מועדון דיסני - ימי החנוכה (9) - הרקולס, פרוזן, עולם מוזר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אומנם חנוכה מתחיל רק בעוד כמה ימים,
אבל זה זמן טוב להתחיל לציין אותו,
אי אפשר לציין את חנוכה בלי לציין את המכבים,
ולא היו מכבים אם לא היו להם יוונים להלחם בהם
ולכן סרט השבוע של מועדון דיסני הוא:
הרקולס

1671080819935.png

It's Always Sunny

Well-known member
את הסרט הזה דווקא ראיתי לפני כמה שנים, חחח.
אני עדיין הולכת לצפות בו.

Lion_Heart

Well-known member
אז נתחיל מזה שאני חובב של מיתולוגיה ושל הרקולס כבר הרבה זמן, אז בואו נתחיל עם חוסר הדייוקים! ואני יודע שדיסני מפורסמים בחוסק הדיוק שלהם...א-ב-ל!
קודם כל השם המקורי הוא לא הרקולס אלא הרה-קלס שמשמעותו "תהילה להרה" אחרי שאמרנו את זה אתם חייבים להבין שהרה לא היתה אמא שלו, הוא היה תוצאה של עוד אחד מרומניו הרבים של בעלה\אחיה זאוס ואישה בשם אלקימני (רק אני חושב שהסיפור של הרקולס מאוד דומה לסיפור של המלך ארתור\שלומה המלך?)(וכן,לאלים היווניים לא היה ממש אכפת מקשרי משפחה שזה הגיע לנישואים |פנים| ) ובגלל זה הרה דיי שנאה אותו וניסתה להרוס את חייו בכל הזדמנות! לא אהבתי שהם עשו מהאדס את הנבל, האדס דווקא היה אחד מהטובים, הוא כמעט ולא בגד באישתו, עשה את העבודה כמו שצריך, והתייחס לסרברוס דיי טוב!

didalf

Well-known member
הרקולס

גם לסרט הזה האמת לא הייתה לי קלטת אז פחות גדלתי עליו, אבל עדיין מכירה.

אני אוהבת שהלהקה היוונית הן למעשה להקת גוספל שחורה.

הרקולס תינוק חמוד וזוהר. פגסוס אפילו יותר חמוד. אני גם רוצה סוס מעופף!

האדס בא להרוס את המסיבה. הוא מזה הפחיד אותי פעם בטח בגלל זה לא היה לי קלטת של זה. עכשיו אני מבינה שהוא מצחיק. אבל הפנים שלו עדין מפחידות.
"שלא תעביד את עצמך למוות" חעחע:-D
גם השאול הזה הפחיד אותי.
חחחח פיין ופאניק שני סתומים:-D
אמאלה והמכשפות האלה שגוזרות נשמות גם מפחידות.
חחח הן יודעות הכל ולהאדס יש התפרצות עצבים:-D
למכשפות יש נבואה בחרוזים על מפלתו של זאוס ע"י האדס, אבל הרקולס יהרוס לו. חחחחחחח הוא ליטרלי מתפוצץ מעצבים:-D
אז הוא הולך להפוך את הרקולס לבן תמותה.

חחחחח איך הסוסון נוחר:-D "מיומיומיו":-D

פיין ופאניק חוטפים את הרקולס ומשקים אותו בשיקוי והוא מפסיק לזהור. אבל וופס מישהו הגיע וטיפה אחת התפספסה. זוג מוצא את הרקולס וחושב שהאלים הביאו להם ילד והם מאמצים אותו.
פיין ופאניק כושלים במשימתם להרוג את הרקולס ומתכננים לשקר להאדס. אוקי למה יש לזה אותה עלילה של מלך האריות?

הרקולס הנער חזק מידי. לפעמים זה מועיל כשהוא סוחב את העגלה במקום הסוסה אבל כולם מפחדים ממנו כי הוא חזק מידי ולא שולט בכוח שלו. מסכן:-( והוא שבר את כל המבנה. הרקולס מוגלה מהעיר:-(
מתה על המוזיקה ברקע המרמזת לשיר שתיכף יבוא. יאססססס|מאוהב| בואנה איזה סנטר יש לו.
איי ויל פיינד מיי ואייי איי כאן גו דה דיסטנססססססס|מאוהב|
אמא ואבא מגלים להרקולס שהם מצאו אותו והוא מחליט ללכת למקדש לשאול את זאוס למה הוא כזה חזק.
זה האקרופוליס המקדש הזה?
וואלה פעם מקדשים עבדו והאלים אשכרה דיברו חזרה לאנשים. אה לא זכרתי שכ"כ מוקדם הוא מגלה שזאוס אבא שלו ושהוא אל.
יאיי יש לו סוס מעופף שוב.
הרקולס צריך להפוך לגיבור כדי להוכיח שהוא ראוי להיות אל.

נראה לי שפילוקטיטיס המינוטאור הזה גם מאמן את אכילס בשירו של אכילס נכון? אפילו באי מוזר כזה נראה לי.
חח אוקי הוא סוטה שמציץ לנימפות, היום זה מטריד למדי.
פיל המאמן קצת הרבה מרמרה כי אף אחד מהגיבורים שלו לא שווה. אה הנה הוא אפילו מזכיר את אכילס. וואי זה ספר כ"כ יפה לונה אולי תאהבי אותו גם.

אחרי מונטז' אימונים לצלילי שיר הרבה פחות שווה מאאייל מייק א מאן אאוט אוף יו הנה הרקולס הבוגר והלוחם המוכשר.

הולכים לתבי, עיר עם הרבה בעיות, כדי להוכיח שהרקולס הוא גיבור. או הנה מג. נערה במצוקה, or is she?😏
חחח היא משועממת מהסיטואציה:-D הרקולס משתמש בראש, ליטרלי:-D
הרקולס מוקסם ממג כי כמובן. פיל והסוס לא מרוצים:-D
אוי לא מג משתפית של האדס. אבל לא מרצון. וופס מג מזכירה את הרקולס והאדס בוער מעצבים כי הוא לא מת:-D
חחחחחחחח "שלומיאל":-D
אני משתמשת בגיפים של האדס עולה באש מעצבים כשאני כועסת מאד. או אחרי פקק ארוך.

"הזית הגדול" זה התפוח הגדול?:-D תבי היא ניו יורק העתיקה.
חח הקטע שהאנשים מדבירם על כל האסונות:-D:-D היה שלב בקורונה שהיו עוד שבעמאות אסונות במקביל שהזכירו לי ולאחותי את הסצנה הזאת:-D
הרקולס חמוד לא להיות גיבור זה לא משהו שמכריזים עליו זה משהו שמרווחים.
מג ממש במקרה מקריות מגיעה עם מקרה חירום כדי שהרקולס יוכיח שהוא גיבור.
"איי גוט א פר ווג'י":-D
חחחחחחחח "שמישהו יתקשר ל 911" אבל בספרות יווניות:-D
הרקולס מלחץ את ה"ילדים" ומוכיח שהוא גיבור לאנשי העיר. אופס אבל הנה ההיידרה. הייל היידרה. תכרתו ראש אחד ושלושה יצמחו. ליטרלי. גם זה הפחיד אותי. והגעיל.
אבל הרקולס בסוף מנצח את כל הראשים. עכשיו הוא באמת גיבור.
פרום זירו טו הירו!!!!!!!!
חחח הוא נהיה סלב עם מעריצות מרצ'נדייס והכל:-D ומנצח כל מה שהאדס זורק עליו. חחח מה זה הוא נלחם בסקאר!!!
חחחחחח איר הרקולס:-D חחחחחחחח אפילו לפיין יש:-D וגם לפאניק יש כוס ממותגת:-D

מג מסכימה למצוא את החולשה של הרקולס עבור האדס תמורת החופש שלה. לא מאשימה אותה האמת.

חחח אבא שלו אפילו מדבר אליו ואומר לו להסתכל לתוך ליבו כמו במלך האריות.

פשיי איזה ארמון. אוי לא הוא הפך את סקאר לכובע!!!!!! מעליב.

גיבור והכל אבל גם הוא לא יכול להתמודד עם פאנגירלס.

מג מוציאה אותו ליום כיף. או האני מג את החולשה שלו אובייסלי. והוא גם החולשה שלה. המוזיקה ברקע שוב מרמזת על שיר מעולה שהולך לבוא|מאוהב|
פיל הורס את המסיבה.
נו צ'אנס נו ווואי איי וונט סיי איימ אין לאבבבבבבב|מאוהב|
יש לקראת הסוף שהיא שרה כזה "גט אווווף מיי קייס" דרך הגרון לאדעת להסביר אבל אני מאוהבת בחלק הזה בשיר.

וופס גם האדס הבין מה החולשה של הרקולס. ופיל גילה שהיא משתפ"ית. אבל פספס את הקטע שזה לא מרצון.

חחח פגסוסית!! וואי הייתה לי בובה כזאת אני חושבת. אוי לא זה רק פיין ופאניק. עדיין נראה לי שהייתה לי בובה כזאת8-*

חחח האדס נשמע כמו עו"ד ניו יורקי חלקלק:-D הוא עושה עסקה עם הרקולס לקחת את הכוח שלו תמורת החופש של מג, הרקולס מסכים כמובן. אוי לא אין לו כוח והוא מגלה שהיא משתפית:-( אוי הוא אפור עכשיו.

הנבואה מתגשמת והאדס משחרר טיטנים להרוג את זאוס. לול הם בכיוון הלא נכון:-D

מג מקריבה את עצמה כדי שההסכם עם האדס יופר והרקולס מקבל חזרה את הכוח שלו. הרקולס יוצא להציל את האלים השבויים.

חח האדס ממש צריך סדנת שליטה בעצבים:-D

הרקולס הורג את הטיטנים אבל אואו מג גוססת. לאאא החוט של נגזר והיא מתה:-(

הרקולס יורד לשאול להציל אותה!
הוא מקריב את עצמו בשביל מג. ומנסה להציל אותה ממי השאול. אבל זה הורג אותו בעצמו. הן גוזרות את החוט שלו!!!! לאא אי אפשר לגזור כי הוא בן אלמוות!! מישהו לא סיים את השיקוי. והוא מחלץ את מג!
חחח איך האדס נראה מוזר בלי השיער-להבה שלו:-D האדס נופל לשאול בעצמו. הוא לא אל גם כן אבל? הוא לא אמור לא למות גם?
הרקולס מחזיר למג את הנשמה שלה|לב| ועכשיו כשהוא הקריב את חייו למען האהבה הוא ראוי להיות גיבור באמת.
והוא ומג מוזמנים בחזרה לאולימפוס. הרקולס בוחר להשאר עם מג על האדמה|לב| טרוווווווו לאבבבבבבבבבבב

Lhuna3

Well-known member
חחחחח איך הסוסון נוחר:-D "מיומיומיו":-D
ז ה. ה ד ב ר. ה כ י. ח מ ו ד. ב ע ו ל ם.
שפילוקטיטיס המינוטאור
סאטיר
נראה לי שפילוקטיטיס המינוטאור הזה גם מאמן את אכילס בשירו של אכילס נכון? אפילו באי מוזר כזה נראה לי.
פיל המאמן קצת הרבה מרמרה כי אף אחד מהגיבורים שלו לא שווה. אה הנה הוא אפילו מזכיר את אכילס. וואי זה ספר כ"כ יפה לונה אולי תאהבי אותו גם.
חשבתי כבר באמת לנסות כי גם עדי נחש המליצה.
הזית הגדול" זה התפוח הגדול?:-D תבי היא ניו יורק העתיקה.
חח הקטע שהאנשים מדבירם על כל האסונות:-D:-D היה שלב בקורונה שהיו עוד שבעמאות אסונות במקביל שהזכירו לי ולאחותי את הסצנה הזאת:-D
הרקולס חמוד לא להיות גיבור זה לא משהו שמכריזים עליו זה משהו שמרווחים.
מג ממש במקרה מקריות מגיעה עם מקרה חירום כדי שהרקולס יוכיח שהוא גיבור.
"איי גוט א פר ווג'י":-D
הרקולס מלחץ את ה"ילדים" ומוכיח שהוא גיבור לאנשי העיר. אופס אבל הנה ההיידרה. הייל היידרה. תכרתו ראש אחד ושלושה יצמחו. ליטרלי. גם זה הפחיד אותי. והגעיל.
פרום זירו טו הירו!!!!!!!!
חחח הוא נהיה סלב עם מעריצות מרצ'נדייס והכל:-D ומנצח כל מה שהאדס זורק עליו. חחח מה זה הוא נלחם בסקאר!!!
כן יש בקטע הזה מלא דברים מצחיקים באמת.
זה גדול :-D

בקיצור סרט מצחיק וחמוד בהחלט.

didalf

Well-known member
ז ה. ה ד ב ר. ה כ י. ח מ ו ד. ב ע ו ל ם.

רציתי לטעון שזה אותו דבר אבל כדי לא לצאת טיפשה בדקתי מה ההבדל, מינוטאור זה חצי שור וסאטיר זה חצי תיש. שיהיה.

חשבתי כבר באמת לנסות כי גם עדי נחש המליצה. [שירו של אכילס]
מה מתי? אני ורעות דיברנו על זה לאחרונה.

בקיצור סרט מצחיק וחמוד בהחלט.
כן סרט מצחיק ממש, מסטול קצת אפילו.
כמו שאמרתי לא ראיתי אותו ממש כילדה כי הוא הפחיד אותי ולא הייתה לי קלטת אבל נראה לי שיש שם מלא רפרנסים ופרודיות שבכלל לא הייתי קולטת כילדה.

It's Always Sunny

Well-known member
  • הזמרות שהופיעו בתחילת הסרט הן גרסה עדכנית למקהלה יוונית, נכון?
  • מה הפירוש של Gospel Truth?
  • האיסטר אג למלך האריות ממש חמוד.
  • מתחילים את הסרט עם מסיבה להולדת (?) הרקולס, כשאימא של הרקולס (הרה?) הרגיעה אותו לרגע הייתי בטוחה שהיא כישפה אותו :-D זאוס קצת הטריד אותי משום מה, לא יודעת להסביר למה, אולי זה החיוך שלו.
  • אהבתי את העקיצה על נרקיסוס :-D
  • אני לא ממש אוהבת את זאוס, הרה אמרה לו שירחיק את החזיזים מהרקולס והוא אמר שלא יקרה להרקולס כלום ובינתיים הרקולס גרם לכך שאחד העמודים נפל. נכון אף אחד לא היה נפגע אבל זאוס ממש יצא דוש |שפם|
  • אני אוהבת את פגאסוס, אם כי הדרך שבה הוא נוצר גרמה לי לחשוב שבנוסף להיותו דוש, זאוס גם קמצן (ואולי גם חמדן? כמה מתנות האלים האלה צריכים??)
  • ההגעה של האדס למסיבה הזכירה לי קצת את מיליפיסנט ואורורה, למעשה אני מופתעת שלא התגלה שהאדס הוא הדוד של הרקולס או משהו. אבל הירידות של זאוס על האדס היו משעשעות (אתה תעביד את עצמך למוות- rude ומשעשע בו זמנית) :-D
  • פאניק ופיין חסרי תועלת אבל משעשעים, אני אוהבת איך הם הופכים את עצמם לתולעים ואז האדס אומר: תזכורת להטיל בכם מום לאחר הפגישה שלי, כאילו זה בשגרה שלהם כבר.
  • חחח, הגורלות והאדס. אני עדיין לא מבינה איך הוא הצליח לשכנע אותן לגלות לו את העתיד שלו (התחיל עם אחת מהן?), בכל מקרה, הן אומרות לו שאם הרקולס ינצח אותו, הוא (האדס) יכשל. ואז הן צוחקות על חשבונו של האדס ונעלמות. האדס רותח מזעם (ליטרלי), אחר כך הוא נרגע ומחליט על תוכנית בשביל לעצור את הרקולס. להפוך את הרקולס לאנושי ובכך להרוג אותו.
  • פיין ופאניק בהיותם חסרי תועלת, גורמים להרקולס לשתות את הבקבוק עם השיקוי שיהפוך אותו לאנושי אבל לא מצליחים לגרום לו לשתות את כל השיקוי. אני מופתעת שעם כמה שהם חסרי תועלת, האדס ממשיך להעסיק (להעביד?) אותם.
  • שני בני אדם מוצאים את הרקולס נטוש ומחליטים לקחת אותו. פיין ופאניק מנסים להרוג את הרקולס אבל נכשלים כי להרקולס עדיין יש את הכוחות שלו. האמת שהרגע שבו הוא העיף אותם לשמיים הזכיר לי קצת את צוות רוקט מפוקימון :-D
  • השנים עוברות והרקולס הוא נער, הוא חזק מאוד אבל אף אחד לא רוצה לקבל את העזרה שהוא מציע. הנערים ששיחקו בדיסקית המעופפת היו גרועים ממש, כי בהתחלה עוד חשבתי שהם באמת נחמדים להרקולס אבל מסתבר שהם סתם מניאקים |פנים|
  • מסתבר שהרקולס מאוד חזק, הוא גורם לכל המבנה להתמוטט כשהוא מנסה לתפוס את הדיסקית.
  • הדבר הזה גורם לו לפקפק בשייכות שלו לבית שלו וההורים שלו מחליטים לגלות לו שהוא מאומץ. הוא לוקח את זה יחסית טוב.
  • הרקולס מחליט ללכת למקדש של זאוס כדי למצוא שם תשובות, הפסל של זאוס מתעורר לחיים ומתלהב לראות את הרקולס. הרקולס באופן מובן נבהל ומנסה לברוח. זאוס אומר להרקולס שהדרך היחידה שבה הוא יוכל לחזור להיות אל היא להוכיח שהוא גיבור אמיתי. זו הגדרה מאוד רחבה לדעתי אבל בסדר שיהיה.
  • זאוס מאחד בין הרקולס לפגאסוס. פגאסוס גדל להיות סוס מרשים שלפי זאוס: סוס נהדר ומרשים עם מוח של ציפור. אז הוא מתאר את הכלב שלי בעצם.
  • הרקולס ופגאסוס הולכים למצוא את פיל שידריך ויאמן את הרקולס. פיל מסרב בהתחלה ומראה להרקולס הוכחות של גיבורים שהתאמנו אצלו ונכשלו, בניהם אכילס עם העקב שלו, lol.
  • פיל משתכנע ומתחיל לאמן את הרקולס, הזמן עובר והרקולס הופך ללוחם בעל שרירים עצומים.
  • הרקולס, פיל ופגאסוס מחליטים לעוף לתביי כי שם להרקולס יהיה סיכוי לבסס לעצמו שם של גיבור. אבל בדרך, הם נתקלים בנערה במצוקה, מג. הרקולס שוכח את האימונים שלו ומסתער על מנת להציל אותה.
  • בזמן שהרקולס חוזר למסלול שלו, אנחנו מגלים שמג משתפת פעולה עם האדס, ראיתי את הסרט הזה אבל הקטע הזה הפתיע אותי.
  • הרגע שבו פיין ופאניק נזכרים בהרקולס :-D:-D:-D ואז כשהם זורקים את הבדיחה שאולי הרקולס זה שם נפוץ כמו ג'ייסון ובריטני :-D
  • אני אוהבת שתושבי תביי אוהבים פיתות :-D
  • הרקולס מתוסכל כי אף אחד לא מוכן לתת לו סיכוי אבל אז מג מגיעה ואומרת שיש ילדים שנתקעו מתחת לסלע. הרקולס הולך להציל אותם אבל נתקל במפלצת ועורף לה את הראש, כמובן שזה לא הסוף כי צומחים עוד ראשים, האדס מרוצה מעצמו כי הוא חושב שהרקולס מת אבל אז הרקולס מפתיע את כולם ומתגלה שהוא בחיים. הרקולס הופך לגיבור מפורסם.
  • לפיין ולפאניק יש מרצ'נדייז של הרקולס :-D:-D
  • הרקולס תוהה בפני זאוס למה הוא לא יכול להיות אל שוב, זאוס מסביר לו שיש הבדל בין גיבורים למפורסם ושהרקולס עדיין לא הוכיח שהוא גיבור אמיתי.
  • הרקולס ומג יוצאים לדייט שבמהלכו מג מנסה לגלות מה החולשה של הרקולס אבל המסקנה שהיא מגיעה אליה זה שהרקולס חסר חולשות.
  • מג מגלה באמצעות המקהלה שיש לה רגשות להרקולס אבל אז האדס מגיע ושואל אותה אם היא הצליחה במשימה שלה. מג מחליטה שהיא לא מוכנה לעזור להאדס יותר, פיל מגיע ומבין שמג משתפת פעולה עם האדס (לפחות הוא חושב ככה באותו רגע, הוא לא מודע שמג לא רוצה לעזור להאדס יותר). הוא מספר להרקולס על כך אבל הרקולס מסרב להקשיב ופיל עוזב.
  • האדס אומר להרקולס שאם הוא יוותר על הכוחות שלו, הוא יוכל להציל את מג. הרקולס מסכים לוותר על הכוחות שלו והאדס משחרר את מג, אבל לפני שהוא עושה זאת הוא מגלה להרקולס שמג עבדה בשבילו.
  • האדס חוזר לנקום בזאוס ומשתלט על האולימפוס. בינתיים הרקולס כמעט מובס על ידי אחד הטיטאנים אבל משתמש בחוכמה שלו כדי להערים על הטיטאן. כמעט נופל עליו עמוד (הבנייה של מבנים בסרט הזה היא לא הכי חזקה, הא?) ומג מצילה אותו. הרקולס מצליח להרים את העמוד.
  • הרקולס מצליח להגיע לאולימפוס, שם הוא עוזר לזאוס להשתחרר.
  • חחחחח, פגאסוס מכבה להאדס את השיער, ידענו שהוא קצת טרול אבל הדרך שבה הוא צוחק מזה יותר מצחיקה מהמעשה :-D
  • בזמן שהרקולס מביס את הטיטאנים ושולח אות לאבדון, האדס מגלה לו שנשמתה של מג תגיע לשאול.
  • הרקולס מגיע למג אבל מגלה שהנשמה שלה כבר נלקחה לשאול והולך להתעמת עם האדס, הם הולכים לשאול, שם הרקולס מחליף את החיים של מג בחיים שלו. האדס שמח כי זה אומר שהרקולס עומד למות. הרקולס מצליח להגיע לנשמה של מג ולהישאר בחיים, להפתעתם של הגורלות והאדס (חחח, הגורלות עם המספריים :-D)
  • הרקולס מעיף את האדס לשאול ופאניק ופיין מחליטים לנטוש אותו.
  • הרקולס ביחד עם מג, חוזר לאולימפוס, שם הוא אמור להיות אל שוב, אבל הוא מחליט לוותר על כך ולהיות אנושי על מנת לחיות עם מג.

didalf

Well-known member
  • הזמרות שהופיעו בתחילת הסרט הן גרסה עדכנית למקהלה יוונית, נכון?
כן כמובן
  • מה הפירוש של Gospel Truth?
הא. שאלה טובה, בואי נשאל את גוגל.
משהו בסגנון "האמת לאמיתה"
1671203125161.png
  • האיסטר אג למלך האריות ממש חמוד.\
רגע איזה??
  • אהבתי את העקיצה על נרקיסוס :-D
חחחח כן:-D
  • אני לא ממש אוהבת את זאוס, הרה אמרה לו שירחיק את החזיזים מהרקולס והוא אמר שלא יקרה להרקולס כלום ובינתיים הרקולס גרם לכך שאחד העמודים נפל. נכון אף אחד לא היה נפגע אבל זאוס ממש יצא דוש |שפם|
נראה לי זה בדיוק הקטע שלו שהוא דוש.
  • אני אוהבת את פגאסוס, אם כי הדרך שבה הוא נוצר גרמה לי לחשוב שבנוסף להיותו דוש, זאוס גם קמצן (ואולי גם חמדן? כמה מתנות האלים האלה צריכים??)
:-D:-D
  • ההגעה של האדס למסיבה הזכירה לי קצת את מיליפיסנט ואורורה, למעשה אני מופתעת שלא התגלה שהאדס הוא הדוד של הרקולס או משהו. אבל הירידות של זאוס על האדס היו משעשעות (אתה תעביד את עצמך למוות- rude ומשעשע בו זמנית) :-D
רגע למה הנחתי כל הזמן הזה שהוא כן הדוד שלו?
  • פאניק ופיין חסרי תועלת אבל משעשעים, אני אוהבת איך הם הופכים את עצמם לתולעים ואז האדס אומר: תזכורת להטיל בכם מום לאחר הפגישה שלי, כאילו זה בשגרה שלהם כבר.
:-D:-D
  • חחח, הגורלות והאדס. אני עדיין לא מבינה איך הוא הצליח לשכנע אותן לגלות לו את העתיד שלו (התחיל עם אחת מהן?),
חחחחחח איכס
  • פיין ופאניק בהיותם חסרי תועלת, גורמים להרקולס לשתות את הבקבוק עם השיקוי שיהפוך אותו לאנושי אבל לא מצליחים לגרום לו לשתות את כל השיקוי. אני מופתעת שעם כמה שהם חסרי תועלת, האדס ממשיך להעסיק (להעביד?) אותם.
אין לו הרבה אופציות כנראה. שוק העוזרים לנבלים מאד קטן.
  • זאוס אומר להרקולס שהדרך היחידה שבה הוא יוכל לחזור להיות אל היא להוכיח שהוא גיבור אמיתי. זו הגדרה מאוד רחבה לדעתי אבל בסדר שיהיה.
תכלס
  • זאוס מאחד בין הרקולס לפגאסוס. פגאסוס גדל להיות סוס מרשים שלפי זאוס: סוס נהדר ומרשים עם מוח של ציפור. אז הוא מתאר את הכלב שלי בעצם.
:-D:-D:-D
  • הרגע שבו פיין ופאניק נזכרים בהרקולס :-D:-D:-D ואז כשהם זורקים את הבדיחה שאולי הרקולס זה שם נפוץ כמו ג'ייסון ובריטני :-D
חחחחחח כן:-D
  • אני אוהבת שתושבי תביי אוהבים פיתות :-D
חחח נכון היו כמה אזכורים לפיתות.
  • (הבנייה של מבנים בסרט הזה היא לא הכי חזקה, הא?)
וול היא לא נועדה לעמוד באלים וטיטאנים

It's Always Sunny

Well-known member
אוקיי, עכשיו אני מרגישה בושה כי קראתי משהו אחר לחלוטין ולקח לי קטע לקלוט על מה את מדברת |מובך| להגנתי, אני עדיין לא רואה טוב.

פיין ופאניק כושלים במשימתם להרוג את הרקולס ומתכננים לשקר להאדס. אוקי למה יש לזה אותה עלילה של מלך האריות?
צודקת, זה באמת מרגיש דומה מאוד.

אני משתמשת בגיפים של האדס עולה באש מעצבים כשאני כועסת מאד. או אחרי פקק ארוך.
גדול :-D כמה פעמים צפית בהרקולס?

חחחח, מעולה.

וואי, נכן! באמת היידרה. אז רגע, איזה נוקם מתאים להרקולס להיות? תור?

LOLOL
כבר ביוון ידעו שהכסף בא ממרצ'יינדז. אם דיסני לא היו תאגיד חמדני, הייתי חושבת שאולי הם לועגים לכל העסק הזה. אבל מצב שזה המקרה, נכון?

פשיי איזה ארמון. אוי לא הוא הפך את סקאר לכובע!!!!!! מעליב.
זה האיסטר אג שדיברתי עליו. לא בטוחה אם זה נחשב איסטר אג בכלל אבל נראה לי שהבנת את הכוונה שלי.

נו צ'אנס נו ווואי איי וונט סיי איימ אין לאבבבבבבב|מאוהב|
יש לקראת הסוף שהיא שרה כזה "גט אווווף מיי קייס" דרך הגרון לאדעת להסביר אבל אני מאוהבת בחלק הזה בשיר.
שיר מעולה!

lol, אני אוהבת שרעים בסרטים מתנהגים בצורה כזו טיפשית.

חח האדס ממש צריך סדנת שליטה בעצבים:-D
מי יממן לו את זה? בטוח שלא זאוס, זאוס הוא קצת מר קראב רק עשיר יותר.

הוא מקריב את עצמו בשביל מג. ומנסה להציל אותה ממי השאול. אבל זה הורג אותו בעצמו. הן גוזרות את החוט שלו!!!! לאא אי אפשר לגזור כי הוא בן אלמוות!
אני אוהבת איך שהן מנסות ולא מצליחות.

האדס נופל לשאול בעצמו. הוא לא אל גם כן אבל? הוא לא אמור לא למות גם?
אולי הוא אל נחות יותר שיכול למות?

הא. שאלה טובה, בואי נשאל את גוגל.
משהו בסגנון "האמת לאמיתה"
1671203125161.png
תודה!
אז התרגום צדק, לא הייתי צריכה לפקפק במתרגמים |מובך|

רגע למה הנחתי כל הזמן הזה שהוא כן הדוד שלו?
נכון? זה ממש מתבקש. אולי בגלל ההשוואה למלך האריות?

מלבד מלך האריות, מה היו סרטי דיסני שצפית בהם בילדות שוב ושוב?

didalf

Well-known member
אוקיי, עכשיו אני מרגישה בושה כי קראתי משהו אחר לחלוטין ולקח לי קטע לקלוט על מה את מדברת |מובך| להגנתי, אני עדיין לא רואה טוב.
עכשיו אני רוצה לדעת מה קראת:-D

גדול :-D כמה פעמים צפית בהרקולס?
כילדה לא ממש, אבל לאחרונה די הרבה.
אבל יותר מזה אני משתמשת גם בגיף של ההוא מהקול בראש.

וואי, נכן! באמת היידרה. אז רגע, איזה נוקם מתאים להרקולס להיות? תור?
בהחלט

יאא תראי מה מצאתי

כבר ביוון ידעו שהכסף בא ממרצ'יינדז. אם דיסני לא היו תאגיד חמדני, הייתי חושבת שאולי הם לועגים לכל העסק הזה. אבל מצב שזה המקרה, נכון?
דיסני אלופים בבלעוג לדברים כאלה ולהמשיך לייצר מרצ'נדייס במקביל.

זה האיסטר אג שדיברתי עליו. לא בטוחה אם זה נחשב איסטר אג בכלל אבל נראה לי שהבנת את הכוונה שלי.
אה חח כי כתבת את זה בהתחלה והקטע הזה רק הרבה בהמשך וההודעה שלך לפי הסדר אז חשבתי שהיה משהו בהתחלה שפספסתי.
מי יממן לו את זה? בטוח שלא זאוס, זאוס הוא קצת מר קראב רק עשיר יותר.
:-D:-D:-D תכלס.

אז התרגום צדק, לא הייתי צריכה לפקפק במתרגמים |מובך|
:-D
כיוון שנראה לי ששוב התרגום בדיסני+ הוא התמלול של הדיבוב שלא לגמרי תואם למילים באנגלית יש לגמרי סיבה לפקפק בהם.

נכון? זה ממש מתבקש. אולי בגלל ההשוואה למלך האריות?
חחחחח כנראה.

מלבד מלך האריות, מה היו סרטי דיסני שצפית בהם בילדות שוב ושוב?
פוקהונטס, ספר הג'ונגל, חתולים בצמרת גם היה חזק. פיטר פן. מולאן אולי? יש לי באלקאאוט פתאום.

It's Always Sunny

Well-known member

עכשיו אני רוצה לדעת מה קראת:-D
אני ממש מרגישה בושות כי זה משהו גס ;-# זה קשור למילה מציץ ולאותיות שהחלפתי בראש. זה הכי קרוב למשהו שאני יכולה לתאר מבלי לכתוב את זה במפורש.

בהחלט

יאא תראי מה מצאתי
גדול!
אני רואה דמיון בין האדס ללוקי במיוחד בתמונה השנייה :-D זה מזכיר שנתקלתי לאחרונה בסרטון של הנוקמים שרים את השיר פתיחה של משפחת בריידי וטום הילדסטון אומר לכריס המסוורת, מה נשמע אחי? ואז כריס עונה לו: תשתוק :-D מכירה?
וזה מזכיר לי דבר נוסף שלצערי לא הצלחתי למצוא ביוטיוב :-/ באחד הסרטונים שחקני מארוול מנחשים על מי מהקאסט מדובר. שאלו מי מהקאסט היה חשפן לפני שהפך לשחקן ואני לא זוכרת מי ענה את התשובה הזו אבל מישהו ישר אמר: טום הידלסטון :-D באחת התגובות תיארו את טום הידלסטון (למד עם הנסיך ויליאם בבית הספר, מצטיין בלימודים וכו') ואז צחקו מכך שקישרו בין ההישגים האלה לחשפנות :-D
אוי, יש לי כל כך הרבה רפרנסים למארוול כרגע, הדבר שהכי עולה לי זה טום הולנד שפולט ספויילרים על ימין ועל שמאל :-D

אה חח כי כתבת את זה בהתחלה והקטע הזה רק הרבה בהמשך וההודעה שלך לפי הסדר אז חשבתי שהיה משהו בהתחלה שפספסתי.
לפעמים כשאני לא יודעת איפה לשים קטעים שאהבתי בסרטים אני דוחפת אותם לתחילת ההודעה :-D|פנים|

פוקהונטס, ספר הג'ונגל, חתולים בצמרת גם היה חזק. פיטר פן. מולאן אולי? יש לי באלקאאוט פתאום.
שאלתי מה ראית כי הרגשתי שיש סרטים שאת ממש מכירה טוב.
מה הסרט השני המועדף עלייך?

didalf

Well-known member
זה מזכיר שנתקלתי לאחרונה בסרטון של הנוקמים שרים את השיר פתיחה של משפחת בריידי וטום הילדסטון אומר לכריס המסוורת, מה נשמע אחי? ואז כריס עונה לו: תשתוק :-D מכירה?
חחח כן כמובן|מאוהב|
המסעות יח"צ של אינפינטי וור ואנדגיימ היו אושר גדול|מאוהב|

באחד הסרטונים שחקני מארוול מנחשים על מי מהקאסט מדובר. שאלו מי מהקאסט היה חשפן לפני שהפך לשחקן ואני לא זוכרת מי ענה את התשובה הזו אבל מישהו ישר אמר: טום הידלסטון :-D באחת התגובות תיארו את טום הידלסטון (למד עם הנסיך ויליאם בבית הספר, מצטיין בלימודים וכו') ואז צחקו מכך שקישרו בין ההישגים האלה לחשפנות :-D
זה דווקא לא מכירה8-*
אוי, יש לי כל כך הרבה רפרנסים למארוול כרגע, הדבר שהכי עולה לי זה טום הולנד שפולט ספויילרים על ימין ועל שמאל :-D
חחחחח מתה על טום והפה שלו:-D

לפעמים כשאני לא יודעת איפה לשים קטעים שאהבתי בסרטים אני דוחפת אותם לתחילת ההודעה :-D|פנים|
אה חח
אני בכלל מתרשמת מאיך שאת מצליחה לזכור ולכתוב הכל לפי הסדר אחרי הצפיה.

שאלתי מה ראית כי הרגשתי שיש סרטים שאת ממש מכירה טוב.
כן. יש כאלה שהם גם קאלט בבית שלנו אז הם מצוטטים ומרופרנסים כל הזמן.
מה הסרט השני המועדף עלייך?
מאלה נראה לי פוקהונטס או מולאן.
אבל בכללי גם בת הים הקטנה והיפה והחיה למרות שפחות גדלתי עליהם.

It's Always Sunny

Well-known member
אני בכלל מתרשמת מאיך שאת מצליחה לזכור ולכתוב הכל לפי הסדר אחרי הצפיה.
מה פתאום זוכרת, אני יושבת מול הסרט ועוברת על העלילה מיד אחרי שאני מסיימת לצפות בו :-D

כן. יש כאלה שהם גם קאלט בבית שלנו אז הם מצוטטים ומרופרנסים כל הזמן.
איך זה התחיל?
מההורים שלך? מישהו אחר?

didalf

Well-known member
מה פתאום זוכרת, אני יושבת מול הסרט ועוברת על העלילה מיד אחרי שאני מסיימת לצפות בו :-D
אה אז את עושה עבודה כפולה? פעם צופה ופעם עוברת שוב? מרשים למדי.
איך זה התחיל?
מההורים שלך? מישהו אחר?
ההורים שלי קנו את הקלטות אז אני מניחה מהם?
לאדעת חח זה מהדברים האלה שתמיד שם מאז שאני זוכרת את עצמי ואין לי מושג איך הם התחילו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רק תזכורת
ראיתי שדיברתם על "איזה נוקם מתאים להיות הרקולס?"
אז הרקולס הופיע הסוף של סרט ת'ור האחרון.
הוא דמות מוכרת בקומיקס של מארוול
ובנוסף לזה בקומיקס הוא גם הרבה פעמים חבר בקבוצה של הנוקמים.

1671311726520.png

למעלה