מחר ב 17:30 רועי ויינברג מתארח

liat dhe sexit

New member
לרועי החמוד מכולם!!!!!

יאאאא איזה רגיש וחמוד אתה בסדרההה!!! אתה מזה שחקן טוב.... תמסור לי ד"ש-לליאת מ. מנצרת עילית בצ'ט!! פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז אוהבת אותך הכי הכי הכי בעולם-ליאת!!!!!!!! רועי ויונתן(ריקרדו)שולטים בלי-X!!!!!!!! אההה רועי יש לי שאלה... אתה הייתה בסרט הזה בערוץ הילדים עם האבא בארצות הברית והטיול והשכן הזה טל מוסרי? ואתה השתתפתה באסתי המכוערת נכון?
אמא שלך זאת הייתה אלמה....

Cabaret

New member
שאלות לרועי!!

1. איך היה במועדון ארוחת הבוקר? 2. האם נפלת בחמין? 3. מה אתה חושב על רנן יצחקי? 4. אפשר חתימה, פליזזז פליזזז פליזזז!!!!!!!!!!!!!

../images/Emo70.gifלרועי ההורססססססס

במציאות אתה דומה לאיתי??? תמסור לי ד"ש פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

../images/Emo70.gifלרועי ההורססססססס

במציאות אתה דומה לאיתי??? תמסור לי ד"ש פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

Cabaret

New member
בועו ניגרבבבבבבבבבבבבבבבבבבב

שולתתתתתתת!!!!111 תמסור לי ד"ש!!!!! אתה כזהההההההה חתייייךךךך ומושללללללםםםם ומהממממממם!!!!!!!!!!!! תגיד, אתה מתחבר לדמוווווווות??????????? יוווו אני לא מאמין שרועי המדהים פה!!!!! רק שתדע שאני מת לך על הצורה! רועייייייייי תעשה לי סאונדדדדדדדדדד!!!!!!!!! רועי, אפשר רק לשאול שאלה? מה יקרה ביום שני?

רועי הכוסוןןןןןןן

קודם כל רציתי להגיד לך שאתה מאוד חתיך והשאלה שלי היא: בן כמה אתה? ואם את יכול בבקשה תמסור לי ד"ש ללינוי מתה עליך בי ביייי

גבאיייי

New member
שאאאאאלה !!

איך נהיית שחקן בראש גדול ? והאם נתנו לך אפשרות לשחק מישהו אחר ?

loly the one

New member
שאלות לרועי!

סוף סוף אתה מתארח!! בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה תמסור ללוטם ב. ד"ש ונשיקות!!!! זה החלום שלי מאז למעולם!!!!! ושאלה- שחקת לפני שנתיים בערך באיזה סרטון לפוקס קידס? אני כמעט בטוחה שכן! עשו עליך חרם או משהו כזה....!

loly the one

New member
שאלות לרועי!

סוף סוף אתה מתארח!! בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה תמסור ללוטם ב. ד"ש ונשיקות!!!! זה החלום שלי מאז למעולם!!!!! ושאלה- שחקת לפני שנתיים בערך באיזה סרטון לפוקס קידס? אני כמעט בטוחה שכן! עשו עליך חרם או משהו כזה....!

לרועי הכוסון ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif!|

שמענו שיש לך סיפור עם ספיר... זה נכון
ועוד שאלה, איפה אתה לומד

korala

New member
לרועיקיי =]

למנהלים , תשאלו את השאלה שלי , כול פעם מדלגים על השאלה שלי ! זה לא הוגן =\ רועי מה השאיפות שלך לעתיד ? ולא לשכוח למסור לי ד"ש + נשיקה .. קורל

../images/Emo25.gifרועי אתה פשוט הורס

קוראים לי לינוי ורציתי להגיד לך שאתה מאוד חתיךךך והשאלה שלי היא בן כמה אתה ? פליזזזזזזזזז תענה לי אני פשוט אוהבת אותך מהרגע הראשון שראיתי אותך בראש גדול וידעתי שתצליח ואם אתה יכול אז תשלח לי ד"ש תודה וביי ביי

שאלה ../images/Emo35.gif

הי רועי מה נשמע? קודם כל רציתי להגיד שאני משוגעת עליך אתה שחקן מדהים!! השאלות שלי הן: לפעמים אתה מרגיש שנמאס לך, וקשה לך מדי? אנשים מזהים אותך ברחוב ומבקשים חתימות? אם כן זה מציק או שזה כיף? איך היחסים שלך עם שאר השחקנים בסדרה, אתה נפגש איתם? תודה רבה!!!!

למעלה