סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

Boston Guy

New member
זה מאוד תלוי בפרופיל השימוש שלכם

זה מה שאני הייתי שוקל במחשבה "האם ללכת על שירות חינמי":
1. כמה משתמשים אתם צופים שיהיו לאפליקצייה הזו בעוד שנה? בעוד שנתיים?
רוב השרותים החינימיים מגיבלים, בצורה כזו או אחרת, את מספר המשתמשים בחשבון חינמי - אם זה על ידי הגבלת נפח התעבורה או הגבלת משאבים.
2. כמה מסובך להעביר את כל העסק לשרת אחר \ ספק אחר? האם האפליקצייה מתוכננת כך שמבחינתה זה פשוט? האם עותק וגיבוי של בסיס הנתונים יהיה בידיים שלכם ומחוץ לכתלי "שרת הענן"?
3. קמתם יום אחד בבוקר והשרת שלכם נעלם. או החשבון שלכם חסום. כמה הנזק חמור? כמה השרות שלכם קריטי למשתמש? כמה מידע הוא יאבד והאם המידע הזה מגובה OFFLINE איפהשהוא?

Midriff

New member
כמה תשובות

אם והיה והאפליקציה תעבור לשימוש הציבור אז אולי נגיע למאות משתמשים (אני בספק באופן אישי) בכל מקרה אם זה יגדל כ"כ יהיה הגיוני להשקיע קצת כסף.
האפליקציה לא תלוית פלטפורמה, אנחנו פשוט צריכים סרבר לשים עליו את מסד הנתונים וכתובת חיצונית אליה האפליקציה תוכל לפנות.
אני מניחה שבכל שירותי הענן אפשר לעשות Export תקופתית, זה לא ככה?

ranshe

New member
קרא היטב את האותיות הקטנות של ה-free tier

יש לי חשבון חינם ב-AWS, עשיתי ספין ל-VM אחד אקסטרה, שכחתי לכבות - והופה, הלכו $50 בסוף החודש
לא סוף העולם, אבל אם "חינם" זה ייהרג ובל יעבור - אז זה מעצבן
&nbsp
&nbsp

Midriff

New member
לא מניחה שזה יקרה במקרה הזה

הפרויקט הזה פשוט צריך סרבר...
לא הולכת לעשות ספין אפ לשום סביבות נוספות עליו

nadav779

New member
הודעה מגעילה - לא להכנס

טוב אני מתנצל מראש על הבוטות והגועל אבל הגיעו מים עד נפש (תכף תבינו את הפאן) והרגשתי שאני חייב להתלונן כאן על היבט מאד חמור בתרבות האמריקאית שעוד יוביל את כל היבשת לאבדון - אני מדבר כמובן על גובה המים באסלות.

למה אלוהים למה?! למה המים באסלות אמריקאיות כל כך גבוהים מה הקטע הזה? למה אני צריך לראות מולי בריכה אולימפית מלאה בשתן? למה אני לא מסוגל להתרווח באסלה בשקט בלי לחשוב על המרק-חרא אסטרה לארג' שנוצר מתחתי ולפחד שעוד שניה המים יגעו בי? למה אני לא מצליח להתרגל לזה גם אחרי כל כך הרבה ביקורים בארה"ב וכל פעם שאני חוזר לארץ אני אסיר תודה על אסלות נורמליות? אין ספק שרק אומה מסוממת מחומרי הרגעה יכולה לחשוב על דבר כזה. אין מצב שאני היחידי שזה מפריע לו נכון?

ilanvag

New member

בטוח יש הסבר מדעי/פיזיקלי לנושא... מחכה לשמוע אותו מבוסטון גיא...

gidishemer

New member
הסיבה מאד טרוויאלית

חשבתי שאתה יודע. זה לא סוד גדול.
כשראשוני האמריקנים שעברו למערכת סניטציה מסודרת הגו בפיתוח, הם פשוט אימצו את המודל הקיים מבריטניה (כמו שעשו להרבה דברים).
כמו בהרבה מקרים אחרים, האמריקאים החוכמולוגים קראו מספרים בשיטה המטרית ואימצו אותם בלי לחשוב יותר מדי לשיטה המוזרה שלהם (אינצ׳ים, מיילים, ליברות, אאונסים וכו׳). בהנחיות הבסיסיות של משאבת המים בנייגרה אירופאית בסיסית מוגדר מה גובה שפת המים. המנהדס הראשון שהתווה את המודל האמריקאי העתיק את המספרים כמו שהם, אבל חשב משום מה שהם באינצ׳ים במקום סנטימטרים.

זה היה יכול להיות פחות בעייתי אם כל המידות היו בשיטה האמריקאית הבעיה היא שהמהנדסים (כרגיל פה) לא תיאמו יותר מדי אחד עם השני וזה שתתכנן את האסלה עצמה דווקא קלט שמדובר בשיטה המטרית ובסנמטימטרים.
בקיצור- חלק מהמוצר נבנה בתרגום של סנטימטרים לסנטימטרים וחלק אחר (גובה המים) נבנה בתרגום של סנטימטרים לאינצ׳ים.

אם לפחות מישהו היה מתקן את זה, אבל אמריקאים כמו אמריקאים- זה עובד אז כנראה שזה מה שצריך להיות.

אנחנו כבר אחרי הרבה דורות של הטעות הזו ופשוט ירשנו אותה

John the Savage

New member
הפעם הלכת עם זה קצת רחוק מידי

מידות אירופאיות, שיטה מטרית, המרת יחידות ... התשובה האמיתית הרבה יותר פשוטה, ואפשר לתמצת אותה בשלוש מילים בלבד:

קונספירציה של האילומנטי.

randomwinds

New member
בפעם הבאה שאתה נדרש לנקביך,

על מנת להסיח דעתך מהתבחיש המתגבש תחתך, בצע חיפוס אחר המילה אסלה בהטיות שונות, בפורום זה ובפורום עוברים לארצות הברית, וחיש קל תיתקל בסקירתו של אדון בוסטון על האסלה האמריקאית לדורותה מימי מלחמת העולם (השניה) ועד ימינו אלה. מי צריך גוגל - יש תפוז

ד"א הסוד - הדחה תחופה

nadav779

New member
ואללה מצאתי, באמת מרתק

מה אפשר להגיד - גועל נפש דוחה שבת מה שהולך ביבשת הזאת

debby12

New member
מנהל

לא כל האסלות בארה"ב הן כאלה. אם הבנתי נכון רשמיך נובעים מביקורים בארה"ב?

זה נכון שהאסלות המסורתיות והזולות ביותר הן בלעכס מהסוג שתיארת. אלה סוג האסלות שנמצא נגיד בתחנות דלק, בתחנות התרעננות בכביש המהיר במק'דונלדס ומזללות זולות וכו'

אבל ברוב הבתים הפרטיים שאני מבקרת בהם (וגם בבית שלנו), כמו גם במלונות מהזן היותר יקר, כבר אין אסלות מהסוג הזה, אלא אסלות עם עיצוב מוצר יותר נורמלי.

נגיד כאלה: https://www.homedepot.com/b/Bath-Toilets-Toilet-Seats-Bidets-Toilets/TOTO/N-5yc1vZbzbdZgy2 

ואם כבר אנחנו בנושא הכה-חשוב הזה, אז אם יוצא לכם לבקר בסיאטל בתור תיירים, יש שם במרכז העיר סיור משעשע מתחת לאדמה שמעלה על נס (או אולי, על אסלה) את פועלו של האינסטלטור פורץ הדרך בעל השם ההולם הנרי קרפר (Henry Crapper) שהם טוענים שהמציא את האסלה המודרנית. אני מניחה שזה קשקוש, אבל הסיור משעשע. הנה קישור על הסיור הזה http://www.ursulasweeklywanders.com/history/exploring-the-past-underground-seattle-washington/

John the Savage

New member
פייר, יצאתי מאוכזב ...

ציפיתי לקרמבו.

אבל בכל מקרה, גם בלי הקרמבו, אחשוף עכשיו פרט מאד אינטימי מהחיים שלנו. מקווה שזה לא TMI. הינה האסלה שלנו, ממש כאן בארה"ב. מפלס מים מאד נמוך, ורק 0.8 גאלון בכל הורדת מים (בלי ידית כפולה, אלא תמיד).

https://www.amazon.com/Niagara-77001WHCO1-Stealth-Toilet-Elongated/dp/B009MY4K1K

nadav779

New member
מוזר

אני מבסס את הרושם על ביקור בבתים פרטיים, לרוב של משפחות מהמעמד הבינוני גבוה לפחות, בניו יורק, אוהיו וקולורדו. בחיים לא נתקלתי באסלה עם מפלס מים נורמלי

debby12

New member
מנהל
"מצווה" לשבת (אין הדתה בהודעה)

צעירת בנותי פתחה בקריירה מבטיחה (או אולי לא מבטיחה...) כיו-טיוברית. זה אומר שהיא מקליטה את עצמה משחקת מיין קראפט [לא רואים אותה
]. זה מה שהיא רוצה להיות כשתהיה גדולה, והודות לאלהי החופש הגדול היא כרגע מאוד מאוד בעניין.

היא מנסה להגדיל את קהל הרשומים לערוץ היו-טיוב שלה. אשר על כן - האם, חברים/ות רחמנים, תהיו בבקשה מוכנים "להירשם" לערוץ שלה? זה לא דורש כלום חוץ מלהקליק על הלינק למטה ולבחור "סבסקרייב". אין צורך לצפות בכלום
)

בנוסף היא תשמח להחזיר טובה ולהירשם לערוץ היו טיוב של ילדיכם אם יש לכם כזה

https://www.youtube.com/channel/UCg_S-HmB8kwVO-DZwiaJ4Pg

שתבוא הברכה על הנרשמים וילדיהם ושבתשלום לכולם....

<ואתם מוזמנים להשליך עגבניות
על הורים איומים, כמוני, שמרשים לילדים להקליט סרטוני יו טיוב. היא תחת מעקב חמור שלנו, ויודעת שאסור לה אף פעם לתת שום פרטים מזהים כמו שם, גיל, מין או אזור מגורים.

פעם מישהו/י שאל אותה "בת כמה היא" והיא ענתה This is an irrelevant quetion
. היא מאולפת היטב...>

Fellowship

New member
OptOut מהצעות לכרטיסי אשראי

יש לנו 2 כרטיסי אשראי, לא נוציא עוד בקרוב,
גם אם כן, בטח לא דרך ההצעות המתקבלות בדואר, אלא נחפש באופן יזום ונחליט מה מתאים לנו.

1. האם יש חסרון כלשהו בהסרת פרטינו ממאגר קבלת ההצעות?

2. רק לוודא, האם זה האתר הנכון לביצוע המשימה (הסרה לחמש שנים)?
https://www.optoutprescreen.com

3. ראיתי שיש אפשרות להזין גם SSN בטופס ההסרה, אבל זה לא שדה חובה.
אני מעדיף כמובן לא להזין את ה SSN, האם אי הזנה יכול להקטין את סיכוי הזיהוי שלנו ולכן נמשיך לקבל את ההצעות?

למעלה