משחק התפקידים מתחיל~~~*פםפםפם*!!11111

mikokikyo

New member
משחק התפקידים מתחיל~~~*פםפםפם*!!11111

אוקיי, הזמן אמנם חלף עבר לו מאז שנעם ואני העלנו את הרעיון לראשונה, אבל תאמינו או לא, סיימנו אותו רק עכשיוXD אז קדימה, מתחיליםDDDDDDDDDDDDDDDDD:
התפקידים
:
אינויאשה- ניא וירקות קאגומה- NoAmItA ChAn סאנגו- 13daniel13 מירוקו- shaoran li נאראקו- מיני מקגי קוהאקו- mikokikyo סאשומארו- bret the hitman hart קיקיו- Lust chan ג'אקוטסו- ילדת כוכבים באנקוטסו- אלונית 2006 נקודות ההתחלה: אינויאשה: עבר זמן מה מאז ששיפו עזב. אתה לא בטוח כמה זמן, כי זה נראה כמו נצח, בלי ההצקות שלו. איכשהו, נדמה לך שכולכם התבגרתם קצת מאז שהוא נשאר עם דודתו. בשבילך, זה רק פחות כאב ראש וחבורות מה"שב" של קאגומה. אבל יש לך יותר מרחב עכשיו, כאילו הוא תפס לך יותר מדי מקום. נכון שהוא לא היה מטרד רציני, אבל בלעדיו אתה קצת יותר רגוע, טיפה פחות קשוב לכל ענף שזז ברוח. יש לכם רבע מאבן ארבע הנשמות, ואתה יודע שלנאראקו יש כמעט את כל השאר. אתם במרדף צמוד אחר הרסיסים הנותרים, ואתה מקווה להשיג לפחות עוד אחד עד סוף היום. אתה מ בקאגומה, ורואה אותה מחייכת לעצמה. 'היא די חמודה ככה' אתה חושב, ואז נזכר באהובתך הנושנה, ומסיט את מבטך ממנה. מבולבל, אתה ושומע נחל זורם בקרבת מקום. אתה כבר רעב, ואתה מחליט שתעצרו כשתגיעו אל הנחל, למרות רצונך העז לאסוף עוד רסיסים עד שקיעת החמה. אולי תדחו את זה למחר, היום משום מה בא לך לנוח. הגיע הזמן לשכנע את כולם שהיום נחים קצת. קאגומה: עברו שבועיים מאז ששיפו נשאר אצל השדה ההיא. מי היה מאמין שתפגשו בדודתו ביער, ושהוא יחליט להשאר איתה? "העיקר שהוא מאושר", את אומרת לעצמך. למרות שעמוק בלב, את עדיין קצת מתגעגעת אליו. לעומת זאת, אינויאשה נראה יותר רגוע עכשיו. את יודעת שהוא לא שונא את שיפו... יכול להיות שהוא רגוע כי עכשיו שיפו נמצא במקום בטוח ואתם כבר לא צריכים לדאוג לו? נראה לך שאינויאשה באמת נעשה קצת יותר רגיש. אולי זה רק הדימיון שלך, אבל התקווה כבר ניצתה בליבך. בעודכם ממשיכים בחיפוש אחר רסיסי אבן, יכול להיות שעכשיו, אחרי שיש פחות על מי להגן (ואם לומר את האמת, גם פחות מי שירגיז את אינויאשה, ושמדי פעם יגרום לו לנטוש כל טיפת רומנטיקה שהייתה בו) והמתיחות באוויר ירדה קמעה, תוכלי לפתח את אהבתך לאינויאשה? בקרוב תעצרו לארוחת צהריים ומנוחה, אולי שווה לנסות. סאנגו: את לא מצליחה לשכוח את העובדה ששיפו עזב. אמנם חיבבת את השד הקטן, אבל חסרונו אינו הדבר העיקרי שמטריד אותך כרגע. כשהשארתם אותו עם דודתו, מוקף בבני דודיו הקטנים, ראית אותו מוצא מחדש שרידים למשפחתו. הוא היה מאושר, והתמונה הזו חקוקה בזכרונך, מנוגדת למה שהגורל הועיד לך. חסרונו מזכיר לך את חסרונו של אדם יקר לך בהרבה, בן המשפחה היחיד שנותר לך. את רוצה להיות קצת לבד, כדי לחשוב על הכל, אבל לנזיר היו תוכניות אחרות. הוא היה חייב להסיח את דעתך בצורה כל כך פוגעת? את אוהבת אותו, זה נכון, אבל הוא לא רגיש למצבי הרוח שלך. הדבר האחרון שאת רוצה עכשיו הוא להגרר לשטויות שלו. כולם מדברים על עצירה, ואין הזדמנות טובה מזו כדי להתבודד קצת ולסדר את המחשבות. מירוקו: אתה מביט לכיוונה של סאנגו, מחייך בהתנצלות. שוב לא התגברת על הדחף שלך, ומהלומה מאדימה על לחייך. היית רוצה לתפוס איתה איזה ערב רומנטי, אולי כדאי שתקדיש את היום הזה בשבילה. משום מה היא נראית נפגעת יותר מתמיד, והיא מסרבת לדבר איתך. אתה חושב שכדאי שתגיד לאינויאשה שאתה מעדיף לעצור להיום. נאראקו: הכהנת הזו, זו שהגנב עלוב הנפש ממנו נוצרת, אוניגומו, חשק בה, עומדת בדרכך זמן רב מדי. ניסית להפטר ממנה כבר פעמיים, אבל היא חזרה לחיים שוב ושוב. לפני זמן מה היא פגעה קשות בזה המחזיק אותך בחיים- ליבו של אוניגומו. כדי לא לתת לה את ההזדמנות להתקרב אליו בשנית, תלך לסיים את המלאכה שבה כל יצירי כפיך נכשלו לעשות בעצמם- להרוג אותה. המשפט 'כדי שמשהו יצליח, עליך לעשות זאת בעצמך', מוכיח את עצמו. אתה לא מוכן לסבול עוד מפלות, אז אתה יוצא אליה בעצמך. אתה מתגנב אליה, מסתיר את נוכחותך היטב. היא נעצרה לרגע, ואז המשיכה בדרכה. זוהי ההזדמנות שלך להשמיד אותה, סוף כל סוף. קוהאקו: אתה לא זוכר הכל, אבל אתה זוכר מספיק. עשית מעשים נוראיים בפקודתו של נאראקו, ואינך מוכן להמשיך לעשות זאת. אתה תחסל את נאראקו בכל מחיר. אתה אמנם לא זוכר מיהי האישה היפה והמסתורית, זו שממשיכה לרדוף את חלומותיך, אבל אתה יודע שהיא חשובה לך. אינך יודע מה קרה למשפחתך ואם בכלל יש לך אחת, אבל אתה לא נותן לבדידות להכשיל אותך. מטרתך היא להרוג את נאראקו, כדי שתוכל להתחיל לבנות חיים נורמליים. עקבת אחרי תינוקו של נאראקו, אשר משמש כליבו, וגילית את מקום המצאו. לפני יומיים נפגע היצור הזדוני מחיציה של הכהנת הקודרת, וכעת אין הוא מתפקד. רק ליבו ממשיך לפעום, ואתה לא יכול להרשות זאת. התינוק נעלם באיזור הררי ומיוער, ואתה מחפש אותו במטרה להרגו. רשרוש המים העדין בנחל קרוב מרגיע אותך, ואתה חושב על עצירה קצרה בקרוב. אך לפתע אתה שומע קולות מעברו השני. הם נשמעים די מוכרים, אולי שווה לבדוק מה קורה שם? סאשומארו: בדיוק חזרת לבדך מהשד הזקן ההוא, זה שידוע בכך שאין איש שיכול לפרוץ את מחסומיו. לאחר מעט שיכנוע הוא יצר מחסום חזק סביב חלקת היער ההיא, בה השארת את רין וג'אקן, כי עכשיו פניך מועדות אל משימה מסוכנת. אתה מתכוון להרוג את נאראקו, הפעם הוא לא יתחמק ממך. אתה מתקרב אל מיקומו, מתבסס על חושיך, כשמבטך נתקל בשתי גוויות מהלכות. הן לא שוות את זמנך, לכן אתה ממשיך ללכת. אבל הגוויה חלקלקת-הלשון תופסת את תשומת ליבך. אם הוא רוצה לחזור אל העפר, אין לך שום כוונה למנוע ממנו את מבוקשו. אתה מסתובב להביט בו, ומגיע להחלטה. זה לא יקח יותר משניות ספורות. קיקיו: חלפו יומיים שלמים מאז שפגשת בתינוקו של נאראקו וכמעט חיסלת אותו סופית. אחד מיציריו האחרים של נאראקו הגן עליו ומת במקומו, אבל את בטוחה שגם התינוק נפגע. ביומיים האלה חיפשת אחר מקום המצאו של התינוק, ואת מתקדמת בכיוון שאליו נלקח התינוק ע"י אחת הדבורים של נאראקו. את מה סביבך, חושייך אומרים לך שאת קרובה. 'הנוף ההררי והמיוער עשוי להסתיר בחובו סודות רבים', חשבת לעצמך. את ממשיכה להתקדם, אבל כעבור זמן קצר נעצרת, מה סביבך בחשדנות. את מרגישה ג'אקי חלוש מתקרב אליך, ככל הנראה שד חלש. אבל את כבר למדת לזהות את ההילה הזו, הוא לא יכול להטעות אותך. ואת מוכנה לקראתו, עם חידוש משלך. הוא לא יודע שהשתפרת מאוד מאז הפעם האחרונה שפגשת בו. 'הפעם', את חושבת בליבך, 'הוא זה שיובס!' ג'אקוטסו ובאנקוטסו: אתם מסתובבים לכם באזור העמקים, נהנים מכל רגע. אתם מעלים בהנאה זכרונות מהכפר שהחרבתם ביום האתמול, ומשוטטים בכיוון הכללי שבו אתם חושבים לפגוש בחבורתו של אינויאשה. אתם היחידים ששרדו מחבורת השבעה, ואתם מתכוונים לנקום בנאראקו על כך שהוא שיחק בכם. אבל לג'אקוטסו מתחשק לשחק קצת בפרצוף יפה. ההזדמנות נקרית בדרככם כשאחיו למחצה של אינויאשה, השד סאשומארו, מתגלה בוהה בכם בחוסר עניין וממשיך בדרכו. ג'אקוטסו רוצה לטעום שוב את טעמו של הדם, ובאנקוטסו מתישב על גדם עץ, מוכן לצפות בקרב. חרבו של ג'אקוטסו נשלפת וניצוץ שובבי נדלק בעיניו. הוא מחליט לפתוח את הקרב בשיחה קצרה עם השד האדיש. מילים חלקלקות יוצאות מפיו בעוד סאשומארו נעצר. ג'אקוטסו השיג לעצמו קרב. טוב, נעם ואני ממש השקענו, אז בבקשה, תשתתפו ותשחקו בכיף וברצינות ^^

../images/Emo15.gif באנקוטסו מתחיל!

ג'אקוטסו הזה, בחיי, לא ישתנה לעולם. אני משכל רגליי על גזע העץ, לועס חתיכת עשב בשיעמום. הייתי מבקש מאלוהים שיעשה את זה מהיר, אבל אני עם כל סוגי הישויות ניתקתי קשר לפני שנים וקרוב לוודאי שכולם גם כך שונאים אותי. אני לא מאשים אותם, אבל עדיין, הלוואי שזה יהיה קצר. אין לי כוח לשבת פה כל היום, ובטח שלא לשמוע את ג'אקוטסו מקטר כשאני מטפל בפצתעים שלו אחר כך. כמה פעמים צריך להזכיר לו שאני לוחם, ולא אחות רחמניה?! סאשומארו נראה עצבני, וג'אקוטסו מוכן לזוז. רק שלא יתיזו לי יותר מדי דם על ההיורי. אין ליט בעיה לעשות כביסה, אבל כשג'אקוטסו בסביבה זה הופך להיות קשה, אני בטוח שכל אחד יבין למה.

"הרגל שלי כואבת!"

קראתי בכעס כשבאנקי חבש לי את הרגל. "אח! תיזהר! זה כואב! איי!". "תפסיק להתנהג כמו נמושה ג'אקוטסו", אמר באנקוטסו וסיים לחבוש לי את הרגל. "זהו, סיימנו" "אני לא מקבל נשיקה על זה שהייתי גיבור ולא צעקתי ולא בכיתי ולא זזתי בכלל?", שאלתי בכעס ילדותי.

13daniel13

New member
נאמ O:

החלטתי שאני צריכה להיות לבד. אמרתי לחבורה שאני צריכה להיות עם עצמי וטסתי יחד עם קירארה למעיינות החמים שהיו באזור. פשטתי את בגדיי ונכנסתי לאחד מהמעניינות שהיו שם, חשבתי על קוהאקו, נזכרתי באותו היום הנוראי שבו הרגו את הכפר. הבטחתי לעצמי שאני אנקום בכל מחיר בנאראוקו, אני לא אתן לו לשכוח את זה, אני אדאג שהוא יסבול ויכאב לו, כל כך. קירארה התקרבה אליי, הסתכלתי עליה. היא באמת יפה. אני לא יודעת איפה הייתי בלעדייה. לפתע שמעתי רעש מבין השיחים, בלי היסוס זרקתי את הבומרנג לשיחים, לא פגעתי בכלום. כנראה דמיינתי.

mikokikyo

New member
-_- (אמג, כמה התגעגעתי לסימן הזה3>)

מהבוקר הסתובבתי בחיפושים אחר תינוקו של נאראקו, אך לשווא. השמש עמדה באמצע השמיים כששמעתי את רשרוש המים בנחל קרוב. הייתי רעב ורציתי לעצור לנוח, רק לזמן קצר. אחרי הכל, אסור להתמהמה, אני חייב למצוא את ליבו של נאראקו במהרה, כדי שאוכל לסדר הכל. התקרבתי לנחל כשפתאום נשמעו קולות מעברו השני. הסתתרתי בין הקנים שצמחו על הגדה, ואז- ראיתי אותה. האישה המסתורית ההיא, שתמיד נמצאת בחלומותי, שרודפת את זכרוני בכל רגע ורגע, הייתה שם. על הגדה השנייה של הנחל, מוקפת בחבריה. הנה ההאניו הגאה בעל היוקאטה האדומה, והנה המיקו, לבושה כרגיל בבגדיה המוזרים. היא הייתה מוכרת לי, אך לא זכרתי מהיכן. העברתי את מבטי אל הנזיר, שנראה מתנצל, ואז- אליה. היא נראתה פגועה, והיא אמרה משהו למיקו ולהאניו. תוך שניות היא קפצה על גבה של קירארה שלי, והתעופפה משם. באותו רגע ידעתי שאני חייב ללכת אחריה. למרות שהיא התרחקה מהאזור בו ידעתי שאמצא את התינוק, לא יכלתי לתת לה ללכת, פשוט לא יכלתי. לפחות... לפחות לא עד שאשהה במחיצתה עוד דקות מספר. לא הרבה זמן, רק... רק עוד קצת. עקבתי אחריה, מלקה את עצמי על כל צעד שמרחיק אותי מהתינוק, אבל מתמלא בהתרגשות מוזרה עם כל צעד שקירב אותי אליה. לבסוף היא נעצרה, ירדה מקירארה, וצעדה אל תוך האדים שהתערבלו לפנינו. באותו רגע נעצרתי. 'אני אמנם רוצה להיות קרוב אליה, אבל אני לא יכול...', חשבתי והאדמתי. 'טוב... אולי אחכה עד שהיא תכנס למים...', ניסיתי לחשוב על פתרון. 'כן, זה יתאים'. חיכיתי עד ששמעתי את גופה שוקע במים, ואז התקרבתי והסתתרתי בתוך שיחים שצמחו קרוב לשפת המים. הבטתי בה בבלבול. 'מי היא בשבילי?', תהיתי. 'למה אני כל כך להוט להתקרב אליה?'. השיחים לא היו ממש נוחים, וזזתי קצת כדי להתמקם ביתר נוחות. לפתע שמעתי שריקה צורמת, ומהרתי להתגלגל אל מאחורי עץ קרוב. 'בדיוק בזמן', חשבתי ברגע שבומרנג ענקי פילח את השיחים שעד לפני שניות ספורות שהיתי בתוכם. 'הייתי צריך להיות יותר זהיר', הרהרתי, מביט בפניה המשתוממות של האישה המסתורית. 'אצטרך לעזוב בקרוב', חשבתי בעצב. 'אחרי הכל, אני פה בשביל התינוק ההוא... חבל שאני לא יכול לדבר איתה...'. חשבתי לחמוק משם ברגע שיתאפשר לי, בתקווה שאוכל לראות אותה שוב בקרוב. אבל המזל לא האיר לי פנים. שמש הצהריים החמה סינוורה אותי כשהסתובבתי ללכת, וכשהרמתי את ידי כדי לחסום את קרניה החמימות, פגעתי בגזע העץ ופלטתי צעקה חלשה. הסתובבתי במהירות בדיוק בזמן כדי לראות את עיניה מביטות בי בהפתעה.

*נגינת צ'מבלו - נפסקת???*

נגינת הצ'מבלו הופסקה עד להודעה חדשה בפקודתי. אינני רוצה שהמזימה שלי, נאראקו, אשר נוצר מאוניגומו (אני צוחק צחוק מרושע כאשר אני נזכר מתי בפעם האחרונה שמעתי את השם הזה... זה היה כל-כך מזמן...), הגנב עלוב הנפש שחשק בכהנת קיקיו ובאבן ארבע הנשמות והסכים ששדים יטרפו את גופתו כדי להשיג אותן, תרד לטמיון רק כי יש לי כל-כך הרבה סגנון סגלגל ומרושע. לא, קיקיו עוד עלולה לשמוע ולחשוד שמישהו אורב לה מבין השיחים ואני, נאראקו, אחמיץ את הזדמנות חיי הסגולים - להרוג את קיקיו ובכך להפטר מאויבת רצינית שעשויה מדאס, שהוא אחת מחולשותי הגדולות ביותר. אך אני, נאראקו, אשר נוצר מאוניגומו, אותו גנב אומלל ועלוב שחשק בכהנת קיקיו ונתן לחבורת שדים לטרוף את נשמתו כדי להתמזג עמם, משתהה יותר מדי. אני מניח שזה הזמן הראוי ביותר לשלוף את אחת מזרועות התמנון הירקרקות והמגניבות שלי לעבר קיקיו. מוועחעחעחעחעחעחעחעחעחעחעחעחע!!!

mikokikyo

New member
כל כך ../images/Emo45.gif

כמה שהתגעגעתי לנאראקו של מיני מקגי3> (אגב, שנים שלא היית פהD: התקופה האחרונה הייתה קצת יבשה, אבל הנה מחיים את הפורוםD: בא לך לחזור?^_~)

....

סאשומארו שם את ידו היחידה על הטוקג'ין במחשבה "יש עליהם עדיין ריח של נאראקו, אולי שווה לעצור להרוג אותם", אבל תוך שנייה-שתיים הוא נזכר שמדובר בגוויות, יצורים לא מהעולם הזה ומעביר את ידו לטנסייגה שמסמנת לו נמרצות להשתמש בה. הוא מחייך חיוך קטן כאשר הוא רואה מבט מבולבל על פניו של ג'אקוטסו שכנראה שם לב בעצמו לעוצמה של הטוק'גין ולא מבין למה סאשומארו החליף לחרבו השנייה. סאשומארו מחכה בסבלנות עד שג'אקוטסו יעשה את המהלך הראשון, אבל זה ברור שאם לא יקרה כלום לאחר כמה שניות הסבלנות שלו תפקע והוא יתחיל את הקרב.

../images/Emo15.gif באנקוטסו מתחיל להשתעמם פה.

"הי, ג'אקוטסו, תזדרז כבר!" אני קורא לעבר שותפי הדרוך שמשום מה לא תוקף "אין לנו את כל היום אתה יודע!יש לנו נרארקו אחד לנקום בו ושורה עורפית של כפרים לבזוז!" הסאשו-מישהו הזה מפנה אלי את ראשו. אני דופק חיוך של מליון דולר כרגיל. הי, הבחור שהוא נלחם נגדו הוא פסיכי, הומוסקסואל וגם מת, והוא מסתובב איתי והחבר הכי טוב שלי, יש לי מזל לא? לא כל אחד יכול למצוא בחבר הכי טוב שלו כל כך הרבה דברים מיוחדים, ולי זה נראה שלסאשו הזה אין בכלל חברים, אז זה טוב פי שניים.

../images/Emo15.gif באנקוטסו

אני מביט בחברי הטוב במבט משונה "מי, נאראקו או הוא? ולשאלתך" אני מציג הבעת סילבסטר סטאלון (כן, הסטוק שלי כולל גם הרבה הבעות מפורסמות... אבל אני משתדל להימנע מחלקן) "אנחנו צריכים לנקום בממזר על זה שהוא ניצל אותנו וגרם לכול החברים שלנו למות, או, וגם כי אנחנו אוהבים להרוג שדים חזקים". אם הסאשו היה טיפוס שמרים גבה, אני מתערב איתכם שהגבה שלו הייתה מתרוממת יותר מגיל ריבא. גם ג'אקוטסו נראה מבולבל. אבל מצד שני, הוא נראה מבולבל תשעים אחוז המזמן (בשארית הזמן יש לו או מבט מאוהב או מבט פסיכי. לפעמים שניהם ביחד. עכשיו זה משהו ששוה לראות).

...

"אז אתם רוצים להתנקם בנאראקו.. על פי זה שעצרתם פה אני מבין שאתם בכלל לא יודעים איפה הוא.." סאשומארו מסתובב ומתחיל ללכת באיטיות "אני לא אהרוג אתכם, אם אתם חושבים שאתם יכולים לנקום בנאראקו אז אתם כבר תהירגו בדרך.., חבל לי ללכלך את החרב שלי" סאשומארו ממשיך ללכת מהמקום באיטיות, בלי להסתכל אחורה.. וחושב לעצמו שכדאי שהוא ימשיך לעקוב אחרי הריח שלהם.. אולי הם ימצאו משהו..

למעלה