לכל האתאיסטים

Governor

New member
איני מכיר את תורהסופט, ואינה

מענינית אותי. החברל'ך של הידברות טוענים שמצליחים לגלות "מופתים"? בבקשה, יציגו את ה- tool שלהם, בשם תום הלב והגלוי הנאות, כמקובל במחקר. אני רוצה להראות לכל כיצד היא מוצאת שטויות על ימין ועל שמאל, וכיצד נחוץ נפוי אנושי כדי לדוג כמה מסרים עלגים מתוך ים הזבל. הרי אתה בן מינם של החברל'ך הללו. שאל אותם מדוע חיבת התכנה שלהם להשמר בסוד לו הייתי אני בנעליהם, והיה מדובר בתגלית אמת - הרי הייתי משדלך לקבל ממני חנם את התכנה ולנסותה, ואפילו צורב אותה על תקליטורים ומפיץ אותה חנם בתיבות הדאר של הבתים, למען זכוי הרבים. לא? מדוע מסתירים הנוכלים הנאלחים, הנתעבים, המאוסים המשוקצים, את התכנה שלהם, ואינם מנסים למכרה בכסף? מה הסוד האפל? לדעתי, מדובר יותר בתכונה של השפה העברית (כתיב חסר, ומלא, לכל מלה בנפרד, ולעתים גם לכל הברה בנפרד, כמו ערפת, עארפת, עראפת, עאראפת, ערפאת, עארפאת, עראפאת, עאראפאת, או ורסי, ורסאי, או קסם, קאסם, קסאם, קאסאם, תחמשת, תחמושת, וכ"ו) אם מסרבים הם להציג את ה- tool ולגלות השיטות, אזי אין מדובר במחקר, אלא באלכימיה, או New-Age Crap כלשהו `אז תעזוב את הממצאים של הידברות ותסביר עכשיו את הממצאים של תורהסופט` הסבר אתה את הממצאים שלהם, אם אתה חפץ בכך. ההסבר שלי הוא זה, וטרם נתקלתי בהפרכה, ואפילו אינו כולל אלמנטים מסטטיסטיקה `אבל יש לי הפתעה בשבילך, אפשר לראת בקלות שאיפלו בתוך הממצאים הבודדים שתרוהסופט פרסמו ברשת, יש את אותם הממצאים של הדברות שאתה מכחיש כולל את הממצא של בין לאדן מוצג מתהתכנה שלהם` אתה לא מבין מה שמסבירים לך. לא נורא. נקוה שרמת הקהל הקדוש שלנו גבוהה יותר ______________________________________________________________

Ian Richardson

New member
עוד פעם-

אתה צודק לדעתי בקשר לזה שהם צריכים לפרסם את התכנה. אבל תורהסופט טענו את אותו הדבר בדיוק כמוהם- שהם גילו "מופתים" בתורה- ואפילו את אותם מופתים בדיוק בתוכנה שלהם, ואת התוכנה שלהם הם משווקים ב-6$ בלבד. אז מה בעצם מבדיל בשבילך בין אנשי הידברות לבין אנשי תורהספט? לשניהם יש אותם טענות וממצאים, ותורהסופט כן משווקת את התכנה, מה מונע ממך עכשיו לנסות להוכיח שכל הגילויים של תורהסופט הם לא מופתים? (תזכור שהרבה מהגילויים של תורהסופט הם בדיוק אותם גילויים של הידברות).

Governor

New member
`עוד פעם-`

OK, בא אסביר לך פעם נוספת `אתה צודק לדעתי בקשר לזה שהם צריכים לפרסם את התכנה` ועוד איך צודק, אחרת, לא מדובר במחקר, אלא באלכימאות `אבל תורהסופט טענו את אותו הדבר בדיוק כמוהם- שהם גילו "מופתים" בתורה- ואפילו את אותם מופתים בדיוק בתוכנה שלהם, ואת התוכנה שלהם הם משווקים ב-6$ בלבד` זו אינה אותה תכנה, ומכל מקום, איני מתווכח כעת עם משווקים של תורהסופט, אלא עם מצגר ובני מינו `אז מה בעצם מבדיל בשבילך בין אנשי הידברות לבין אנשי תורהספט?` אני דורש שמצגר ובני מינו ינהגו בתום לב ובגלוי נאות, כנהוג במחקר, או שיודו כי יש להם סוד אפל, ואתה כבר מכיר בצדקתי `לשניהם יש אותם טענות וממצאים, ותורהסופט כן משווקת את התכנה` אסביר ככל שידרש לך. התכנה של תורהסופט נחותה בהרבה מזו שלהם `מה מונע ממך עכשיו לנסות להוכיח שכל הגילויים של תורהסופט הם לא מופתים?` אסביר ככל שידרש לך. התכנה של תורהסופט נחותה בהרבה מזו שלהם. לא תצליח להסיח דעתי ולהעלותי על נתיב אחר. מצגר כאן, ומטמטם את השכל בהבליו זה שנים. לסתותי נעוצות בו היטב, ואינו יכול להשתחרר מאחיזתן, חרף פרפוריו. נסיונך לפתותני להרפות ממנו ולנעוץ שיני בתורהסופט - שקופים. אתה פשוט נחלץ לעזרת בני מינך אם אפילו אתה, חרף היותך בן מינם של הפאגאנים האיזראליטים, כבר מכיר בכך שמצגר וכנופיתו היו צריכים לחשוף את התכנה, ואפילו להפיצה חנם, על מנת לזכות את הרבים, ולא להסתירה ממניעים חשודים - אזי התקדמנו כברת דרך רצינית ______________________________________________________________

ראיתם איזה יופי? חכם אחד

פרסם תגובה, כביכול ממני, לדילוג הפאתטי הזה, ואפילו טרח להוסיף שם את האימייל האמיתי שלי. אני רק מקווה שאנשים שמאמינים בדילוגים ושמעו את השם "סייברדין" יסתקרנו ויפנו אליי לשאול מה הקטע - ואז אסביר להם *בדיוק* מה הקטע!

אדרבא ואדרבא

אם אתה טוען שהתגובה הזאת לא הגיע ממך, אני אסיר אותה מהאתר בין רגע ! אתה רק צריך לבקש...

ברור שזה לא ממני

ואשמח אם תסיר אותה. פשוט חשבתי, אולי בינתיים מעז ייצא מתוק... רק מעניין אותי לדעת, למה התגובות שבאמת שלחתי לפני חודש ויותר עדיין לא פורסמו?

תינוק,

לא למדת מעולם הסתברויות, הדבר דומה למי שטוען שאחד ועוד אחד שווים לשניים ואילו אתה תטען שאחד ועוד אחד ועוד אחד שווים גם הם לשניים, אתקן אותך ואז תשאל בתמימות: "נו, אז מה אם יש עוד אחד, מה זה כבר משנה?" בהסתברויות זה משנה. ראשית צריך לחשב את ההסתברות של המילה בכל טקסט ואז את ההסתברות של המשמעות שלה, כולל המילה השניה. פרט לזאת, אינני חושב שתמצא בתורה "ראשי תיבות" בדילוגים...

isza

New member
בא ואתה תחשב את ההסתברות

שיופיע בתורה דילוג "יהוה הוא עבם" שחותך את הפסוק בו אלוהים שואל "מי יהוה?". "הדבר דומה למי שטוען שאחד ועוד אחד שווים לשניים ואילו אתה תטען שאחד ועוד אחד ועוד אחד שווים גם הם לשניים" מה אתה מדבר בשמי? אחד ועוד אחד שווה לשתיים, אבל לא תמיד. אם תספור בבסיס בינארי, 1+1=11... "פרט לזאת, אינני חושב שתמצא בתורה "ראשי תיבות" בדילוגים... " מה רע בראשי תיבות? וכי תגיד לאלוהים מה לעשות ומה להצפין???

isza

New member
נכון, סליחה, טעיתי

זה מה שקורה כאשר יש מעט מדי שעות שינה...

אחשב עבורך את ההסתברות

ההסתברות היא: 0.1137 אתה מוזמן לבדוק האם החישוב נכון. זה מבטיח מעט יותר מ 1 ל 10. אם תרצה למצוא הסתברויות נמוכות יותר - תוכל למוצאם בשפע באתר של עמלק...

התוכנה מחשבת עבורי

אבל אם ברצונך לבדוק את נכונות החישוב, הריני מצרף עבורך את טבלת שכיחות האותיות בטקסט. ותוכל לנצל את כישורך בסטטיסטיקה על מנת לשלול או לאמת את החישוב הנ"ל.

Ian Richardson

New member
אז באמת הסיבה שהסבירות גבוהה

למרות שזה 10 אותיות היא ש-9 מתוך העשר הן האותיות השכיחות ביותר בתורה ועוד אחת שהיא בסביבות הממוצע בשכיחות? ואם כך, מה הסבירות לקבל "מי שחקר קודים זכה" שזה משפט שמראש אין שום דרך לטעון שהוא מקרי והמשמעות לא ברורה לחלוטין מראש או שיש לו ניסוח די מוזר או שיש כמה אפשרויות לכתיב מלא וחסר, וזה גם 4 אותיות יותר מבמשפט שלו וגם אותיות הרבה הרבה הרבה יותר נדירות בממוצע הכללי? ולמה דוקא את הממצאים הכי טובים שלכם אתם מחביאים הכי עמוק? (הכי טובים- מבחינת זה שאי אפשר לטעון שהניסוח מוזר או שמשמעות לא ברורה לחלוטין בלי הסברים או שיש כמה אפשרויות איך לכתוב את זה(במיוחד כשסביר שרב הצופים באתר הם עמלקים))

כן, תיארתי לעצמי שהתבלבלת...

תקרא *בדיוק* מה הוא ביקש ממך לחשב, והפעם תחשב את זה נכון.

למעלה