סקר-את מי הייתם רוצים להשאיר בתוכנית?

פפפרח

New member
אני דווקא אוהבת את נעמה

היא מתייחסת יפה לכל אחד, משרה אוירה רגועה. יש בה גם קסם אישי והרבה חכמה. אל צבר גם ממש התחברתי, הוא די אכפתי, חוץ מכמה דברים בחשיבה שלו שממש מרגיזים אותי. את מיקי אני שונאת היא שחצנית להפליא. יוסי לא היה אכפת לי שהוא ילך רק כי אני חושבת שהבת שלו תסתדר יותר לבד. לא תמיד נח להיות עם אבא רוצים קצת חופש, גם אם היא לא מודה בזה. אבל עזבו יוסי בטוח נשאר. לדעתי בוריס יצא מפני שאולי הוא לא יצא מניאק כמו חצי שם, אבל הוא לא כל כך שם בעצם, הוא ממילא לא נשמע לא עושה שום דבר מעניין, כך שאף אחד גם לא ירגיש אם הוא יצא. עינב דווקא חמודה, דברו לא מגזענות, הילדה פשוטה, לא מרימה אף על איש. כאלה אנחנו צריכים. בקשר לרנין מי היה מאמין שאוהב פעם ערביה? אבל מסתבר שהיא בין הנורמלים שם. ונסה גם מצחיקה.. אני מתה עליה. אומרת הכל בפנים. ליאון תותח.. הכי קרוע שם.. ג'ני בובה אבל גם היא לא כל כך נשמעת. אשר, אם לא התפילות בבוקר גם הוא די לא משמיע. וזהו מי נשאר? אהה ערן=מסטול, וקרן קצת אף למעלה אבל בסדר צריכה עוד בדיקה. דירוג את מי להעיף: בוריס מקום ראשון, מיקי מקום שני, יוסי שלישי ועינב רביעי

פפפרח

New member
אהה שכחתי משפרה

בראש שלי שמיקי מועמדת... אבל לא. התבלבלתי. שפרה ברור שהיא נשארת..

בודהה7

New member
../images/Emo191.gifאכסה אתה מגעיל../images/Emo5.gif

לקרוא למי שמצביע להם פרחות וערסים!!! ואם זה מה שאתה קורא למי שמצביע להם ככה אני גאה להיות כזה!!! ואני בכלל לא. זה הקמפיין האישי שלך להעיף אותם ולגרום לאנשים לא להצביע להם כדי שלא תקרא להם ערסים ופרחות. אתה מתומתם אם אתה חושב שזה יעבוד כאן על משהו. כן אני מצביע להם - ואני מקווה שכולם יצביעו להם. כמובן מבלי לבזבז הרבה כסף, רק משהו סימלי שיציל אותם. ולגביך, אתה מניפולטיוי, ומנסה להוציא את אילו שמצביעים ליוסי ועינב ערסים ופרחות. אתה כנראה מזדהה עם טיפוסים דוחים כמו שי והצפרדע(הצרפתיה)

בודהה7

New member
אתה לא מבין מה אני כותב כשיש טעויות בכתיבה

שלי. אני מצליח דוקא לקרא כשאנשים כותבים בטעויות.

בודהה7

New member
כן זה נכון. לקח לך הרבה זמן להבחין בזה.

למרות הטעוית שלי בעיברית.

בודהה7

New member
אתה גזען וזה מגעיל לגלות שיש כאלו עוד אנשים.

ואם להפריד אותי ממך יצטרכו לקרא לי ערס אני מוכן.

בודהה7

New member
נ.ב.

גדלתי בארה"ב. ואני מזמין אותך למבחןIQ בכול יום ובכול זמן שתבחר.

למעלה