מועדון דיסני - ימי החנוכה (9) - הרקולס, פרוזן, עולם מוזר

Lion_Heart

Well-known member
מה זה סרטי אוניברסיטה?
לא ממש זוכר שמות...חוץ מאחד, סרטים שבכולם כיכב קורט ראסל בתור סטודנט(דקסטר ריילי) אוניברסיטה למדעי ה...שקרכלשהו ש...דברים מוזרים קורים בכל סרט וזה קורה דווקא לו
בסרט אחד הם מצאו נוסחת היעלמות מעין,סרט אחר, הם מצאו נוסחה(שאני אומר מצאו...זה לא ממש מצאו זה פשוט קרה) לכח על, ובסרט..."המחשב נעל נעלי טניס" הוא מקבל יכולות חישוב של מחשב...כמובן שזה מחשב משנות ה70 אז זה לא כל כך מרשים)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז נתחיל מזה שאני חובב של מיתולוגיה ושל הרקולס כבר הרבה זמן, אז בואו נתחיל עם חוסר הדייוקים! ואני יודע שדיסני מפורסמים בחוסק הדיוק שלהם...א-ב-ל!
קודם כל השם המקורי הוא לא הרקולס אלא הרה-קלס שמשמעותו "תהילה להרה" אחרי שאמרנו את זה אתם חייבים להבין שהרה לא היתה אמא שלו, הוא היה תוצאה של עוד אחד מרומניו הרבים של בעלה\אחיה זאוס ואישה בשם אלקימני (רק אני חושב שהסיפור של הרקולס מאוד דומה לסיפור של המלך ארתור\שלומה המלך?)(וכן,לאלים היווניים לא היה ממש אכפת מקשרי משפחה שזה הגיע לנישואים |פנים| ) ובגלל זה הרה דיי שנאה אותו וניסתה להרוס את חייו בכל הזדמנות! לא אהבתי שהם עשו מהאדס את הנבל, האדס דווקא היה אחד מהטובים, הוא כמעט ולא בגד באישתו, עשה את העבודה כמו שצריך, והתייחס לסרברוס דיי טוב!
אומנם אני הייתי חובב מיתולוגיה יוונית, הידע שלי על הרקולס הוא במקור בעיקר מהסדרה Hercules: The Legendary Journeys בכיכובו של קווין סורבו, שרצה למשך 6 עונות מ1995, אבל ידועה בעיקר בזכות סדרת הבת שלה - זינה: הנסיכה הלוחמת. (סדרה שווה למי שלא ראה)
הייתה גם סדרת בת בשם Young Hercules שבה כיכב ריאן גוסלינג הצעיר בתפקיד הרקולס
אז שם האדס הוא באמת מהאלים היותר חביבים (הרע העיקרי הוא דווקא ארס, אל המלחמה)
ושם כמובן הרקולס הוא בן של זאוס ואישה אנושית והרה שונאת אותו. (אם כי בסוף סוף של הסדרה נראה לי שהיא השלימה איתו)(אולי זה כבר היה בזינה)
אז בהחלט היה קצת מוזר לראות הסרט אנימציה הזה שהרה היא אמא של הרקולס ואוהבת אותו.
חוץ מזה פגסוס היה סוס של פרסאוס לדעתי.

אני אוהבת שהלהקה היוונית הן למעשה להקת גוספל שחורה.
כן, זה כאילו לא קשור על פניו. אבל עובד מעולה.
אני גם רוצה סוס מעופף!
עוד מעט כריסמס, תכתבי מכתב לסנטה.
חחחח פיין ופאניק שני סתומים:-D
זה מאוד הזכיר לי שבסדרה הרקולס הצעיר לארס אל המלחמה היו שני עוזרים שנקראו strife ו discord. (אבל שיחקו אותם בני אדם)
אמאלה והמכשפות האלה שגוזרות נשמות גם מפחידות.
אלו לא מכשפות אלא הFates. הן טוות את חוט החיים של כל היצורים החיים.
לאחרונה הופיעה גרסה שלהן בסדרה The Sandman
חחחחח איך הסוסון נוחר:-D "מיומיומיו":-D
חחחחחחח נכון
פיין ופאניק חוטפים את הרקולס ומשקים אותו בשיקוי והוא מפסיק לזהור. אבל וופס מישהו הגיע וטיפה אחת התפספסה. זוג מוצא את הרקולס וחושב שהאלים הביאו להם ילד והם מאמצים אותו.
פיין ופאניק כושלים במשימתם להרוג את הרקולס ומתכננים לשקר להאדס. אוקי למה יש לזה אותה עלילה של מלך האריות?
חחחחח נכון.
כשטימון ופומבה הם בתפקיד ההורים המאמצים האנושיים.
הרקולס הנער חזק מידי. לפעמים זה מועיל כשהוא סוחב את העגלה במקום הסוסה אבל כולם מפחדים ממנו כי הוא חזק מידי ולא שולט בכוח שלו. מסכן:-( והוא שבר את כל המבנה. הרקולס מוגלה מהעיר:-(
מסכן. אבל הוא באמת מגושם נורא
(עצוב שהייתי עכשיו צריך לחפש את התרגום לעברית של המילה clumsy)
מתה על המוזיקה ברקע המרמזת לשיר שתיכף יבוא. יאססססס|מאוהב| בואנה איזה סנטר יש לו.
איי ויל פיינד מיי ואייי איי כאן גו דה דיסטנססססססס|מאוהב|
זה קטע שהשיר הזה נשמע לי מוכר ובכלל לא זכרתי שהוא מהסרט הזה (שלא ראיתי מיליון שנה)
אמא ואבא מגלים להרקולס שהם מצאו אותו והוא מחליט ללכת למקדש לשאול את זאוס למה הוא כזה חזק.
הקטע שהם מספרים לו שהם מצאו אותו, מאוד הזכיר לי את הקטע בסדרה סמולוויל שההורים של קלארק מספרים לו שהם מצאו אותו בחללית. ולשניהם יש כוחות על.
זה האקרופוליס המקדש הזה?
אני מניח שזה סתם מקדש כלשהו.
וואלה פעם מקדשים עבדו והאלים אשכרה דיברו חזרה לאנשים.
אולי מקדשים עדיין עובדים ככה, אבל בדת שלנו אין פסלים ולכן אלוהים לא מדבר אלינו.
יאיי יש לו סוס מעופף שוב.
הרקולס צריך להפוך לגיבור כדי להוכיח שהוא ראוי להיות אל.
אם הוא עושה מעשי גיבורות רק כדי להפוך להיות אל אז זה בעצם אנוכי מצידו ולכן פחות גיבורי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נראה לי שפילוקטיטיס המינוטאור הזה גם מאמן את אכילס בשירו של אכילס נכון? אפילו באי מוזר כזה נראה לי.
וואלה? אני ממש לא זוכר. אבל אני זוכר מעט מאוד מהספר הזה. אולי באמת שווה קריאה חדשה (למרות שדמעות...)
*לא מינטאור
חח אוקי הוא סוטה שמציץ לנימפות, היום זה מטריד למדי.
כן, זה מאוד הרגיש לא עובר מסך כיום
פיל המאמן קצת הרבה מרמרה כי אף אחד מהגיבורים שלו לא שווה. אה הנה הוא אפילו מזכיר את אכילס. וואי זה ספר כ"כ יפה לונה אולי תאהבי אותו גם.
הוא הזכיר גם את פרסאוס, יאסון ועוד כמה שאני מכיר.
אחרי מונטז' אימונים לצלילי שיר הרבה פחות שווה מאאייל מייק א מאן אאוט אוף יו הנה הרקולס הבוגר והלוחם המוכשר.
פחות שווה. אבל תכלס משיג את מה שכל מונטז' אימונים זקוק.
(עכשיו שאני חושב על זה במלך האריות סימבה לא עבר מונטז' אימונים - הוא סתם התבגר בזמן הקונה מטטה)
הרקולס מוקסם ממג כי כמובן. פיל והסוס לא מרוצים:-D
אוי לא מג משתפית של האדס. אבל לא מרצון. וופס מג מזכירה את הרקולס והאדס בוער מעצבים כי הוא לא מת:-D
בשלב הזה ממש לא הבנתי מה הרקולס רואה במג
חחחחחחחח "שלומיאל":-D
חחחחח שמתי לב לזה
מסתבר שהאדס הוא יהודי
"הזית הגדול" זה התפוח הגדול?:-D תבי היא ניו יורק העתיקה.
חחחחחחחח
אני לא יודע בעצם למה תבי ולא אתונה
חח הקטע שהאנשים מדבירם על כל האסונות:-D:-D היה שלב בקורונה שהיו עוד שבעמאות אסונות במקביל שהזכירו לי ולאחותי את הסצנה הזאת:-D
זה באמת מתאים ל2020
"איי גוט א פר ווג'י":-D
חחחחחח
חחחחחחחח "שמישהו יתקשר ל 911" אבל בספרות יווניות:-D
חחחחחח איי-אקס איי איי.
ספרות רומיות, מה שאומר שזה לא ממש מתאים, אבל נסלח
הרקולס מלחץ את ה"ילדים" ומוכיח שהוא גיבור לאנשי העיר. אופס אבל הנה ההיידרה. הייל היידרה. תכרתו ראש אחד ושלושה יצמחו. ליטרלי. גם זה הפחיד אותי. והגעיל.
כן, וברגע שאתה מבין שכל ראש שאתה כורת מצמיח עוד ראשים אז אתה אמור להפסיק לכרות ראשים. הרקולס הוא לא העפרון הכי חד בקלמר.
אבל הרקולס בסוף מנצח את כל הראשים. עכשיו הוא באמת גיבור.
פרום זירו טו הירו!!!!!!!!
חחח הוא נהיה סלב עם מעריצות מרצ'נדייס והכל:-D ומנצח כל מה שהאדס זורק עליו. חחח מה זה הוא נלחם בסקאר!!!
חחחחחח לא הייתי בטוח אם אני מדמיין את סקאר שם
חחחחחח איר הרקולס:-D חחחחחחחח אפילו לפיין יש:-D וגם לפאניק יש כוס ממותגת:-D
לא כל כך אהבתי את זה שהרקולס הופך להיות עשיר בזכות זה שהוא גיבור.
חחח אבא שלו אפילו מדבר אליו ואומר לו להסתכל לתוך ליבו כמו במלך האריות.
נראה לי שזה משהו שאומרים בכל סרט.
אני חושב שאפילו וודי אמר משהו כזה לבאז בצעצוע של סיפור
אוי לא הוא הפך את סקאר לכובע!!!!!! מעליב.
סקאר לא היה be prepared לזה.
מג מוציאה אותו ליום כיף. או האני מג את החולשה שלו אובייסלי. והוא גם החולשה שלה. המוזיקה ברקע שוב מרמזת על שיר מעולה שהולך לבוא|מאוהב|
פיל הורס את המסיבה.
נו צ'אנס נו ווואי איי וונט סיי איימ אין לאבבבבבבב|מאוהב|
אני לא במיוחד אוהב את שאר השירים בסרט הזה,
אבל אני מת על השיר הזה (שמעתי אותו בטח 15 פעמים מאז אתמול)
וופס גם האדס הבין מה החולשה של הרקולס. ופיל גילה שהיא משתפ"ית. אבל פספס את הקטע שזה לא מרצון.
קלאסי של סרטים זה שפיל שומע רק את הקטע שבו היא כאילו משתפת פעולה עם האדס ולא את החקל אחרי שבו היא אומרת שהיא לא מוכנה לעשות את זה.
חחח האדס נשמע כמו עו"ד ניו יורקי חלקלק:-D הוא עושה עסקה עם הרקולס לקחת את הכוח שלו תמורת החופש של מג, הרקולס מסכים כמובן. אוי לא אין לו כוח והוא מגלה שהיא משתפית:-( אוי הוא אפור עכשיו.
היה לי ברור בקטע הזה שלהרקולס יש דרך קלה לצאת מזה אם מג תפגע.
הנבואה מתגשמת והאדס משחרר טיטנים להרוג את זאוס. לול הם בכיוון הלא נכון:-D
חחחחחח זה שהם בכיוון הלא נכון
הרקולס הורג את הטיטנים אבל אואו מג גוססת. לאאא החוט של נגזר והיא מתה:-(
מאוד בקלות הוא מצליח לעשות את מה שכל האלים יחד לא הצליחו לעשות.
הרקולס יורד לשאול להציל אותה!
הוא מקריב את עצמו בשביל מג. ומנסה להציל אותה ממי השאול. אבל זה הורג אותו בעצמו. הן גוזרות את החוט שלו!!!! לאא אי אפשר לגזור כי הוא בן אלמוות!! מישהו לא סיים את השיקוי. והוא מחלץ את מג!
נראה לי שהוא לא היה בן אלמוות ממש, אבל בגלל שהוא הקריב את החיים שלו כדי להציל את מג זה הפך אותו לאל ולכן הן לא יכלו לחתוך את החיים שלו
חחח איך האדס נראה מוזר בלי השיער-להבה שלו:-D האדס נופל לשאול בעצמו. הוא לא אל גם כן אבל? הוא לא אמור לא למות גם?
אני מניח שהוא סתם יאבק כמה זמן ברוחות שם ואז ייצא מעוצבן.
הרקולס מחזיר למג את הנשמה שלה|לב| ועכשיו כשהוא הקריב את חייו למען האהבה הוא ראוי להיות גיבור באמת.
והוא ומג מוזמנים בחזרה לאולימפוס. הרקולס בוחר להשאר עם מג על האדמה|לב| טרוווווווו לאבבבבבבבבבבב
ברור וצפוי שהוא יבחר לא להיות אל האולימפוס כי הוא ירצה להיות עם מג.
(אבל אולי הוא יוכל לחזור לאולימפוס אחרי שהיא תמות)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רציתי לטעון שזה אותו דבר אבל כדי לא לצאת טיפשה בדקתי מה ההבדל, מינוטאור זה חצי שור וסאטיר זה חצי תיש. שיהיה.
גם למינטואור יש ראש של שור,
בעוד לסאטיר יש ראש של בן אדם
בקיצור סרט מצחיק וחמוד בהחלט.
חמוד ומצחיק והכל
אבל עדיין בין הנמוכים יחסית מבחינתי מבחינת אהבה
לא נוגע ללב חזק
ורק שיר אחד שאני ממש אוהב
חחחחח מתה על טום והפה שלו:-D
טום והפה שלו הם שלי 😡

Lion_Heart

Well-known member
גם למינטואור יש ראש של שור,
בעוד לסאטיר יש ראש של בן אדם

חמוד ומצחיק והכל
אבל עדיין בין הנמוכים יחסית מבחינתי מבחינת אהבה
לא נוגע ללב חזק
ורק שיר אחד שאני ממש אוהב

טום והפה שלו הם שלי 😡
ומינאוטאור יש רק אחד

didalf

Well-known member
אלו לא מכשפות אלא הFates. הן טוות את חוט החיים של כל היצורים החיים.
בסדר נו הן נראות כמו מכשפות

אני מניח שזה סתם מקדש כלשהו.
כי זה היה נראה שהוא יוצא למסע למקדש הספציפי הזה.

אם הוא עושה מעשי גיבורות רק כדי להפוך להיות אל אז זה בעצם אנוכי מצידו ולכן פחות גיבורי.
נכון מאד ניק, גילית את המסר לפני סוף הסרט.
בשלב הזה ממש לא הבנתי מה הרקולס רואה במג
היא יפה. דה.

מסתבר שהאדס הוא יהודי
אנטישמי לעשות את הנבל יהודי
חחחחחח איי-אקס איי איי.
כן התעצלתי לחפש

כן, וברגע שאתה מבין שכל ראש שאתה כורת מצמיח עוד ראשים אז אתה אמור להפסיק לכרות ראשים. הרקולס הוא לא העפרון הכי חד בקלמר.
יש לו יותר כוח ממוח

סקאר לא היה be prepared לזה.
:-D:-D

אני לא במיוחד אוהב את שאר השירים בסרט הזה,
אבל אבל גו דה דיסנטנס!!

נראה לי שהוא לא היה בן אלמוות ממש, אבל בגלל שהוא הקריב את החיים שלו כדי להציל את מג זה הפך אותו לאל ולכן הן לא יכלו לחתוך את החיים שלו
לא, בבירור אמרו בהתחלה שהוא חייב לשתות את כל השיקוי עד הטיפה האחרונה כדי להיות אנושי לחלוטין. ואז בבירור הראו איך בגלל שההורים המאמצים שלו הפריעו הבקבוק נשבר ונשארה בו טיפה אחת. כיוון שהוא לא שתה עד הטיפה האחרונה הוא לא אנושי לחלוטין לכן בן אלמוות.

(אבל אולי הוא יוכל לחזור לאולימפוס אחרי שהיא תמות)
כן אני גם תהיתי מה לגבי זה שהיא בת אדם ותדזקן ותמות והוא בן אלמוות.

טום והפה שלו הם שלי 😡
בדיוק יש ספיידרמן בטלוויזיה
מזל שזה של סוני אז יס עוד יכולים לשדר את זה רנדומלית כמו שאני אוהבת.

Lion_Heart

Well-known member
אומנם אני הייתי חובב מיתולוגיה יוונית, הידע שלי על הרקולס הוא במקור בעיקר מהסדרה Hercules: The Legendary Journeys בכיכובו של קווין סורבו, שרצה למשך 6 עונות מ1995, אבל ידועה בעיקר בזכות סדרת הבת שלה - זינה: הנסיכה הלוחמת. (סדרה שווה למי שלא ראה)
הייתה גם סדרת בת בשם Young Hercules שבה כיכב ריאן גוסלינג הצעיר בתפקיד הרקולס
אז שם האדס הוא באמת מהאלים היותר חביבים (הרע העיקרי הוא דווקא ארס, אל המלחמה)
ושם כמובן הרקולס הוא בן של זאוס ואישה אנושית והרה שונאת אותו. (אם כי בסוף סוף של הסדרה נראה לי שהיא השלימה איתו)(אולי זה כבר היה בזינה)
אז בהחלט היה קצת מוזר לראות הסרט אנימציה הזה שהרה היא אמא של הרקולס ואוהבת אותו.
ממש מוזר, אגב,למדתי לאחרונה מה הקשר בין הרקולס,הרה ושביל החלב:-D
חוץ מזה פגסוס היה סוס של פרסאוס לדעתי.
לא,הוא לא, פגאסוס נולד רק אחרי שפרסאוס הרג את מדוזה...הוא נולד מהצוואר של מדוזה יחד עם אחיו כריסאור,כן,מיתוסים...באופן כללי היו ממש קריפיים
כן, זה כאילו לא קשור על פניו. אבל עובד מעולה.

עוד מעט כריסמס, תכתבי מכתב לסנטה.
את שלי כבר שלחתי!
חחחחח נכון.
כשטימון ופומבה הם בתפקיד ההורים המאמצים האנושיים.
הלוואי עלי
מסכן. אבל הוא באמת מגושם נורא
(עצוב שהייתי עכשיו צריך לחפש את התרגום לעברית של המילה clumsy)
קצת,כן
אולי מקדשים עדיין עובדים ככה, אבל בדת שלנו אין פסלים ולכן אלוהים לא מדבר אלינו.
אמ, לא רוצה להרוס וכל זה אבל האלים מעולם לא דיברו,רק אומר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתמול רשמית התחיל החורף בחצי הצפוני של כדור הארץ
אצלנו אנחנו עדיין קצת מחכים לו
(אולי אם רק נרגיז מישהי מספיק הוא יגיע)
אז לכבוד הגעתו
או בתקווה להגעתו
סרט השבוע של מועדון דיסני הוא:

לשבור את הקרח
(או כמו שנהוג יותר לקרוא לו, פשוט פרוזן)

1671687978305.png

Lion_Heart

Well-known member
אז לכבוד הגעתו
או בתקווה להגעתו

לשבור את הקרח

צפה בקובץ המצורף 69124
סרט נהדר!
אחד האהובים עלי!
אז קודם כל אהבתי שלא עשו מאלסה את ה"מכשפת הקרח המרושעת" כמו שרצו בהתחלה, אלא קורבן של כולות שהיא לא הבינה, אהבתי את היחסים בינה ובין אנה, כל הקטע של "לא מתחתנים עם מישהו שפגשת היום" היה ממש מצחיק ובעל מודעות עצמית מצד דיסני, , אולף מושלם! אלן טודיק, אחד השחקנים האהובים עלי! וסך הכל סרט נפלא
הסרט השני גם היה מדהים
...FROZEN 3
אה,כן ויש סיכוי שכשהייתי בדיסניוורלד הלכתי ל FROZEN SING ALONG איזה פעם פעמיים...כי, זה אני |מרובע|

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
אז לכבוד הגעתו
או בתקווה להגעתו

לשבור את הקרח

צפה בקובץ המצורף 69124
טוב, את הסרט הזה אני חייבת לראות כי אני מרגישה שכבר איזה 9 שנים יש לי חור בהשכלה :-D האמת שחיכיתי שנגיע אליו.

didalf

Well-known member
אז לכבוד הגעתו
או בתקווה להגעתו

לשבור את הקרח

צפה בקובץ המצורף 69124
חחחח יופי שוב תקעת לי את לט איט גו בראש|חבול|

didalf

Well-known member
פרוזן
או כמו שהורים ישראלים קוראים לזה: אנה ואלזה

על זה כבר לא גדלתי כי זה יצא כשהייתי גדולה:-( אבל כמו כל אדם שלא חי במערה בעשור האחרון נתקע לי לט אי גו בראש לכשנה וחצי.

וואי אני תמיד שוכחת שזה מתחיל בשיר השבטי הזה, מרגיש כזה לא קשור. וואי מזמן לא ראיתי את הסרט הזה ממש מהתחלה.

איזה חמודים קריסטוף וסוון הקטנים.

חחחח אנה יקרציה. "השמים ערים אז אני ערה":-D
דו יו וואנה בילד א סנומאןןןןןןןןןןןןןןןןןן?:sneaky:
תכלס כוחות הקרח האלה נראים כיפים.

אה לא זכרתי שקריסטוף עד להתחלה עם הטרולים. אה בעצם הם גידלו אותו לא? סתומרת יגדלו אותו מעכשיו.

יאוו הטרול המטומטמם הזה|חבול| הדבר הכי גרוע לעשות עם כוח הזה זה לדכא אותו במקום ללמוד להשתמש בו. איזה עצות מטומטמת אלוהים ישמור. לסגור הכל קונסיל דונט פיל. בHISHE מביאים אותה לצ'ארלס אקסבייר כמו שצריך.

ייאיייייייייייייי דו יו וואנה בילד א סנומאןןןןןןןן קאמ און לטס גו אנד פליי|מאוהב|
איך הייתי מציקה לאחותי עם השיר הזה היא הייתה משתגעת:-D
אני גם רוצה לבנות איש שלג.
ברור שאם היא מדוכאת ולכודה היא מפוחדת ולא יודעת לשלוט בכוח שלה יאוו איזה אנשים טיפשים אררררררג.
וההורים שלהן מתים כי זה סרט דיסני והורים זה מיותר.
הסוף של השיר כזה עצוב:-(

כעבור 3 שנים פותחים את השערים להכתרה של המלכה. חח לא זכרתי שבעצם הממלכה הזאת ירוקה ונחמדה כשהיא לא קפואה.

פור דה פירסט טיימ אין פוראבררררררררררר איזה קול יפה יש לקריסטן בל|מאוהב|
חח בתרגום כתבו "היה פאן" קשה לכתוב כיף?|חבול| לפחות התרגום נראה הפעם תרגום ולא תמלול של הדיבוב.

קשה להתרגש מהמפגש של אנה והאנס כשזאת לא הצפיה הראשונה.

נחמד שבממלכה הזאת זה בכלל לא אישו שאישה תהיה מלכה ועוד בלי להיות נשואה.

מה אכפת להם שהיא תחזיק את הדברים בלי כפפות למה זה משנה?

לאב איז אן אופן דוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווור
איי מין איטס קרייזי
וואט
מי פיניש איצ' אדר...
סנדוויצ'ס!!!!
זה מה שאמרתי להגיד!
ג'ינקס! ג'ינקס אדגיין!
:-D
איזה מעוות יצא שהדואט הרומנטי החמוד הזה הוא בעצם עם הנבל של הסרט.

לא אנה, יו כאנט מרי א מאן יו ג'אסט מט!!!

מעצמה אנה מותק, היא מפחדת מעצמה.
מסכנה אלזה היא בהתקף חרדה + כוחות על, שילוב קטלני. שהיה נפתר אם לא הייתם מכניסים אותה לחרדה כל חייה הורים טיפשים שמקשיבים לטרול טיפשששששששששששששש
אני אוהבת שיש לה גלימה להעצים את הדרמטיות בבריחה שלה.

אנה נשמה יודעת שאחותה לא רעה.
אבל משאירה את האנס אחראי, ביג מיסטייק, היוג'.

אווווו והנה השיר הנחרש ביותר בעולם. אני זוכרת שכשצפיתי בסרט פעם ראשונה זה אחרי שכבר טחנו אותו בכל מקום ממש התרגשתי כשהוא הגיע סופסוף:-D
טוב שיר כיפי אין מה לעשות.
לט איט גווווווווווווווווווווווווווווווו לט איט גווווווווווווווווווווווווווו
עם תנועות הידיים והכל. נסו להגיע לשלג ולא לזרוק אותו באוויר ולשיר לט אי גו.
אבל הקור כן מפריע לי אלזה:-(
אני גם רוצה ליצור לעצמי ארמון.
כן התרגום טוב.
טוב אין מה להגיד הקטע של חילוף השמלה פאקינג אייקוני. והשמלה מהממת|מאוהב|

איך אנה לא מתה מהיפותרמיה עם השמלה הזאת בשלג הזה?

יוהווווווו:-D
במזל במחלקת החורף שלו יש בדיוק תלבושת אחת וזאאת שמלה ונעלים במידה שלה.

העובדה שהם ליהקו את ג'ונתן גרוף וכל מה שהוא שר זה חצי שיר עם האייל שלו זה חתכת מחדל!!!!:-[ העיקר לטרולים נתנו שיר שלם.

אוי הלכה המזחלת:-(

איזה יופי של ווינטר וונדרלנד אלזה יצרה.

היי הנה אולף. אוי הוא מוזר בלי הגזר באף.
חחחחח "איימ גוננה טל הימ":-D

פויה דוכס וויזלטאון:-[

למה אנה מניחה שאלזה בכלל יודעת איך להפשיר את כל זה?

איזה ארמון קרח מהמם. איך אבל אנה לא מחליקה שם?

אוי הויכוח-שיר הזה כזה חמוד תמיד שוכחים שהוא קיים.

אוי היא הקפיאה את אנה שוב.

תמיד בסרטים שלג נראה כזה רך וכיפי וכיף להתגלש בו ואז ישראלית שכמונו מגיעה לשלג ומגלה שהוא בכלל קר ורטוב ואם מתגלשים בו ככה אז הכל רטוב ולא נעים.

לא אלזה לא לא להרגיש! לתעל את הרגש למקום הנכון!! אוח טרולים מטומטמים.

חח אני מופתעת שאתם אוהבים את השיר הזה כזה מיותר. מה נתנו שיר שלם לטרולים אבל לא שיר לג'ונתן גרוף????

וואי הטרול הזה שוב נותן עצות גרועות.

מה אתם תוקפים את אלזה יחלאות?? מתי אנשים ילמדו להפסיק לתקוף אנשים עם כוחות על עם נשק רגיל???? אידיוטים.
האנס כזה צבוע.

באיזה קטע כלאתם אותה חצופים היא המלכה:-[

והנה האנס מתגלה במלוא רשעותו:-[

חחח הפרצוף של סוון "איז שי:cautious:?":-D

"יש אנשים ששווה להנמס בשבילם" אוו

איזה סערה קר לי מלראות את זה.

פתאום שמתי לב כמה מעט יחסית רואים את אלזה בסרט הזה. יחסית לזה שהיא כאילו ה-דמות של הסרט.

הו לא האנס בא להרוג את אלזה!
הוא לא אנה קפאה והצילה אותה!
איזה פסל קרח יפה אבל.
עכשיו זה מעשה של אהבת אמת - להציל את אחותך. בלי בנים ונשיקות. איזה חידוש זה היה בזמנו (לפני 9 שנים כולה). אבל האמת זה מקסים.

או תראו מה זה אלזה הבינה איך לשלוט בכוחות שלה בעזרת "אהבה". עלק מומחים לאהבה הטרולים האלה|שפם|

איזה חמודים אנה וקריסטוף.

יאיי אלזה מסדרת לכולם החלקרח. אבל תביאי להם מחלקיים עם מה הם יחליקו? אה יש להם מחליקיים. קסומים. איך אני אוהבת החלקרח.

סוף טוב הכל טוב.

It's Always Sunny

Well-known member
  • אז אני חייבת להתחיל עם השאלה המתבקשת: אלזה או אלסה? איך אתם מעדיפים?
  • איפה הסרט אמור להתרחש?
  • זה קצת מוזר לי איך אני מזהה את הקול של קריסטן בל בקלות אבל זה כנראה כי ידעתי שהיא המדבבת של אנה. הקול של אידינה מנזל הוא |מאוהב| (וכמובן שגם קריסטן בל שרה יפה).
  • מעניין אם דיסני ציפו שהסרט יצליח ברמה שהוא הצליח בה.
  • הסרט מתחיל במקום שבו אשכרה יש חורף אמיתי בניגוד נניח למדינה שלנו שבה אנחנו עדיין מחכים לחורף :-/
  • בממלכת ארנדל, אנה מתעוררת ומציקה לאלזה (כן, אני בוחרת בגרסה הזו). זה מזכיר לי קצת איך ילדים קטנים מתעוררים מוקדם ומבחינתם היום התחיל, ואלזה מתנהגת כמו ההורים שרק רוצים לישון :-D
  • הבנות הולכות לאולם הנשפים שם אלזה משתמשת בקסם שלה (ובדרך יוצרת את אולף, נאמר איך הוא הפך לאנושי, יש מצב שפיספסתי את זה?) אבל ברגע קטן אחד, אנה נפצעת וההורים שלהן מגיעים ודואגים לטפל באנה. הם הולכים לטרולים, והטרולים מרפאים את אנה, אבל המחיר הוא שאנה מאבדת את הזיכרון שלה בכל מה שקשור לכוחות של אלזה. הטרול מספר להורים שהכוחות של אלזה מסוכנים והם מחליטים לשמור עליה מפני העולם.
  • אני מבינה שהמסר של הסרט זה שאלזה לא יכולה להתעלם ממי שהיא אבל עדיין, זה כל כך מטריד לראות את הרגעים שבהם אבא שלה אומר לה להסתיר את הכוחות שלה. זה בא מכוונה טובה אבל זה גורם לי צמרמורת מלחשוב על דבר כזה בחיים האמיתיים. וכמובן, שככל עובר הזמן, אנה ואלזה מתרחקות :-/
  • ההורים טובעים בים ואלזה כבר כל כך מנותקת מהעולם שהיא לא מגיעה להלוויה שלהם.
  • 3 שנים עוברות, אלזה הגיעה לגיל שבו היא אמורה להיות מוכתרת למלכה. (אני מניחה שאתם כבר מודעים שרפונזל עושה cameo בהכתרה אבל חשבתי ששווה לציין את זה בכל זאת :-):) היא כמובן בלחץ ממה שהולך לקרות אבל אנה דווקא מתלהבת כי זה אומר שהיא תזכה לראות אנשים סוף סוף.
  • אנה כל כך מתרגשת ממה שעומד לקרות, שהיא נופלת לסירה וכמעט טובעת אבל האנס מציל אותה. ידעתי מראש שהוא הנבל של הסרט אבל הפתיע אותי איך הוא הצליח להיות לא חשוד. הדבר היחידי שיכולתי לחשוב עליו בהקשר של האנס זה כמה השם שלו לא יוצא טוב בעברית :-D
  • אלזה מצליחה לעבור את הטקס בשלום והיא ואנה מדברות קצת, אם אני לא טועה זו הפעם הראשונה (לפחות עבורנו) מאז שהן היו ילדות.
  • אנה נתקלת בהאנס במסיבה אחרי הטקס והם יוצאים החוצה שם הם חולקים דואט על אהבה ומחליטים להתחתן (כן, כן). אלזה לא נותנת לאנה את ברכתה ואנה מתעמתת איתה, בדרך הכפפה של אלזה מוסרת והזהות שלה נחשפת לעיני כולם.
  • אלה מקפיאה את כל הממלכה ובורחת לחיות לבדה, האנס מעודד את אנה ללכת למצוא את אלזה והיא משאירה אותו כבתור אחראי על הממלכה. אני מניחה שהיא יכולה לעשות את זה כי המלכה נעלמה אבל זה קצת מפוקפק.
  • עכשיו מגיע הרגע הכי אייקוני של הסרט שבו אלזה שרה את Let It Go ובונה את המבצר שלה ומחליפה את התלבושת שלה לשמלה האייקונית.
  • אנה והסוס נתקלים בשלג והסוס בורח (מזכיר לי קצת את מה שקרה למוריס ולסוס שלו ביפה והחיה), היא הולכת לתחנת סחר כדי להתחמם. שם היא פוגשת את קריסטוף שמנסה ללא הצלחה להתמקח ומקבל בעיטה (ליטרלי) מהחנות. אגב, אני מרגישה שדיסני משלבים דברים שקשורים לכלב שלי, האייל של קריסטוף לא מריח טוב ואוהב גזרים וזה בול הכלב שלי :-D (עכשיו ספציפית הוא לא מסריח כי הוא התקלח בדיוק אתמול אבל במצבו הטבעי הוא ממש מסריח).
  • אנה מוצאת את קריסטוף ומבקשת ממנו לקחת אותה להר הצפון, היא הביאה לו את כל מה שהוא ניסה לקנות מקודם, תהיתי לרגע אם היא שילמה על זה כסף אבל אני מניחה שיודעים שהיא האחות של המלכה אז היא מקבלת דברים בחינם?
  • חחח, קריסטוף עוקץ את אנה ואומר לה שהוא לא סומך על שיקול הדעת שלה כי היא רצתה להתחתן עם מישהו שהיא הכירה רק יום אחד :-D אני אוהבת שנותנים לדמויות לרדת על דמויות אחרות, מרגיש יותר אמיתי.
  • קריסטוף ואנה נתקלים באולף והוא אומר להם שהוא יוכל להוביל אותם אל אלזה. בדרך הוא מפנטז על איך זה לחיות בקיץ וקריסטוף מתאפק לא לגלות לא שהוא בחיים לא יוכל לחוות את זה :-D|פנים|
  • אנה, קריסטוף ואולף מגיעים למבצר של אלזה ואולף הוא זה שמוצא את המדרגות :-D סוון המסכן נאלץ להישאר בחוץ.
  • אנה מנסה לשכנע את אלזה לחזור לארנדל אבל אלזה נזכרת במה שקרה בעבר ובטעות פוגעת באנה שוב, הפעם בלב.
  • מסתבר שהפגיעה של אלזה באנה גורמת לשיער של אנה להפוך ללבן, מה שענה לי על שאלה מתחילת הסרט: למה אלזה בלונדינית ואנה ג'ינג'ית. אני מניחה שבגלל הקסם, יש לאלזה את הצבע שיער שלה, זה אושר אי פעם?
  • אנה וקריסטוף הולכים לפגוש את החברים של קריסטוף, מסתבר שמדובר בטרולים. הם מצידם חושבים שאנה וקריסטוף יכולים להיות ביחד, מבחינתם אפילו העובדה שאנה מאורסת לא מהווה מכשול :-D הם מנסים אפילו לגרום להם להתחתן במרמה |פנים|
  • הטרול הראשי, פאבי אומר לאנה שהפגיעה של אלזה תגרום לה לקפוא לנצח ושהדרך היחידה להסיר את הקרח זה באמצעות מעשה של אהבת אמת. קריסטוף רואה שאנה נחלשת ומחליט לחזור לארנדל על מנת שהיא תהיה עם האנס.
  • האנס מוצא את המבצר של אלזה והוא והשומרים שלו מצליחים לתפוס אותה ולכלוא אותה בארמון. בינתיים, קריסטוף ואנה חוזרים לארנדל ואנה מבקשת מהאנס שינשק אותה. כאן, אנחנו מגלים שלהאנס יש מניע נסתר להתחתן עם אנה. אני חייבת לומר שאם לא הייתי יודעת שהוא הנבל של הסרט, הייתי מופתעת כי זה באמת נראה שאכפת לו מאנה, הוא עשה הצגה טובה.
  • האנס מספר למנהיגים מהממלכות השכנות (זה מה שהם? לא הצלחתי למצוא רפרנס לזה) שאנה מתה ושהוא ואנה התחתנו לפני שהיא מתה (אלמן ממש טרי |פנים|) ומחליט להאשים את אלזה בבגידה.
  • הוא שולח את השומרים שלו לתפוס את אלזה אבל היא מצליחה לברוח לפני שהם מגיעים אליה. אולף מגיע ומשחרר את אנה מהארמון, בזמן הזה קריסטוף מחליט לחזור לארנדל.
  • האנס מוצא את אלזה וגורם לה לחשוב שהיא הרגה את אנה. במקביל אנה מגיעה לאותו מקום ורואה שהאנס עומד להרוג את אלזה, אנה מצילה את אלזה תוך כדי שהיא הופכת לקרח.
  • אלזה מפשירה את אנה ואנחנו מקבלים רגע נחמד שבו מתגלה שאהבת האמת הייתה של אלזה ואנה. אני מניחה שזה התיקון של דיסני לסרטים הקודמים?
  • אלזה מפשירה את הממלכה ודואגת שאולף יישאר בחיים על מנת ליהנות מהקיץ. אנה זוכה לנקום בהאנס כשהיא זורקת אותו למים. באופן מפתיע הוא לא מת, אלא נכלא. קצת הפתיע אותי, אני רגילה שבסרטי דיסני הנבלים מתים.
  • אנה מראה לקריסטוף את המזחלת שהיא הביאה (קנתה?) לו והם סוף סוף מתנשקים.
  • אלזה דואגת ששוב יהיה חורף וכולם גולשים על הקרח (כולל סוון :-D)

didalf

Well-known member
  • אז אני חייבת להתחיל עם השאלה המתבקשת: אלזה או אלסה? איך אתם מעדיפים?
חחחח גם אני תהיתי לגבי זה, ושמתי לב שכתבתי אלזה כל הזמן.
  • איפה הסרט אמור להתרחש?
ארנדל.
ממלכה דמיונית באזור הנורדי של העולם.
  • מעניין אם דיסני ציפו שהסרט יצליח ברמה שהוא הצליח בה.
לא נראה לי.
  • הסרט מתחיל במקום שבו אשכרה יש חורף אמיתי בניגוד נניח למדינה שלנו שבה אנחנו עדיין מחכים לחורף :-/
חורף? מה זה חורף?

הבנות הולכות לאולם הנשפים שם אלזה משתמשת בקסם שלה (ובדרך יוצרת את אולף, נאמר איך הוא הפך לאנושי, יש מצב שפיספסתי את זה?)
הוא עוד לא אנושי פה.
אח"כ לא מסבירים, זה פשוט חלק מהקסם שלה.

אני מבינה שהמסר של הסרט זה שאלזה לא יכולה להתעלם ממי שהיא אבל עדיין, זה כל כך מטריד לראות את הרגעים שבהם אבא שלה אומר לה להסתיר את הכוחות שלה. זה בא מכוונה טובה אבל זה גורם לי צמרמורת מלחשוב על דבר כזה בחיים האמיתיים
ממש!!

(אני מניחה שאתם כבר מודעים שרפונזל עושה cameo בהכתרה אבל חשבתי ששווה לציין את זה בכל זאת :-):)
חחח נכון. אבל שוב פספסתי אותה כי אני שוכחת לחפש.
רפונזל ראית?

אנה כל כך מתרגשת ממה שעומד לקרות, שהיא נופלת לסירה וכמעט טובעת אבל האנס מציל אותה. ידעתי מראש שהוא הנבל של הסרט אבל הפתיע אותי איך הוא הצליח להיות לא חשוד.
אה ידעת? איזה באסה. סקרן אותי מה התגובה של מי שצופה לראשונה כי אני לא זוכרת מה הייתה התגובה שלי.
הדבר היחידי שיכולתי לחשוב עליו בהקשר של האנס זה כמה השם שלו לא יוצא טוב בעברית :-D
חחח כן שם בעייתי.
  • עכשיו מגיע הרגע הכי אייקוני של הסרט שבו אלזה שרה את Let It Go ובונה את המבצר שלה ומחליפה את התלבושת שלה לשמלה האייקונית.

אנה והסוס נתקלים בשלג והסוס בורח (מזכיר לי קצת את מה שקרה למוריס ולסוס שלו ביפה והחיה),
אה נכון. ואח"כ גם יש שוב זאבי שלג!!

אנה מוצאת את קריסטוף ומבקשת ממנו לקחת אותה להר הצפון, היא הביאה לו את כל מה שהוא ניסה לקנות מקודם, תהיתי לרגע אם היא שילמה על זה כסף אבל אני מניחה שיודעים שהיא האחות של המלכה אז היא מקבלת דברים בחינם?
חחח כן אני גם תהיתי אם היא מסתובבת עם ארנק או מה. או שהיא אומרת אני הנסיכה אני אדאג שישלמו לך אחכ?
  • חחח, קריסטוף עוקץ את אנה ואומר לה שהוא לא סומך על שיקול הדעת שלה כי היא רצתה להתחתן עם מישהו שהיא הכירה רק יום אחד :-D אני אוהבת שנותנים לדמויות לרדת על דמויות אחרות, מרגיש יותר אמיתי.
כן זה חמוד.
  • מסתבר שהפגיעה של אלזה באנה גורמת לשיער של אנה להפוך ללבן, מה שענה לי על שאלה מתחילת הסרט: למה אלזה בלונדינית ואנה ג'ינג'ית. אני מניחה שבגלל הקסם, יש לאלזה את הצבע שיער שלה, זה אושר אי פעם?
נראה לי סתם, יש אחים עם צבעי שיער שונים.
  • אלזה מפשירה את אנה ואנחנו מקבלים רגע נחמד שבו מתגלה שאהבת האמת הייתה של אלזה ואנה. אני מניחה שזה התיקון של דיסני לסרטים הקודמים?
יאפ
  • אלזה מפשירה את הממלכה ודואגת שאולף יישאר בחיים על מנת ליהנות מהקיץ. אנה זוכה לנקום בהאנס כשהיא זורקת אותו למים. באופן מפתיע הוא לא מת, אלא נכלא. קצת הפתיע אותי, אני רגילה שבסרטי דיסני הנבלים מתים.
חחחחחח תכלס. היה צריך ליפול מאיזה הר מושלג.
אבל סרטי דיסני הם מעודנים יותר עכשיו, הנבלים פחות מנוולים והעונשים שלהם פחות רצחניים. כאילו כמה שהאנס מניאק זה לא שהוא רצח את אח שלו בכוונה תחילה.

למעלה