רוצים לשחק אמת או אמת?

ismeralda100

New member
מבוזבז???לא!!! אתה גדול.אמרת במילים

את מה שכולם יודעים על עצמם אבל מעדיפים לא להגיד את זה..... (אני מנהל תחום ב.... אחראי על אגף ה..... וכו') כל הכבוד! גדול!

orrin

New member
שאלה לרגע עם....

כמה קשרים היו לך שכשהם נגמרו עצרת ושאלת "מה לעזאזל עשיתי איתה?" האם פעם זרקת בחורה בגלל שהיא לחצה על נישואים?

אז ככה :

להגיד : "מה לעזזל עשיתי איתה" - זה כמו להתחרט על משהו - אני לא מתחרט על שום דבר שעשיתי - גם מקשרים שהסתיימו (וכל אחד וסיבותיו) למדתי משהו - הן על עצמי (בעיקר) והן בכלל... כעקרון - אני מעדיף להתחרט על דברים שעשיתי מאשר להתחרט על דברים שהייתי יכול לעשות. אף פעם לא זרקתי בחורה, נפרדנו. פרידה הדדית (ועם רובן אני עדיין בקשר טוב) ובטח ובטח לא בגלל לחץ על נישואין.

orrin

New member
המושג "פרידה הדדית" מרמז על זה

שזרקו אותך ואתה לא יודע איך לנסח את זה?

לא - כי אז זה לא היה הדדי ../images/Emo13.gif

אם היו זורקים אותי (ויצא גם שזרקו אותי... שלא תצטייר כאן תמונה אוטופית מדיי...) הייתי אומר. במערכות יחסים הרציניות שלי - הפרידה נבעה מהבנה משותפת שהקשר מוצה או שכמה שלא תהיה אהבה - והייתה - הריבים היו רבי מהחיבוקים.

נימשון

New member
תן לי אותה בדודלי

מה אתה הכי אוהב לאכול?
הספר האחרון שקראת
משאלה אחת ואחת בלבד לאדם אחד יקר לך במיוחד, מי האדם ומה המשאלה?
הכי היית רוצה שיהיה לך עכשיו....
עם מה קשה לך להתמודד

תן לי אותה בדודלי ?

מי הקופי של זה....
לאכול - הכל... (המממ - הום פרייז של הדיקסי....) הספר האחרון שקראתי - "הזדמנות אחת אחרונה" הרלן קובן "טרף" - מייקל קרייטון "digital fortress" דן בראון האוטוביוגרפיה של היטלר" הקריאה שלי תלויה שאיפה אני בבית בדיוק באותו רגע.... משאלה - אז יש לי שתיים : לתת לידידה טובה שתי סטירות לחי עם הרגל - כדי שתתעורר ותפסיק להכנס לפניקה ולבנות מגדלים באויר איפה שלא צריך - ואולי היא תהיה יותר שקטה ומאושרת. לקחת ממישהי יקרה מאוד את הכאב הנורא מכל של לב שבור. עכשיו - פיג'ו 206 כסופה אני יכול ויודע להתמודד עם כל דבר - עברתי הרבה, למדתי הרבה ואני יודע ששום דבר הוא לא בלתי אפשרי. מרוצה ?

נימשון

New member
ככה לא משהו...

לא אלתי אם אתה יכול להתמודד, זה שאתה יכול אין לי ספק. השאלה היתה עם מה יהיה לך קשה להתמודד.

magenta73

New member
אורין - אמרת שאת נשואה, נכון?

בת כמה את. ומתי התחתנת, ולמה...

orrin

New member
היי הייתי בלימודים עד עכשיו

לא נשואה, הייתי במערכת זוגית ארוכה במהלכה גרנו יחד. אני בת 89 בחלק מהימים ובת 5 בימים אחרים, איך שמתחשק

orrin

New member
זאת דרך אחת לנסח את זה

יש עוד כמה דרכים שאני יכולה לחשוב עליהן: + עושה משו עם עצמי כדי שיפסיקו לנג'ס לי? + מחפשת "חתן" ברחבי העולם האקדמי? + מחפשת חותנת ברחבי העולם האקדמי? + מציקה לאנשים? + מחפשת חברה בכוח? ואני יכולה להמשיך עם אתה רוצה....

למעלה