נבואה שהתגשמה שעשתה ל0מולנים את היום, בעצם את השבוע 👎

דיברגנט חדש

Well-known member
כפי מה שהוסבר מספר פעמים (אך מפגרים לא לומדים), אני לא נראה ככה. אני יותר נראה ככה (וגם העובי של הזכוכית במשקפיים יותר דומה):

צפה בקובץ המצורף 119147

והנה אתה:

צפה בקובץ המצורף 119148
צפה בקובץ המצורף 119149
צפה בקובץ המצורף 119150
צלם צילם אותך כשרצית סוכה |נחמה|
מוגבלי.png

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בדיוק כמו הילד שאתה שם
אני לא יודע אם ידעת, אבל אני אגלה לך סוד, הילדים האלו הם אני :)

זאת דרך בשבילי "לחתום". אני "חותם" עם תמונות של אנשים (לא רק ילדים) שאני מזהה בהם משהו, או הרבה דברים, מעצמי, ואז אני שם את התמונות שלהם כייצוג של עצמי.

התמונה או התמונות שלרוב אשים, ושאני שם אותן כי אלו תמונות של אנשים שאני מזהה בהם משהו או כמה דברים מעצמי, לרוב גם בטקסט עצמו קיים אותו הדבר או הדברים מעצמי, שמיוצגים בתמונות האלו, ככה שכל תמונה, מתקשרת גם אל הטקסט.

התמונה שאתה מתייחס אליה זאת התמונה שאני אשים לרוב בשרשורים העצובים שלי.

דרך אגב, התמונה ההיא ספציפית, שים לב טוב, היא לא תמונה. היא ציור.

אני גם שמח לראות שאתה שומר תמונות וציורים שאני מעלה :)
בסוכה אתה נראה טוב יותר
תמונת האילוסטרציה שאתה שם היא לא אחת מהתמונות שמהוות ייצוג או דימוי שלי. סורי 🤷‍♂️

למרות שלפחות הוא כן יותר דומה לי מאשר התמונה של אה...מי זה בתמונה ההיא שאתה שם של מישהו עם משקפיים ענקיים? איך אמרת שקוראים לו? "אבא חנוכה"? 🤷‍♂️😅
אני דווקא מאוד אוהב את הציור הזה. בתור התחלה, הוא באמת די דומה לי. הוא ברונטי (כמוני, מאז שעבר לי הבלונד לצערי, אבל אולי אחזור אליו מתישהו בכך שאצבע) ויש לו עיניים ירוקות (כמוני). מעבר לזה, בציור הזה יש הרבה עומק. ולא רק בגלל העצבות של הילד בציור.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני לא יודע אם ידעת, אבל אני אגלה לך סוד, הילדים האלו הם אני :)

זאת דרך בשבילי "לחתום". אני "חותם" עם תמונות של אנשים (לא רק ילדים) שאני מזהה בהם משהו, או הרבה דברים, מעצמי, ואז אני שם את התמונות שלהם כייצוג של עצמי.

התמונה או התמונות שלרוב אשים, ושאני שם אותן כי אלו תמונות של אנשים שאני מזהה בהם משהו או כמה דברים מעצמי, לרוב גם בטקסט עצמו קיים אותו הדבר או הדברים מעצמי, שמיוצגים בתמונות האלו, ככה שכל תמונה, מתקשרת גם אל הטקסט.

התמונה שאתה מתייחס אליה זאת התמונה שאני אשים לרוב בשרשורים העצובים שלי.

דרך אגב, התמונה ההיא ספציפית, שים לב טוב, היא לא תמונה. היא ציור.

אני גם שמח לראות שאתה שומר תמונות וציורים שאני מעלה :)
לא שומר, עושה פשוט העדבק מתגובתך ומסכים עמך שהילד המוגבל מהסוכה הוא בדיוק אתה |נחמה|
תמונת האילוסטרציה שאתה שם היא לא אחת מהתמונות שמהוות ייצוג או דימוי שלי. סורי 🤷‍♂️

למרות שלפחות הוא כן יותר דומה לי מאשר התמונה של אה...מי זה בתמונה ההיא שאתה שם של מישהו עם משקפיים ענקיים? איך אמרת שקוראים לו? "אבא חנוכה"? 🤷‍♂️😅
אכן, תשים לילד המוגבל מהסוכה את המשקפיים האלו ונקבל את התמונה המדוייקת שלך |נחמה|
אני דווקא מאוד אוהב את הציור הזה. בתור התחלה, הוא באמת די דומה לי. הוא ברונטי (כמוני, מאז שעבר לי הבלונד לצערי, אבל אולי אחזור אליו מתישהו בכך שאצבע) ויש לו עיניים ירוקות (כמוני). מעבר לזה, בציור הזה יש הרבה עומק. ולא רק בגלל העצבות של הילד בציור.
אתה גם עיוור צבעים בנוסף לכל, כי אין שום עיניים ירוקות בתמונה שלך עצוב ששמת |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
שקר גס ובוטה. הדבר לא הוסבר מעולם. רק ביום שבת האחרון ממציא השקר על האינפנטיליות המדומיינת שלי, אבי השמועה השקרית לפיה אני אינפנטיל, התבקש על-ידי בפעם בערך הרביעית, להסביר למה אני אינפנטיל, ובעקבות היעדר הנכונות של השקר, נכשל כישלון בוטה לעשות כן, בדיוק כמו בשלושת הפעמים הקודמות. אני מצרף תמונה של הקללה השקרית של החרדי המפגר על האינפנטיליות המדומיינת שלי, התגובה שלי אליו על כישלונו הבוטה להסביר מדוע אני אינפנטיל, מה שכמובן מוכיח את העובדה המוכחת ממילא שאני אינני אינפנטיל, ואז את כישלונו, בערך הרביעי במספר, להסביר את הדבר, בכך שפשוט לא ענה, ומיד מתחת לתגובתי, במקום לראות את תגובתו, שלא הגיעה מעולם, מכיוון שאפילו הוא יודע שהוא מזיין בשכל ואינו יכול להצדיק את דבריו, נמצאת תגובתו של ג'ו.

עצם ההזיות שלך על כך שהדבר הוסבר, ועוד איזה הזיות! הוסבר פעמים רבות! איך אני לא יודע וזוכר?!, הוא סימן לקשיים בוטים בהבנת המציאות והעולם הסובב. אתה יותר ממוזמן להיעזר באחת מהעובדות הסוציאליות המטפלות במקרה שלך בשביל שתעזור לך לשים את ידך על תוספי מזון ותרופות שאין ידך משגת בשביל לממן ושעלולים לעזור לחדד את חושיך ואת מוחך הקטן והקהה.

אולי כך תצליח להבין את המציאות, לקלוט אותה ולפענח אותה במהירות טובה יותר.

צפה בקובץ המצורף 118591

כמובן שיש משמעות. מה, העלו לאינטרנט שאלון אוטיזם מומצא וחסר כל ערך? התוצאות בשאלון מרמזות בבוטות על התוצאות שהיו מתקבלות במבחן אוטיזם אמיתי. גם השמועה השקרית לפי אני אוטיסט הופרכה בהצלחה. כמו כל השמועות השקריות עליי לפניה.

מה יש לא להבין? זה כתוב שחור על גבי צהוב.

התוצאה שלי היא 18 ו"תוצאה של פחות מ-22, היא תוצאה ממוצעת בקרב מרבית האוכלוסייה ואינה מעידה על תכונות אוטיסטיות".

כשהמתנגדים שלי הם אנשים כל-כך טיפשים, מה הפלא שאתם מדמיינים אינספור שקרים שלי כמו גם מדמיינים עבורי אינספור מצבים רפואיים ונפשיים?

כפי מה שאמר איינשטיין, יש שני דברים אינסופיים, היקום, והטיפשות האנושית.

צפה בקובץ המצורף 118592
צפה בקובץ המצורף 118593

אמר מי שלא מבין תוצאות פשוטות להפליא שכתובות בעברית פשוטה להפליא. עכשיו הבנת למה זרקו אותך מהצוות האוניברסיטאי ואתה נאלץ לעבוד עבור חברה פרטית?

מן הסתם אתה, ש-11 גולשים שונים ויותר כתבו לא מעט על טיפשותך הרבה כניתן לראות בתמונות הבאות:

צפה בקובץ המצורף 118594
צפה בקובץ המצורף 118595
צפה בקובץ המצורף 118596
צפה בקובץ המצורף 118597
צפה בקובץ המצורף 118598
צפה בקובץ המצורף 118599
צפה בקובץ המצורף 118600
__צילום מסך_11-5-2024_165437_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_15-5-2024_20629_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_18-7-2024_6430_www.tapuz.co.il.jpeg
__צילום מסך_5-10-2024_175833_www.tapuz.co.il.jpeg

אך אין מה לעשות, ככה זה כשצומחים מהלמטה של הלמטה של החיים האלו ושל העולם הזה, וצומחים וגדלים מתוך המיץ של הזבל. אני לא חלילה גזען או משהו, אך אין זה סוג שאתיופיה נחשבת לענייה ועלובה אפילו בין שאר מדינות אפריקה.

כשככה נראית הילדות וההתחלה:

fs67l8z9.png
1kkn2c4p.png
homeless-teenager.jpg

מה הפלא שבן-אדם כמוך זה מה שמתקבל לבסוף?
בוודאי שנראים ככה, אני לא מכיר אף אחד עם מספר גבוה מ-6.5 שגם נחשב למאוד גבוה וגם שם הזכוכית מתחילה להיות עבה.
אשים לך, שוב, את התמונה לחסוך לך הסתכלות במראה |נחמה|
זאב רווח.png
כמה שאתה בן-אדם טיפש. אתה עצמך כלל אינך מרכיב משקפיים, אתה לא אופטיקאי ואתה לא מכיר אף-אחד שאפילו מתקרב למספר שלי, ואתה מתיימר לדעת כמה עבה הזכוכית במשקפיים שלי, לקבוע לי איך הם נראים ולהגיד לי איך אני נראה איתם.

מה אני אגיד לך? אתה בן-אדם טיפש מאוד.

כל מה שיש לי להגיד לך זה שהמידע שלך מאוד שגוי, ומשקפיים עם מספר 9 או 9.5 (ממרחק השנים אני לא זוכר כבר מה אמר האופטיקאי) אפילו לא מתקרבים ללהיראות כמו המשקפיים של האיש בתמונה.

תהיה בריא.

דיברגנט חדש

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 118610
צפה בקובץ המצורף 118611
צפה בקובץ המצורף 118612
צפה בקובץ המצורף 118613

אך אין מה לעשות, ככה זה כשצומחים מהלמטה של הלמטה של החיים האלו ושל העולם הזה, וצומחים וגדלים מתוך המיץ של הזבל. אני לא חלילה גזען או משהו, אך אין זה סוג שאתיופיה נחשבת לענייה ועלובה אפילו בין שאר מדינות אפריקה.

כשככה נראית הילדות וההתחלה:

צפה בקובץ המצורף 118614
צפה בקובץ המצורף 118615
צפה בקובץ המצורף 118616

מה הפלא שבן-אדם כמוך זה מה שמתקבל לבסוף?

כמה שאתה בן-אדם טיפש. אתה עצמך כלל אינך מרכיב משקפיים, אתה לא אופטיקאי ואתה לא מכיר אף-אחד שאפילו מתקרב למספר שלי, ואתה מתיימר לדעת כמה עבה הזכוכית במשקפיים שלי, לקבוע לי איך הם נראים ולהגיד לי איך אני נראה איתם.

מה אני אגיד לך? אתה בן-אדם טיפש מאוד.

כל מה שיש לי להגיד לך זה שהמידע שלך מאוד שגוי, ומשקפיים עם מספר 9 או 9.5 (ממרחק השנים אני לא זוכר כבר מה אמר האופטיקאי) אפילו לא מתקרבים ללהיראות כמו המשקפיים של האיש בתמונה.

תהיה בריא.
אשים לך, שוב, את התמונה לחסוך לך הסתכלות במראה |נחמה|
זאב רווח.png

דיברגנט חדש

Well-known member

SupermanZW

Well-known member

|*| ארה"ב: 7.5 מיליון יהודים - למעלה מ-60% מהם מתחתנים עם לא יהודים | מחקר

יותר מרבע מהיהודים בארה"ב לא מגדירים עצמם קשורים לדת היהודית, גם אחוז האורתודוכסים מצטמק – ומרבית הצעירים אינם נישאים ליהודים. לכל אלו יש השלכה משמעותית על היחס למדינת ישראל ולישראלים, אבל המחקר החשוב ביותר בתחום הדמוגרפי-יהודי מציג נתונים אופטימיים: כולם נושאים את עיניהם לישראל
הכירו את יהודי ארצות הברית: הם מבוגרים יותר, משכילים יותר, עשירים יותר ופחות דתיים לעומת שאר המדינה. רוב הצעירים מתחתנים עם לא-יהודים, אף על פי שרבות ממשפחות אלה עדיין מחנכות את ילדיהן כיהודים. ואלה הם רק כמה מהממצאים הרבים שעולים ממחקר פיו (Pew), הנחשב לאחד החשובים בתחום הדמוגרפי-יהודי ומתפרסם הערב (ג').

|*| שפל בעלייה, קיצוץ בתרומות והכלת התבוללות: יהדות ארה"ב משנה את פניה

אין לי מושג, מי הוא הבור הפרימיטיבי, אך העיקר שאתה הסתכלת במראה והבנת.

אכן וזה אומר שאתה לא גאון.

מבוססת, אך אי אפשר להסתמך על הפרשנות של העיתונאי, אך זה בסדר, לא מצה ממך להבין את זה.
תמשיך להסתמך על כתבות כאלו, יש לך גם אותם במקומון השבוע בירוחם.

לכבוד החג, הקדשתי לך 4 דק',
תהנה מהם.
מקווה שיצאת הבייתה לכבוד החג והשבת והכל בסדר עמך |הלוואי|
המסר שאתה מעביר אינו תואם את השקפת עולמך, וזה כשלעצמו בעייתי. גם אתה, בגלל שאתה אתאיסט, לא קשור לדת היהודית, לכן הביקורת שלך על יהדות ארה״ב היא צביעות. מרפרוף על הכתבות אליהן הבאת קישורים, ניכרת סתירה בין הטענה ״כולם נושאים את עיניהם לישראל״ לבין הנתונים שהוצגו בדיאגרמה. הקשר בין ״שפל בעליה, קיצוץ בתרומות והכלת התבוללות״ לבין ״יהדות ארה״ב משנה את פניה״ הוא מקרי. גם הטענה ״יהדות ארה״ב משנה את פניה״ חלשה, מדובר בסך הכל במגמה ארוכת טווח שהתחילה אחרי תום מלחמת העולם השנייה.

דיברגנט חדש

Well-known member
המסר שאתה מעביר אינו תואם את השקפת עולמך, וזה כשלעצמו בעייתי. גם אתה, בגלל שאתה אתאיסט, לא קשור לדת היהודית, לכן הביקורת שלך על יהדות ארה״ב היא צביעות. מרפרוף על הכתבות אליהן הבאת קישורים, ניכרת סתירה בין הטענה ״כולם נושאים את עיניהם לישראל״ לבין הנתונים שהוצגו בדיאגרמה. הקשר בין ״שפל בעליה, קיצוץ בתרומות והכלת התבוללות״ לבין ״יהדות ארה״ב משנה את פניה״ הוא מקרי. גם הטענה ״יהדות ארה״ב משנה את פניה״ חלשה, מדובר בסך הכל במגמה ארוכת טווח שהתחילה אחרי תום מלחמת העולם השנייה.
אני, אומנם, אתאיסט, אך כן חשוב לי לשמור על מנהגיי היהודים, כך שכן תראה אותי מכין את מאכלי החג או מתארח בערב ראש השנה ובליל הסדר.
כשילדיי היו קטנים, לקחתי אותם לסוכה, להקפות, לקריאת המגילה, להדלקת נרות חנוכה ולעתים גם נרות שבת.
אני גאה במנהגים שלנו ובעובדה שאני יהודי, היה חשוב לי להתחתן עם יהודיה למרות שיצאתי גם עם נוצריות, עם יפנית ודרום קוריאנית, אך לא הייתי מסוגל לחשוב על ילדים שלא יהיו יהודים.
לראיה, גם צמתי עד עכשיו כאות הזדהות למנהגי עמי, עכשיו שתיתי ותיכף אלך לאכול, כי אני לא מאמין בסבל הגוף ובכל הגזרות המטופשות, רק עושה בשל היופי שבדבר והתחושה הנעימה שזה נותן. אי אוהב את האוויר הנקי של יום כיפור ומצידי שיהיה כזה אחד לחודש.

dory30

Well-known member
אף פטריוט ציוני משום צד של המפה לא אמור לשמוח על כך- ואם כן מקומו בהריסות הדאחייה או במנהרות של עזה.

למעלה