מועדון דיסני - מהדורה מצמררת 💀 (7) - הסיוט לפני חג המולד, קוקו, פנטזיה, היפה והחיה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀
האלווין בפתח,
כלומר ליל כל הקדושים,
ולכן נבחר במיוחד בסרט האלוויני,
האם אתם מנחשים שזה סרט שבשמו יש דווקא את השם של חג המולד?
אם כן, צדקתם.

סרט השבוע הוא סרט מוזיקלי, של טים ברטון,
עשוי בשיטה של סטופ-מושן
ואני מנחש שגם מי ששמע עליו לא ידע שהוא בכלל נחשב סרט של דיסני,
וזה בגלל שהוא הופץ על ידי חברת בת כי תכניו נחשבו כלא מתאימים לדיסני

הסיוט שלפני חג המולד
(The Nightmare Before Christmas)

1666881139121.png

It's Always Sunny

Well-known member
וואו, זו הפתעה שלא צפיתי לה, הייתי בטוחה שנראה רק סרטי נסיכות וסרטים על חיות. לא שזה רע, זה דווקא שינוי מעניין.

עריכה: באתי להתחיל לראות את הסרט ואז נזכרתי שאח שלי הציע לי לראות את הסרט לפני הרבה זמן. שאלתי אותו אם הוא מעוניין לראות את הסרט איתי והתשובה היא כן, אז אני כנראה אגיב מחר :-)::-D

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
@טוני החתול האם אנחנו נצפה גם בסרטי ההמשך או שהתכנון כרגע הוא רק על הסרטים שהם בקאנון?
אני שואלת את זה ותוך כדי חושבת שיש מצב שגם ככה יש לנו הרבה מה לראות, אז נראה לי שיותר הגיוני להתחיל עם מה שיש ואז לזרום עם זה אחרי.

Lion_Heart

Well-known member
💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀
האלווין בפתח,
כלומר ליל כל הקדושים,
ולכן נבחר במיוחד בסרט האלוויני,
האם אתם מנחשים שזה סרט שבשמו יש דווקא את השם של חג המולד?
אם כן, צדקתם.

סרט השבוע הוא סרט מוזיקלי, של טים ברטון,
עשוי בשיטה של סטופ-מושן
ואני מנחש שגם מי ששמע עליו לא ידע שהוא בכלל נחשב סרט של דיסני,

הסיוט שלפני חג המולד
(The Nightmare Before Christmas)

צפה בקובץ המצורף 66330
ובכען, הדמויות של ג'ק וסאלי נמצאות בפארקים, אז מזה היה קל להסיק שהם של דיסני

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ובכען, הדמויות של ג'ק וסאלי נמצאות בפארקים, אז מזה היה קל להסיק שהם של דיסני
אנחנו לא בקיאים בחומר של הפארקים כמוך
@טוני החתול האם אנחנו נצפה גם בסרטי ההמשך או שהתכנון כרגע הוא רק על הסרטים שהם בקאנון?
אני שואלת את זה ותוך כדי חושבת שיש מצב שגם ככה יש לנו הרבה מה לראות, אז נראה לי שיותר הגיוני להתחיל עם מה שיש ואז לזרום עם זה אחרי.
הכוונה היא כן להגיע גם לסרטי המשך, לפחות אלו שיצאו בקולנוע.

Lhuna3

Well-known member
אז אני הראשונה הפעם?
טוב אז בגדול האמת שלא הכי אהבתי את הסרט הזה.
זה באמת רחוק מאוד מסרט דיסני קלאסי או של ימינו, ולמרות שיש לו כאילו סוף טוב בכל זאת, הוא לא feel good והוא קצת אפל מידיי.
סגנון האנימציה דווקא מאוד יפה בעיני, אבל הוא גם קצת מקריפ ואולי היה מפחיד אותי בתור ילדה.
גם השירים - במיוחד אלו שבהתחלה היו די טובים. הכי אהבתי את זה כשג'ק מגיע לראשונה לעיר חג המולד ומגלה שיש עולם אחר ומאושר.
יש קצת משהו מקסים בסיפור של ג'ק, אבל אולי אני אוהב את זה יותר אם מישהו יסביר לי לאט מה בעצם המסר של הסרט ומה האלגוריה פה בדיוק. אולי משהו על אנשים דכאוניים שמנסים להיות שמחים אבל לא מצליח להם או משהו כזה? ממש לא יודעת.

It's Always Sunny

Well-known member
אז אני הראשונה הפעם?
גם אני התפלאתי שאין תגובות.

אני עדיין מנסה להבין מה ראיתי והאם אהבתי את זה או לא.

זה באמת רחוק מאוד מסרט דיסני קלאסי או של ימינו, ולמרות שיש לו כאילו סוף טוב בכל זאת, הוא לא feel good והוא קצת אפל מידיי.
מסכימה, היה שם משהו שונה באווירה. אולי זה קשור למה שניק רשם |למטה|

סגנון האנימציה דווקא מאוד יפה בעיני, אבל הוא גם קצת מקריפ ואולי היה מפחיד אותי בתור ילדה.
זה בהחלט שונה ממה שאנחנו רגילים מדיסני.

גם השירים - במיוחד אלו שבהתחלה היו די טובים. הכי אהבתי את זה כשג'ק מגיע לראשונה לעיר חג המולד ומגלה שיש עולם אחר ומאושר.
השירים היו מיוחדים. אותי הצחיקה הבדיחה על Sandy Claws שלא עוברת טוב בעברית.

יש קצת משהו מקסים בסיפור של ג'ק, אבל אולי אני אוהב את זה יותר אם מישהו יסביר לי לאט מה בעצם המסר של הסרט ומה האלגוריה פה בדיוק. אולי משהו על אנשים דכאוניים שמנסים להיות שמחים אבל לא מצליח להם או משהו כזה? ממש לא יודעת.
הרגיש לי שהמסר הוא שלא יכול להיות האלווין בלי חג מולד.
כלומר, שחג המולד מייצג את השמחה וההאלווין את העצב וכמו שהם לא יכולים להתקיים בנפרד, אי אפשר שיהיה עצב בלי שמחה ולהיפך.
סתם המצאתי את זה עכשיו, יש מצב שזו לא כוונת המשורר, חחח.

Lhuna3

Well-known member
אותי הצחיקה הבדיחה על Sandy Claws שלא עוברת טוב בעברית.
אה נכון, זה היה חמוד :-D
כלומר, שחג המולד מייצג את השמחה וההאלווין את העצב וכמו שהם לא יכולים להתקיים בנפרד, אי אפשר שיהיה עצב בלי שמחה ולהיפך.
זה נשמע די נכון האמת, אז יכול להיות.

האם ראית בסוף באמת עם אחיך ואמא שלך, והאם הם אהבו את הסרט?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
התחלתי לראות אתמול בלילה אחרי שראיתי שכתבתן על הסרט,
אבל אז בערך בחצי מהדרך נפלה עלי עייפות נוראית אז הלכתי לישון.
את ההמשך ראיתי בבוקר, אבל מאז הייתי עסוק (וגם שנצתי לא מעט)

אגב, אני די בטוח שראיתי את הסרט הזה בשנות ה90 המוקדמות כשהייתי ילד,
אבל אני גם בטוח שלא ראיתי אותו מאז. בקיצור לא זכרתי כמעט שום דבר.

אז עכשיו הזמן
בהחלט אהבתי אותו פחות מרוב סרטי דיסני שהיו עד כה.
אבל כן נהניתי לדעתי יותר מאשר שלגיה או פו הדוב. בעיקר בגלל השירים
אני בעיקר מאוד שמח שראינו אותו בגלל שהוא היה מאוד שונה מהסטנדרט של דיסני.
אגב, הרעיון של לראות אותו בהאלווין הוא של יעל, אני לא הייתי חושב על זה כי לא היה לי מושג שזה סרט של דיסני
יש כמה סרטי סטופ-מושן שאני מאוד אוהב. דווקא משהו בסטופ מושן בסרט הזה הרגיש לי כאילו ישן יותר, פחות מהודק. אני לא יודע אם זה נעשה ככה בכוונה או שפעם פשוט הרמה הייתה נמוכה יותר.
בהחלט הרבה דברים קריפיים. אבל אני לא יודע אם זה היה מפחיד אותי ממש אי פעם.
What's this הוא בהחלט השיר הכי טוב לדעתי.
אבל גם אהבתי הרבה שירים אחרים.
נחקק לי מאוד השיר שהילדים הרעים שרים על לחטוף את סנדי קלוז
הממממממ... לא חשבתי ממש על מה אולי המסר של הסרט.
יש כאן אולי משהו בעייתי כי אפשר לראות את זה כאילו המסר הוא שלא להשתנות - ג'ק רוצה להשתנות לטובה והמסר הוא שהוא לא היה צריך לעשות את זה. זה נראה לי מסר לא טוב.
אבל אפשר לראות את זה כמשהו חיובי יותר אם זה שצריך לקבל את עצמך כמו שאתה ולא להשתנות לפי סטנדרטים של אחרים.
אולי גם במידה מסויימת משהו בסגנון של "הדשא של השכן תמיד נראה ירוק יותר"
השירים היו מיוחדים. אותי הצחיקה הבדיחה על Sandy Claws שלא עוברת טוב בעברית.
איך זה עוברת?
אולי,
זה נשמע נחמד לפחות.

כמה דברים:
את הקול של סאלי עושה השחקנית קת'רין אוהרה - שידועה כיום מאוד בתור מוירה משיטס קריק.
את ג'ק עושה כריס סרנדון שהופיע במיליון דברים, בין היתר הנסיך האמפרדינק בהנסיכה הקסומה.
הסרט הרוויח בקולנוע 50 מיליון דולר שנחשב בזמנו למעט עבור דיסני.
אבל בשביל סרט סטופ מושן זה נחשב להישג. באופן כללי כמעט לא היו סרטי סטופ מושן ארוכים כל כך לפני הסרט הזה.

משהו מאוד מטריד בסרט זה המדען הזה שיצר את סאלי ומחזיק אותה כשפחה נגד רצונה.
גם זה שהיא מרעילה אותו כל הזמן כדי לברוח זה מטריד, אבל מרגיש מאוד מוצדק.
ואני לא יודע מה לחשוב על זה שבסוף הוא יוצר עוזרת חדשה שהוא נותן לה חצי מהמוח שלו.

Lhuna3

Well-known member
בהחלט הרבה דברים קריפיים. אבל אני לא יודע אם זה היה מפחיד אותי ממש אי פעם.
יש דברים מסרטים או טלויזיה (או ספרים) שאתה זוכר שכן הפחידו אותך כשהיית ילד?
איך זה עוברת?
לא עוברת. בכתוביות פשוט כתבו סנדי קלוז, ובפעם הראשונה שג'ק אומר את זה (בשיר שלו) הוסיפו בסוגריים "ציפורניים טורפות" (שזה גם לא תרגום נכון, אבל מילא).
יש כאן אולי משהו בעייתי כי אפשר לראות את זה כאילו המסר הוא שלא להשתנות - ג'ק רוצה להשתנות לטובה והמסר הוא שהוא לא היה צריך לעשות את זה. זה נראה לי מסר לא טוב.
בהחלט מסר מפוקפק משהו חחח
אבל אפשר לראות את זה כמשהו חיובי יותר אם זה שצריך לקבל את עצמך כמו שאתה ולא להשתנות לפי סטנדרטים של אחרים.
אכן חיובי, אבל פחות רואה את זה מהסיפור. כי הרצון שלו בשינוי היה פנימי מתוכו, ולא משהו שהוא עשה בשביל לרצות אחרים.
את הקול של סאלי עושה השחקנית קת'רין אוהרה - שידועה כיום מאוד בתור מוירה משיטס קריק.
את ג'ק עושה כריס סרנדון שהופיע במיליון דברים, בין היתר הנסיך האמפרדינק בהנסיכה הקסומה.
וואלה לא זיהיתי אף אחד מהם.
יש כמה סרטי סטופ-מושן שאני מאוד אוהב. דווקא משהו בסטופ מושן בסרט הזה הרגיש לי כאילו ישן יותר, פחות מהודק. אני לא יודע אם זה נעשה ככה בכוונה או שפעם פשוט הרמה הייתה נמוכה יותר.
אוי, רק עכשיו אני קולטת שסטופ מושן אומר שזה לא אנימציה בכלל, אלא בובות מצולמות! 8-*
אז זה בכלל לא הסגנון שכתבתי שאני אוהבת, אני כל הזמן הסתכלתי על זה כסגנון ציור אומנותי כזה שמציירים את זה שיראה כמו בובות!

משהו מאוד מטריד בסרט זה המדען הזה שיצר את סאלי ומחזיק אותה כשפחה נגד רצונה.
גם זה שהיא מרעילה אותו כל הזמן כדי לברוח זה מטריד, אבל מרגיש מאוד מוצדק.
ואני לא יודע מה לחשוב על זה שבסוף הוא יוצר עוזרת חדשה שהוא נותן לה חצי מהמוח שלו.
כן, בכלל זה קצת מרגיש כאילו יש שם כל מיני דמויות עם סיפורי רקע שחסרים לנו, כמו סאלי והמדען באמת, וגם הילדים הרעים ואוגי-בוגי, וראש העיר המשונה הזה.
ובעצם גם ג'ק (והכלב זירו).
וגם בכלל העולם הזה, שבו ג'ק ואנשיו הם האחראים על חג ליל כל הקדושים, כמו שסנטה ואנשיו על חג המולד, נכון?
אז אם בשנה הזאת הם התכוננו כל הזמן להשתלט על חג המולד אז נראה כאילו שבעצם לא היה האלווין באותה שנה, כי הוא אמור להיות לפני, אבל ג'ק ואנשיו בזמן הזה רק התעסקו בהכנות לאירוע של חג המולד.
מעניין מה אמרו על זה בטלויזיה (כמו שדיברו על כך שבחג המולד יש מתחזה לסנטה וכל זה).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
🪦 🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦
היום ה2 לנובמבר - יום המתים המקסיקני
ולכבוד אירוע חשוב זה החלטתי להקדים ביום את פרסום סרט השבוע של מועדון דיסני
ובאופן לא מפתיע הסרט הנבחר הוא:
Coco

סרט פיקסאר/דיסני משנת 2017 שאני לפחות עוד לא ראיתי
אבל הבנתי שקשור איכשהו לחג הזה.

זה גם יוצא טוב כי זה ממשיך את האווירה המצמררת משבוע שעבר

1667416290877.png

⚰️ ⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️

Coco

צפה בקובץ המצורף 66673

⚰️ ⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️
צפיתי אתמול בסרט קוקו, היה נחמד מאוד ואני מעריך את האנימציה של פיקסאר, יפה מאוד.. בקשר לדיסני פלוס, כל הביקורות על הממשק שלהם בנוגע לסדרות, לא מתקיימות אצלי במנוי, ואני מאוד נהנה

Lion_Heart

Well-known member
Coco

צפה בקובץ המצורף 66673

סרט יפהשמדבר על נושאים של שכחה ואהבה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתיח עכשיו לראות
אני? בוכה? מה פתאום?
זה סתם אלרגיות שהתחילו להשפיע עלי בעשר דקות האחרונות של הסרט...

אני שמעתי הרבה על כך שהסרט הזה גורם לאנשים לבכות, והאמת שבזמן הצפיה הייתי די בספק לגבי זה.
כלומר היה יפה והכל, אבל לא הרגשתי שאני כל כך מתחבר רגשית לדמויות.
מה גם שדי מהר נעשה ברור שההקטור הזה הוא הסבא רבא רבא האמיתי שלו והשאר היה יחסית צפוי.

אני חושב שמה שהפך את זה לחזק כל כך היה החיבור של קוקו בתור ילדה קטנה ללא אבא ואשה זקנה שמאבדת את הזכרון שלה.

אהבתי את כל הרעיון של עולם המתים שבו ככל שזוכרים אותך יותר בעולם החיים אז אתה יותר מצליח, וכשהאדם האחרון שזוכר אותך מת או שוכח אותך אז אתה נעלם לחלוטין (אבל אני מניח שיש עולם נוסף שאליו מגיעים המתים שמתים בעולם המתים :-P: )

חוץ מזה מיגל היה ילד חמוד
ואהבתי גם את הסבתא הקשוחה שלו (עם זה שהיא זורקת את הנעל על מישהו ואז מפקדת על מיגל ללכת להביא את הנעל שלה)

Lhuna3

Well-known member
קוקו
אני כבר צפיתי בו לא מזמן אז לא הייתי צריכה לצפות שוב. זה סרט חמוד נורא ומרגש (למרות שלא בכיתי. יכול להיות שאני אתרגש יותר אם אני אצפה עכשיו שוב, אבל אני לא במצב רוח לבכי כזה כרגע), אבל לאחרונה די התאהבתי בשיר החמוד Un poco loco.

Aranel Nenharma

Well-known member
למה עשיתי את זה לעצמי?????;-(;-(
ראיתי עכשיו את 10 הדקות האחרונות ואני שבר כלי עכשיו

(ובוא נפתח את זה- 10 הדקות האחרונות של קוקו > 10 דקות ראשונות של UP*)
* ואני לא חסרת רגשות, גם 10 הדקות של UP מרגשות (אבל המשך הסרט מעפן)

סרט יפיפה!!!!
הקטע של אלינה רואה את אמא שלה, קוקו, שרה עם מיגל תמיד משפיע עלי.
מדבר יפה על זכרון, אהבה משפחתית, ללכת בעקבות החלום ומוות

אני אישית לא הכרתי את יום המתים לפני שראיתי את הסרט ואז נחשפתי לתרבות ומנהג יפיפפה ומדהים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סרט השבוע של מועדון דיסני
הסרט השלישי בסדרת המהדורה המצמררת,
הוא סרט שעל פניו אולי לא הייתם חושבים שהוא מצמרר
אבל הוא לחלוטין כן
הוא ישן נושן (סרט האנימציה הקולנועי השלישי של דיסני)
אבל בהחלט אפשר לומר שהוא פנטסטי

פנטסיה

1668090381567.png

למעלה