נקודת מבט.

amiad21

New member
סבבה...

בגלל זה אתה לא אמור להודיע לנו אחרי שהמדינה שלך מחוסלת... אלא ברגע שמישהו בכלל מנסה... ואם המטרה שלך היא לחסל מדינות מ-MGH, אז תשקיע את זמנך בזה... בבקשה אל תדבר סתם על הברית שלנו...

חחחחחח

אם תראה מי שהתחיל את השירשור התייחס אלי זה בכלל למה רשמתי משהו בשרשור הזה..!

amiad21

New member
חחחחחחחחח

אם תראה לאיזה תגובות הגבת אתה תראה שהגבת לעובדה שאנחנו ברית של שלום בזה שכתבת שהיה מישהו מהברית שלנו שתקף אותך... כבר הספקת לשכוח?

נו באמת? :)

דווקא את הדוגמא של נבחרת יוון הבאת? דווקא ממש שנאתי אותם בגלל אופן המשחק שלהם..

amiad21

New member
שאלה...

אתה רוצה להגיד לי שאם נבחרת ישראל הייתה משחקת באותה השיטה והייתה מצליחה להביא לך למשל... אתה גביע העולם אתה היית יוצא נגד הנבחרת על צורת המשחק שלה? הרי ברור שהיית אוהד אותה כמו כל אחד אחר במדינה... כשזו נבחרת אחרת אתה שונא אותה... אבל בפועל היית מת להגיע להשגים של אותה הנבחרת...

omri gshock

New member
ברשותך תשובה

וגם אם אתה לא מרשה זה ממש מעניין לי את ה*** דיברת על יוון והשווית את זה לישראל אז בוא אני יגיד לך משהו גם אני שנאתי את יוון על האופן שבו היא שיחקה כי זה היה אנטי כדורגל מחריד אבל נכון שאם ישראל היתה עושה ת זה הייתי מאוד שמח שהיינו לוקחים אליפות אירופה(או סתם רק עולים אליה) למרות הכדורגל הלא אטרקטיבי אבל להבדיל מהמציאות פה יש מציאות וירטואלית שהמטרה שלה להנות אז אני אומר לך שאני הייתי ממש לא מרוצה מעצמי אם הייתי מגיע למקום הראשון בדרך שלך ואתה הבהרת אינספור פעמים שאתה מרוצה מעצם היותך מקום ראשון(למרות שעכשיו אתה לא), לכן אין מה להשוות בין שני הדברים!!!!! אתה רוצה לומר לי שאתה באמת נהנה מלהיכנס כל יום ולקחת תורים אקסטרא וכל חמישה ימים לבנות מפעלים?

amiad21

New member
וואי...

אתה צודק! שחכתי היום לקחת את התורים אקסטרא... תודה שהזכרת לי!!!

meetAmeet

New member
כן! הייתי יוצא נגד הנבחרת.

אני קורא את התגובות באיחור אבל אני לא יכול שלא להגיב. לא רק שאני היתי מגנה את ישראל על סגנון משחק כזה יש מס' חוקים בבכדורגל שנועדו לעודד משחק התקפי, אם כולם משחקים הגנתי, אף אחד לא מתעניין ככדורגל, אין אנשים, אין כסף, אין כדורגל. לכן אם 2 קבוצות מתוך 30 משחקות ככה זה לא נורא, אבך אם כך ה-30 היו משחקים ככה זה לא היה מעניין אף אחד. אין מקום להשוואה בין היורו לגינדיס, מה שיותר מגוחך זה הנסיון להשוות את ההישג המדהים של נבחרת יוון ל"הישג" של הברית שלכם.

warg היחיד

New member
זה בדיוק היופי של המשחק

המשחק מתפתח בדיוק כמו בעולם האמיתי, בהתחלה הכל היה מלחמות מי ישלוט בעולם ועכשיו מתחילה תקופה של שלום שכל אחד מפתח את התעשיה שלו ומתפתח כלכלית, מלחמות יהיו זה ברור אף פעם לא יפסיקו כל עוד קיימת האופציה של חדר מלחמה אבל המלחמות הגדולות הפסיקו, עד שתבוא מלחמת עולם שבה כל הבריתות יימחקו, ויושמדו מעל ל-1000 מדינות ויהיה שקט שוב, זו דרכו של העולם:] זהו גמרתי את הצד הפילוסופי:]

צטרה

New member
- אדגר אלן פו

- אדגר אלן פו הנסיון הראה, והפילוסופיה האמיתית מראה תמיד, כי חלק גדול - ואולי הגדול ביותר - של האמת, עולה ממה שנראה, במבט ראשון, לא שייך"

Professor5

New member
תשובה אליך,

כן אני מאוד אוהב לחכות 5 ימים ולבנות כל פעם מפעלים, בגלל שאני לא כל היום על המחשב ומשמעם לי ואני חייב לבזבז כל שניה את התורים שאני מקבל, חוץ מזה כמות המפעלים שיהיו לי והשיפורים שיש לי יותר גבוהות מכל מדינה בדירוג שלי, שלום היא הדרך היחידה להצלחה, אם תבחר בדרך של מתקפה היום תתקוף, מחר תותקף, ואז מה עשית בזה, כל ההשקעה במדינה הולכת פארש. נ.ב: קחו תמשחק יותר בקלות, תמצאו עיסוק חר בחיים ואני מדבר ליותר מבוגרים שפה, ילדים מילא אני מבין מכורים לזה אין להם הרבה ללמוד בבית ספר באים הבייתה יושבים על המחשב, אבל למבוגרים פה, ואני לא מדבר אל כולם, תמצאו איזה עיסוק, עבודה, משהו.

חחחחח

המשחק זה משחק מלחמה אז במשחק אמורים להלחם..ובקשר לנ.ב אני מחר מתחיל לעבוד אז תראו אותי פחות בשעות הצהריים במחשב..חח

Professor5

New member
"ג.פ רוברט"

"בכל דבר יש איזון, במלחמה, בשלום, ובעיקר.. באהבה"

Herko

New member
שאלה לTUN

אגב לא יודע מה תסיקו מהשאלה שלי,אבל מה שכן-אין לי שום דבר נגד TUN,סתם שאלה כי אחריי כל השיחה הזאת אני מסוקרן. מה המטרה של ברית TUN, ומה המטרה של שחקני הברית TUN במשחק? מלחמות?הכרת אנשים?או שסתם אתם נהנים לבנות מפעלים בשקט... (אני שואל דווקא את TUN כי הם כבר הכי חזקה במשחק, ואת המטרה של שאר הבריתות אני כבר יודע...-להפוך לברית החזקה במשחק).

Professor5

New member
אני אתן לך את המטרה שלי

המטרה האישית שלי היא להתפתח במשחק מבחינת תעשייה ולבנות מדינה שחזקה הגנתית, אפשר להסתדר במשחק גם בלי לתקוף בשביל אדמה, אני נהנה לחכות ומדי פעם לבנות את המפעלים כשיש אדמ,ה אני תמיד מנסה לשמור על יתרון מפני האנשים בדירוגים שלי, ויש לי יותר מפי2 שיפורים מאנשים בדירוגים שלי, בגלל צורת המשחק שלי, אנשים יגידו פחדן, אנשים יגידו חכם, כל אחד יגיד מה שבא לו, אבל אף אחד לא יוכל להגיד חלש. (עכשיו בטוח יהיה את המתחכם שיגיד: "חלש..")

למעלה