מועדון דיסני - מהדורה מצמררת 💀 (7) - הסיוט לפני חג המולד, קוקו, פנטזיה, היפה והחיה

It's Always Sunny

Well-known member
סרט השבוע של מועדון דיסני
הסרט השלישי בסדרת המהדורה המצמררת,
הוא סרט שעל פניו אולי לא הייתם חושבים שהוא מצמרר
אבל הוא לחלוטין כן
הוא ישן נושן (סרט האנימציה הקולנועי השלישי של דיסני)
אבל בהחלט אפשר לומר שהוא פנטסטי

פנטסיה

צפה בקובץ המצורף 67010
לא תיכננתי לראות את הסרט בהתחלה אבל אז סיפרתי לאח שלי על מה הסרט והוא התלהב אז בסוף אנחנו נצפה בסרט בערב 😅

It's Always Sunny

Well-known member
ראיתי את הסרט בחלקים ביום שישי וביום שבת וזו הייתה חוויה מעניינת.
זה לא ממש הרגיש כמו סרט, אלא כמו אנימציה עם מוזיקה ברקע.
אח שלי התלהב מהקטעים עם המנצח. מבחינתי קטעי הלייב אקשן היו קצת יותר מעניינים מהאנימציה כי לפחות דימס טיילור (המספר) דיבר והוסיף קצת עניין.
הקטע עם הדינוזאורים כן היה קצת קשה לצפייה, מצד שני באותה תקופה דיסני האמינו שזה בסדר שילדים ייצפו בסרטים עם תוכן כזה.
לא נראה שאני אוכל לצפות בסרט הזה שוב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל

It's Always Sunny

Well-known member
ראיתי לפחות פעמיים בעבר
אבל פעם אחרונה הייתה לפני הרבה זמן.
אני בעיקר זוכר את העניין עם מיקי מאוס.
מה חשבת על הסרט? (אני מניחה שראית את הסרט כשהיית קטן, זה נכון?)
אימא שלי הציעה (ביום שבת) לראות סרט עם אקשן במקום להמשיך את פנטזיה :-D

רמז שעדיין לא מאוחר מידי ואת יכולה לראות.
זה סרט ממש טוב [קוקו]
אני אחשוב על זה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה חשבת על הסרט? (אני מניחה שראית את הסרט כשהיית קטן, זה נכון?)
אימא שלי הציעה (ביום שבת) לראות סרט עם אקשן במקום להמשיך את פנטזיה :-D
פעם ראשונה שראיתי הייתי ילד
פעם שניה הייתי בן 20 ומשהו בטח (או הגיוני יותר כשהייתי בן 17 ויצא הסרט פנטסיה 2000)
זכור לי שהוא מרשים ויזואלית, אבל באופן כללי לא במיוחד מעניין.
אני מניח שחלק מהעניין זה המוזיקה אבל אני לא מתרשם במיוחד ממוזיקה קלאסית.

keren or5

Well-known member
ובוא נפתח את זה- 10 הדקות האחרונות של קוקו > 10 דקות ראשונות של UP
אצלי זה מהכי פחות עצוב להכי עצוב:
4. הסוף של קוקו
3. ההתחלה של אפ
2.צעצוע של סיפור 3- הסוף. אנדי משחק משחק אחרון עם הצעצועים שלו
1. הקול בראש - הסוף- ריילי מגיעה הבייתה

אבל כמובן שבכיתי מכולם, לא חושבת שכלום מבחינתי יתעלה על מס' 1 (למרות שחשבתי את זה הרבה זמן על מס' 2), אני מאתגרת אתכם פיקסאר!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי סוף סוף את פנטסיה
זה לא ממש הרגיש כמו סרט, אלא כמו אנימציה עם מוזיקה ברקע.
זה אכן די מה שזה.
למעשה אפילו תוך כדי ה"מנחה" קורא לזה Program ולא movie או film
אח שלי התלהב מהקטעים עם המנצח. מבחינתי קטעי הלייב אקשן היו קצת יותר מעניינים מהאנימציה כי לפחות דימס טיילור (המספר) דיבר והוסיף קצת עניין.
אותי דווקא ממש לא עניינו הקטעים עם המנצח. אולי כי אני לא מבין במוזיקה.
גם לא ממש אהבתי שלפני כל קטע האיש ההוא מסביר מה הולך להיות בכזה פירוט
הקטע עם הדינוזאורים כן היה קצת קשה לצפייה, מצד שני באותה תקופה דיסני האמינו שזה בסדר שילדים ייצפו בסרטים עם תוכן כזה.
מה היה קשה בקטע של הדינוזאורים?
זה שחלקם הורגים זה את זה?
(אומנם אני ניקרתי קשה בקטע הזה, אבל נראה לי שקלטתי את הרוב)
*מעניין שבהתחלה כשמנחה מדבר על הכחדת הדינוזאורים הוא לא מזכיר את התיאוריה הדי פופולרית שהיה מטאור גדול שהרג את כולם. מעניין אם עוד לא הייתה את התיאוריה הזאת אז (1940).
לא נראה שאני אוכל לצפות בסרט הזה שוב.
והנה אני ראיתי את זה כנראה עכשיו בפעם השלישית

אז כפי שזכרתי זה בחלק גדול די משעמם. כלומר אני מניח פחות אם אתה בקטע של אומנות ומוזיקה קלאסית. אבל אני לא ממש.
אז היו קטעים שהיה לי קשה לשמור על העיניים בכלל פתוחות. היו כאלו שפחות.
לא עזר שהייתי עייף כל היום בכל מקרה.
כן עזר שבערך באמצע הלכתי להתקלח ואז אחרי זה הייתי הרבה יותר מרוענן ויכלתי ממש לקלוט הכל.

הנה מחשבות לפי הקטעים השונים:
טוקאטה ופוגה בדי מינור
הקטע הכי אבסטרקטי במחינת הציור - חלק גדול זה צבעים מרקדים לפי הצלילים. לא במיוחד עניין אותי.

מפצח האגוזים
מה זה אומר שהרגע סיימתי לראות ואני כבר לא זוכר מה היה שם. אה כן, היה כל מיני ריקודים דרך חיות שונות. בשלב מסוים הסתכלתי באינסטגרם תוך כדי.

שוליית הקוסם
החלק הכי ידוע לדעתי ובהחלט זה שאני זכרתי הכי טוב (ואחד משניים שבכלל זכרתי באיזושהי מידה).
מיקי מאוס הוא שוליית הקוסם שמנסה להשתמש בקסם שהוא לא לחלוטין מבין כדי לחסוך לעצמו עבודה ומסתבך. קטע קלאסי.
מסתבר שלקוסם קוראים ין סיד (דיסני הפוך).
זה הרגיש לי קצר נורא. אבל אני לא יודע אם זה לא פשוט אפקט של זה שזה עניין אותי.

פולחן האביב
מוזיקלי מדעי - זה מתחיל בחלל עם גלקסיות והיווצרות כוכבים. ואז כדור הארץ הקדמון עם הרי געש ולבה. אז מתחילים חיים חד תאיים שמתפתחים לדגים ואז דג ראשון מתחיל לעלות ליבשה. אז יש קפיצה קצת מהירה מידי לדעתי לדינוזאורים. כמו שציינתי הייתי מאוד עייף וניקרתי. אבל הם אכלו ורבו בינהם ואז התחילו להסתובב במדבר או משהו והתחילו למות.

הסימפוניה הפסטורלית
יצורים שונים מהמיתולוגיה היוונית נהנים להם במשחקים וחיזורים - חדי קרן, פגסוסים, קנטאורים ועוד. בינהם גם יש "קופידונים" שזה פשוט ילדים קטנים וערומים עם כנפיים שדואגים שקנטאורים בודדים ימצאו את בני/בנות הזוג שלהם. אחר כך מופיע האל דיוניסיס השיכור ואחריו פתאום יש אלים מפחידים בשמיים כמו זאוס והרוחות שעושים סערה וכולם פוחדים. אבל הסערה עוברת וכולם יכולים לצאת ולרקוד בשלוליות מתחת לקשת. ואז יורד לילה וכולם הולכים לישון.
*בשלב מסוים באמצע של זה התקלחתי ולכן קלטתי הרבה יותר טוב מה קורה.
(וחשבתי על כך שפורנוגרפיית הילדים שיש שם כנראה לא הייתה עוברת מסך כיום)

ריקוד השעות
הז הסרטון השני שזכרתי במידה מסויימת. לא לחלוטין, אבל חלקית. בעיקר זכרתי שיש היפופוטמיות מרקדות.
אני לא יודע אם זה בגלל שהייתי ערני יותר, אבל הכי נהניתי מהקטע הזה.
היה משהו גם יפה וגם מצחיק בכל החיות הרוקדות האלו. לחלוטין לא זכרתי שיש גם תנינים מרקדים בסוף, אבל זה היה נחמד מאוד. אפילו אם קצת מטריד שלא ברור האם התנין מחזר באופן עקשני אחרי ההיפופוטמית או שהוא מנסה לאכול אותה.

לילה על הר קירח
זה די שיעמם אותי. כל הקטע עם השטן ושדים. כלומר השטן היה מרשים, אבל באופן כללי הרגיש ארוך מידי והשדים גנריים מידי. ואז הצילצולים של אווה מריה גורמים לו להפסיק עם הריקודים. חשבתי שנראה מלאכים או משהו, אבל לא.

It's Always Sunny

Well-known member
למעשה אפילו תוך כדי ה"מנחה" קורא לזה Program ולא movie או film
מרגיש שהם לוקחים את עצמם יותר מדי ברצינות.

אותי דווקא ממש לא עניינו הקטעים עם המנצח. אולי כי אני לא מבין במוזיקה.
גם לא ממש אהבתי שלפני כל קטע האיש ההוא מסביר מה הולך להיות בכזה פירוט
קראתי פרשנות שהם עשו את זה כדי שהצופה שלא בקיא במוזיקה קלאסית ילך לאיבוד. אולי בשנות ה-40 לא היה לאנשים ממש אכפת?

מה היה קשה בקטע של הדינוזאורים?
זה שחלקם הורגים זה את זה?
כן, במיוחד שלקח לדינוזאור כל כך הרבה זמן למות, ושלרגע הייתי בטוחה שהוא יצליח להגן על עצמו (למרות שהוא נדפק כבר מהרגע הראשון).
כשראינו את הקטע של הבצורת, אח שלי ואני חשבנו את אותו הדבר: שהיה לדינוזאור הזה מזל שהוא מת לפני הבצורת.
אני יודעת שזה סרט מיוצר אבל לראות את הדינוזאורים מחפשים מים בלי הצלחה ואת השמש ברקע גרם לי להתכווץ כי מפחיד אותי שמתישהו בעתיד (אני מניחה ומקווה שלא הקרוב) זה יכול לקרות שוב וזו נראית לי דרך נוראית למות בה.

*מעניין שבהתחלה כשמנחה מדבר על הכחדת הדינוזאורים הוא לא מזכיר את התיאוריה הדי פופולרית שהיה מטאור גדול שהרג את כולם. מעניין אם עוד לא הייתה את התיאוריה הזאת אז (1940).
:-D

והנה אני ראיתי את זה כנראה עכשיו בפעם השלישית
אבל האם היית רואה את הסרט מרצונך החופשי?
לא הגעתי עם ציפיות לסרט בכלל אבל לא ציפיתי שזה קצת ישעמם אותי.

הנה מחשבות לפי הקטעים השונים:
(אתה רושם את המחשבות שלך במהלך הסרט או אחריו?)

טוקאטה ופוגה בדי מינור
הקטע הכי אבסטרקטי במחינת הציור - חלק גדול זה צבעים מרקדים לפי הצלילים. לא במיוחד עניין אותי.
מזדהה, ישבתי מול המסך וחיכיתי שמשהו יקרה.

מפצח האגוזים
מה זה אומר שהרגע סיימתי לראות ואני כבר לא זוכר מה היה שם. אה כן, היה כל מיני ריקודים דרך חיות שונות. בשלב מסוים הסתכלתי באינסטגרם תוך כדי.
אני מנסה להבין אם אני זוכרת על מה אתה מדבר ושום דבר לא עולה לי לראש :-D

שוליית הקוסם
החלק הכי ידוע לדעתי ובהחלט זה שאני זכרתי הכי טוב (ואחד משניים שבכלל זכרתי באיזושהי מידה).
מיקי מאוס הוא שוליית הקוסם שמנסה להשתמש בקסם שהוא לא לחלוטין מבין כדי לחסוך לעצמו עבודה ומסתבך. קטע קלאסי.
מסתבר שלקוסם קוראים ין סיד (דיסני הפוך).
זה הרגיש לי קצר נורא. אבל אני לא יודע אם זה לא פשוט אפקט של זה שזה עניין אותי.
גם אני חיכיתי לקטע הזה כי הכרתי את הסרט דרך הקטע הזה אז הייתי בטוחה שהסרט יהיה סביב ין סיד ומיקי מאוס.

הסימפוניה הפסטורלית
יצורים שונים מהמיתולוגיה היוונית נהנים להם במשחקים וחיזורים - חדי קרן, פגסוסים, קנטאורים ועוד. בינהם גם יש "קופידונים" שזה פשוט ילדים קטנים וערומים עם כנפיים שדואגים שקנטאורים בודדים ימצאו את בני/בנות הזוג שלהם. אחר כך מופיע האל דיוניסיס השיכור ואחריו פתאום יש אלים מפחידים בשמיים כמו זאוס והרוחות שעושים סערה וכולם פוחדים. אבל הסערה עוברת וכולם יכולים לצאת ולרקוד בשלוליות מתחת לקשת. ואז יורד לילה וכולם הולכים לישון.
*בשלב מסוים באמצע של זה התקלחתי ולכן קלטתי הרבה יותר טוב מה קורה.
(וחשבתי על כך שפורנוגרפיית הילדים שיש שם כנראה לא הייתה עוברת מסך כיום)
הייתי קצת בהלם שהראו את הדמויות שם עירומות, זה נשמע גרוע ממה כי לא היה שם יותר מדי. אבל עדיין, מדובר על שנות ה-40, לא ציפיתי לזה.
כן, אתה צודק, האם אין מצב שקטע כזה היה עובר.

ריקוד השעות
הז הסרטון השני שזכרתי במידה מסויימת. לא לחלוטין, אבל חלקית. בעיקר זכרתי שיש היפופוטמיות מרקדות.
אני לא יודע אם זה בגלל שהייתי ערני יותר, אבל הכי נהניתי מהקטע הזה.
היה משהו גם יפה וגם מצחיק בכל החיות הרוקדות האלו. לחלוטין לא זכרתי שיש גם תנינים מרקדים בסוף, אבל זה היה נחמד מאוד. אפילו אם קצת מטריד שלא ברור האם התנין מחזר באופן עקשני אחרי ההיפופוטמית או שהוא מנסה לאכול אותה.
אז אני בדיוק ההפך ממך, פחות נהניתי מהקטע הזה, אולי זה קשור לעובדה שבשלב הזה קצת מיציתי את הסרט.
באיזשהו שלב התחלנו להכניס פרשנות משלנו לקטע (וזה אפילו לא היה משהו טוב) כדי שיהיה קצת יותר עניין.

לילה על הר קירח
זה די שיעמם אותי. כל הקטע עם השטן ושדים. כלומר השטן היה מרשים, אבל באופן כללי הרגיש ארוך מידי והשדים גנריים מידי. ואז הצילצולים של אווה מריה גורמים לו להפסיק עם הריקודים. חשבתי שנראה מלאכים או משהו, אבל לא.
פה, לחלוטין כבר איבדתי את הריכוז, הפרשן של הסרט אמר שזה הקטע האחרון ואני כבר רציתי שזה יסתיים.

את האמת? אם זה לא היה במועדון דיסני, יש מצב גדול שהיינו מפסיקים לראות באמצע, זה לא משהו שאימא שלי רצתה לראות בכלל.
בסוף החלטנו שנראה קוקו מחר, יכול להיות שהיא תצטרף אז אני מקווה שהיא תהנה יותר מקוקו.

אגב, קיבלנו עוד מגיב סמוי לצפייה בסרטים וזה אח שלי :-D אחרי שראינו הסיוט שאחרי חג המולד, הוא מיד שאל אותי מה הסרט הבא שאנחנו רואים.

It's Always Sunny

Well-known member
🪦 🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦🪦
היום ה2 לנובמבר - יום המתים המקסיקני
ולכבוד אירוע חשוב זה החלטתי להקדים ביום את פרסום סרט השבוע של מועדון דיסני
ובאופן לא מפתיע הסרט הנבחר הוא:
Coco

סרט פיקסאר/דיסני משנת 2017 שאני לפחות עוד לא ראיתי
אבל הבנתי שקשור איכשהו לחג הזה.

זה גם יוצא טוב כי זה ממשיך את האווירה המצמררת משבוע שעבר

צפה בקובץ המצורף 66673

⚰️ ⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️⚰️
ראיתי את הסרט!
אפרט יותר בבוקר.

It's Always Sunny

Well-known member
  • אני לא יודעת אם זו רק אני אבל לפני שצפיתי בסרט הייתי בטוחה שהשם של הילד הוא קוקו :-D
  • מתחילים את הסרט עם הסבר על המשפחה של מיגל. כשסיפרו על סבתא רבא רבא שלו (אימלדה נראה לי) שננטשה על ידי בעלה המוזיקאי, הייתי בטוחה שהיא תפנה למוזיקה לנחמה אבל במקום זה היא הלכה לקיצון השני והתחילה לייצר נעליים.
  • עוברים להווה ושם אנחנו נחשפים למשפחה של מיגל, הוא מדבר על כך שהשנאה למוזיקה עדיין קיימת במשפחה ומראים מספר קטעים משעשעים שסבתא של מיגל, אלנה (שמצחיקה ומפחידה בו זמנית) עסוקה בלהפחיד אנשים רנדומליים שמנגנים ברחוב. (אפילו כשעובר רכב עם מוזיקה היא טורקת את החלון :-D)
  • מיגל כמובן לא חולק את ההשקפה של המשפחה שלו לגבי מוזיקה, אבל זה די מפתיע אותי שהוא אוהב מוזיקה כל כך בהתחשב בעובדה שסבתא שלו עשתה מאמצים רבים על מנת שהוא לא ייחשף למוזיקה. מאיפה הידע שלו לגבי מוזיקה?
  • דנטה הזכיר לי את הכלב שלי בחלק מהמבטים שלו :-D
  • מיגל מדבר על האליל שלו ארנסטו דה לה קרוז שגרם לו לרצות להיות מוזיקאי. יש לו מראה של דוש.
  • מסתבר שכל מה שמיגל סיפר עד עכשיו היה תוך כדי צחצוח נעליים למוזיקאי אחר. אותו מוזיקאי משכנע את מיגל לנגן בגיטרה שלו ואז בדיוק בתזמון מושלם כשהוא בא לנגן, אלנה מגיעה, עוצרת בעדו ומכה את המוזיקאי עם הנעל שלה. לא פלא שהיא אוהבת נעליים כל כך, היא יכולה להשתמש בהן בתור נשק :-D אני נשבעת שלאלנה יש יכולת לזהות מתי אנשים מנגנים ושרים כדי שהיא תוכל ללכת לצעוק עליהם.
  • שיעשע אותי שהמשפחה של מיגל נדהמה כשהתגלה שמיגל צחצח נעליים של מוזיקאי ואחד מהם העיף את הנעל שהוא הכין לתקרה.
  • מיגל מנסה את מזלו ורוצה להירשם לתחרות כישרונות אבל סבתא שלו מסרבת כי היא מזכירה לו שזה יום המתים.
  • אלנה מסבירה למיגל את חשיבות יום המתים והוא שואל לגבי אבא של מאמא קוקו, זה קצת עצוב שהיא חושבת שאבא שלה חוזר הביתה.
  • מסתבר שלמיגל יש מחבוא שאיכשהו הוא הצליח להכניס לשם טלוויזיה (אח שלי שאל מאיפה הוא השיג טלוויזיה), אני בעיקר הייתי בטוחה אלנה תתגנב מאחורי מיגל, היה רגע שבו הראו לנו את הגב של מיגל אז לרגע הייתי בטוחה שאנחנו בסרט מתח ושעוד רגע מישהו יקפוץ עליו |פנים| בקטע הזה אח שלי ואני הרצנו בדיחות על זה. אח שלי אמר שזה יהיה מצחיק אם פתאום אלנה תזרוק נעל וזה יפגע בטלוויזיה, עם היכולות שלה אני לא אתפלא שהיא מסוגלת לעשות את זה :-D
  • מיגל יוצא מהמחבוא עם הגיטרה ודנטה הכלב וקולט את סבתא שלו, האמת? גם אני הייתי בורחת, רק מה? מילא להחביא את הגיטרה מתחת לשולחן אבל להחביא את הכלב שם לא ממש יעיל. אני מתפלאת שהכלב לא נבח.
  • מיגל שמבואס מכך שמכריחים אותו להצטרף לעסק המשפחתי ולא קולט שדנטה אוכל מהאוכל שנמצא על השולחן, הוא מושך על הכלב וגורם לתמונה של מאמאקוקו עם ההורים שלה להישבר. אבל אז הוא רואה שלסבא רבא רבא שלו יש את אותה גיטרה של דה לה קרוז ומזה הוא מסיק שדה לה קרוז הוא הסבא רבא רבא שלו.
  • המשפחה של מיגל מנפצת לו את החלומות, ליטרלי כי סבתא שלו פשוט שוברת את הגיטרה. זה די עצוב אבל בו זמנית אני גם הורשמתי מהכוח הפיזי שיש לאלנה.
  • מיגל מחליט ללכת לנגן בתחרות כישרונות, אבל אין לו גיטרה והוא לא יכול להירשם בלי גיטרה. הוא הולך למוזיאון שמוקדש לדה לה קרוז ולוקח את הגיטרה שתלויה על הקיר. הייתי בטוחה שברגע שהוא יגע בגיטרה, תופעל אזעקה אבל זה לא קרה.
  • מיגל מגלה שהוא נכנס לעולם המתים ובקטע משעשע הוא נבהל מהמתים והם נבהלים ממנו כי הוא חי.
  • המשפחה של מיגל מוצאת אותו והם נכנסים לתוך עולם המתים. אנחנו מגלים שמי שיכול לעבור את הגשר זה רק מי שהמשפחה שלו שמה תמונה שלו בעולם החיים. בשלב זה אנחנו רואים את הקטור, שמנסה להיכנס בתחפושת אבל לא מצליח.
  • המשפחה מוצאת את מאמא אימלדה שעסוקה בלצעוק על פקידה ולהכות את המחשב בנעל (עכשיו אני מבינה מאיפה אלנה נהייתה כזו).
  • מסתבר שאם מיגל לא יחזור לעולם החיים עד הזריחה הוא יהפוך למת. אימלדה מוכנה להחזיר את מיגל לעולם החיים בתנאי שהוא לא ינגן מוזיקה. מיגל ממורמר אבל מסכים. בשנייה שהוא חוזר לעולם החיים הוא מנסה לקחת את הגיטרה שוב אבל חוזר לעולם המתים ובורח מהמשפחה שלו.
  • מיגל שומע בטעות את הקטור שמנסה לשחד שוטר בכרטיסים להופעה של דה לה קרוז. מיגל עוקב אחרי הקטור והם מחליטים לעזור אחד לשני. בינתיים אימלדה מחליטה לזמן את פפיטה, האלבריגי שלה על מנת שימצא את מיגל.
  • הקטור מבקש ממיגל לקחת תמונה על מנת שהקטור לא יישכח.
  • הקטע שבו פפיטה מצליח לגלות את העקבות של מיגל היה משעשע, זה הזכיר לי לרגע את עמי ותמי.
  • הקטור ומיגל הולכים למקום שבו נמצאים כל המתים שאין להם תמונות. הם מבקרים את צ'יצ'רון והקטור מנסה לשכנע את צ'יצ' שישאיל למיגל את הגיטרה שלו, על מנת שמיגל יוכל להירשם לתחרות כישרונות ולקבל כרטיסים להופעה של דה לה קרוז. צ'יצ' מסכים בסופו של דבר כי הוא יודע שהוא קרוב להיעלם. מסתבר שכאשר מת נשכח בעולם החיים, הוא נעלם בעולם המתים. מה שמעלה את השאלה מה קורה למתים אחרי שהם נעלמים? בכל מקרה, צ'יצ' נעלם והקטור אומר שהוא חווה את המוות הסופי.
  • הקטור ומיגל הולכים לתחרות ובזמן שהם שרים ומנגנים על הבמה, המשפחה של מיגל מגיעה להופעה ומחפשת אותו. מיגל מפציר בהקטור לברוח והקטור מגלה שבניגוד למה שמיגל אמר לו מקודם, דה לה קרוז הוא לא המשפחה היחידה שיש למיגל בעולם המתים.
  • מיגל מנסה להיכנס למסיבה של דה לה קרוז אבל המאבטח זורק אותו, הוא נכנס בתוך הטובה של הלהקה שניצחה בתחרות הכישרונות. בהתחלה כשהם עברו את המאבטח תהיתי אם הוא בתוך הטובה או בתוך התוף :-D ומיד אחרי שתהיתי את זה מיגל יצא מהטובה :-D
  • מיגל מנסה למשוך את תשומת לבו של דה לה קרוז ומגנן את מה שדה לה קרוז ניגן בסרט שלו, דה לה קרוז שם לב אליו אבל מיגל נופל לבריכה. כולם מסתכלים והיחיד שמציל אותו הוא דה לה קרוז. ממש אפקט הצופה מהצד.
  • מיגל מספר לדה לה קרוז שהוא הצאצא שלו והם מתחברים. בינתיים, הקטור סוף סוף מצליח לשכנע מישהו שהוא פרידה קאלו :-D
  • מיגל ודה לה קרוז מדברים אחרי המסיבה, מיגל תוהה אם דה לה קרוז מתחרט על כך שעזב את המשפחה שלו אבל דה לה קרוז אומר שהוא נועד להיות מוזיקאי. זו תשובה שגרמה לי לחשוד שהוא לא הבחור הטוב שמיגל חשב שהוא באמת.
  • ואם זה לא מספיק, דה לה קרוז אומר למיגל שהוא מחכה שהוא (מיגל) ימות. בכל אופן, הוא עומד לתת למיגל את ברכתו על מנת שיוכל לחזור לעולם החיים אבל ברגע האחרון הקטור עוצר אותם.
  • וכאן מתחיל החלק המסקרן של הסרט לדעתי. מסתבר שהקטור היה השותף של דה לה קרוז והוא זה שכתב את השירים, הקטור רצה לעזוב את דה לה קרוז כדי להיות עם המשפחה שלו אבל דה לה קרוז הרעיל אותו.
  • דה לה קרוז מחליט שאין טעם להעמיד פנים שהוא נחמד יותר ומשליך את מיגל לכלא, שם הוא פוגש את הקטור. הקטור ומיגל מגלים שהקטור הוא הסבא רבא רבא של מיגל. זה טוויסט שאמור להיות צפוי אבל הפתיע אותי לטובה.
  • פפיטה מוצא את מיגל והוא והקטור בורחים. מסתבר שגם דנטה הוא אלבריגי, אז הוא בעצם סתם העמיד פנים שהוא כלב כדי להיות קרוב למיגל?
  • מיגל מתאחד עם משפחתו ואימלדה והקטור פוגשים אחד את השנייה אחרי הרבה זמן שלא התראו.
  • המשפחה מתגנבת להופעה של דה לה קרוז, אימלדה נתקלת בדה לה קרוז ומכה אותו עם הנעל שלה. ובדרך פולטת שהקטור הוא אהבת חייה.
  • במהלך עימות עם דה לה קרוז, אימלדה בטעות עולה על הבמה שיועדה לדה לה קרוז, היא עומדת מול הקהל ובעידוד מיגל מתחילה לשיר.
  • אימלדה עומדת להחזיר את מיגל אל עולם החיים כשדה לה קרוז הורס לה את הרגע.
  • דה לה קרוז משליך את מיגל מהגג, בשלב זה ויקטוריה ורוזיטה דואגות שמה שדה לה קרוז עושה ישודר לקהל. פפיטה (וגם דנטה באיזשהו מקום) מציל את מיגל.
  • דה לה קרוז מתקבל בבוז על ידי הקהל שלו, פפיטה מעיף אותו אל פעמון שאחרי זה נופל עליו. אהבתי שעשו קריצה לדרך שגרמה לו למות מלכתחילה.
  • הקטור מתחיל להיעלם, מיגל רוצה לחפש את התמונה שלו שנפלה למים אבל אימלדה אומרת לו שהוא חייב לחזור אל עולם החיים כי הזריחה קרובה. אני מניחה שזה הרגע העצוב של הסרט? זה באמת עצוב אבל לא גרם לי לבכות.
  • מיגל חוזר לעולם החיים, הוא הולך לדבר עם מאמא קוקו כדי לנסות להזכיר לה את הקטור, הוא שר את השיר שהקטור כתב לקוקו ומצליח לגדול לה להיזכר. מאמא קוקו מביאה למיגל את החלק החסר של הקטור בתמונה.
  • אנחנו קופצים בשנה בעתיד, הקטור קיבל את הכבוד שמגיע לו, דה לה קרוז מקבל את הכיתוב Forget you על הפסל שלו :-D
  • מיגל מראה לאחותו התינוקת את התמונות של כל קרובי המשפחה שלהם. מסתבר שבשנה הזו מאמא קוקו מתה :-(
  • הקטור סוף סוף מצליח לעבור את הגשר ושם הוא פוגש את אימלדה וקוקו. אני יודעת שקוקו מתה בגיל מבוגר אבל זה עדיין קצת מוזר לי לראות אותה מבוגרת בעולם המתים בעוד ההורים שלה נראים צעירים.
  • אנחנו מסיימים את הסרט עם חגיגה של משפחת ריברה שכוללת מוזיקה ובעלי חיים, בעולם החיים פפיטה הוא בעצם חתול וזה חמוד את דנטה מלקק אותו :-):

אז ככה, קודם כל תודה ל @טוני החתול ששיכנע אותי לראות את הסרט כי המשפחה שלי נהנתה ממנו.
אח שלי רצה למסור שהוא שמח שראה את הסרט.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז ככה, קודם כל תודה ל @טוני החתול ששיכנע אותי לראות את הסרט כי המשפחה שלי נהנתה ממנו.
אח שלי רצה למסור שהוא שמח שראה את הסרט.
יופי, אני שמח שהתעקשתי שתראו. זה באמת סרט מקסים.
חבל באמת שיצא שכתבנו עליו רק מעט יחסית.
אבל אולי עכשיו יש הזדמנות נוספת כשנגיב למה שאת כתבת על הסרט (וזה יזכיר לנו גם דברים ששכחנו)
ואני בהחלט הולך להגיב למה שכתבת על קוקו,

אבל קודם כל זה יום חמישי והשארתי את כולם במתח מספיק זמן והגיע הזמן לחשוף את הסרט החדש של המועדון...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז יום חמישי הגיע שוב
ויחד איתו ההודעה על סרט השבוע של מועדון דיסני
הסרט הזה לא היה אמור להיות השבוע לפי הלוז שירשתי מיעל, אלא רק בעוד שבועיים,
אבל הקדמתי אותו כשהבנתי שזה ייצא במקביל לסיכום עליו שתוציא הפשוטע,
ומעבר לכך קלטתי שאולי בעצם הוא יהיה מושלם בתור הסרט שחותם את המהדורה המצמררת של מועדון דיסני,
אחרי הכל מה יותר מצמרר מחיה? (אוקי, הרבה דברים)

אז אם זה לא ברור (ואם איכשהו לא קפצה מול עינכם התמונה) סרט השבוע הוא:
היפה והחיה

1668698688303.png

It's Always Sunny

Well-known member
אז יום חמישי הגיע שוב
ויחד איתו ההודעה על סרט השבוע של מועדון דיסני
הסרט הזה לא היה אמור להיות השבוע לפי הלוז שירשתי מיעל, אלא רק בעוד שבועיים,
אבל הקדמתי אותו כשהבנתי שזה ייצא במקביל לסיכום עליו שתוציא הפשוטע,
ומעבר לכך קלטתי שאולי בעצם הוא יהיה מושלם בתור הסרט שחותם את המהדורה המצמררת של מועדון דיסני,
אחרי הכל מה יותר מצמרר מחיה? (אוקי, הרבה דברים)

אז אם זה לא ברור (ואם איכשהו לא קפצה מול עינכם התמונה) סרט השבוע הוא:
היפה והחיה

צפה בקובץ המצורף 67359
איזה קטע, בדיוק היום תהיתי אם זה יהיה הסרט שנראה השבוע 😂

Lhuna3

Well-known member
  • אני לא יודעת אם זו רק אני אבל לפני שצפיתי בסרט הייתי בטוחה שהשם של הילד הוא קוקו :-D
משווה ומעלה (זה מושג מפוקר):
גם לפני שצפיתי בסרט חשבתי שקוקו זה השם של הילד, וגם זמן קצר אחרי שצפיתי בסרט חזרתי לחשוב ככה.
כלומר רק בזמן הצפיה בסרט ידעתי שזה לא, ואחר כך כבר שכחתי את זה.
כי זה פשוט לא מסתדר בראש שהשם הוא לא של גיבור הסרט.

חוץ מזה את לא רק שלא בכית בסרט, את אפילו לדעתי לא זיהית נכונה את הקטע שאמורים לבכות בו :-D (למרות שגם הקטע שציינת ראוי), ועל כן כנראה את בדרך להיות מתויגת כרובוט ע"י יעל ועדי|חזיר| חחחח ברוכה הבאה למועדון הרובוטים של הפורום |חיבוק|

(אבל זה סרט באמת מרגש)

didalf

Well-known member
אני גם. נראה לי שכולם:-D למעשה אני מופתעת מזה כל פעם מחדש.
  • מיגל כמובן לא חולק את ההשקפה של המשפחה שלו לגבי מוזיקה, אבל זה די מפתיע אותי שהוא אוהב מוזיקה כל כך בהתחשב בעובדה שסבתא שלו עשתה מאמצים רבים על מנת שהוא לא ייחשף למוזיקה. מאיפה הידע שלו לגבי מוזיקה?
אני גם תהיתי. כנראה זה בדם.
  • מיגל מדבר על האליל שלו ארנסטו דה לה קרוז שגרם לו לרצות להיות מוזיקאי. יש לו מראה של דוש.
נכון מאד.
  • מסתבר שכל מה שמיגל סיפר עד עכשיו היה תוך כדי צחצוח נעליים למוזיקאי אחר. אותו מוזיקאי משכנע את מיגל לנגן בגיטרה שלו ואז בדיוק בתזמון מושלם כשהוא בא לנגן, אלנה מגיעה, עוצרת בעדו ומכה את המוזיקאי עם הנעל שלה. לא פלא שהיא אוהבת נעליים כל כך, היא יכולה להשתמש בהן בתור נשק :-D אני נשבעת שלאלנה יש יכולת לזהות מתי אנשים מנגנים ושרים כדי שהיא תוכל ללכת לצעוק עליהם.
  • מסתבר שלמיגל יש מחבוא שאיכשהו הוא הצליח להכניס לשם טלוויזיה (אח שלי שאל מאיפה הוא השיג טלוויזיה), אני בעיקר הייתי בטוחה אלנה תתגנב מאחורי מיגל, היה רגע שבו הראו לנו את הגב של מיגל אז לרגע הייתי בטוחה שאנחנו בסרט מתח ושעוד רגע מישהו יקפוץ עליו |פנים| בקטע הזה אח שלי ואני הרצנו בדיחות על זה. אח שלי אמר שזה יהיה מצחיק אם פתאום אלנה תזרוק נעל וזה יפגע בטלוויזיה, עם היכולות שלה אני לא אתפלא שהיא מסוגלת לעשות את זה :-D
  • המשפחה מוצאת את מאמא אימלדה שעסוקה בלצעוק על פקידה ולהכות את המחשב בנעל (עכשיו אני מבינה מאיפה אלנה נהייתה כזו).
חחחח הצחקת אותי עם הנעליים:-D
  • מיגל ודה לה קרוז מדברים אחרי המסיבה, מיגל תוהה אם דה לה קרוז מתחרט על כך שעזב את המשפחה שלו אבל דה לה קרוז אומר שהוא נועד להיות מוזיקאי. זו תשובה שגרמה לי לחשוד שהוא לא הבחור הטוב שמיגל חשב שהוא באמת.
כל הכבוד, ראית הרבה סרטים.
  • ואם זה לא מספיק, דה לה קרוז אומר למיגל שהוא מחכה שהוא (מיגל) ימות. בכל אופן, הוא עומד לתת למיגל את ברכתו על מנת שיוכל לחזור לעולם החיים אבל ברגע האחרון הקטור עוצר אותם.
  • וכאן מתחיל החלק המסקרן של הסרט לדעתי. מסתבר שהקטור היה השותף של דה לה קרוז והוא זה שכתב את השירים, הקטור רצה לעזוב את דה לה קרוז כדי להיות עם המשפחה שלו אבל דה לה קרוז הרעיל אותו.
האמנם?:-P:
  • דה לה קרוז מחליט שאין טעם להעמיד פנים שהוא נחמד יותר ומשליך את מיגל לכלא, שם הוא פוגש את הקטור. הקטור ומיגל מגלים שהקטור הוא הסבא רבא רבא של מיגל. זה טוויסט שאמור להיות צפוי אבל הפתיע אותי לטובה.
אני לא זוכרת כבר, אבל נראה לי שהרגשתי כמוך. כאילו "וואלה זה צפוי אבל הופתעתי"
  • פפיטה מוצא את מיגל והוא והקטור בורחים. מסתבר שגם דנטה הוא אלבריגי, אז הוא בעצם סתם העמיד פנים שהוא כלב כדי להיות קרוב למיגל?
נראה לי שהוא איכשהו הפך לזה תוך כדי זה שהם שם?
  • הקטור מתחיל להיעלם, מיגל רוצה לחפש את התמונה שלו שנפלה למים אבל אימלדה אומרת לו שהוא חייב לחזור אל עולם החיים כי הזריחה קרובה. אני מניחה שזה הרגע העצוב של הסרט? זה באמת עצוב אבל לא גרם לי לבכות.
עוד לא
  • מיגל חוזר לעולם החיים, הוא הולך לדבר עם מאמא קוקו כדי לנסות להזכיר לה את הקטור, הוא שר את השיר שהקטור כתב לקוקו ומצליח לגדול לה להיזכר. מאמא קוקו מביאה למיגל את החלק החסר של הקטור בתמונה.
זה החלק העצוב של הסרט. יאוו כל פעם שהוא שר לה את השיר והיא נזכרת אני שלולית;-(
  • הקטור סוף סוף מצליח לעבור את הגשר ושם הוא פוגש את אימלדה וקוקו. אני יודעת שקוקו מתה בגיל מבוגר אבל זה עדיין קצת מוזר לי לראות אותה מבוגרת בעולם המתים בעוד ההורים שלה נראים צעירים.
חחח נכון? האם זה אומר שכל השאר מתו מאד צעירים או מה?

גם לפני שצפיתי בסרט חשבתי שקוקו זה השם של הילד, וגם זמן קצר אחרי שצפיתי בסרט חזרתי לחשוב ככה.
חחחח כנל:-D
חוץ מזה את לא רק שלא בכית בסרט, את אפילו לדעתי לא זיהית נכונה את הקטע שאמורים לבכות בו :-D (למרות שגם הקטע שציינת ראוי), ועל כן כנראה את בדרך להיות מתויגת כרובוט ע"י יעל ועדי|חזיר| חחחח ברוכה הבאה למועדון הרובוטים של הפורום |חיבוק|
נכון מאדB-| בדיוק מילי נעלמה לנו אנחנו צריכים רובוט חדש.

It's Always Sunny

Well-known member
חחחח, זה גם שם של הדמות הכי לא צפויה כי היא אומנם חשובה אבל לא ממש מופיעה על המסך הרבה.

(אבל זה סרט באמת מרגש)
תודה |חיבוק|
מסכימה שזה סרט מרגש אבל אני לעיתים נדירות שאני בוכה בגלל סרטים/סדרות, זה צריך להיות משהו שממש ייגע לי בלב. למשל הסוף של עמוק באדמה, שמעתי שהרבה אנשים בכו ממנו ותהיתי אם אני אבכה ממנו. לא אשקר, הייתי צריכה לעצור את הפרק כי הרגשתי שאני עומדת לבכות אבל זה בעיקר היה צחוק של עצב/התרגשות.
ואגב, מה הקטע שאמור לעורר את הבכי? לא משנה, כבר קיבלתי את התשובה שלי |חיבוק|

למעלה