לכל האתאיסטים

מי מתחמק - אתה ראית מה קרה פה ?

שים לב בקישור הזה. לגבי הפן הסטטיסטי, החישוב שלי התבצע אך ורק על הסיכוי הסטטיסטי לקבל את הביטוי הנ"ל בדילוג שווה בטקסט התורה. כפי שכתבתי - מעט יותר מ 1 ל 10 . בפועל, לאור מה שהתגלה בהמשך הביטוי , הכל מתגמד.

Governor

New member
מצגר ידידי,

(1) מה עם המאמר על מובהקות סטטיסטית שהבטחת לנו עוד בשמונה בפברואר 2003? (2) מה עם הפרכתי שאין לך מענה עליה? (3) מה עם חובת חשיפת פרטי התכנה שלך במסגרת גלוי-נאות ותום-לב, במקובל במחקר, והעמדתה לרשותנו לצרך replication של תוצאותיך המופלאות, אצלנו, בתנאים מבוקרים? ______________________________________________________________

../images/Emo124.gif מסר משמיים ! ../images/Emo63.gif

יגאל - אתה עד לדו שיח בינך ובין בורא עולם. שאלת וגם קיבלת תשובה - הפעם מבורא עולם. שים לב למה שכתוב בהמשך לממצא שלך. הסבר יבוא בתור תגובה להודעה זו.

isza

New member
ידעתי שתמצא שם עוד כל מיני שטויות

מקווה שנהנת. האמת עברתי קצת על הדילוג לאחר שמצאתי אותי, אבל לא היתחסתי להמשך. רק שאלה קטנה: מי זה סרה? אני לא מכיר אף אחד בשם סרה. מילא היה כתוב "שאל פרעה", אפילו "שאל יגאל" הייתי מקבל. אבל "שאל סרה"? (אפילו לא "שאלה שרה"...). וכפי שכבר אמרתי קודם, אלוהים הוא קצת שקרן. לא שאלתי האם יהוה עב"ם, שאלתי מי יהוה (בדיוק כמו פרעה). עשיתי חיפוש של "מי יהוה", וזה היה הדילוג הכי מוצלח לפי דעתי. לגבי ההמשך: "לא ידעתי את יהוה" נו ומה זה מראה? לי דווקא זה נראה כמו הודעה של אלוהים, שלא ידענו מי הוא באמת לפני שראל גילה לנו שהוא חייזר...

הסבר לטבלה שלמעלה

יגאל (isza) חיפש ביטוי בדילוג שווה בתורה המתחיל ב: "יה-וה הוא... " לאחר מכן מתוך הביטויים שנמצאו, בחר יגאל את אחד הביטויים המסתיים במילה: עב"ם. ( עצם בלתי מזוהה ) הביטוי השלם שנמצא הוא: " יה-וה הוא עב"ם " הסיבה שבחר יגאל דוקא בביטוי זה , כי הוא ביקש למצוא דבר ליצנות כנגד צופן התורה. עבור יגאל, בורא עולם הוא עצם בלתי מזוהה, כהוכחה מהירה לכך, מתגלה מיד בטקסט התורה במפגש ישיר עם הדילוג, המשפט: "לא ידעתי את ה' " ! עד כאן מה שהיה גלוי ליגאל - ומכאן למה שהיה מכוסה ממנו: מסר ישיר מבורא עולם מקבל יגאל מיד בהמשך הדילוג: הביטוי: "שאל סרה" הוא המשך ישיר לביטוי המוזכר הקודם. המילה "סרה" מופיעה פעמיים בתורה במשפטים: "כי דבר סרה על ה'" (דברים פרק יג', פסוק ה') ו - "כי יקום עד חמס באיש לענות בו סרה" ( דברים פרק יט', פסוק יז' ) משמעות המילה "סרה" ( לפי אבן שושן ) היא: מרי, מעל, פשע - "דבר סרה עליו" - דבר בגנותו. משמעות המילה "שאל" ( לפי אבן שושן )היא: ביקש, פנה אל מישהו בבקשה כי יעשה דבר מה, ( אחת שאלתי מאת ה' - תהילים כז', ד' ) כאן מגיב צופן התורה לעצם מטרת החיפוש אחרי הביטוי הנ"ל במסר ישיר ומדהים מיידי ! הטבלה אומרת למי שביקש להתריס עם הביטוי: לא ידעת את ה' ? נא להכיר ! אני ה' את חקתי תשמרו !

יפה

כשחושבים על המשמעות של המילים בעברית העתיקה הכל משתנה גם הראלים חשבו שה' הוא עבם? כי מה-ל של שאל יוצא ראל בלי דילוגים

אני לא מכיר אף אחד בשם סרה ../images/Emo13.gif

מי זה סרה? אני לא מכיר אף אחד בשם סרה. מילא היה כתוב "שאל פרעה", אפילו "שאל יגאל" הייתי מקבל. אבל "שאל סרה"? (אפילו לא "שאלה שרה"...). אבל יותר מכל אהבתי את הכותרת: ידעתי שתמצא שם עוד כל מיני שטויות...

isza

New member
לא כ"כ מהר...

כתבת: "כי דבר סרה על ה'" (דברים פרק יג', פסוק ה') קודם כל זה פסוק ו'. דבר שני, הנה מה שכתוב בפירושים של התנ"ך שלי: "סרה/דבר הסר מן האמת,שקרי. לפי פירוש אחר:סרה-שם מופשט מן 'סרר',, ומשמעו, דבר מרד ופשע" עכשיו תענה לי, האם זה פרעה שאל "מי יהוה?" או שמא סרא, ז"א שיקרי (גם אותו אינני מכיר...) שאל "האם יהוה הוא עבם"? " ו - "כי יקום עד חמס באיש לענות בו סרה" ( דברים פרק יט', פסוק יז' )" קודם כל זה לא פסוק י"ז, אלא ט"ז. שוב, סרה זה לא שם פרטי או שם עצם, אלא תיאור (כלומר שקר). נמשיך הלאה:"אֲנִי, יְהוָה. (יט) אֶת-חֻקֹּתַי, תִּשְׁמֹרוּ" שום דבר מיוחד לא מצאת. כל התורה מלאה בביטויים דומים. היתרון שלך בחיפוש הדילוגים הוא שהתורה מלאה בפסוקים בהם מסופר ש-יהוה הוא האלוהים, או ש-יהוה אומר לבני ישראל לשמור את חוקתו. בדילוג הנ"ל יש 16 פסוקים, אז לא פלא שזה חתך פסוק בו כתוב "אני יהוה"... לגבי "לא ידעתי את יהוה": (שמות פרק ה,פסוק ב): "וַיֹּאמֶר פַּרְעֹה--מִי יְהוָה אֲשֶׁר אֶשְׁמַע בְּקֹלוֹ, לְשַׁלַּח אֶת-יִשְׂרָאֵל: לֹא יָדַעְתִּי אֶת-יְהוָה, וְגַם אֶת-יִשְׂרָאֵל לֹא אֲשַׁלֵּחַ. " פרעה לא רוצה לשלוח את בני ישראל, כי הוא לא יודע מי זה יהוה. בתנך, אין מקומות נוספים בהם מישהו שואל מי זה יהוה (אני לא מצאתי בכל מקרה), ודווקא הפסוק הזה נחתך עם הדילוג "יהוה הוא עב"ם". פרעה אומר "לא ידעתי את יהוה" ואז אלוהים אומר לו "יהוה הוא עבם". אגב, אני לא מאמין שאם תוכנה כ"כ טובה כמו שלך, אלו הם הדברים היחידים שמצאת במטריצה. היית מחפש עוד קצת, בטח היית מוצא עוד כל מיני דילוגים נחמדים, כהמשך לשיחתי עם בורא עולם... הנה, אפילו אני מצאתי עוד כמה שטויות (ראה תמונה מצורפת): "שלך את י"ש ראל? לא ידעתי את יהוה" אלוהים (העב"ם) שלך את ראל, כדי שיגיד להם את האמת עליו. כופר בשם פרעה, כאשר שאל "מי יהוה" ונודע לו שיהוה הוא חיזר, אמר "שלח את י"ש (=ימח שמו) ראל??? לא ידעתי את יהוה". כלומר לדעתו זו לא האמת, ולכן הוא עדיין לא יודע מי זה יהוה. עכשיו תורך למצוא עוד שטויות. אני מחכה לראות מה אתה תמצא...

אתה מוסמך להצטרף לצוות של עמלק

יש לי הרגשה שאתה מכיר את האתר שלו על הדילוגים... בכל מקרה, אתה מוסמך להצטרף לצוות שלו, מהסיבות הבאות: 1. רמת טיפשותכם זהה לחלוטין. 2. שניכם מסבכים את עצמכם מבלי יכולת היחלצות... 3. לשניכם אותה רמה והתמצאות בשפה העברית ("מי זה סרה? אני לא מכיר אף אחד בשם סרה. מילא היה כתוב "שאל פרעה", אפילו "שאל יגאל" הייתי מקבל. אבל "שאל סרה"? (אפילו לא "שאלה שרה"...). 4. שניכם מפעילים את אותה תוכנה, ויכולתיכם בה נראות שוות למדי... הקווים בינכם מקבילים להפליא !

Governor

New member
חבל על האנרגיה שאתה שורף. תן את

התכנה ונמצא אלפי מסרים חסרי משמעות בעלי R-value מדהים אין כלל קודים ______________________________________________________________

preacher

New member
אתה אח של ג'יימס מהדיוטי פרי?

לאחרונה נמצאו סיפורים שפתיים כמוך מאמינים להם.

thybui

New member
אל תתגרה בו!

הוא עוד ימצא רמז בתורה שאם מכבי תשחק בראש השנה תהיה עליה קללה כל השנה

יוֹאב

New member
כבר הקדימו אותו אחרים

עובד איתי חוזר בתשובה, שהבטיח לי שמכבי תיפול חזק אם תשחק בראש השנה. זה הזכיר לי את המשחק האחרון של נבחרת ישראל נגד קפריסין. לאחר שהוחלט שלא לאפשר לחב"ד לתלות את תמונות הרבי מיליובאוויטש, הם אמרו שזה יעלה לנבחרת ביוקר, ושהיא תפסיד בגלל זה. ובכן, לא רק שנבחרת ישראל לא הפסידה. היא ניצחה 1-2, משער נצחון של....ואליד באדיר. ישמעאלי, רחמנא ליצלן!
גם הבטיחו שבגלל שבית"ר י-ם ערכה את טקס הצגת השחקנים שלה לפני 3 עונות ב-9 באב, היא תרד ליגה. בינתיים היא עוד בליגה.

זה שיש אנשים שחושבים שהם

הדוברים של ה' ומאיימים בשמו, זה לא אומר שדבריהם הלא אחראיים יתקיימו בהכרח, ובטח שזה לא ראייה למציאות או אי מציאות ה'. וגם אם מכבי תפסיד אין לחבר שלך מה לשמוח, וגם להפך לגביך אם היא תנצח. אין כאן ראייה לכלום, חוץ מלזה שאנשים ממנים את עצמם לדוברים של אלוהים.

Ian Richardson

New member
../images/Emo45.gif

מספיק כבר להאשים כל תמהוני חובש כפה כמייצג של הדתיים

יוֹאב

New member
יפה

אם כך, כבר פסלנו קבוצה אחת של מאמינים. לא את כל המאמינים, אלא זרם אחד בלבד, של אנשי חב"ד. לא דוברים של אלוהים, אלא דוברים של עצמם בלבד. לאט לאט, תיווכחו לדעת כי כולכם הוזים במידה זו או אחרת.

פסלתי קבוצה של מאמינים?

פסלתי מאמין אחד. ובכלל לא פסלתי אותו, פסלתי רק את האמירה הלא נבונה שלו.

למעלה