מה אתם שומעים עכשיו?

ערן1987

New member
נכון, יש בזה לא מעט יח"צ

אבל במה היא שונה בתכל'ס מדאפט פאנק? הרי כמעט אף אחד לא יודע איך הם נראים והתיעוד הפחות או יותר היחיד שלהם הוא מהופעה מלפני כמעט 20 שנים. אחד ההרכבים הכי מצליחים בעולם בעשור וחצי האחרונים - ואף אחד לא יודע באמת איך נראים. כשהם זכו בגראמי, איך אפשר לדעת אם זה באמת החברים המקוריים של דאפט פאנק או סתם חבר'ה שנאספו מהרחוב? אי אפשר לדעת. הסיבה שלהם היא גימיקת נטו (למרות שאצלם יש להם תירוץ אומנותי, כל עניין הרובוטיות שעובר על האנושות וכו'). לה יש מחלה. מה את רוצה, שהיא תביא לך אישור מרופא?

לגבי עטיפת האלבום והקליפ ל"שנדליר" - את מקצינה, גם אם את מפרידה את זה מהמחלה את יכולה לקחת את זה כהחלטה אומנותית נטו. האלבום החדש שלה נקרא "1000 צורות של פחד" ואפשר להגיד שלפחד אין פנים. והקליפ? אני מודה שלא הכי הבנתי את המסר שלו אבל אני מניח שהוא מספר על האלכוהוליזם וההתמכרות שלה לסמים בשנים האחרונות ואולי על ילדות קשה שהיא עברה בילדותה. שוב, זו תיאוריה שלי, אבל לדעתי לא קשה לפספס את הפרשנות הזו.

ושוב, בפעם ה-הפסקתי-לספור-כבש, זה ניצול של המצב ולא ההיפך.

2Dirrty4U

New member
איך אתה כ"כ בטוח שזה ניצול של המצב

ולא ניצול של הקהל עם סיפורי הכיסוי שלה?
יש כאן מוטיב חוזר, זאת לא סתם החלטה אומנותית שרירותית נטו לגבי הקליפ או העטיפה.
זה חוזר על עצמו שוב ושוב בכל אספקט של האלבום. זה לא מקרי וזה לא צירוף מקרים ותזכור את המילים שלי - שהיא תמשיך עם זה עד שתסתיים התקופה הנוכחית של האלבום החדש.
היא הולכת להמשיך לצלם קליפים בלי שיראו אותה, היא תמשיך להופיע עם הגב לקהל והיא תמשיך להוציא עטיפות סינגלים עם הפאות.

ערן1987

New member
כי כמו שדניאל כבר הזכיר כאן

קראתי וראיתי כמה וכמה ראיונות איתה במהלך השנים והיא לא נראית לי כמו אדם שיחרטט דברים רק בשביל עוד כמה עוקבים בטוויטר.

ובהחלט יכול להיות שהיא תסיים את כל הקונספט הזה עד שיסתיים כל היח"צ סביב האלבום, אבל יכול להיות כי היא פשוט תתגבר על המצב (ששוב, היא נלחמת איתו כבר איזה 3 שנים). היא כן מנצלת את המצב לטובתה ונותנת לזה טוויסט, אז מה הבעיה בזה?

2Dirrty4U

New member
תראה איך באופן פלא

היא תתגבר על המחלה בסוף הקידום של האלבום

Music Man XD

New member
כך היא בוחרת לשווק

את עצמה. מה לא בסדר בזה? את לא חייבת לאהוב, אבל אין בזה כל פסול.

2Dirrty4U

New member
זאת בדיוק הנקודה שלי - שזה גימיק שיווקי

וכל הדיון הזה התחיל מזה שמנסים לשכנע אותי שזה לא משהו שיווקי ויח"צני ושזה ככה יצא בתמימות בלי כוונה ושהיא כזאת מסכנה ושהיא חולה ובגלל זה יוצאות לה העיניים והיא לא יכולה לשיר מול קהל והיא כלל לא מנסה למשוך צומי ולמכור ככה את עצמה וכו' וכו' וכו'.

ככה היא בחרה לשווק את עצמה ביחד עם RCA.
אני לא אוהבת את הגימיקיות הזאת אבל זה מה שזה.

ערן1987

New member
קודם הייתה המחלה

אח"כ הפחד להופיע מול הקהל, אח"כ ההסכם עם חברת התקליטים שלא להופיע מול הקהל ואז ההופעות האחרונות בטלוויזיה האמריקאית.

simple as that.

2Dirrty4U

New member
אז אם היה לה הסכם שלא להופיע

למה היא הלכה להופיע?
אם היא הייתה רוצה לצאת ולשיר מול קהל היא הייתה יוצאת עומדת על הבמה ושרה (שרה! לא עושה עם השפתיים!!!).

ושוב, זה לא רק ההופעות. זאת כל ההתנהלות שלה בתקופה הזאת.

ערן1987

New member
כי כנראה שהיא עדיין קיבלה לחצים מ-RCA

וגם לא רצתה לאכזב את הקהל שלה. שימי לב שהיא לא מופיעה מול קהל רגיל אלא קהל של טלוויזיה, שזה אחרת לגמרי.

2Dirrty4U

New member
הקהל שלה זה לא אנשים רנדומליים שבאים

לצילומים של תוכנית אירוח.
הקהל שלה זה מעריצים שבאים להופעות שלה ואם היה אכפת לה מהמעריצים והיא לא הייתה רוצה לאכזב אותם היא הייתה הולכת להופיע בפניהם ולא בפני הטלוויזיה בשביל צומייייי.

ערן1987

New member
די, נמאס, מיציתי חח

שנינו חוזרים על אותן מנטרות וזה נמשך ככה כבר יותר מיום

אז עם כמה שהדיון הזה מעניין, באמת, אני פורש בשיא חח.. נהניתי, באמת

2Dirrty4U

New member
חחח כן כן, כולנו יודעים שהיה לך מניע נסתר

ובעצם זאת הייתה הדרך שלך להעלות את הסטטיסטיקה של ההודעות בפורום

בכל מקרה, אם איי פעם יצא לך לפגוש אותי במציאות אז ממליצה לך לא לפתוח איתי חזית עם ויכוחים

ערן1987

New member
חחחח ברור, עלית עליי

והאמת שבלי לפתוח את הפה המצב משתפר מאוד בתקופה האחרונה *ועכשיו יגיע שפל חדש כי זה תמיד קורה כשאני פותח את הפה*

ואני מפחד רק לדמיין מה יכול לקרות עם נריב במציאות

Music Man XD

New member
זה כמו להגיד

לאדם עם נכות שלא ייצא מהבית עד שיוכל לעמוד על הרגליים. זו אמירה ממש קשה.

2Dirrty4U

New member
אי אפשר באמת להשוות

אדם נכה לא יכול לעמוד על הרגליים ולצאת מהבית מרצונו החופשי כי זה לא משהו שהוא מחליט עליו. זה הגורל שנגזר עליו.
אבל סיה לא נכה, אף אחד לא מכריח אותה בכוח לצאת לבמה. אז או שתצא להופיע בצורה נורמלית ותתגבר על הבעיות שלה או שלא תצא בכלל.

ערן1987

New member
אבל את לא מבינה שזה משהו שהיא אוהבת?

זה בדם שלה וזו גם העבודה שלה - והיא מנסה כמה שיותר לשלב בין הבריאות שלה לבין העבודה והמחויבות שלה לקהל ולחברת התקליטים שלה. אז נכון שזו לא דרך נפוצה אבל זו הדרך שלה - מה קשה לקבל את זה?

למעלה