מדוע אתם מסלפים את עצמכם לדעת?

מדוע אתם מסלפים את עצמכם לדעת?

רק כדי לרשת ארץ שאינה שלכם, אתם משקרים לא רק לאחרים, אלא גם לעצמכם? תכנסו לחתימה, מי שמבין אנגלית טוב, ותקראו על המיתוס הפלסטיני. ותקראו את המאמר- http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/6890 הארץ היא שלנו זכות שיבה יש לכם, רק למולדתכם הערבית ולא לציון. באתר ynet התפרסמה כתבה של ערביה ושמה סמר. בהמשך התפרסמה תגובתה של יהודיה גאה: וזה מה שסמר הערביה כתבה- אנחנו לא ערביי ישראל... אנחנו פלסטינים אזרחי מדינת ישראל. והאזרחות שלנו היא דבר טכני הכולל דרכון ותעודת זהות ישראלים שאנחנו מציגים על פי בקשת המוסדות המבקשים. לנו יש לאום, ולפיו אנחנו פלסטינים ערבים. אנחנו לא ערביי המדינה הזו, ואנחנו לא מסכימים להיות מיוחסים לה כלל וכלל. א-ת-ם חסרי לאום. ל-כ-ם יש דת שקוראים לה יהדות!! ואתם משתייכים לה, ותו לא!!! היצירה היחידה שלכם היא השפה העברית. מלבדה, אין דבר אחד שהצלחתם לייצר תוך ה-58 שנים ששהיתם פה ככובשים על אדמתו של עם אחר. אתם פשוט עם בלי תרבות, ובלי שום עבר שמצדיק התגאות בו. אתם פשוט פרטים שנאספתם מהגלות. הגעתם בחוצפה כדי לממש את זכותכם להגשמה עצמית, על חשבונה של הזכות הזו של עם אחר. את השלום נוסח רבין רצחתם לנצח. אז... תתביישו לכם, כי לנו כבר אין מה לדבר איתכם. ואני נמנעת פה מכל הכללה גורפת. לי יש חברים יהודים שהם כמו אחים שלי ואני מוקירה אותם מאוד, אבל ישנם עמים שכדי להתקיים שוללים את קיומו של עם אחר. וזו תגובתה הכל כך נכונה וצודקת של דרורה, יהודיה גאה: סמר מחיפה, אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים). פלשתם, זלגתם וחדרתם לארץ ישראל בחסות עידוד וגיבוי הכובש העותמני והכובש הבריטי, אך לא הפכתם עקב כך לבעלים או ריבונים. פתחי את מפת העולם ערביה מישראל, ותגלי ששטח המדינות הערביות (22) גדול משטחה של יבשת אירופה, ושטחן של כל המדינות המוסלמיות (56) מכסה כשליש מכדור הארץ. זהו שטח אדיר שאין לתארו, ומשאבים של נפט ועושר לאין חקר. אז על פניו נראה שזה ממש בסדר שלעם היהודי תהיה מדינה אחת קטנטונת משלו, בלי שיהיה עליו להתחלק בה עם עוד עם ערבי מוסלמי, לא? בואי ואומר לך כמה מילים על ה"עם" הפלסטיני: אתם אינכם עם. אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה, לכבוש את ארץ ישראל. נתחיל עם השם שלכם: הרומים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש "פרוביניקה פלשתינה", על שם הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות. הפלישתים היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי ישראל מאירופה, ונעלמו מאזורנו כ-1600 שנה לפני הולדת מוחמד. אין לערבים, שמקורם בחצי האי ערב, כל קשר לפלישתים: לא גנטי, לא דתי, לא תרבותי, לא היסטורי ולא גיאוגרפי. אתם ערבים ולא פלישתים. באותה מידה היו יכולים הרומים לקרוא לישראל פרוביניקה שוויצריה. האם זה היה הופך אתכם לשוויצרים? ואשר לארץ ישראל, סמר מחיפה: תבחרי כל תיעוד היסטורי, כל מפה היסטורית, כל היסטוריון מקובל על ידי האקדמיה הבינלאומית שיראה לנו איפה פלסטין. מתי הייתה אי פעם בהיסטוריה האנושית מדינה או ארץ שנקראה פלסטין? מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית "עם" שקראו לו העם הפלסטיני? מי אתם, ומאין באתם, ומה הקשר שלכם לשטחי ארץ ישראל? אני לא מצליחה למצוא אף לא פרט אחד בשום מקום בעולם, כולל לא אצל חוקרים מוסלמים וערבים (כולל הקוראן שבו ארץ ישראל נקראת "ארץ ישראל, ארצו של עם ישראל") שיאשר את טיעונייך. יש תיעוד בריטי מתקופת המנדט הבריטי, תיעוד תורכי מהתקופה העותומנית, תיעוד של כל הכיבושים שהיו על ארץ ישראל, אבל אין זכר לא לעם פלסטיני ולא למדינה פלסטינית. ובכן, בואי נסכם שאם תמצאי כל תיעוד שהוא (שאינו חלק מהתעמולה הפלסטינית המשנה עובדות היסטוריות בדיעבד) להיותכם וקיומכם בארץ ישראל, כבר יש לנו משהו להתחיל ממנו. אתם צביר מקרי של פלגים ופלנגות מרחבי העולם המוסלמי, השונאים זה את זה כמעט... כמו שאתם שונאים אותנו. זה למעשה הדבר היחידי המאחד אתכם, השנאה לציונים. זה בסיס עלוב ביותר לכונן על גבו עם. ב-1948 היה מספר הערבים שישבו בארץ ישראל זהה למספר היהודים שישבו בארצות ערב. המאה העשרים הייתה מאה של הגירה וחילופי אוכלוסין על פני כדור הארץ כולו. כל היהודים מארצות ערב היגרו למולדתם ישראל. כל הערבים מישראל היו אמורים להגר חזרה לארצות מולדתם הערביות. לא רק שלא עשיתם כך, אלא המשכתם להסתנן ולחדור לשטח ישראל בכל צורה מתוחכמת שאפשר להעלות על הדעת, ושמדיניותה הרופסת של מדינת ישראל אפשרה לכם. למעשה יש לכם היום מדינה פלסטינית, והיא ירדן. אבל אתם רוצים לעצמכם שלוש פלסטין: ירדן, "פלסטין החדשה" שתקום ברצועת עזה והגדה, וכמובן שערביי ישראל המזהים עצמם כפלסטינים ימשיכו להתגורר בישראל ויביאו אליהם עוד ועוד "אחים" פלסטינים מרחבי העולם. כך שבעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם וגם ישראל תהפוך לפלסטין. זה לא מתאים לנו. ולכן זה מה שבסופו של דבר יקרה, גם אם השמאל שלנו מפזר אשליות הממלאות את לבכם תקווה גדולה: יהיה עליכם לחזור לארצות מולדתכם, זה יקרה בטוב או בחרב. במשך השנים (עם ההתיישבות הציונית) אימצתם לעצמכם את האתוס היהודי, כלומר: קדושת ירושלים וזכות השיבה לציון. אומנם בניתם מסגד במרכז קודש הקודשים היהודי (מנהג מוסלמי נפוץ בעולמנו), אך עירכם הקדושה היא מכה ולא ירושלים, וזכות שיבה יש לכם רק למולדתכם הערבית ולא לציון. לסיכום, אפנה אותך לספר חביב ומלא הומור ושמו "מסע תענוגות בארץ הקודש". הספר נכתב על ידי סופר בשם סמואל לונגהורן (הידוע בכינויו מרק טווין) ב -1867. הוא סייר בישראל לאורכה ולרוחבה. הוא לא ראה כאן לא פלסטינים, לא בוסתנים מוריקים, לא כפרים ערביים, לא ערים שוקקות, כלום. הוא ראה ומתאר עזובה, ביצות, כולרע, קדחת וחולות. "ארץ הבכא", כך הוא כינה את ארץ ישראל. כל מה שיש כאן, גן העדן הזה הנקרא ישראל, בנה הגניוס היהודי. אין פלא שאת ואחייך חומדים אותו. ואם את יושבת בביתך המחובר לחשמל ומקלידה תשובה במחשב, זה כי הציונים סידרו כאן מדינה המאפשרת לך לחיות ברמה שונה לחלוטין משל 99% מאחיותייך במדינות ערב.

מוחמד5

New member
תביא את הדיעה שלך

למה לצטט אנשים אחרים !! שאלה אחת קטנה (אני באמת לא יודע את התשובה עליה), עיקר הטענה היא שאין כזה דבר עם פלשתיני !! מצד שני יש עם יהודי ,עם ישראל , תזכיר בבקשה איפה ומתי הוזכר המונח עם ישראל בפעם הראשונה !! עד כמה שידוע לי "בני ישראל הם שבטים ... לא עם " וזו רק ההתחלה. פנינו לעתיד פנינו לאיזור יותר יפה, לחיים משותפים,שגשוג ובטחון.

אין באמת שום עם פלסטיני

איך רושמים זאת בכלל? פלסטיני? פלשתיני? פלשתינאי? פלסטינאי? אפילו לאיית זאת אנו מתקשים. ונו באמת, אתה בא להתווכח אם יש עם ישראל? תהיה רציני... היינו פה (לפני המוסלמים) אלפי שנים לפניכם, מוזר שאתה מטיל ספק בקיום עמי. ואגלה לך סוד, אפילו בקוראן כתוב שהארץ הזאת שייכת לישראל, אז מי אני שאתווכח עם מוחמד הנביא. אפשר לראות למטה באתר על בני ישראל ולמי באמת שייכת הארץ, לפי הקוראן- http://www.arabsforisrael.com/whoarewe.html Israel in the Quran 2:47 Children of Israel! call to mind the favour which I bestowed upon you, and that I preferred you to all other nations. 2:122 O Children of Israel! call to mind the favor which I bestowed upon you, and that I preferred you to all other nations. 7:137 And We made the children of Israel, who were considered weak (and of no account), inheritors of lands in both east and west, - lands whereon We sent down Our blessings. The fair promise of thy Lord was fulfilled for the Children of Israel, because they had patience and constancy, and We leveled to the ground the great works and fine buildings which Pharaoh and his people erected (with such pride). 17:104 And We said thereafter to the Children of Israel, "Dwell securely in the land of promise": 10:93 We settled the Children of Israel in a beautiful dwelling-place, and provided for them sustenance of the best: it was after knowledge had been granted to them. 20:80 O ye Children of Israel! We delivered you from your enemy, and We made a Covenant with you to give you the right side (the blessed side) of Mount Sinai, and We sent down to you Manna (special food) and quails. 26:59 Thus it was, but We made the Children of Israel inheritors of such things (the promised land) 45:16 We did aforetime grant to the Children of Israel the Book the Power of Command, and Prophet hood; We gave them, for Sustenance, things good and pure; and We favored them above all other nations. 44: 32 And We have chosen them (the Children of Israel) above the 'Alamמn (mankind, and jinns) and our choice was based on a deep knowledge. 32.23] And certainly We gave the Book to Moses, so be not in doubt concerning the receiving of it, and We made it a guide for the children of Israel. [32.24] And We made of them Guiding Lights and leaders to guide by Our command as they were patient, and they were certain of Our communications. [17:104] And we said to the Children of Israel afterwards, “ scatter and live all over the world…and when the end of the world is near we will gather you again into the Promised Land”. (Comment : This last verse proves that the Quran is declaring that it is the will of G-d himself to gather the children of Israel again in their promised land before the end days. Accordingly, No Muslim has the right to interfere with gathering the Jews in Israel again as this is the will of G-d himself. In addition, Honest analysis of the Quranic verses above leads to the conclusion that the West Bank and Gaza are better called the “occupied” Israeli land.

מוחמד5

New member
אתה לא ענית לי לשאלתי

מתי ואיפה לראשונה הוזכרו היהודים כעם, מתי התחילו להשתמש במונח עם ישראל. לגבי הנביא מוחמד והקוראן, בני ישראל מוזכרים בקוראן הרבה פעמים,והם נקראים שם העם הנבחר,הסיפור שלהם מסופר בפרטי פרטים. ההבדל בני לבנך הוא שאני קורא ומדבר בשפה שלך, אני למדתי את ההיסטורציה שלך גם כפי שנכתבה בשפה שלך ושלי.

לאן אתה חותר?

אין לך איך להתמודד עם האמת, אז אתה שואל שאלות לא קשורות. יש הרבה הבדלים בינינו, ואם גם אני הייתי חי כמיעוט בארץ שלא שלי, אז גם אני הייתי לומד את שפת המקום וההסטוריה של הרוב. לרוב אין חובה ללמוד את שפת המיעוט וההסטוריה שלו.

מוחמד5

New member
לדבר פשוט ביותר

ברגע שאתה יודע את השפה של האחר,אתה יכול לקרוא בשפתו,אתה יכול לקרוא על ההיסטוריה שלו,אתה מכיר אותו יותר לעמוק,וכך יותר קל לנהל איתו דו שיח. להזכירך שהשפה הערבית היא שפה רשמית במדינת ישראל,אני שמח שברוב המקומות השפה הערבית גלויה לכל עין.

Apollo 11

New member
תשובה לשאלתך

האזכור המוקדם ביותר ל"ישראל" כעם או יישות מובחנת הוא משנת 1230 לפנה"ס http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A6%D7%91%D7%AA_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

מוחמד5

New member
השם ישראל מוזכר

אבל לא כעם . איך מדינת ישראל קיבלה את השם שלה !! אני בכל אופן יודע ,מעניים אם אתה יודע.

Apollo 11

New member
יעקב ע"פ התנ"ך צווה לשנות את שמו לישראל

ולכן 12 השבטים, שהם צאצאיו ע"פ המסורת, נקראים "בני ישראל", והמילה היא נרדפת לעם היהודי.

webguy

New member
בשביל מה הוויכוח הזה ..?

יש פה פלשתנאים ויש פה יהודים ...מה זה משנה מה שהיה פעם ...פעם היו פה יותר יהודים ופעם היו יותר ערבים ...יש תמונת מצב קיים ... ולפי זה עם שנויים מחלקים ל2 מדינות ומתפשרים ..!! מישהו פה רואה שבהסכמה איזה צד מתקפל ..? מישהו רואה פה שבכח צד אחד מכניע את השני ..? אני לפעמים מדבר עם ערבים מחו"ל הם אומרים היהודים צריכים לחזור לאירופה ... יפה בערך כמו שהאידינים בארה"ב יבקשו מכל הלבנים לחזור לאירופה ..? כלכך לא ראלי .. או טרנספר של ערבים לירדן .. לא מעשי .. צריך לחלק וזהו וחלוקה שתבדיל את האכלוסיה ברכוזי ערבים ויהודים לחוד מה שיותר ... שלכל לאום יהיה שטח אדמה משלו משלו בערך קווי 1948 עם חילופי שטחים .. כל רעיון אחר יהיה הקזת דם מתמשכת ..במשך עוד 50 שנה ..ואז נראה מה יקרה באירופה בין נוצרים למוסלמים שהמוסלמים יהוו אחוז נכבד מאוד מאכלוסיית אירופה ... טוב ..זה כבר לא בשבילי ..שאחרים ידאגו .

מוחמד5

New member
מסכים איתך ../images/Emo45.gif

שתי מדינות לשני עמים. רעיון שתי גדות לירדן מת מזמן. אך חולק עליך בנושא חילופי שטחים,אין לאף אחד את הזכות לקום בוקר אחד ולהעביר אולכלוסיה ממדינה למדינה. אני בעד לתת את זכות הבחירה גם למתנחלים וגם לערבים הפלשתינים אזרחי המדינה באיזה מדינה ותחת איזה משטר לחיות.

webguy

New member
זה נתון לוויכוח ..מאחר ויש תקדימים היסטורים

אבל זה עוד רחוק ... אבל בהסכמה בטח אפשר ... מה עוד שזה ילווה בהשקעות ענק של האמרקאים ומדינות העשירות בעולם ... העולם מוכן לשלם הרבה בשביל שלום ושקט כאן .... גם פיצויים ליהודים שנאלצו לעזוב את רכושם במדינות ערב ולעלות לישראל ..!! כאמור זה רחוק באי הסכמה ובאי יכולת הפלשתנאים עצמם להגיע למצב שבו יהיו מאוחדים בקשר להכרה במדינת ישראל .

מוחמד5

New member
הפלשתינים החיים בשטחי הרשות

צמאים לשלום,העם שם כבר שבור והרוס,לא נשאר לו תקווה ועתיד. החליפו שלטון מושחת בשלטון אכזרי,כנראה שזה המסלול שצריך לעבור כל עם בדרך לעצמאות,פילוג וסכסוכים פנימיים. אי אפשר ליבא כוחות פוליטיים ומנהיגים מאיזורים אחרים בעולם, צריך לחפש את השפויים בכדי לצעוד קדימה,לכיוון חיים טובים יותר.

מוחמד5

New member
תכף אני ניגש לבלוקבסטר

להחזרת הסרט .

webguy

New member
תשמע ..

כל האזור הוא סיפור טראגי ... גם על הפלשתנאים עברה טרגדיה ב1948 ...וזה בכלל לא רלוונטי מי אשם ... זה עובדה ..!! אפשר להכנס לדיון אם בכלל מדינות ערב רצו לפתור את הבעיה של הפליטים או להשתמש בה כנגד ישראל .. עובדה היא שהפלשתנאים לא רצויים ברוב מדינות ערב ... אם כי ברור שאם יהיה שלום הרוב המכריע ישאר היכן שהוא גר ..!! בשטחים המצב קשה ... זה לא פיקניק לחיות שם ... בגלל הצבא הישראלי ובגלל החמושים הפלשתנאים ..וזה לא משנה מאשם במי ..ומי בפחות .. האכלוסיה סובלת ...!!

האוכלסיה סובלת?

מי ניצח בבחירות? הקיצוניים על מה אתה מדבר התפקיד של הפלסטנאים בארץ ישראל זה לכבוש אותה לאט לאט במאבק מתמשך תשאל את כל הקיצוניים וזה מה שהם יגידו לך.. ואם הם אלה שניצחו בבחירות זאת אומרת שגם רוב האוכלסיה שמה חושבת ככה ככה שבעצם לא משנה כמה תתן להם הם יראו את זה בתור עוד ניצחון בדרך לכיבוש מדינת ישראל.. מדינה שהם לא אמורים להיות בה בכלל ככה שאין מה לעשות ביינתים הפיתרון הכי טוב שאפשר ליישם זה להכנס לעזה ולהכניס לבתי הספר שלהם מורים שלא ילמדו לשנוא את ישראל אלא שילמדו מה שלומדים בכל כיתה במדינה נורמאלית.. וככה אולי יהיה סיכוי לדור הבא.. אבל ביינתים אין ממש סיכוי לשלום.

webguy

New member
זה דו -צדדי ..

יש שם נכון יותר קיצוניים מאצלנו אבל יש גם קיצוניים לא מעטים אצלנו מהצד הדתי המישחי שהיו רוצים בעזיבת הפלשתינים את הארץ אם בטוב או ברע ..!! צריך להבין שדווקא העוני והסבל גורמים לאנשים למצוא מפלט אצל הדת בעיקר אצל הפלסטנאים ..!! יש עדיין 40% מהפלסטינים שהצביעו לא עבור החמסניקים ..!! זה הרבה ... לא הכל אבוד ..!! אל תשכח שההצבעה לחמאס לא נבעה דווקא בגלל ישראל אלא בגלל בעיות פנים פלשתנאיות ..שחיתות והרבה שחיתות ..!! אבל מסכים ... בנתיים אין ממש סיכוי לשלום ...יש יותר סכוי להתפתחות חזית בעזה בדומה ללבנון ..

המשפט האחרון לא נכון

אין להם את הכלים לעשות עשירית מהנזק שעשו בלבנון.. וגם אנחנו בעקיפין שולטים שם בהכל אם הם עושים משהו אנחנו לא צריכים לשלוח אפילו חייל אחד פשוט מפסיקים את המעבר של אוכל ומים וחשמל עד שהם נכנעים ככה שאין ממש בעית לחזית פלשתנאית השאר..צודק

למעלה