מועדון דיסני - ימי החנוכה (9) - הרקולס, פרוזן, עולם מוזר

It's Always Sunny

Well-known member
סליחה שיצא קצת מחופף, לא הייתי ממש בראש של לשבת ולעבוד קשה על זה אבל עדיין רציתי לכתוב מה דעתי על חלק מהדברים בסרט, אז זה מה שיצא :-):

• מתחילים את הסרט עם ציור של קומיקס (בהתחלה לא הבנתי מה קרה לפיקסאר) אבל אז עוברים לאנימציה הרגילה אז הכל בסדר. ייגר ובנו סרצ'ר הם חוקרים אבל סרצ'ר פחות מתעניין בלחקור דברים אלא בצמחים.
  • ייגר נוטש את המשלחת ומשאיר את סרצ'ר מאחור. במעבר חד, קופצים 25 שנים לעתיד, סרצ'ר התבגר, התחתן, יש לו ילד, הוא חקלאי והוא גילה את הפנדו, מה שגורם לחשמל להיות מיוצר באבלוניה (כן, גם לדברים הבסיסיים כמו תאורה וגם למכוניות מעופפות, אין לי מושג איך זה יכול לייצר חשמל גם וגם ואילו אנחנו בעולם שלנו לא הצלחנו לעשות את זה).
  • סרצ'ר ומרידיאן (שבאופן מפתיע קראו לבן שלהם אית'ן) אוהבים להפגין את החיבה שלהם אחד כלפי השנייה בייחוד מול המתבגר שלהם.
  • סרצ'ר מצפה שאית'ן יהיה חקלאי כמוהו אבל לאית'ן יש תוכניות אחרות, הוא רוצה להיות חוקר.
  • סרצ'ר גם לא מודע לכך שהוא עושה לאית'ן פדיחות כשהוא מנסה להכיר את דיאזו, הבחור שאית'ן מחבב. אני מניחה שהוא חושב שהוא אבא מגניב וכו' אבל ברור שלאית'ן לא נוח שאבא שלו נדחף ככה.
  • אבל הקטע שבו אית'ן אומר שסרצ'ר הוא אבא טוב ואז מנסה להעלים את זה וסרצ'ר מתלהב ממש חמוד.
  • קליסטו, מנהיגת אבלוניה, מגיעה עם הספינה שלה והורסת את היבול של משפחת קלייד. היא באה בשביל משהו חשוב, היבול (הפנדו) נגוע ואם זה ימשיך, אז לא יהיה יותר חשמל באבלוניה. קליסטו מבקשת מסרצ'ר להצטרף אליה למשלחת על מנת להציל את הפנדו.
  • אית'ן רוצה להצטרף למשלחת אבל סרצ'ר לא מעוניין בכך. אית'ן כמובן לא מקשיב לו ומתגנב לספינה, מרידיאן, באה בתסכול כי מסתבר שהיא ניסתה לעדכן את סרצ'ר כבר 4 שעות :-D |פנים|
  • הספינה מותקפת, לג'נד הכלב כמעט נופל וסרצ'ר מציל אותו אבל הם נוחתים במקום לא ידוע והספינה ממשיכה לטוס בלעדיהם.
  • סרצ'ר נחת במקום שאליו ייגר הלך כשהוא נטש את המשלחת ואם כמה שזה צפוי שהם ייתקלו אחד בשני, אני לא ראיתי את זה בא.
  • אית'ן מצליח לחמוק שוב מהמבוגרים (איך הם נופלים בפח הזה שוב ושוב?) והולך למצוא את סרצ'ר ולג'נד. הוא נתקל במקרה בספלאט ומבקש ממנו להוביל אותו לסרצ'ר.
  • ייגר וסרצ'ר מדברים על החיים שלה, מתגלה לנו שאימא של סרצ'ר בחיים אבל יש לה בן זוג חדש. בזמן שהם ממשיכים במסלול, הם מתווכחים עד שהם נתקלים בקלף שאית'ן השאיר מאחוריו. איתן וספלאט בינתיים נתקלים בפנדו, אית'ן מתחיל לאסוף את הפנדו וספלאט מנסה למנוע ממנו לעשות את זה. ספלאט מתחשמל בגלל הפנדו (ממש ריחמתי עליו פה), אית'ן היה ממש עדין בקטע הזה ואהבתי איך הוא הצליח לשכנע את ספלאט לסמוך עליו.
  • בכל מקרה, אית'ן וספלאט מותקפים וייגר וסרצ'ר מגיעים בשנייה האחרונה ומצילים אותם (יותר נכון, ייגר מציל אותם וסרצ'ר מסתכל מהצד). התחמושת של ייגר נגמרת אבל אז מרידיאן מגיעה ומצילה אותם.
  • אהבתי איך אחד מהחבר'ה בספינה אמר על ספלאט שהוא כל כך חמוד שאפשר לעשות ממנו מרצ'נדייז :-D
  • ייגר ואית'ן מדברים קצת, אית'ן מספר לייגר על דיאזו. אני שמחה שגרמו לייגר לקבל את זה בלי מהומה. הצחיק אותי שייגר נותן לאית'ן עצות לא יעילות בנוגע למערכות יחסים ואית'ן אומר שזו דרך רעילה להתחיל קשר :-D
  • ייגר, סרצ'ר ואיתן משחקים במשחק לוח, ייגר וסרצ'ר ממשיכים להתווכח על עתידו של אית'ן, מה שמאוד מעצבן אותו.
  • המשלחת מגיעה לעומק של הפנדו והם מתחילים לעבור אבל מותקפים ומצליחים להביס את התוקפים שלהם. אחר כך בספינה, הם רואים שהפנדו מנסה לתקוף את היצורים שמנסים להחליש אותו. הם מחליטים לעזור לפנדו ולתקוף את אותם יצורים.
  • סרצ'ר ואית'ן מדברים על החקלאות, אית'ן ברגע של כעס אומר לסרצ'ר מה שהוא באמת מרגיש ושהוא רוצה להיות חוקר. סרצ'ר מבין שהוא טעה כשהוא הניח שאית'ן ירצה להיות מה שהוא (סרצ'ר) רוצה שיהיה. הוא מחליט להתנצל אבל אז אית'ן מבין שהם הגיעו לצד השני של ההרים. ומעבר לזה, שכל הזמן הזה הם חיים על הגב של צב ים (לפי ויקיפדיה וניק, אני לא קלטתי את זה לבדי) ושפנדו הורג את אותו צב ים. הם ממהרים לעדכן את המשלחת וקליסטו מחליטה לכלוא את המשפחה (כולל ספלאט) בארון קטן.
  • בקטע משעשע, המשפחה מנסה לגרום ללג'נד להוציא אותם מהארון, הוא לא מצליח כל כך במשימה אז ספלאט יוצא לעזור לו.
  • סרצ'ר ואית'ן יוצאים מהספינה על מנת להציל את היצור, יש בניהם שיחה חמודה שבה סרצ'ר אומר לאית'ן שהוא גאה בו.
  • אני אדלג קצת על קטעים מסוימים כי אין לי כוח לפרט על מה שראיתי. אבל בקיצור, סרצ'ר ואית'ן הולכים להרוס את הפנדו, ייגר מצטרף ועוזר לסרצ'ר, והם מצליחים במשימה שלהם (אחרי קושי רב. סליחה על הקמצנות, אין לי יותר כוח לראות את אותם קטעים שוב ושוב).
  • היה קטע קטן שאהבתי כשקליסטו ביקשה ממרידיאן לעזוב את ההגה ואז כשמרידיאן עשתה את זה והספינה צללה למטה, קליסטו ביקשה ממנה להחזיק בהגה, ומרידיאן אומרת: להחזיק, לעזוב, להחזיק, לעזוב. תחליטי :-D ואז לג'נד מלקק את קליסטו :-D
  • החיבוק בין אית'ן לספלאט :-]:-]
  • עוברת שנה, אית'ן ודיאזו ביחד. יראו אותם יותר ביחד אם יהיה סרט המשך??
  • לא יודעת אם שמתם לב, אבל ויקיפדיה (לפחות העברית) חלוקים בגיל של אית'ן, פעם אחת רשום שהוא בן 14 ובהמשך שהוא בן 16. לאיזו פסקה להאמין?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה נאמר ברצינות?
במקרה הזה, לא
הנשיאה הייתה ממש במוד של להציל את פנדו אז היא לא הייתה מוכנה להקשיב, נכון? אתה חושב שהיא נחשבת לנבל של הסרט או שזה תחום אפור?
היא לא הייתה נבל של הסרט. היא בסך הכל פעלה נגדם כשהיא חשבה שהם טועים, וכשהוכיחו לה שהיא טועה (כחמש דקות אחר כך) היא הסכימה שהם צודקים.
זה באמת משהו מאוד שונה בסרט הזה שאין בו בעצם בכלל נבל.
אולי שיעשו סרט המשך ויתנו להם להיות ביחד ולא רק להתחבק? :unsure:
אני גם חשבתי על זה ואני ממש מקווה שאולי זה יקרה.
או אפילו יותר טוב - שיעשו סדרת אנימציה שתמשיך את העלילה בעולם הזה.
אבל הסיכוי לזה (ובמיוחד לסרט) הוא מאוד נמוך לאור זה שהסרט היה כשלון קופתי ענק.
אם כי אתמול קראתי שהוא מאוד מצליח בדיסני+.
חחח, מעולה. במיוחד אחרי שחזרתי לקטע הזה וראיתי שספלאט חוזר לארון :-D
ספלאט חזר לארון?
בכלל לא ידעתי שהוא יצא מהארון.
(זאת בדיחה)

מתחילים את הסרט עם ציור של קומיקס (בהתחלה לא הבנתי מה קרה לפיקסאר) אבל אז עוברים לאנימציה הרגילה אז הכל בסדר. ייגר ובנו סרצ'ר הם חוקרים אבל סרצ'ר פחות מתעניין בלחקור דברים אלא בצמחים.
ההתחלה הזאת באמת הייתה מוזרה
סרצ'ר ומרידיאן (שבאופן מפתיע קראו לבן שלהם אית'ן)
חחחחח לא חשבתי על זה
(האמת שזה קצת כמו שלהורים שלי יש שמות שנשמעים ארכאיים והם בני 6 ו7 אותיות - ולכן הם נתנו לילדים שלהם שמות קצרים)
סרצ'ר גם לא מודע לכך שהוא עושה לאית'ן פדיחות כשהוא מנסה להכיר את דיאזו, הבחור שאית'ן מחבב.
אני הרגשתי את המבוכה דרך המסך
אבל הקטע שבו אית'ן אומר שסרצ'ר הוא אבא טוב ואז מנסה להעלים את זה וסרצ'ר מתלהב ממש חמוד.
אוי נכון, זה היה כל כך חמוד.
אית'ן רוצה להצטרף למשלחת אבל סרצ'ר לא מעוניין בכך. אית'ן כמובן לא מקשיב לו ומתגנב לספינה, מרידיאן, באה בתסכול כי מסתבר שהיא ניסתה לעדכן את סרצ'ר כבר 4 שעות :-D |פנים|
היא ניסתה לעדכן את סרצ'ר?
רגע בכלל יש להם מכשירי קשר או טלפונים שם? לא זכור לי שראיתי שום דבר כזה.
ייגר וסרצ'ר מדברים על החיים שלה, מתגלה לנו שאימא של סרצ'ר בחיים אבל יש לה בן זוג חדש.
זה מזכיר לי שהיה קטע מאוד מוזר שסרצ'ר אומר לייגר mom is gone, אבל מתכוון שהיא המשיכה הלאה למערכת יחסים חדשה. זה מאוד מוזר שהוא אמר את זה ככה. גם זה צריך להיות לו ברור שזה ישמע כאילו היא מתה. וגם זה פשוט דרך מוזרה לומר שהיא המשיכה הלאה. אבל אולי בעולם הדמיוני שלהם ככה מדברים.
*אה ובסוף מגלים שהבעל החדש של האמא, שלדון, הוא די ענק.
אהבתי איך אחד מהחבר'ה בספינה אמר על ספלאט שהוא כל כך חמוד שאפשר לעשות ממנו מרצ'נדייז :-D
זה לא היה אית'ן שאמר את זה?
ייגר ואית'ן מדברים קצת, אית'ן מספר לייגר על דיאזו. אני שמחה שגרמו לייגר לקבל את זה בלי מהומה. הצחיק אותי שייגר נותן לאית'ן עצות לא יעילות בנוגע למערכות יחסים ואית'ן אומר שזו דרך רעילה להתחיל קשר :-D
כן, זה היה מצחיק. הוא גם לחלוטין מדבר כמו מישהו מGen Z
סרצ'ר ואית'ן יוצאים מהספינה על מנת להציל את היצור, יש בניהם שיחה חמודה שבה סרצ'ר אומר לאית'ן שהוא גאה בו.
הקשר בינהם הוא באמת הלב של הסרט
היה קטע קטן שאהבתי כשקליסטו ביקשה ממרידיאן לעזוב את ההגה ואז כשמרידיאן עשתה את זה והספינה צללה למטה, קליסטו ביקשה ממנה להחזיק בהגה, ומרידיאן אומרת: להחזיק, לעזוב, להחזיק, לעזוב. תחליטי :-D
חחחחח נכון זה באמת היה מצחיק
עוברת שנה, אית'ן ודיאזו ביחד. יראו אותם יותר ביחד אם יהיה סרט המשך??
אני מוכן לחתום על עצומה בשביל זה
לא יודעת אם שמתם לב, אבל ויקיפדיה (לפחות העברית) חלוקים בגיל של אית'ן, פעם אחת רשום שהוא בן 14 ובהמשך שהוא בן 16. לאיזו פסקה להאמין?
אני מאמין לויקיפדיה באנגלית שם כתוב שהוא בן 16 (זה גם מרגיש שהוא לפחות בן 16)

It's Always Sunny

Well-known member
היא לא הייתה נבל של הסרט. היא בסך הכל פעלה נגדם כשהיא חשבה שהם טועים, וכשהוכיחו לה שהיא טועה (כחמש דקות אחר כך) היא הסכימה שהם צודקים.
זה באמת משהו מאוד שונה בסרט הזה שאין בו בעצם בכלל נבל.
אני זוכרת שמישהו אמר פה לא מזמן שבשנים האחרונות אין לדיסני נבלים ממש (נאמר בהקשר שאני אמרתי שאני מפחדת מהנבלים).

אני גם חשבתי על זה ואני ממש מקווה שאולי זה יקרה.
או אפילו יותר טוב - שיעשו סדרת אנימציה שתמשיך את העלילה בעולם הזה.
אבל הסיכוי לזה (ובמיוחד לסרט) הוא מאוד נמוך לאור זה שהסרט היה כשלון קופתי ענק.
אם כי אתמול קראתי שהוא מאוד מצליח בדיסני+.
מעניין למה הביקורות לא טובות.

ספלאט חזר לארון?
בכלל לא ידעתי שהוא יצא מהארון.
(זאת בדיחה)
חחח, בכל זאת הרמתי להנחתה. אז שמחה שניצלת את זה.

חחחחח לא חשבתי על זה
(האמת שזה קצת כמו שלהורים שלי יש שמות שנשמעים ארכאיים והם בני 6 ו7 אותיות - ולכן הם נתנו לילדים שלהם שמות קצרים)
ואיך זה בדור ההמשך? אחיות שלך המשיכו עם השמות הקצרים או שהן החליטו לעשות הפוך מההורים?

היא ניסתה לעדכן את סרצ'ר?
רגע בכלל יש להם מכשירי קשר או טלפונים שם? לא זכור לי שראיתי שום דבר כזה.
היא אמרה לו שהיא אותתה לו במשך 4 שעות, אפשר לקחת את זה לכל כיוון שרוצים, אני פשוט הלכתי על הכי פשוט ומבחינתי היא אותתה לו דרך השמיים, למה? לא יודעת, נשמע לי הגיוני |פנים|

זה מזכיר לי שהיה קטע מאוד מוזר שסרצ'ר אומר לייגר mom is gone, אבל מתכוון שהיא המשיכה הלאה למערכת יחסים חדשה. זה מאוד מוזר שהוא אמר את זה ככה. גם זה צריך להיות לו ברור שזה ישמע כאילו היא מתה. וגם זה פשוט דרך מוזרה לומר שהיא המשיכה הלאה. אבל אולי בעולם הדמיוני שלהם ככה מדברים.
*אה ובסוף מגלים שהבעל החדש של האמא, שלדון, הוא די ענק.
נכון, זה היה ניסוח מאוד מוזר. כשיודעים מה הוא עומד לומר זה יותר הגיוני אבל בפעם הראשונה זה מבלבל.
מה החשיבות של הגודל שלדון?

זה לא היה אית'ן שאמר את זה?
לא, זה היה הבחור שהיה צריך לעשות עליו בייביסיטינג ונכשל :-D

אני מאמין לויקיפדיה באנגלית שם כתוב שהוא בן 16 (זה גם מרגיש שהוא לפחות בן 16)
אז מישהו פישל בויקי העברית, חחח.

Lhuna3

Well-known member
בטעות פתחתי את ההודעה שלך לפני שראיתי את הסרט, אז קראתי רק את השורה הראשונה והייתי בטוחה שסרצ'ר הוא הדמות הלהטבית ופתאום ראיתי שיש לו אישה, אז חשבתי שאולי זה המסע שלו. עד שקלטתי שמדובר באית'ן |פנים|:-D
:-D :-D אהבתי שהמצאת לו סיפור...
לא שמתי לב לזה עד שאתה ציינת את זה.
האמת היא שאני שמתי לב לזה רק בתחילת הסרט, ואח"כ כשהם בעולם המוזר כבר שכחתי מזה ולא שמתי לב לזה בכלל.
הנשיאה הייתה ממש במוד של להציל את פנדו אז היא לא הייתה מוכנה להקשיב, נכון? אתה חושב שהיא נחשבת לנבל של הסרט או שזה תחום אפור?
בעיני היא לא נחשבת לנבל בכלל. אין ממש נבלים בסרט (כמו שאין גם במשחק הקלפים שהם שיחקו).
נשמע הגיוני מאוד לדעתי. את אוהבת את הדרך שבה זה נעשה?
כן, חושבת שז היה חמוד בסה"כ.
שמחה שאת מסכימה |חיבוק|
ניק לא מעריך את החמידות שלו |שפם|
אני הולכת להודות שההסבר שלך היה לי יותר מובן מהסרט :-D
אז זהו שלי זה היה נראה ברור, אבל אחרי שקראתי מה שניק כתב, אני כבר לא בטוחה שאני הבנתי נכון.
מתחילים את הסרט עם ציור של קומיקס (בהתחלה לא הבנתי מה קרה לפיקסאר) אבל אז עוברים לאנימציה הרגילה אז הכל בסדר.
גם אני לרגע נבהלתי שהאנימציה תהיה כזאת מיושנת.
ייגר נוטש את המשלחת ומשאיר את סרצ'ר מאחור. במעבר חד, קופצים 25 שנים לעתיד, סרצ'ר התבגר, התחתן, יש לו ילד, הוא חקלאי והוא גילה את הפנדו, מה שגורם לחשמל להיות מיוצר באבלוניה (כן, גם לדברים הבסיסיים כמו תאורה וגם למכוניות מעופפות, אין לי מושג איך זה יכול לייצר חשמל גם וגם ואילו אנחנו בעולם שלנו לא הצלחנו לעשות את זה).
וואי זה באמת ממש מביך שלהם יש מכוניות מעופפות תוך 25 שנה בלבד מרגע גילוי החשמל, ולנו עדיין אין! |פנים|
אבל הקטע שבו אית'ן אומר שסרצ'ר הוא אבא טוב ואז מנסה להעלים את זה וסרצ'ר מתלהב ממש חמוד.
חח נכון אהבתי את זה גם.
אהבתי איך אחד מהחבר'ה בספינה אמר על ספלאט שהוא כל כך חמוד שאפשר לעשות ממנו מרצ'נדייז :-D
:-D נכון (כולם מעריכים חוץ מניק. לא מדברת בכלל על עדי|משעמם-לה-כי-אין-מספיק-רומנטיקה||חזיר||שפם|)
ייגר ואית'ן מדברים קצת, אית'ן מספר לייגר על דיאזו. אני שמחה שגרמו לייגר לקבל את זה בלי מהומה. הצחיק אותי שייגר נותן לאית'ן עצות לא יעילות בנוגע למערכות יחסים ואית'ן אומר שזו דרך רעילה להתחיל קשר :-D
אה כן: "תכניס אותו בתחבולות למצב שהוא בסכנה ואז תציל אותו" :-D
היה קטע קטן שאהבתי כשקליסטו ביקשה ממרידיאן לעזוב את ההגה ואז כשמרידיאן עשתה את זה והספינה צללה למטה, קליסטו ביקשה ממנה להחזיק בהגה, ומרידיאן אומרת: להחזיק, לעזוב, להחזיק, לעזוב. תחליטי :-D
:-D קטע מעולה! איזה גדולה מרידיאן!
לא יודעת אם שמתם לב, אבל ויקיפדיה (לפחות העברית) חלוקים בגיל של אית'ן, פעם אחת רשום שהוא בן 14 ובהמשך שהוא בן 16. לאיזו פסקה להאמין?
8-* לא יודעת, אבל מבחינתי אפשר להתפשר על 15.

Lhuna3

Well-known member
יואו הזכרת לי עכשיו את הגאג החוזר עם הדוקטור בסדרה משפחה בהפרעה שנותן בשורות בצורה מעצבנת :-D

didalf

Well-known member
לא מדברת בכלל על עדי|משעמם-לה-כי-אין-מספיק-רומנטיקה||חזיר||שפם|)
חחחח מתי זאת היתה טענה שלי? זה פשוט היה סרט נורא משעמם, רומנטיקה או לא.
אהבתי סרטים אחרים שאין בהם רומנטיקה (למשל: אנקנטו, מואנה)
חצופה|שפם|

Lhuna3

Well-known member
חחחח מתי זאת היתה טענה שלי? זה פשוט היה סרט נורא משעמם, רומנטיקה או לא.
אהבתי סרטים אחרים שאין בהם רומנטיקה (למשל: אנקנטו, מואנה)
חצופה|שפם|
בסדר אבל זה לא היה סרט משעמם! :mad: הוא מצחיק וחמוד!

It's Always Sunny

Well-known member
:-D :-D אהבתי שהמצאת לו סיפור...
חחח, טוב יש לי דמיון יצירתי :-D

בעיני היא לא נחשבת לנבל בכלל. אין ממש נבלים בסרט (כמו שאין גם במשחק הקלפים שהם שיחקו).
אז זה סרט שבו יש תחומים של אפור. פשוט בסרטים הישנים יש חלוקה של טוב ורע.

שמחה שאת מסכימה |חיבוק|
ניק לא מעריך את החמידות שלו |שפם|
אין על הסיידקיקים של דיסני :-):

וואי זה באמת ממש מביך שלהם יש מכוניות מעופפות תוך 25 שנה בלבד מרגע גילוי החשמל, ולנו עדיין אין! |פנים|
בחזרה לעתיד פיתחה בי ציפיות לא ריאליסטיות |פנים|

8-* לא יודעת, אבל מבחינתי אפשר להתפשר על 15.
מוסכם :-D

למעלה