות.

Ian Richardson

New member
מה זה קשור

ומה בדיוק מונע ממך עכשיו לנסות לחפש דילוגים מרובי אותיות בTORAH4U?

Governor

New member
קרא תחילה

הכל, ותבין מדוע יש צרך בתכנה הבט, אף אחד אינו מכון אקדח טעון, דרוך, לא נצור אל רקתם של הנוכלים ירצו שנדון בשטויותיהם - יספקו נא את התכנה. לא ירצו - זה OK מצידנו כך או אחרת - אין כלל קודים ______________________________________________________________

Ian Richardson

New member
אם זה כל כך חשוב לך

אני חושב ש-TORAHSOFT משווקת באינטרנט תוכנה שמודדת הסתברות במחיר של כמה דולרים

Governor

New member
חשוב לי שיציגו את הכלים שלהם,

כמו בכל תגלית מחקר או שהם כאלכימאים הטוענים שביכלתם ליצר זהב מברזל ונחשת מדוע אינך שואל את עצמך ממה הם חוששים? הרי ברור שקים כאן פחד עצום מחשיפת התכנה. מדוע? ______________________________________________________________

Ian Richardson

New member
כלומר שיסבירו באיזו צורה הם מחשבים

הסתברויות? או שהם חייבים גם להפיץ את התוכנה?

Governor

New member
גלוי נאות מחייב גלוי השיטה והכלים,

מבלי לפגוע כמובן בזכויות קניניות על התכנה הם מסרבים לחשף את התכנה, כיוון שיתברר מידית כי היא נכשלת עשרות אלפי פעמים לפני שהיא מצליחה לגלות מסר עילג דחוק אחד ______________________________________________________________

Ian Richardson

New member
אז אמנם הידברות לא מפרסמים

את התוכנה שלהם, אבל תורהסופט שהתחילו את העסק הזה כבר לפני יותר מ-15 שנה וגילו הרבה מהממצאים המפורסמים ביותר וגם פרסמו ספרים בנושא- כן מפיצים את התכנה שלהם לציבור הרחב.

Governor

New member
נראה שאינך מבין במה מדובר, לאחר

כל ההסברים. איזו מערכת חנוך פלטה אותך, אם אפשר לדעת? החברל'ך טוענים שהטקסט המצוי היום בידינו, של המיתולוגיה האיזראליטית, מכיל מסרים, ומציגים אותם איני מעונין בתכנה סתם. אני מעונין ב- tool שלהם, כדי להדגים לכל איך מתקבלים ה"מופתים" הללו העובדה שהתכנה אינה מיועדת לשיווק מסחרי, ובכל זאת הם מתעקשים לא לפרסמה, אומרת לי שאינם חוששים לפגיעה קנינית שתגרם להם נזק כספי. הם חוששים מפני חשיפת סוד אפל הקשור בתכנה ובאלגוריתם שלה האם סופסוף הבנת? אם לא שאל פעם נוספת. לא הבישן למד, ולא הקפדן מלמד ______________________________________________________________

Ian Richardson

New member
אם היית מעוניין בתכנה שמחשבת

הסתברויות שהם מראים אז לתורהסופט יש תוכנה שעושה את זה ובעזרתה תורהסופט הראו סבירויות להמון דילוגים והם משווקים אותה. אם אתה רוצה לדעת איך התכנה שלו מחשבת את הסבירויות לי אין מושג בתוכנות האלה, תשאל את בועז כל מה שאתה רוצה לדעת על התכנה ואיך פועלת ותטען את כל מה שטענת כלפני.

Governor

New member
אני מעונין ב- tool שלהם, מן הסבות

שציינתי. איזו מלה מדברי אינך מבין? האם זו "אני", "מעונין", "tool", "שלהם", "מן", "הסבות", או שמא היתה זו "שציינתי" הרי ברור שאין בדעתם לשווק את התכנה. מדוע אם כן הם מסתירים אותה? ______________________________________________________________

Ian Richardson

New member
תורהסופט, שגילו ממצאים לא פחות

מדהימים משלהם, והם בעסק כבר הרבה יותר זמן מהם, כן משווקים את התוכנה שלהם. למה הידברות מסתירים את התוכנה שלהם אין לי מושג וגם אני אשמח אם יפיצו אותה, אבל השאלה שלי זה איך תורהסופט לא פוחדת לשווק את התוכנה שלה, לפי הטענות שלך?(המדענים של תורהסופט כבר כתבו ספרים שהם מסבירים את כל החישובים שעשו לסטטיסקה בעזרת התוכנות שלהם, ואם הם היו מפחדים שעל הממצאים שלהם יגלו את האמת, הם לא היו משווקים את התוכנות שלהם. אז תעזוב את הממצאים של הידברות ותסביר עכשיו את הממצאים של תורהסופט (לא רק את אלה שהם פרסמו באינטרנט אלא גם את אלה שהם פרסמו בספרים) אבל יש לי הפתעה בשבילך, אפשר לראת בקלות שאיפלו בתוך הממצאים הבודדים שתרוהסופט פרסמו ברשת, יש את אותם הממצאים של הדברות שאתה מכחיש כולל את הממצא של בין לאדן מוצג מתהתכנה שלהם (שם כתוב מישהו אחר שגילה אותו- מן הסתם מתורהסופט שגילה אותו). איך תורהסופט לא פוחדים לשווק את התכנה שלהם?

למעלה