מחר ב 17:30 רועי ויינברג מתארח

almogand

New member
לרועי אח שלי מסור לי ד"ש../images/Emo32.gifכנס

רועי בקשה מסור לי ד"ש מחר ועים לא אין לך מה לדבר איתי

בתוווש

New member
לרועי...

רציתי לשאול אם יש לך חברה??!...ואיפה צילמו את הסידרה??!... חולה עליך...תמסור לי ד"ש פליז...

שאלות...

אתה שחקן פשוט מ--ד--ה--י--ם!!!!! מה הדבר הכי מטורף שמעריצים עשו לך? מה אתה חושב על חברי הפורום? איפה עוד שיחקת, הופעת..? מה היה הכי כיף? איזה דמות היית רוצה לשחק אם לא את איתי? חולה עלייך מ!!!!אה תמסור לי ד"ש... בבקשה, תגשילי חלום!!

ניצנולה

New member
רועיייייי

אתה פשוט מושלםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! דיייייי יאוווו איזה מושלםםםם ממתי אתה יכול להגדיר את עצמך שחקן?

Refael30

New member
גבר,תימסור ד"ש .

כנס לצ'אט מדי פעם וגם לפורום . הפורום דיי נטוש בזמן האחרון . ייבש רצח!

שאלה לרועי

תגיד זה כואב להיות כל כך מושלם? חחחחח סתם צוחקים!!!!!!
עכשיו ברצינות: למדת משחק? יש לך אחים\ אחיות אתה רואה לפעמים ראש גדול? בייייי- מתה עלייך יפיוף

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif../images/Emo44.gifשאלות חשובות../images/Emo65.gif

טוב, הנה השאלות שלי, שימו
ושימו אותן בשידור
1. האם שיחקת בסרט 'מול כולם' עם גור מורד
אם כן-תאר את עלילת הסרט ומהי דמותך בסרט. 2. איך התמודדת בחיי היומיום ועם תגובות המעריצים אחרי צילום הסדרה
3. מה אתה שוקל להיות בעתיד
4. האם יש אנשים מפורסמים שאתה מכיר אותם והם מכירים אותך אישית
אם כן-האם אתם בקשר
5. מהי הסצנה הכי זכורה והכי מעניינת עליך בצילומים של 'ראש גדול'
ציין סצינות מצחיקות שקרו במהלך הצילומים
6. ציין דמויות מהסדרה שבמציאות הן שונות מאוד אחת מהשניה
7. האם השתתפת ב/סרטים/הצגות/ארועים אחרים חוץ מ-'ראש גדול'
אם כן-תאר את אותם הארועים
8. איך החברים מכיתתך מפרגנים לך אחרי ששמעו שאתה שחקן (זה היה כבר ממזמן...כשרק התחלת את הקרירה...)
האם הם לוקחים הכל בקלות או שהם דמויים למעריצים אובססיבים
9. עם מי הכי נהנית לעבוד
מי הכי הצחיק/ריגש/שינה/עניין/נערץ עליך בצילומים
10. האם אתה ואדם הירש/כל שחקן אחר מהצילומים בקשר במציאות
פלוס אחד+: אל תשכח למסור לי ד"שדוש
אוהבת, SiM GirL, הילה מהפורום

אעאעאעאעעא רועי אעאעאעא!../images/Emo99.gif../images/Emo20.gif

אעאעאעאאעאעאעאאעאעאע רועייייייייייי אנחנו נראה אותו בצ'ט טי וי???? אוקיי כמה שאלות לרועישלם!
1)מהם התחביבים שלך? 2)האם יש לך חברים מהסדרה שהם חברים שלך גם במציאות? 3)חחח פתחתי לך אתר האם תוכל להכנס?{חחחחחחחחחח אני קורעת את עצמי לא לא דיי לאאאאאאאאא חחח אימא....
} כאן

°°NaTaLi°°

New member
שאלות חחח

קודם כל אני רוצה שוב לבקש סליחה הוא יבין חחח 1. איך היה לשחק את איתי בסידרה? 2.האם אתה דומה לאיתי במציאות? ובמה? 3. מה התאריך לידה שלך?(הכי חשובב!) 4. מאיפה אתה? ואם תוכל תמסור לי ד"ש בקשה...

שאלות לרועי

היי רועי מה המצב? זוכר אותי אני חן מרינה מה התחביבים שלך? איך אפשר ליצור איתך קשר? מה הדבר הכי מטורף שמעריץ\מעריצה עשו בשבילך?(אממ... אממ... שולחן בבית ספר...) עם מי אתה הכי בקשר מהסט? איך הגעת לאודישנים של הסדרה? מה אתה חושב על חברי הפורום? רועי תמסור ד"ש לחן מרינה ולליהיא מוצרי בבקשה... ולמנהלי הפורום תשאלו אותו את ה-כ-ל בבקשה זה חשוב

°°NaTaLi°°

New member
שאלה חח מה זה חשובה

רועי איך היה בסצינה על המכות עם אדם במעריב לילדים כתוב שהוא שבר לך את האף זה נכון?

תמסור לים ד"ש חם! (חחח יצח חרוז../images/Emo98.gif)

רועיקוש מתארח פההההההההה איזה כיף!! רק רגע איפה הוא מתארח?!

mor1233

New member
../images/Emo99.gifלרועי!...(שאלות)../images/Emo99.gif

1. האם כייף לך לשחק את איתי? 2. אתה מתחבר לדמות הזאת? 3.יש לך אחים או אחיות? 4. איך זה להיות מפורסם ואם זה כייף? 5.איך הילדים בבית ספר מגיבים לזה שאתה מפורסם? 6. (זאת לא כל כך שאלה) אתה יכול בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה למסור לי ד"ש??(mor 1233)פליז..

למעלה