מועדון דיסני - ימי החנוכה (9) - הרקולס, פרוזן, עולם מוזר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב, ראיתי בנתיים חלק ואז המשכתי עם הספר שלי כי מותח שם יותר.

אבל אני אתייחס לכל הסרט

כי זה ממש מוזר לראות את הסצנות עם האנס בהתחלה כשהוא עושה רושם של דביל מאוהב וחמוד ואני יודע שהוא רע מגעיל.

חוץ מזה אני קלטתי שכנראה לא ראיתי את הסרט שוב מאז הפעם הראשונה שראיתי אותו. וזה מרגיש מוזר ולא נכון כי ראיתי את כל השירים (או חלקם) שוב ושוב המון פעמים. רגע אולי בעצם רק את Let it go ואת do you want to build a snowman ואת fixerupper (שהוא שיר מעולה).
כי כל מיני דברים לא ממש זכרתי - כמו זה שקריסטוף היה שם כשהטרולים פגשו את משפחת המלוכה.
ושיט הטרולים האלו נתנו חרא עצה לגבי הכוח של אלסה. או שאולי המלך והמלכה יישמו את זה באופן רע. אבל הם בפירוש עשו הרבה נזק עם זה שהם דחקו בה להסתיר חלק מעצמה כל הזמן הזה.
*זה כמעט כאילו הם דוחקים בה להסתיר את הנטייה המינית שלה... אהם אהם

Let it go הוא שיר מדהים גם בפעם המיליון שאני שומע אותו.

ושיר מאוד מאוד חמוד זה השיר שקריסטוף שר בשני קולות (בתור עצמו וסוון)

Lion_Heart

Well-known member
טוב, ראיתי בנתיים חלק ואז המשכתי עם הספר שלי כי מותח שם יותר.

אבל אני אתייחס לכל הסרט

כי זה ממש מוזר לראות את הסצנות עם האנס בהתחלה כשהוא עושה רושם של דביל מאוהב וחמוד ואני יודע שהוא רע מגעיל.

חוץ מזה אני קלטתי שכנראה לא ראיתי את הסרט שוב מאז הפעם הראשונה שראיתי אותו. וזה מרגיש מוזר ולא נכון כי ראיתי את כל השירים (או חלקם) שוב ושוב המון פעמים. רגע אולי בעצם רק את Let it go ואת do you want to build a snowman ואת fixerupper (שהוא שיר מעולה).
כי כל מיני דברים לא ממש זכרתי - כמו זה שקריסטוף היה שם כשהטרולים פגשו את משפחת המלוכה.
ושיט הטרולים האלו נתנו חרא עצה לגבי הכוח של אלסה. או שאולי המלך והמלכה יישמו את זה באופן רע. אבל הם בפירוש עשו הרבה נזק עם זה שהם דחקו בה להסתיר חלק מעצמה כל הזמן הזה.

Let it go הוא שיר מדהים גם בפעם המיליון שאני שומע אותו.

ושיר מאוד מאוד חמוד זה השיר שקריסטוף שר בשני קולות (בתור עצמו וסוון)
על פי מה שאני זוכר,המלך והמלכה ישמו את עצותיו של הטרול בצורה דיי מטומטמת, כי אני לא זוכר שהוא אמר שום דבר בקשל ל "להסתיר" כלום!

It's Always Sunny

Well-known member
או כמו שהורים ישראלים קוראים לזה: אנה ואלזה
:-D:-D:-D:-D

על זה כבר לא גדלתי כי זה יצא כשהייתי גדולה:-( אבל כמו כל אדם שלא חי במערה בעשור האחרון נתקע לי לט אי גו בראש לכשנה וחצי.
איך הכרת אותו?

איך הייתי מציקה לאחותי עם השיר הזה היא הייתה משתגעת:-D
אז את אנה ואחותך אלזה? :-D;-)

נחמד שבממלכה הזאת זה בכלל לא אישו שאישה תהיה מלכה ועוד בלי להיות נשואה.
וואלה, נכון.

מה אכפת להם שהיא תחזיק את הדברים בלי כפפות למה זה משנה?
חחחח, נכון, ממש קטנוני מצידם.

איך אנה לא מתה מהיפותרמיה עם השמלה הזאת בשלג הזה?
ושכל מה שמכסה אותה זו העליונית הזו, כאילו שזה אמור להספיק |פנים|

תמיד בסרטים שלג נראה כזה רך וכיפי וכיף להתגלש בו ואז ישראלית שכמונו מגיעה לשלג ומגלה שהוא בכלל קר ורטוב ואם מתגלשים בו ככה אז הכל רטוב ולא נעים.
וואו, לחלוטין. אני זוכרת שנגעתי בשלג עם כפפות והידיים שלי קפאו. חשבתי שאני אוכל לעשות את המלאך שעושים בסדרות אבל קר מדי אפילו רק לגעת בשלג.

או תראו מה זה אלזה הבינה איך לשלוט בכוחות שלה בעזרת "אהבה". עלק מומחים לאהבה הטרולים האלה|שפם|
:-D:-D:-D

יאיי אלזה מסדרת לכולם החלקרח. אבל תביאי להם מחלקיים עם מה הם יחליקו? אה יש להם מחליקיים. קסומים. איך אני אוהבת החלקרח.
באמת, סידרה לכולם? אני התקדמתי רק באנה. את מחליקה?

ממלכה דמיונית באזור הנורדי של העולם.
זו התשובה שחיפשתי, איפה הסרט מתרחש מבחינת מיקום, תודה :-):

חחח נכון. אבל שוב פספסתי אותה כי אני שוכחת לחפש.
רפונזל ראית?
עדיין לא, את ראית, אני מניחה?

אה ידעת? איזה באסה. סקרן אותי מה התגובה של מי שצופה לראשונה כי אני לא זוכרת מה הייתה התגובה שלי.
לא ידעת שהאנס הוא הנבל כשצפית בסרט לראשונה? אני לא זוכרת אפילו איך גיליתי, זה היה פשוט אחד מהדברים שתמיד ידעתי על הסרט.

נראה לי סתם, יש אחים עם צבעי שיער שונים.
כנראה שאת צודקת אבל אני אוהבת את הגרסה שלי יותר :-]

חחחחחח תכלס. היה צריך ליפול מאיזה הר מושלג.
אבל סרטי דיסני הם מעודנים יותר עכשיו, הנבלים פחות מנוולים והעונשים שלהם פחות רצחניים. כאילו כמה שהאנס מניאק זה לא שהוא רצח את אח שלו בכוונה תחילה.
כן, נשמע הגיוני. אני מניחה שזה בגלל שהעולם השתנה בשנים האחרונות, אבל זה מעניין להשוות את זה לעומת פעם שזה היה לגיטימי להראות את הנבלים אכזריים ומתים.

ואת fixerupper (שהוא שיר מעולה).
אחרי שקראתי את התגובה שלך, נזכרתי בשיר הזה והוא ממש חמוד.

אני זוכרת שקראתי לפני כמה שנים שהורים שמרנים כועסים על זה. אתה יודע להרחיב קצת על זה? (על התיאוריה, לא על ההורים).

על פי מה שאני זוכר,המלך והמלכה ישמו את עצותיו של הטרול בצורה דיי מטומטמת, כי אני לא זוכר שהוא אמר שום דבר בקשל ל "להסתיר" כלום!
נכון, עכשיו הזכרת לי את זה. זו כנראה הייתה הפרשנות שלהם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תכלס כוחות הקרח האלה נראים כיפים.
מאוד חבל שחלק גדול מאוד מהילדות שלה היא לא שיחקה איתם
אה לא זכרתי שקריסטוף עד להתחלה עם הטרולים. אה בעצם הם גידלו אותו לא? סתומרת יגדלו אותו מעכשיו.
אז מי בכלל גידל אוו עד אז? מה קרה להוריו? למה סוחרי הקרח האלו פשוט נותנים לו להסתובב סביבם כשהוא כזה קטן ויכול ליפול למים הקפואים. ואיך הוא פגש את סוון?
אני רוצה פריקוול על קריסטוף
יאוו הטרול המטומטמם הזה|חבול| הדבר הכי גרוע לעשות עם כוח הזה זה לדכא אותו במקום ללמוד להשתמש בו. איזה עצות מטומטמת אלוהים ישמור. לסגור הכל קונסיל דונט פיל. בHISHE מביאים אותה לצ'ארלס אקסבייר כמו שצריך.
אני לא בטוח מה יותר הבעיה - העצה של הטרול או הדרך שבה ההורים שלה יישמו את זה.
הטרול אומר לאלסה שהכוח שלה יגדל, יש בו יופי אבל גם סכנה, היא חייבת ללמוד לשלוט בו, ופחד יהיה האויב שלה.
אז אבא שלה אומר שהוא בטוח שהיא תלמד, אבל שעד אז הוא יצמצם מגע שלה עם אנשים ויסתיר את הכוח שלה מכולם, כולל אנה.

אוי נכון, שכחתי את הHishe של זה.
עכשיו שראיתי אותו שוב אז הטרול שם מסביר טוב מאוד איך ההורים שלה עיוותו לחלוטין את מה שהוא אמר.
אולי יש עליו אחריות שהוא לא הבהיר יותר טוב את מה שכדאי לעשות, אבל הוא באמת אמר שפחד זה האויב שלה ואז הם גרמו לה לפחד מהכוח שלה.
אני לא חושב שהם הורים נוראיים. הרבה הורים עושים טעויות כשהם מגדלים ילדים: בין אם מענישים יותר מידי, לא מענישים מספיק, נותנים יותר מידי חופש, לא נותנים מספיק חופש, לוחצים להצטיין, לא דוחפים להצטיין...
אני יכול לדמיין שהם פחדו בשביל אלסה וחשבו שמה שהם עושים יעזור לה ללמוד לשלוט בכוח שלה. הרי זה לא שהטרול הסביר להם שהיא יכולה לשלוט בכוח שלה עם אהבה. אז אולי באמת יותר אחריות עליו על כך שהוא לא אמר את זה. אבל אולי גם הוא לא הבין את זה.
תכלס הם היו צריכים לחזור למפגשי ייעוץ חודשיים לפחות.
וואי אני תמיד שוכחת שזה מתחיל בשיר השבטי הזה, מרגיש כזה לא קשור. וואי מזמן לא ראיתי את הסרט הזה ממש מהתחלה.
חחחחח
עכשיו שראיתי את הHishe אז זה באמת מתאר את מה שהרגשתי לגבי המוזיקה הזאת. זה כאילו לא קשור לחלוטין לסרט הזה.
אבל זה לא גרם לי לחשוב על מלך האריות, אלא על פוקהונטס (אבל אולי כי ראינו את פוקהונטס לפני פחות זמן)
ייאיייייייייייייי דו יו וואנה בילד א סנומאןןןןןןןן קאמ און לטס גו אנד פליי|מאוהב|
איט דאזנט ניד טו בי א סנוומאן
אני גם רוצה לבנות איש שלג.
אין הרבה סיכוי בארץ לבנות איש שלג, ועוד פחות השנה.
אפילו איש גשם אי אפשר לבנות כאן (כלומר אם היה אפשר לבנות איש שעשוי מגשם)
ברור שאם היא מדוכאת ולכודה היא מפוחדת ולא יודעת לשלוט בכוח שלה יאוו איזה אנשים טיפשים אררררררג.
וההורים שלהן מתים כי זה סרט דיסני והורים זה מיותר.
לפעמים אחד מההורים עדיין בחיים (מלך האריות, פוקהונטס)
הסוף של השיר כזה עצוב:-(
כי ככה לא עושים שיר. אי אפשר שבמהלך השיר יהיה אירוע טראומטי שקריטי לעלילה של הסרט
פור דה פירסט טיימ אין פוראבררררררררררר איזה קול יפה יש לקריסטן בל|מאוהב|
משום מה נורא מוזר לי שזאת קריסטן בל. אנה אף פעם לא נשמעת לי כמוהה
קשה להתרגש מהמפגש של אנה והאנס כשזאת לא הצפיה הראשונה.
לחלוטין
זה קצת מוזר. כלומר מרגיש לא ריאליסטי (כי הרי שאר הסרט מאוד ריאליסטי)
הייתי חושב שלפחות יהיה עליה לחץ להתחתן
כדי לגעת באלוהים או משהו?
לאב איז אן אופן דוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווור
איי מין איטס קרייזי
וואט
מי פיניש איצ' אדר...
סנדוויצ'ס!!!!
זה מה שאמרתי להגיד!
ג'ינקס! ג'ינקס אדגיין!
:-D
איזה מעוות יצא שהדואט הרומנטי החמוד הזה הוא בעצם עם הנבל של הסרט.
כן, קראתי פעם משהו על כך ששיר האהבה שלה הסרט מתברר כשיר הנבל.
בעוד מה שהיית חושב שהוא שיר הנבל הוא בעצם שיר הגיבורה
לא אנה, יו כאנט מרי א מאן יו ג'אסט מט!!!
אבל יסמין עשתה את זה
מסכנה אלזה היא בהתקף חרדה + כוחות על, שילוב קטלני. שהיה נפתר אם לא הייתם מכניסים אותה לחרדה כל חייה הורים טיפשים שמקשיבים לטרול טיפשששששששששששששש
אני אוהבת שיש לה גלימה להעצים את הדרמטיות בבריחה שלה.
הגלימה גם עובדת טוב מאוחר יותר כשהיא משחררת אותה ברוח.
ואז היא אפילו יוצרת לעצמה גלימה חדשה
אנה נשמה יודעת שאחותה לא רעה.
האמת שזה ממש חמוד שאנה כל כך בוטחת באחותה, אפילו שהיא די ניתקה איתה מגע במשך כל כך הרבה שנים
אבל משאירה את האנס אחראי, ביג מיסטייק, היוג'.
כלומר לפחות הוא עושה עבודה טובה בלטפל באנשים.
אבל בהחלט מוזר שהוא זה שנשאר אחראי. כלומר במשך 3 השנים האחרונות שאלסה הייתה המלכה היא בטח לא טיפלה בדברים בעצמה ביום יום. הגיוני להשאיר את מי שהיה אחראי עד כה בתור אחראי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אווווו והנה השיר הנחרש ביותר בעולם. אני זוכרת שכשצפיתי בסרט פעם ראשונה זה אחרי שכבר טחנו אותו בכל מקום ממש התרגשתי כשהוא הגיע סופסוף:-D
טוב שיר כיפי אין מה לעשות.
לט איט גווווווווווווווווווווווווווווווו לט איט גווווווווווווווווווווווווווו
עם תנועות הידיים והכל. נסו להגיע לשלג ולא לזרוק אותו באוויר ולשיר לט אי גו.
אבל הקור כן מפריע לי אלזה:-(
אני גם רוצה ליצור לעצמי ארמון.
כן התרגום טוב.
טוב אין מה להגיד הקטע של חילוף השמלה פאקינג אייקוני. והשמלה מהממת|מאוהב|
ואיימ נבר גואינג באק, ת'ה פאסט איז אין ת'ה פאסט
אבל עד כמה החיים שלה היו רעים שהיא מעדיפה עכשיו להיות לחלוטין לבד
*ומה היא אמורה לאכול כשהיא שם?
אני לא מבין שלי איך אחיינים שלי לא מתים מהיפותרמיה כשהם מסתובבים בלי גרביים בבית
יוהווווווו:-D
ובעלו וילדיו נמצאים בסאונה (אוקי, יכול להיות שזה גם אחיו וילדיו)
במזל במחלקת החורף שלו יש בדיוק תלבושת אחת וזאאת שמלה ונעלים במידה שלה.
אה, לא קלטתי שהיא החליפה שמלה.
העובדה שהם ליהקו את ג'ונתן גרוף וכל מה שהוא שר זה חצי שיר עם האייל שלו זה חתכת מחדל!!!!:-[ העיקר לטרולים נתנו שיר שלם.
השיר עם האייל הוא מעולה (וגם השיר של הטרולים)
אוי הלכה המזחלת:-(
יש את הקטע המצחיק שאנה שמה את הרגליים שלה על הקדימה של המזחלת וקריסטוף מתרגז :-D
היי הנה אולף. אוי הוא מוזר בלי הגזר באף.
חחחחח "איימ גוננה טל הימ":-D
שכחתי לחלוטין מהשיר המעולה של אולף על הקיץ.
וכן, הקטע בסוף עם קריסטוף גאוני
פויה דוכס וויזלטאון:-[
זה ווזלטון
למה אנה מניחה שאלזה בכלל יודעת איך להפשיר את כל זה?
אני יכול להבין את ההנחה שאם היא יצרה את הקור אז היא גם יכולה להמיס אותו.
זה כמו שאני מניח שאייסמן מהאקס-מן יכול להמיס את הקרח שלו (אבל עכשיו שאני חושב על זה אני בעצם בכלל לא בטוח)
איזה ארמון קרח מהמם. איך אבל אנה לא מחליקה שם?
היא כן בהתחלה
אוי הויכוח-שיר הזה כזה חמוד תמיד שוכחים שהוא קיים.
נכון ששכחתי.
אבל הוא מוזר כי הוא לא ממש שיר. זה בעצם יותר כמו סצנה בהמילטון שהם מדברים/שרים
אוי היא הקפיאה את אנה שוב.
איכשהו למרות שהיא נלחמת מאוחר יותר עם אחרים היא לא מקפיאה אותם.
תמיד בסרטים שלג נראה כזה רך וכיפי וכיף להתגלש בו ואז ישראלית שכמונו מגיעה לשלג ומגלה שהוא בכלל קר ורטוב ואם מתגלשים בו ככה אז הכל רטוב ולא נעים.
אני לא בטוח אם השלג בישראל הוא ממש כמו שלג במקומות קרים באמת. נראה לי שאצלנו, אפילו בחרמון בשיא החורף, הוא רק מרחק שניה מלהפוך למים
לא אלזה לא לא להרגיש! לתעל את הרגש למקום הנכון!! אוח טרולים מטומטמים.
זה לחלוטין משהו שההורים שלה אמרו, לא הטרולים.
חח אני מופתעת שאתם אוהבים את השיר הזה כזה מיותר. מה נתנו שיר שלם לטרולים אבל לא שיר לג'ונתן גרוף????
זה שיר מעולה והורס מצחוק ואני מופתע ממך על חוסר ההערכה שלך עבורו.
אני תמיד מת על זה שהם מבינים שגם היא פיקסר-אפר
והקטע בסוף שהם מתחילים את החתונה שלהם:
do you Anna take Kristof to be your trollfully wedded husband
וואי הטרול הזה שוב נותן עצות גרועות.
מה? הפעם הוא אומר שהיא צריכה מעשה של אהבה אמיתית.
זה לא אשמתו שהיא חושבת שאהבה אמיתית זה משהו שאפשר למצוא ביום אחד
(אבל אוקי, העובדה ששאר הטרולים ניסו לחתן אותה לקריסטוף מיד אולי לא עוזר)
מה אתם תוקפים את אלזה יחלאות?? מתי אנשים ילמדו להפסיק לתקוף אנשים עם כוחות על עם נשק רגיל???? אידיוטים.
כלומרתכלס זה עבד להם.
האנס כזה צבוע.
*סתם מחשבה פתאום על כך שהצבועים במלך האריות לא היו בכלל צבועים
באיזה קטע כלאתם אותה חצופים היא המלכה:-[
מה שהיה לי תמיד נורא מוזר זה איך הם הגיעו איתה חזרה לטירה כל כך מהר. כלומר לפני אנה וקריסטוף.
"יש אנשים ששווה להנמס בשבילם" אוו
לחלוטין צריך להיות ציטוט החודש של כולנו
פתאום שמתי לב כמה מעט יחסית רואים את אלזה בסרט הזה. יחסית לזה שהיא כאילו ה-דמות של הסרט.
אני חושב שתכלס אנה היא דמות יותר ראשית בסרט מאלסה. כלומר היא יותר זאת שמובילה את העלילה.
היא אפילו זאת שמצילה את עצמה בסוף.
הו לא האנס בא להרוג את אלזה!
הוא לא אנה קפאה והצילה אותה!
איזה פסל קרח יפה אבל.
עכשיו זה מעשה של אהבת אמת - להציל את אחותך. בלי בנים ונשיקות. איזה חידוש זה היה בזמנו (לפני 9 שנים כולה). אבל האמת זה מקסים.
גם הקטע הוא שהיה נראה שם לכמה דקות שהקטע יהיה שלא הייתה אהבה אמיתית עם האנס שהיא הכירה רק יום אחד, אבל כן הייתה אהבה אמיתית עם קריסטוף... שהיא גם הכירה ליום אחד. כלומר אם הנשיקה של קריסטוף הייתה משחררת אותה אז זה היה מבטל לחלוטין את כל מה שאלסה אמרה לה על כך שזה מגוחך להתחתן עם מישהו שהכרת רק היום.
מעבר לזה, זה לא מעשה אהבה של אלסה שהציל את אנה, אלא מעשה האהבה של אנה עצמה. (מה שאולי טכנית היה צריך לגרום לכך שבשניה שהיא עשתה את זה הלב שלה היה מפשיר ואז היא לא הייתה הופכת לקרח ואז החרב של האנס הייתה חותכת אותה)

*אגב, כשהיא הפכה לפסל קרח היא הייתה כל כך חזקה שהחרב של האנס התנפצה. יכול להיות כאן סטארט-אפ - שאלסה תקפיא את הלב של כל מיני אנשים (עדיף רעים) ואז הם יהפכו לפסלי קרח, וישתמשו בהם כדי ליצור כלי נשק חזקים יותר ממתכת רגילה. ואז עם החרבות המאוד חזקות האלו, ומלכה עם כוחות קרח עצומים בראשם ארנדייל תוכל להתחיל לכבוש ממלכות שכנות ובסופו של דבר ליצור אימפריה ענקית.
בלי בנים ונשיקות.
דווקא בנים ונשיקות הופכים כל סרט לטוב יותר (כלומר כשהבנים מנשקים בנים)
או תראו מה זה אלזה הבינה איך לשלוט בכוחות שלה בעזרת "אהבה". עלק מומחים לאהבה הטרולים האלה|שפם|
הם מומחים לאהבה, לא מומחים ללתת עצו באופן ברור.
גם יכול מאוד להיות שהטרול לא בעצם ידע שככה היא יכולה לשלוט בכוח שלה.
יאיי אלזה מסדרת לכולם החלקרח. אבל תביאי להם מחלקיים עם מה הם יחליקו? אה יש להם מחליקיים. קסומים. איך אני אוהבת החלקרח.
הגיוני שיש לכולם מחליקים כי בטח יש שם משטחי קרח בחורף.
סוף טוב הכל טוב.
אגב, אני לא זכרתי את זה - אבל יש סצנה אחרי הכתוביות.
מפלצת השלג של אלסה מוצאת את הכתר שלה בטירת הקרח

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז אני חייבת להתחיל עם השאלה המתבקשת: אלזה או אלסה? איך אתם מעדיפים?
אלסה
איפה הסרט אמור להתרחש?
אני מניח שארנדייל היא ממלכה סקנדינבית (כלומר שבדיה או נורווגיה) יש שם פיורדים. והשמות שם נראה לי נורדיים כאלו
זה קצת מוזר לי איך אני מזהה את הקול של קריסטן בל בקלות אבל זה כנראה כי ידעתי שהיא המדבבת של אנה. הקול של אידינה מנזל הוא |מאוהב| (וכמובן שגם קריסטן בל שרה יפה).
מעניין כי אני אפילו שאני יודע שזאת קריסטן בל לא ממש מזהה אותה בקול של אנה
מעניין אם דיסני ציפו שהסרט יצליח ברמה שהוא הצליח בה.
באמת לא יודע
הסרט מתחיל במקום שבו אשכרה יש חורף אמיתי בניגוד נניח למדינה שלנו שבה אנחנו עדיין מחכים לחורף :-/
השנה זה באמת קיצוני נראה לי
בממלכת ארנדל, אנה מתעוררת ומציקה לאלזה (כן, אני בוחרת בגרסה הזו). זה מזכיר לי קצת איך ילדים קטנים מתעוררים מוקדם ומבחינתם היום התחיל, ואלזה מתנהגת כמו ההורים שרק רוצים לישון :-D
אלסה הייתה מבוגרת גם כשהיא הייתה ילדה.
זה כל כך מטריד לראות את הרגעים שבהם אבא שלה אומר לה להסתיר את הכוחות שלה. זה בא מכוונה טובה אבל זה גורם לי צמרמורת מלחשוב על דבר כזה בחיים האמיתיים.
רציתי לומר שמישהו עם כוחות קרח זה לא משהו שקורה בחיים האמיתיים. אבל באמת הורים שאומרים לילדים שלהם להסתיר משהו לגבי מי שהם באמת זה כן משהו שקורה.
וכמובן, שככל עובר הזמן, אנה ואלזה מתרחקות :-/
כמו שתמיד קורה בין שתי אחיות כשלאחת מהן יש כוחות קסומים ולשניה מוחקים את הזכרונות של הכוחות הקסומים של אחותה
ההורים טובעים בים ואלזה כבר כל כך מנותקת מהעולם שהיא לא מגיעה להלוויה שלהם.
אם אין גופות לקבור האם זה עדיין נקרא הלוויה?
איך הם בכלל יכולים להיות בטוחים שהספינה טבעה ולא התרסקה על איזה אי בודד איפשהו?
3 שנים עוברות, אלזה הגיעה לגיל שבו היא אמורה להיות מוכתרת למלכה. (אני מניחה שאתם כבר מודעים שרפונזל עושה cameo בהכתרה אבל חשבתי ששווה לציין את זה בכל זאת :-):)
שכחתי מזה
היא כמובן בלחץ ממה שהולך לקרות אבל אנה דווקא מתלהבת כי זה אומר שהיא תזכה לראות אנשים סוף סוף.
לא ברור לי למה לא הרשו לאנה לפחות לצאת מהארמון לעיר (אפילו אם זה צריך לכלול כמה שומרים)
אנה כל כך מתרגשת ממה שעומד לקרות, שהיא נופלת לסירה וכמעט טובעת
אוקי, אולי עכשיו ברור יותר למה לא נותנים לאנה לצאת
הדבר היחידי שיכולתי לחשוב עליו בהקשר של האנס זה כמה השם שלו לא יוצא טוב בעברית :-D
חחחחחחח
גם תאנוס מאוד בעייתי
אלזה מצליחה לעבור את הטקס בשלום והיא ואנה מדברות קצת, אם אני לא טועה זו הפעם הראשונה (לפחות עבורנו) מאז שהן היו ילדות.
מאוד עצוב אם הן ממש לא דיברו מאז שהן היו ילדות.
בעצם זה די מדהים שאנה ואלסה לא יצאו יותר דפוקות נפשית מכל השנים האלו.
אנה נתקלת בהאנס במסיבה אחרי הטקס והם יוצאים החוצה שם הם חולקים דואט על אהבה ומחליטים להתחתן (כן, כן). אלזה לא נותנת לאנה את ברכתה ואנה מתעמתת איתה, בדרך הכפפה של אלזה מוסרת והזהות שלה נחשפת לעיני כולם.
אלה מקפיאה את כל הממלכה ובורחת לחיות לבדה, האנס מעודד את אנה ללכת למצוא את אלזה והיא משאירה אותו כבתור אחראי על הממלכה. אני מניחה שהיא יכולה לעשות את זה כי המלכה נעלמה אבל זה קצת מפוקפק.
בדיוק. הגיוני שכבר יש אנשים שבפועל אחראים על ניהול ארנדייל.
אגב, אני מרגישה שדיסני משלבים דברים שקשורים לכלב שלי, האייל של קריסטוף לא מריח טוב ואוהב גזרים וזה בול הכלב שלי :-D (עכשיו ספציפית הוא לא מסריח כי הוא התקלח בדיוק אתמול אבל במצבו הטבעי הוא ממש מסריח).
האמת שמציינים הרבה פעמים שקריסטוף מסריח יותר מסוון
אנה מוצאת את קריסטוף ומבקשת ממנו לקחת אותה להר הצפון, היא הביאה לו את כל מה שהוא ניסה לקנות מקודם, תהיתי לרגע אם היא שילמה על זה כסף אבל אני מניחה שיודעים שהיא האחות של המלכה אז היא מקבלת דברים בחינם?
אולי.
או שהיא זכרה לקחת ארנק כשהיא עזבה את הארמון
חחח, קריסטוף עוקץ את אנה ואומר לה שהוא לא סומך על שיקול הדעת שלה כי היא רצתה להתחתן עם מישהו שהיא הכירה רק יום אחד :-D אני אוהבת שנותנים לדמויות לרדת על דמויות אחרות, מרגיש יותר אמיתי.
חחחחח כן
אנה, קריסטוף ואולף מגיעים למבצר של אלזה ואולף הוא זה שמוצא את המדרגות :-D סוון המסכן נאלץ להישאר בחוץ.
יש את הקטע המצחיק שאנה מנסה לטפס על קיר סלע וחושבת שהיא הצליחה להתקדם הרבה יותר ממה שהיא הצליחה
אנה מנסה לשכנע את אלזה לחזור לארנדל אבל אלזה נזכרת במה שקרה בעבר ובטעות פוגעת באנה שוב, הפעם בלב.
חבל שהיא לא פגעה לה בכליה. כי תמיד יש כליה ספייר.
מסתבר שהפגיעה של אלזה באנה גורמת לשיער של אנה להפוך ללבן, מה שענה לי על שאלה מתחילת הסרט: למה אלזה בלונדינית ואנה ג'ינג'ית.
טוב זה לא ממש הצריך תשובה. יש לי שלושה אחיות: אחת היא בלונדינית, אחת ברונטית ואחת ג'ינג'ית. ואני מניח שלאף אחת מהן אין כוחות קסם.
אנה וקריסטוף הולכים לפגוש את החברים של קריסטוף, מסתבר שמדובר בטרולים.
אוי, אחד הקטעים הכי הורסים בסרט בעיני זה כשקריסטוף מציג את הסלעים בתור החברים שלו ואולף לוחש לאנה שהוא משוגע ושהוא יסיח את דעתו ושהיא תברח ואז הוא עושה כאילו הוא מדבר עם הסלעים.
*אוי זה מזכיר לי קטע מצחיק עם אולף מוקדם יותר כשהוא רק פגש אותם והוא שואל "מי זה החמור המסריח הזה?" ואנה עונה שקוראים לו סוון. ואז אולף שואל "ומי האייל?" ואנה שוב עונה סוון. ואז למעשה חלק גדול מהסרט אולף בטוח שלשניהם קוראים סוון.
הם מצידם חושבים שאנה וקריסטוף יכולים להיות ביחד, מבחינתם אפילו העובדה שאנה מאורסת לא מהווה מכשול :-D הם מנסים אפילו לגרום להם להתחתן במרמה |פנים|
בתרבות טרולית נהוג להתחתן ברגע שפוגשים מישהו
הטרול הראשי, פאבי אומר לאנה שהפגיעה של אלזה תגרום לה לקפוא לנצח ושהדרך היחידה להסיר את הקרח זה באמצעות מעשה של אהבת אמת. קריסטוף רואה שאנה נחלשת ומחליט לחזור לארנדל על מנת שהיא תהיה עם האנס.
אוקי, כשאת כותבת את זה ככה בעברית זה נשמע ממש רע. למה הוא רוצה שהיא תהיה עם אנס?
האנס מוצא את המבצר של אלזה והוא והשומרים שלו מצליחים לתפוס אותה ולכלוא אותה בארמון. בינתיים, קריסטוף ואנה חוזרים לארנדל ואנה מבקשת מהאנס שינשק אותה. כאן, אנחנו מגלים שלהאנס יש מניע נסתר להתחתן עם אנה. אני חייבת לומר שאם לא הייתי יודעת שהוא הנבל של הסרט, הייתי מופתעת כי זה באמת נראה שאכפת לו מאנה, הוא עשה הצגה טובה.
אוי, זה חבל שספליירו לך את העניין הזה. אני מניח שבצפיה הראשונה זה תפס אותי מאוד בהפתעה.
מעצבן שכולם השאירו את האנס לבד עם אנה.
האנס מספר למנהיגים מהממלכות השכנות (זה מה שהם? לא הצלחתי למצוא רפרנס לזה) שאנה מתה ושהוא ואנה התחתנו לפני שהיא מתה (אלמן ממש טרי |פנים|) ומחליט להאשים את אלזה בבגידה.
כלומר החלק שבו אלסה אחראית למה שקרה לאנה הוא טכנית נכון.
והאם לא צריך איזה כומר בשביל להתחתן?
אולף מגיע ומשחרר את אנה מהארמון,
איך אולף בעצם נכנס לארמון? ואיך האף גזר שלו פתח את הנעילה של הדלת?
בזמן הזה קריסטוף מחליט לחזור לארנדל.
יש חלק חמוד שבו אולף אומר שזה ברור שקריסטוף מאוהב באנה וזה שהוא השאיר אותה בארמון עם האנס זה הוכחה לזה.
ואז הוא רואה במשקפת שקריסטוף חוזר והוא אומר "אז אולי הוא בעצם לא אוהב אותך"
אלזה מפשירה את אנה
עד כמה שהבנתי אלסה לא מפשירה את אנה. מה שמפשיר את אנה זה מעשה האהבה שהיא עצמה עשתה.
ואנחנו מקבלים רגע נחמד שבו מתגלה שאהבת האמת הייתה של אלזה ואנה. אני מניחה שזה התיקון של דיסני לסרטים הקודמים?
אני מחכה לתיקון שיהיה כשבפרוזן 3 תהיה לאלסה בת זוג אוהבת. (כי זה לא קרה בפרוזן 2)
אלזה מפשירה את הממלכה ודואגת שאולף יישאר בחיים על מנת ליהנות מהקיץ.
הוא מקבל ענן חמוד
אנה זוכה לנקום בהאנס כשהיא זורקת אותו למים. באופן מפתיע הוא לא מת, אלא נכלא. קצת הפתיע אותי, אני רגילה שבסרטי דיסני הנבלים מתים.
זה היה די מוזר אם בסוף הסרט אנה הייתה הופכת לרוצחת.
גם בפוקהונטס הנבל לא מת. גם לא באלדין.
המלך האריות הוא מת, אבל זה לא סימבה שהורג אותו.
היפה והחיה הוא מת יותר בגלל עצמו.
אנה מראה לקריסטוף את המזחלת שהיא הביאה (קנתה?) לו והם סוף סוף מתנשקים.
אלזה דואגת ששוב יהיה חורף וכולם גולשים על הקרח (כולל סוון :-D)
יאייי

@It's Always Sunny עוד איזה חודשיים או משהו כזה נראה את סרט ההמשך וחסר לך ששוב תטעני שלא מעניין אותך לראות שוב אותם דמויות.

Lion_Heart

Well-known member
פרוזן
או כמו שהורים ישראלים קוראים לזה: אנה ואלזה

על זה כבר לא גדלתי כי זה יצא כשהייתי גדולה:-( אבל כמו כל אדם שלא חי במערה בעשור האחרון נתקע לי לט אי גו בראש לכשנה וחצי.

וואי אני תמיד שוכחת שזה מתחיל בשיר השבטי הזה, מרגיש כזה לא קשור. וואי מזמן לא ראיתי את הסרט הזה ממש מהתחלה.

איזה חמודים קריסטוף וסוון הקטנים.

חחחח אנה יקרציה. "השמים ערים אז אני ערה":-D
דו יו וואנה בילד א סנומאןןןןןןןןןןןןןןןןןן?:sneaky:
תכלס כוחות הקרח האלה נראים כיפים.

אה לא זכרתי שקריסטוף עד להתחלה עם הטרולים. אה בעצם הם גידלו אותו לא? סתומרת יגדלו אותו מעכשיו.

יאוו הטרול המטומטמם הזה|חבול| הדבר הכי גרוע לעשות עם כוח הזה זה לדכא אותו במקום ללמוד להשתמש בו. איזה עצות מטומטמת אלוהים ישמור. לסגור הכל קונסיל דונט פיל. בHISHE מביאים אותה לצ'ארלס אקסבייר כמו שצריך.

ייאיייייייייייייי דו יו וואנה בילד א סנומאןןןןןןןן קאמ און לטס גו אנד פליי|מאוהב|
אני גם רוצה לבנות איש שלג.
ברור שאם היא מדוכאת ולכודה היא מפוחדת ולא יודעת לשלוט בכוח שלה יאוו איזה אנשים טיפשים אררררררג.
וההורים שלהן מתים כי זה סרט דיסני והורים זה מיותר.
הסוף של השיר כזה עצוב:-(

כעבור 3 שנים פותחים את השערים להכתרה של המלכה. חח לא זכרתי שבעצם הממלכה הזאת ירוקה ונחמדה כשהיא לא קפואה.

פור דה פירסט טיימ אין פוראבררררררררררר איזה קול יפה יש לקריסטן בל|מאוהב|
חח בתרגום כתבו "היה פאן" קשה לכתוב כיף?|חבול| לפחות התרגום נראה הפעם תרגום ולא תמלול של הדיבוב.

לאב איז אן אופן דוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווור
איי מין איטס קרייזי
וואט
מי פיניש איצ' אדר...
סנדוויצ'ס!!!!
זה מה שאמרתי להגיד!
ג'ינקס! ג'ינקס אדגיין!

לא אנה, יו כאנט מרי א מאן יו ג'אסט מט!!!

מעצמה אנה מותק, היא מפחדת מעצמה.
מסכנה אלזה היא בהתקף חרדה + כוחות על, שילוב קטלני. שהיה נפתר אם לא הייתם מכניסים אותה לחרדה כל חייה הורים טיפשים שמקשיבים לטרול טיפשששששששששששששש
אני אוהבת שיש לה גלימה להעצים את הדרמטיות בבריחה שלה.

אנה נשמה יודעת שאחותה לא רעה.

אווווו והנה השיר הנחרש ביותר בעולם. אני זוכרת שכשצפיתי בסרט פעם ראשונה זה אחרי שכבר טחנו אותו בכל מקום ממש התרגשתי כשהוא הגיע סופסוף:-D
כן התרגום טוב.

יוהווווווו:-D
במזל במחלקת החורף שלו יש בדיוק תלבושת אחת וזאאת שמלה ונעלים במידה שלה.

העובדה שהם ליהקו את ג'ונתן גרוף וכל מה שהוא שר זה חצי שיר עם האייל שלו זה חתכת מחדל!!!!:-[ העיקר לטרולים נתנו שיר שלם.

אוי הלכה המזחלת:-(

איזה יופי של ווינטר וונדרלנד אלזה יצרה.

היי הנה אולף. אוי הוא מוזר בלי הגזר באף.
חחחחח "איימ גוננה טל הימ":-D

פויה דוכס וויזלטאון:-[

למה אנה מניחה שאלזה בכלל יודעת איך להפשיר את כל זה?

איזה ארמון קרח מהמם. איך אבל אנה לא מחליקה שם?

אוי הויכוח-שיר הזה כזה חמוד תמיד שוכחים שהוא קיים.

אוי היא הקפיאה את אנה שוב.

לא אלזה לא לא להרגיש! לתעל את הרגש למקום הנכון!! אוח טרולים מטומטמים.

חח אני מופתעת שאתם אוהבים את השיר הזה כזה מיותר. מה נתנו שיר שלם לטרולים אבל לא שיר לג'ונתן גרוף????

וואי הטרול הזה שוב נותן עצות גרועות.

מה אתם תוקפים את אלזה יחלאות?? מתי אנשים ילמדו להפסיק לתקוף אנשים עם כוחות על עם נשק רגיל???? אידיוטים.
האנס כזה צבוע.

באיזה קטע כלאתם אותה חצופים היא המלכה:-[

והנה האנס מתגלה במלוא רשעותו:-[

חחח הפרצוף של סוון "איז שי:cautious:?":-D

איזה סערה קר לי מלראות את זה.

פתאום שמתי לב כמה מעט יחסית רואים את אלזה בסרט הזה. יחסית לזה שהיא כאילו ה-דמות של הסרט.

הו לא האנס בא להרוג את אלזה!
הוא לא אנה קפאה והצילה אותה!
איזה פסל קרח יפה אבל.
עכשיו זה מעשה של אהבת אמת - להציל את אחותך. בלי בנים ונשיקות. איזה חידוש זה היה בזמנו (לפני 9 שנים כולה). אבל האמת זה מקסים.

איזה חמודים אנה וקריסטוף.

סוף טוב הכל טוב.
אם אפשר אני רוצה הבהרה!
מתי הטרול הזקן אמר משהו שיכול להתפרש כ - conseal-dont feel?

Lhuna3

Well-known member
דבר ראשון: בעיני ההצלחה הגדולה של הסרט היא הכי מוצדקת, זה סרט מושלם.
כל השירים שלו מעולים, האנימציה נפלאה, הסיפור, ה"כוריאוגרפיה" של האנימציה, ההומור והכל.
והטוויסט שהכי אהבתי, שאהבת האמת שהצילה את הנסיכה, לא היתה של הגבר, אלא של אחותה.
והאחיות הן שהצילו זו את זו והיו הגיבורות, והרומנטיקה היתה יותר בגדר סיידקיק.

עוד דברים:
אחד הדברים הכי מוזרים בסיפור זה שנראה שאנה ואלסה היו כלואות בארמון בלי לראות אף אדם חוץ מהעובדים שם במשך כל שנות התבגרותן, עד יום ההכתרה של אלסה.
אני מבינה שההורים פחדו שאלסה תפגע בטעות שוב באנה, או תגרום נזק אחר, ושהטרול שהחזיר את אנה לחיים אמר שעדיף שהיא לא תזכור שלאלסה יש כוח קסם. ועדיין זה נראה מוגזם ולא מובן, בטח לגבי אנה.
זה נורא עצוב שזו הפעם הראשונה שמותר להן לפגוש אנשים, והכי עצוב לראות כשהן נפגשות שהן בהתחלה כמו זרות, כלומר שהן אפילו לא דיברו בכלל כל השנים האלו.
מצד שני אחרי שרואים את הנזק שאלסה באמת גורמת גם לממלכה וגם לאנה, אפשר לחשוב שזה היה מוצדק.
אבל הייתי מצפה שהטרול ילמד אותה לשלוט בכוחות שלה בשנות התבגרותה, במקום שיכלאו אותה.

הנס בהתחלה כל כך חמוד, והשיר שלו ושל אנה במסיבה Love is an open door כל כך מושלם ומתוק, שזה די מבאס בצפיה שניה לדעת כבר שהוא נבל. (אני הכי אוהבת את השורה "ג'ינקס! ג'ינקס שוב!" :-D)
הוא גם עושה רושם של ישר וטוב בכל הסצינות שאח"כ, ממש עד לרגע שהוא מגלה לה שהוא לא. אז זה אחד הטוויסטים המבאסים. למרות שזה כאילו די ברור שקריסטוף הוא "הגיבור הגברי" של הסרט ולכן אפשר היה לחשוד שהנס הוא הטעיה, אני לא זוכרת אם באמת חשדתי או לא בצפיה הראשונה, אולי רק חשבתי שהוא יקבל דחיה מאנה או משהו. אני חושבת שגם העובדה שהוא היה כזה התאהבות מיידית שלא מתאימה למסר של סרט מודרני, גרמה לי לחשוב שהוא לא "המיועד" האמיתי.

אולף |מאוהב| אחד היצורים הכי חמודים שיצאו מדיסני אי פעם.
סוון וסוון :-D
והשיר שלו! |מאוהב|:-D
ו"אני הולך לספר לו"
"שלא תעיז!"
ואני מתה על כל שורה של אולף בסרט.

הטרולים האבנים - זה מבריק.
והסצינה שהוא מביא לשם את אנה ואולף ובהתחלה הם חושבים שהוא קוקו :-D
וסוון כמובן מתוק כזה.

עכשיו אני אקרא מה כתבתם.

Lhuna3

Well-known member
גם אני לא זכרתי אותו. אבל בצפיה שניה כמובן שהמילים שלו מבשרות מה הולך לקרות בסרט "להפשיר את הלב הקפוא" ו-LET IT GO והכל. אז זה יפה.
אה לא זכרתי שקריסטוף עד להתחלה עם הטרולים.
גם אני.
יאוו הטרול המטומטמם הזה|חבול| הדבר הכי גרוע לעשות עם כוח הזה זה לדכא אותו במקום ללמוד להשתמש בו. איזה עצות מטומטמת אלוהים ישמור. לסגור הכל קונסיל דונט פיל.
לגמרי עצות גרועות.
בHISHE מביאים אותה לצ'ארלס אקסבייר כמו שצריך.
שיר מהמם!
כן...
איי מין איטס קרייזי
וואט
מי פיניש איצ' אדר...
סנדוויצ'ס!!!!
זה מה שאמרתי להגיד!
ג'ינקס! ג'ינקס אדגיין!
|כן||מאוהב|בדיוק כתבתי גם שאני מתה על זה.
|כן|
:-D להגנתה הוא שיחק את "הטוב" ממש טוב.

כן התרגום טוב.
הכל שם יפה (למרות שהייתי שמחה אם היא היתה קצת פחות אנורקטית וברבי במבנה הגוף שלה וטיפה יותר מציאותית).
אה חחח לא ידעתי שזה הוא. וואו באמת בזבוז.
חח אני מופתעת שאתם אוהבים את השיר הזה כזה מיותר.
:mad:
חחח הפרצוף של סוון "איז שי:cautious:?":-D
כל כך פחדתי שאולף באמת ינמס.
כי אנה היא הגיבורה של הסרט.
זה הרגיש לי ממש שיצאנו מימי הביניים מהבחינה הזאת.

Lhuna3

Well-known member
אז אני חייבת להתחיל עם השאלה המתבקשת: אלזה או אלסה? איך אתם מעדיפים?
הייתי עם אלזה, אבל בעקבות הערה של דילן עברתי לאלסה.
  • איפה הסרט אמור להתרחש?
ממלכה סקנדינבית דמיונית.
  • מעניין אם דיסני ציפו שהסרט יצליח ברמה שהוא הצליח בה.
באמת מעניין!
  • הבנות הולכות לאולם הנשפים שם אלזה משתמשת בקסם שלה (ובדרך יוצרת את אולף, נאמר איך הוא הפך לאנושי, יש מצב שפיספסתי את זה?) אבל ברגע קטן אחד, אנה נפצעת וההורים שלהן מגיעים ודואגים לטפל באנה. הם הולכים לטרולים, והטרולים מרפאים את אנה, אבל המחיר הוא שאנה מאבדת את הזיכרון שלה בכל מה שקשור לכוחות של אלזה. הטרול מספר להורים שהכוחות של אלזה מסוכנים והם מחליטים לשמור עליה מפני העולם.
יותר נכון על העולם מפניה.
  • אני מבינה שהמסר של הסרט זה שאלזה לא יכולה להתעלם ממי שהיא אבל עדיין, זה כל כך מטריד לראות את הרגעים שבהם אבא שלה אומר לה להסתיר את הכוחות שלה. זה בא מכוונה טובה אבל זה גורם לי צמרמורת מלחשוב על דבר כזה בחיים האמיתיים. וכמובן, שככל עובר הזמן, אנה ואלזה מתרחקות :-/
זה באמת נורא עצוב.
  • 3 שנים עוברות, אלזה הגיעה לגיל שבו היא אמורה להיות מוכתרת למלכה. (אני מניחה שאתם כבר מודעים שרפונזל עושה cameo בהכתרה אבל חשבתי ששווה לציין את זה בכל זאת :-):) היא כמובן בלחץ ממה שהולך לקרות אבל אנה דווקא מתלהבת כי זה אומר שהיא תזכה לראות אנשים סוף סוף.
לא ברור לי למה היא לא יכלה עד עכשיו.
  • אלזה מצליחה לעבור את הטקס בשלום והיא ואנה מדברות קצת, אם אני לא טועה זו הפעם הראשונה (לפחות עבורנו) מאז שהן היו ילדות.
זה לגמרי נראה כמו פעם ראשונה שהן נפגשות מאז המקרה ההוא :-(
  • אנה והסוס נתקלים בשלג והסוס בורח (מזכיר לי קצת את מה שקרה למוריס ולסוס שלו ביפה והחיה), היא הולכת לתחנת סחר כדי להתחמם. שם היא פוגשת את קריסטוף שמנסה ללא הצלחה להתמקח ומקבל בעיטה (ליטרלי) מהחנות. אגב, אני מרגישה שדיסני משלבים דברים שקשורים לכלב שלי, האייל של קריסטוף לא מריח טוב ואוהב גזרים וזה בול הכלב שלי :-D (עכשיו ספציפית הוא לא מסריח כי הוא התקלח בדיוק אתמול אבל במצבו הטבעי הוא ממש מסריח).
  • אנה מוצאת את קריסטוף ומבקשת ממנו לקחת אותה להר הצפון, היא הביאה לו את כל מה שהוא ניסה לקנות מקודם, תהיתי לרגע אם היא שילמה על זה כסף אבל אני מניחה שיודעים שהיא האחות של המלכה אז היא מקבלת דברים בחינם?
זה באמת שאלה טובה.
  • אנה, קריסטוף ואולף מגיעים למבצר של אלזה ואולף הוא זה שמוצא את המדרגות :-D סוון המסכן נאלץ להישאר בחוץ.
זה קטע נורא מצחיק באמת כשהיא מנסה לטפס לבד ושואלת את קריסטוף כמה היא עוד רחוקה כשהיא חצי מטר מהקרקע :-D ואז אולף כזה "אני לא יודע אם זה מידע מועיל אבל מצאתי מדרגות למקום שאם מנסים להגיע אליו" חחח
  • אנה וקריסטוף הולכים לפגוש את החברים של קריסטוף, מסתבר שמדובר בטרולים. הם מצידם חושבים שאנה וקריסטוף יכולים להיות ביחד, מבחינתם אפילו העובדה שאנה מאורסת לא מהווה מכשול :-D
her (quote) "engagement"
is a flex arrangement
אני מתה על איך שהם שרים את זה :-D
  • האנס מוצא את המבצר של אלזה והוא והשומרים שלו מצליחים לתפוס אותה ולכלוא אותה בארמון. בינתיים, קריסטוף ואנה חוזרים לארנדל ואנה מבקשת מהאנס שינשק אותה. כאן, אנחנו מגלים שלהאנס יש מניע נסתר להתחתן עם אנה. אני חייבת לומר שאם לא הייתי יודעת שהוא הנבל של הסרט, הייתי מופתעת כי זה באמת נראה שאכפת לו מאנה, הוא עשה הצגה טובה.
בדיוק.
  • אלזה מפשירה את אנה ואנחנו מקבלים רגע נחמד שבו מתגלה שאהבת האמת הייתה של אלזה ואנה. אני מניחה שזה התיקון של דיסני לסרטים הקודמים?
|כן| לא יודעת אם "תיקון", אבל זה בהחלט הרבה יותר יפה/טוב/ראוי/חכם/נכון/בוגר/ועוד מילים טובות.
  • אלזה מפשירה את הממלכה ודואגת שאולף יישאר בחיים על מנת ליהנות מהקיץ.
|מאוהב| זה הכי חשוב.

Lhuna3

Well-known member
אה נכון. ואח"כ גם יש שוב זאבי שלג!!
בדיוק חשבתי על זה שתמיד הזאבים הם רעים בסרטים של דיסני, והגיע הזמן לתיקון של העניין הזה עם סרט שהגיבורים שלו הם זאבים טובים.
מהכוח שלה.
אני לא חושב שהם הורים נוראיים. הרבה הורים עושים טעויות כשהם מגדלים ילדים: בין אם מענישים יותר מידי, לא מענישים מספיק, נותנים יותר מידי חופש, לא נותנים מספיק חופש, לוחצים להצטיין, לא דוחפים להצטיין...
אני יכול לדמיין שהם פחדו בשביל אלסה וחשבו שמה שהם עושים יעזור לה ללמוד לשלוט בכוח שלה. הרי זה לא שהטרול הסביר להם שהיא יכולה לשלוט בכוח שלה עם אהבה. אז אולי באמת יותר אחריות עליו על כך שהוא לא אמר את זה. אבל אולי גם הוא לא הבין את זה.
איפה סופר נני מיכל דליות כשצריך אותה?

אפילו איש גשם אי אפשר לבנות כאן (כלומר אם היה אפשר לבנות איש שעשוי מגשם)
1671816554978.png
היא לא היתה לבד רוב הזמן עד עכשיו במילא?

איכשהו למרות שהיא נלחמת מאוחר יותר עם אחרים היא לא מקפיאה אותם.
היא נזהרת על האחרים כי היא לא רוצה לפגוע באף אחד באמת, אבל מול אנה יש לה את הרגשות הכי חזקים בגלל שהיא אוהבת אותה הכי בעולם וזה באמת כואב לה נורא שהיא נאלצת לדחות אותה, אז היא לא מצליחה לרסן את הרגש.

זה שיר מעולה והורס מצחוק ואני מופתע ממך על חוסר ההערכה שלך עבורו.
|כן|

אני חושב שתכלס אנה היא דמות יותר ראשית בסרט מאלסה. כלומר היא יותר זאת שמובילה את העלילה.
חדמ"ש אנה היא הגיבורה!
גם הקטע הוא שהיה נראה שם לכמה דקות שהקטע יהיה שלא הייתה אהבה אמיתית עם האנס שהיא הכירה רק יום אחד, אבל כן הייתה אהבה אמיתית עם קריסטוף... שהיא גם הכירה ליום אחד. כלומר אם הנשיקה של קריסטוף הייתה משחררת אותה אז זה היה מבטל לחלוטין את כל מה שאלסה אמרה לה על כך שזה מגוחך להתחתן עם מישהו שהכרת רק היום.
אוי אתה צודק, אבל אני לא חשבתי על זה ככה כי אחרי כל המסע שהם עברו יחד זה מרגיש כאילו האהבה שלהם יותר אמיתית.
מעבר לזה, זה לא מעשה אהבה של אלסה שהציל את אנה, אלא מעשה האהבה של אנה עצמה. (מה שאולי טכנית היה צריך לגרום לכך שבשניה שהיא עשתה את זה הלב שלה היה מפשיר ואז היא לא הייתה הופכת לקרח ואז החרב של האנס הייתה חותכת אותה)
אממ אני חשבתי שהחיבוק האוהב של אלסה הוא מה שהפשיר את אנה, אבל אולי אתה צודק בעצם.

Lhuna3

Well-known member
כמו שתמיד קורה בין שתי אחיות כשלאחת מהן יש כוחות קסומים ולשניה מוחקים את הזכרונות של הכוחות הקסומים של אחותה
|פנים|
טוב זה לא ממש הצריך תשובה. יש לי שלושה אחיות: אחת היא בלונדינית, אחת ברונטית ואחת ג'ינג'ית. ואני מניח שלאף אחת מהן אין כוחות קסם.
תוודא שלא מחקו לך את הזכרון של משהו.

*אוי זה מזכיר לי קטע מצחיק עם אולף מוקדם יותר כשהוא רק פגש אותם והוא שואל "מי זה החמור המסריח הזה?" ואנה עונה שקוראים לו סוון. ואז אולף שואל "ומי האייל?" ואנה שוב עונה סוון. ואז למעשה חלק גדול מהסרט אולף בטוח שלשניהם קוראים סוון.
אני מתה על איך שאנה עונה "סוון" בפעם השניה.

אם זה היה נכון, אז קריסטוף לא היה כל כך מזועזע כשאנה סיפרה לו שהיא החליטה להתחתן עם מישהו שהיא רק פגשה,
כי הוא הרי חונך ע"י טרולים.
יש חלק חמוד שבו אולף אומר שזה ברור שקריסטוף מאוהב באנה וזה שהוא השאיר אותה בארמון עם האנס זה הוכחה לזה.
כן :-D כל דבר שאולף אומר הוא מעולה.

Lion_Heart

Well-known member
אלסה

אני מניח שארנדייל היא ממלכה סקנדינבית (כלומר שבדיה או נורווגיה) יש שם פיורדים. והשמות שם נראה לי נורדיים כאלו

מעניין כי אני אפילו שאני יודע שזאת קריסטן בל לא ממש מזהה אותה בקול של אנה

באמת לא יודע

השנה זה באמת קיצוני נראה לי

אלסה הייתה מבוגרת גם כשהיא הייתה ילדה.

רציתי לומר שמישהו עם כוחות קרח זה לא משהו שקורה בחיים האמיתיים. אבל באמת הורים שאומרים לילדים שלהם להסתיר משהו לגבי מי שהם באמת זה כן משהו שקורה.

אם אין גופות לקבור האם זה עדיין נקרא הלוויה?

שכחתי מזה

לא ברור לי למה לא הרשו לאנה לפחות לצאת מהארמון לעיר (אפילו אם זה צריך לכלול כמה שומרים)

חחחחחחח
גם תאנוס מאוד בעייתי

מאוד עצוב אם הן ממש לא דיברו מאז שהן היו ילדות.
בעצם זה די מדהים שאנה ואלסה לא יצאו יותר דפוקות נפשית מכל השנים האלו.

בדיוק. הגיוני שכבר יש אנשים שבפועל אחראים על ניהול ארנדייל.

האמת שמציינים הרבה פעמים שקריסטוף מסריח יותר מסוון

אולי.
או שהיא זכרה לקחת ארנק כשהיא עזבה את הארמון

חחחחח כן

יש את הקטע המצחיק שאנה מנסה לטפס על קיר סלע וחושבת שהיא הצליחה להתקדם הרבה יותר ממה שהיא הצליחה

אוי, אחד הקטעים הכי הורסים בסרט בעיני זה כשקריסטוף מציג את הסלעים בתור החברים שלו ואולף לוחש לאנה שהוא משוגע ושהוא יסיח את דעתו ושהיא תברח ואז הוא עושה כאילו הוא מדבר עם הסלעים.

אוקי, כשאת כותבת את זה ככה בעברית זה נשמע ממש רע. למה הוא רוצה שהיא תהיה עם אנס?

אוי, זה חבל שספליירו לך את העניין הזה. אני מניח שבצפיה הראשונה זה תפס אותי מאוד בהפתעה.
מעצבן שכולם השאירו את האנס לבד עם אנה.

כלומר החלק שבו אלסה אחראית למה שקרה לאנה הוא טכנית נכון.
והאם לא צריך איזה כומר בשביל להתחתן?

איך אולף בעצם נכנס לארמון? ואיך האף גזר שלו פתח את הנעילה של הדלת?

עד כמה שהבנתי אלסה לא מפשירה את אנה. מה שמפשיר את אנה זה מעשה האהבה שהיא עצמה עשתה.

אני מחכה לתיקון שיהיה כשבפרוזן 3 תהיה לאלסה בת זוג אוהבת. (כי זה לא קרה בפרוזן 2)

הוא מקבל ענן חמוד

זה היה די מוזר אם בסוף הסרט אנה הייתה הופכת לרוצחת.
גם בפוקהונטס הנבל לא מת. גם לא באלדין.
המלך האריות הוא מת, אבל זה לא סימבה שהורג אותו.
היפה והחיה הוא מת יותר בגלל עצמו.

יאייי

@It's Always Sunny עוד איזה חודשיים או משהו כזה נראה את סרט ההמשך וחסר לך ששוב תטעני שלא מעניין אותך לראות שוב אותם דמויות.
היתה פעם תיאוריה מופרכת לגמרי, שאמא של אנה ואלסה היתה בהריון שהם עלו לספינה ואז באי הבודד היא ילדה את טרזן...FROZEN 2 הוכיח שזה לא נכון!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל בצפיה שניה כמובן שהמילים שלו מבשרות מה הולך לקרות בסרט "להפשיר את הלב הקפוא" ו-LET IT GO והכל. אז זה יפה.
[לגבי שיר הפתיחה]
אוי בכלל לא חשבתי על זה.
her (quote) "engagement"
is a flex arrangement
אני מתה על איך שהם שרים את זה :-D
and by the way, I don't see no ring
איפה סופר נני מיכל דליות כשצריך אותה?
היא לחלוטין הייתה נחוצה שם
חחחחחחח איש גשם
היא נזהרת על האחרים כי היא לא רוצה לפגוע באף אחד באמת, אבל מול אנה יש לה את הרגשות הכי חזקים בגלל שהיא אוהבת אותה הכי בעולם וזה באמת כואב לה נורא שהיא נאלצת לדחות אותה, אז היא לא מצליחה לרסן את הרגש.
הא, זה הסבר די טוב
חדמ"ש אנה היא הגיבורה!
הייתי צריך לחפש בגוגל כדי לגלות שחדמ"ש זה חד משמעית.
את חייבת לי עשר שניות מהחיים.
אוי אתה צודק, אבל אני לא חשבתי על זה ככה כי אחרי כל המסע שהם עברו יחד זה מרגיש כאילו האהבה שלהם יותר אמיתית.
מסע סוער משותף אחד לא מביא לאהבה אמיתית. זאת הסיבה שקיאנו ריבס לא נמצא בסרט ספיד 2.
אממ אני חשבתי שהחיבוק האוהב של אלסה הוא מה שהפשיר את אנה, אבל אולי אתה צודק בעצם.
לי זה היה נראה ברור, אבל עכשיו שאני רואה שלא כולם מסכימים אני לא בטוח.
תוודא שלא מחקו לך את הזכרון של משהו.
עוד מעט גם תטעני שזה שקבוצת שערות שלי היא לבנה זה לא משהו מולד.
אם זה היה נכון, אז קריסטוף לא היה כל כך מזועזע כשאנה סיפרה לו שהיא החליטה להתחתן עם מישהו שהיא רק פגשה,
כי הוא הרי חונך ע"י טרולים.
תקפת את ההסבר שלי עם הגיון מנצח
כן :-D כל דבר שאולף אומר הוא מעולה.
אני מתאפק עכשיו שלא לראות שוב את רוב הסרט רק כדי למצוא משהו שאולף אומר והוא לא מעולה.

אבל זה מזכיר לי דווקא את הקטע שקריסטוף ואולף מחליקים לתוך העיר אבל מופרדים וקריסטוף צועק לאולף שידאג שלא יראו אותו, ואז כבר לא רואים את אולף אבל שומעים אותו אומר משהו כמו "שלום לכם" ואז אנשים צועקים בפחד.

אני זוכרת שקראתי לפני כמה שנים שהורים שמרנים כועסים על זה. אתה יודע להרחיב קצת על זה? (על התיאוריה, לא על ההורים).
זה בעיקרון מדבר על כך שזה שאלסה מדחיקה את הכוח שלה ודואגת להסתיר אותו מאחרים נועד לדמות הסתרה של נטייה מינית. בשיטה של הדחקת רגשות ו"אם תאמין מספיק שאתה לא כזה אז אתה לא תהיה כזה".
מעבר לזה יש תיאוריה שיוצרי הסרט השאירו בכוונה מקום בשביל זה שאפשר להאמין שאלסה היא לסבית כי בכל הסרט הזה לא רואים את אלסה נמשכת לאף אחד (בעוד שלאנה יש שני אינטרסים רומנטיים)

נכון, הוא לא אמר את זה.
אבל אני יכול להבין שחלק מהאשמה מוטל עליו כי ההורים של אלסה באו אליו לעצה לגבי מה לעשות איתה, ויצאו עם המחשבה שזאת דרך הפעולה הנכונה.
אבל אולי זה באמת לא הוגן להטיל את זה עליו. מי החליט שהוא זה שאמור הוראות לגבי גידול ילדים עם תכונות מיוחדות. האשמה היא בסופו של דבר על ההורים.
היתה פעם תיאוריה מופרכת לגמרי, שאמא של אנה ואלסה היתה בהריון שהם עלו לספינה ואז באי הבודד היא ילדה את טרזן...FROZEN 2 הוכיח שזה לא נכון!
אני זוכר את התיאוריה הזאת.
אבל זה לא אי בודד אלא אפריקה.
ואיך לכל הרוחות הם כביכול הגיעו עד לאפריקה (מרכז או דרום) במסע ספינה שהיה אמור לקחת רק שבועיים?

Lion_Heart

Well-known member
[לגבי שיר הפתיחה]
אוי בכלל לא חשבתי על זה.

and by the way, I don't see no ring

היא לחלוטין הייתה נחוצה שם

חחחחחחח איש גשם

הא, זה הסבר די טוב

הייתי צריך לחפש בגוגל כדי לגלות שחדמ"ש זה חד משמעית.
את חייבת לי עשר שניות מהחיים.

מסע סוער משותף אחד לא מביא לאהבה אמיתית. זאת הסיבה שקיאנו ריבס לא נמצא בסרט ספיד 2.

לי זה היה נראה ברור, אבל עכשיו שאני רואה שלא כולם מסכימים אני לא בטוח.

עוד מעט גם תטעני שזה שקבוצת שערות שלי היא לבנה זה לא משהו מולד.

תקפת את ההסבר שלי עם הגיון מנצח

אני מתאפק עכשיו שלא לראות שוב את רוב הסרט רק כדי למצוא משהו שאולף אומר והוא לא מעולה.

אבל זה מזכיר לי דווקא את הקטע שקריסטוף ואולף מחליקים לתוך העיר אבל מופרדים וקריסטוף צועק לאולף שידאג שלא יראו אותו, ואז כבר לא רואים את אולף אבל שומעים אותו אומר משהו כמו "שלום לכם" ואז אנשים צועקים בפחד.

זה בעיקרון מדבר על כך שזה שאלסה מדחיקה את הכוח שלה ודואגת להסתיר אותו מאחרים נועד לדמות הסתרה של נטייה מינית. בשיטה של הדחקת רגשות ו"אם תאמין מספיק שאתה לא כזה אז אתה לא תהיה כזה".
מעבר לזה יש תיאוריה שיוצרי הסרט השאירו בכוונה מקום בשביל זה שאפשר להאמין שאלסה היא לסבית כי בכל הסרט הזה לא רואים את אלסה נמשכת לאף אחד (בעוד שלאנה יש שני אינטרסים רומנטיים)

נכון, הוא לא אמר את זה.
אבל אני יכול להבין שחלק מהאשמה מוטל עליו כי ההורים של אלסה באו אליו לעצה לגבי מה לעשות איתה, ויצאו עם המחשבה שזאת דרך הפעולה הנכונה.
אבל אולי זה באמת לא הוגן להטיל את זה עליו. מי החליט שהוא זה שאמור הוראות לגבי גידול ילדים עם תכונות מיוחדות. האשמה היא בסופו של דבר על ההורים.

אני זוכר את התיאוריה הזאת.
אבל זה לא אי בודד אלא אפריקה.
ואיך לכל הרוחות הם כביכול הגיעו עד לאפריקה (מרכז או דרום) במסע ספינה שהיה אמור לקחת רק שבועיים?
אין לי שמץ!
אבל איי פעם שמעת את שיר הפתיחה של "האי של גיליאן"?

didalf

Well-known member
איך הכרת אותו?
חח בתקופה שהוא יצא אי אפשר היה להתחמק מקיומו.

אז את אנה ואחותך אלזה? :-D;-)
כן למרות שהיא הקטנה:-D

וואו, לחלוטין. אני זוכרת שנגעתי בשלג עם כפפות והידיים שלי קפאו. חשבתי שאני אוכל לעשות את המלאך שעושים בסדרות אבל קר מדי אפילו רק לגעת בשלג.
עשיתי פעם אבל אז הייתי רטובה ולא היה לי נחמד.

באמת, סידרה לכולם? אני התקדמתי רק באנה. את מחליקה?
לאדעת האמת אם רק לאנה היא הביאה מחליקיים או לכולם:-D
אני לא מחליקה באופן קבוע אבל פעם בכמה שנים יוצא לי ויחסית לזה שאני חסרת קורדינציה אני די טובה בזה.
שנה שעברה ביומולדת שלי הלכנו להחלקרח במטולה, היה כיף.
ולפני כמה שנים גם יצא לי להחליק על אגם קפוא אמיתי בשוויץ.

עדיין לא, את ראית, אני מניחה?
כמובן:-D
אבל די הרבה שנים אחרי שהוא יצא.

מאוד חבל שחלק גדול מאוד מהילדות שלה היא לא שיחקה איתם
נכון? איזה בזבוז
אז מי בכלל גידל אוו עד אז? מה קרה להוריו? למה סוחרי הקרח האלו פשוט נותנים לו להסתובב סביבם כשהוא כזה קטן ויכול ליפול למים הקפואים. ואיך הוא פגש את סוון?
אני רוצה פריקוול על קריסטוף
שאלות טובות מאד

אני לא בטוח מה יותר הבעיה - העצה של הטרול או הדרך שבה ההורים שלה יישמו את זה.
הטרול אומר לאלסה שהכוח שלה יגדל, יש בו יופי אבל גם סכנה, היא חייבת ללמוד לשלוט בו, ופחד יהיה האויב שלה.
אז אבא שלה אומר שהוא בטוח שהיא תלמד, אבל שעד אז הוא יצמצם מגע שלה עם אנשים ויסתיר את הכוח שלה מכולם, כולל אנה.

אוי נכון, שכחתי את הHishe של זה.
עכשיו שראיתי אותו שוב אז הטרול שם מסביר טוב מאוד איך ההורים שלה עיוותו לחלוטין את מה שהוא אמר.
אולי יש עליו אחריות שהוא לא הבהיר יותר טוב את מה שכדאי לעשות, אבל הוא באמת אמר שפחד זה האויב שלה ואז הם גרמו לה לפחד מהכוח שלה.
כן אז אתה אומר שההורים אשמים? טובנו
למרות שגם הטרול אשם מה הוא כזה חידתי.
הם באמת היו צריכים מפפגש יעוץ חודשי|פנים|

איט דאזנט ניד טו בי א סנוומאן
אוקייי ביי:-(

אין הרבה סיכוי בארץ לבנות איש שלג, ועוד פחות השנה.
חח הייתי מציקה לה סתם בלי שום שלג ברקע:-D

כן, קראתי פעם משהו על כך ששיר האהבה שלה הסרט מתברר כשיר הנבל.
בעוד מה שהיית חושב שהוא שיר הנבל הוא בעצם שיר הגיבורה
טרלול פרוגרסיבי

אבל בהחלט מוזר שהוא זה שנשאר אחראי. כלומר במשך 3 השנים האחרונות שאלסה הייתה המלכה היא בטח לא טיפלה בדברים בעצמה ביום יום. הגיוני להשאיר את מי שהיה אחראי עד כה בתור אחראי.
חחחחח תכלס.

היא הייתה לבד גם קודם. בקושי דיברה עם אחותה, התחבאה בחדר שלה כל היום, פחדה מהכל. עכשיו היא לבד אבל יש לה ארמון קרח שלם לפזר בו את הכוחות שלה חופשי.
קרח.

ובעלו וילדיו נמצאים בסאונה (אוקי, יכול להיות שזה גם אחיו וילדיו)
חחח עכשיו שמתי לב. בפעמים הראשונות הנחתי שזאת סתם משפחה שמתארחת בסאונה שלו.
אה, לא קלטתי שהיא החליפה שמלה.
איך לא?8-*
השיר עם האייל הוא מעולה
אבל זה בקושי שיר
יש את הקטע המצחיק שאנה שמה את הרגליים שלה על הקדימה של המזחלת וקריסטוף מתרגז :-D
חחחחחח כן:-D

זה כמו שאני מניח שאייסמן מהאקס-מן יכול להמיס את הקרח שלו (אבל עכשיו שאני חושב על זה אני בעצם בכלל לא בטוח)
מתי אי פעם אייסמן המיס את הקרח שלו?
היא כן בהתחלה
אבל אחרי זה היא רדפה אחריה בכל הטירת קרח כאילו כלום
נכון ששכחתי.
אבל הוא מוזר כי הוא לא ממש שיר. זה בעצם יותר כמו סצנה בהמילטון שהם מדברים/שרים
ואני מתה על סוג השירים האלה.

אני לא בטוח אם השלג בישראל הוא ממש כמו שלג במקומות קרים באמת. נראה לי שאצלנו, אפילו בחרמון בשיא החורף, הוא רק מרחק שניה מלהפוך למים
גם שלג בשוויץ. שלג זה קרח זה מים זה רטוב.

מה? הפעם הוא אומר שהיא צריכה מעשה של אהבה אמיתית.
זה לא אשמתו שהיא חושבת שאהבה אמיתית זה משהו שאפשר למצוא ביום אחד
אבל שובפעם הוא חידתי מידי.

בדיוק.
אבל בתרבות הפופ מי שנחקקה בזכרון היא יותר אלזה.

אני לא בטוחה שנשיקה עם קריסטוף גם הייתה עוזרת.
מעבר לזה, זה לא מעשה אהבה של אלסה שהציל את אנה, אלא מעשה האהבה של אנה עצמה.
בדיוק זה הרעיון. אנה הייתה צריכה לעשות מעשה של אהבה אמיתית.
*אגב, כשהיא הפכה לפסל קרח היא הייתה כל כך חזקה שהחרב של האנס התנפצה. יכול להיות כאן סטארט-אפ - שאלסה תקפיא את הלב של כל מיני אנשים (עדיף רעים) ואז הם יהפכו לפסלי קרח, וישתמשו בהם כדי ליצור כלי נשק חזקים יותר ממתכת רגילה. ואז עם החרבות המאוד חזקות האלו, ומלכה עם כוחות קרח עצומים בראשם ארנדייל תוכל להתחיל לכבוש ממלכות שכנות ובסופו של דבר ליצור אימפריה ענקית.
:-D:-D
דווקא בנים ונשיקות הופכים כל סרט לטוב יותר (כלומר כשהבנים מנשקים בנים)
זה נכון מאד.
חחח עכשיו כשקראתי בנים ונשיקות בלי שאר המשפט קראתי את זה במנגינה של פצעים ונשיקות של מוניקה סקס:-D

הם מומחים לאהבה, לא מומחים ללתת עצו באופן ברור.
גם יכול מאוד להיות שהטרול לא בעצם ידע שככה היא יכולה לשלוט בכוח שלה.
הם לא מומחים לכלום|שפם|
אגב, אני לא זכרתי את זה - אבל יש סצנה אחרי הכתוביות.
מפלצת השלג של אלסה מוצאת את הכתר שלה בטירת הקרח
אני גם לא זכרתי, במקרה השארתי את הכתוביות לרוץ אז הגעתי לזה.

יש תיאוריה שהם הגיעו לאפריקה וילדו את טרזן. ואז נמר הרג אותם.

כן אני גם לא הבנתי.

didalf

Well-known member
חחחח, אין בעיה, לא אפספס. אם כי נראה לי שהלחץ החברתי פה יכניע אותי :-D
אז תראי ראלף ההורס 2 הוא יותר טוב מהראשון!!

בסדר נו מסתבר שההורים שלה פשוט לא יודעים לפרש טרולים. אבל הטרול אשם בזה שהוא לא ברור.

. ועדיין זה נראה מוגזם ולא מובן, בטח לגבי אנה.
בהחלט.

אבל הייתי מצפה שהטרול ילמד אותה לשלוט בכוחות שלה בשנות התבגרותה, במקום שיכלאו אותה.
אבל ההורים שלה מהבולים במקום ללכת לשיעורי שליטה בקסם איפשהו פשןט כלאו אותה והכניסו אותה לחרדה נצחית.

(אני הכי אוהבת את השורה "ג'ינקס! ג'ינקס שוב!" :-D)
חחחח אני גם. אני ואחותי יוצא לנו לפעמים.

הכל שם יפה (למרות שהייתי שמחה אם היא היתה קצת פחות אנורקטית וברבי במבנה הגוף שלה וטיפה יותר מציאותית).
נההה איפה הכיף בזה?

זה הרגיש לי ממש שיצאנו מימי הביניים מהבחינה הזאת.
טוב שאר סרטי דיסני באמת מתרחשים באזור ימי הביניים.

ממלכה סקנדינבית דמיונית.
סקנדיביה!!! ממש שכחתי מהמילה הזאת אז כל מה שעלה לי לכתוב זה נורדית.

בדיוק חשבתי על זה שתמיד הזאבים הם רעים בסרטים של דיסני, והגיע הזמן לתיקון של העניין הזה עם סרט שהגיבורים שלו הם זאבים טובים.
אני רוצה להגיד שיש כזה|תוהה|
אה לא זוטופיה אבל הוא שועל.
#צדקלזאבים

:-D:-D

אבל הם גם לא מתחתנים אחרי יום, הם רק מתחילים לצאת.

חחחחחח כן:-D

למעלה