רוצים לשחק אמת או אמת?

אטמן

New member
האמת שלא ממש, למה? יש לך הצעה?

אולי אמא שלך??? אל תתחיל איתי בשטויות, אם אתה רוצה אותי תהיה גבר ותגיד את זה ושוב- לא מתעסקים איתי אחרי 8 שעות לימודים ולילה עם 3 שעות שינה

i want u - i need - o baby o baby

ומי את תזכירי לי ?

נימשון

New member
אורין, קדימה תעני...

איפה הכי היית רוצה להיות עכשיו
משאלה אחת בלבד (חוץ מאושר, בריאות ועושר) שאת רוצה לעצמך...

orrin

New member
עונה...עונה... מה הלחץ?

הכי הייתי רוצה להיות עכשיו בים. אין כמו ים בחורף. משאלה? שהחתול שלי יפסיק להעיר אותי ב4 בבוקר ובעוד שעות הזויות, סתם כי משעמם לו לבד.

shaniza

New member
../images/Emo35.gif

מה את לומדת? נמצאת במערכת יחסים חדשה (חוץ מהחתול)?

orrin

New member
אז ככה...

נראה לי שבחיים כל הזמן לומדים.... אז כרגע זה קורס הנחיית קבוצות תמיכה במקביל להשלמת תעודת בגרות, כדי לעבוד במקצוע שאני רוצה ושאני עוסקת בו עכשיו בצורה יותר רחבה (כרגע מנחת קבוצות תמיכה לחולי נפש בשיקום ומעבירה הרצאות וסדנאות בתחום) לגבי מערכת יחסים חדשה, לא יודעת.... כרגע משקמת את מערכת היחסים עם עצמי וזה נראה לי הכי חשוב, אבל השבוע התחיל איתי מישהו אז נראה איך ילך... מבטיחה לעדכן (גם אם לא תרצו LOL)

magenta73

New member
שניזה - מה הדבר הכי מטורף

שעשית אי פעם... ומה הדבר שעשית שאת הכי לא גאה בו...

shaniza

New member
התחלתי לצלם ברצינות

(ולא בטיולים שנתיים של התיכון) בצבא קניתי לעצמי מתנת שחרור מחובה - מצלמת רפלקס אנלוגית וקורס צילום. עבודות שלי- תערוכת חום יולי אוגוסט לפני שנתיים שהוצגה בגלרית בחלונות בעזריאלי תערוכת אור וצל אביב שהוצגה בקאנטרי ל' בתל אביב מגזין גרמני כלשהו ובעיקר ברשת בפורומים של צילום (וכמובן באתר שלי
).

shaniza

New member
../images/Emo27.gif

הדבר הכי מטורף- כנראה שזה להצטלם בעירום הדבר שעשיתי שאני לא גאה בו- ביטלתי הקמת תערוכה שהייתי צריכה ליזום ולאצור רק בגלל שלא היה לי סבלנות לרדוף אחרי המשתתפים שישלחו לי עבודות שלהם.

נימשון

New member
לכי על זה שניזה

מה עושה לך עצוב ולמה
פאטיש אחד מוטרף במיוחד שלך הוא...

shaniza

New member
../images/Emo27.gif

עושה לי עצוב? לראות חברים וקרובים עצובים להיכשל במבחן לאכזב אנשים למה? כי זה לא נעים לי... פאטיש שלי- תגדירי פאטיש....

orrin

New member
כמה מפתיע- גם לי יש שאלות

מה היחס שלך לכרובית? מה החלום הכי חזק שלך שוויתרת עליו? ולמה? האם קרה פעם שחלמת חלום והא התגשם? אם כן- מה הוא היה ואיך הרגשת?

shaniza

New member
../images/Emo27.gif

יחס לכרובית- פרח טעים .אוהבת. חלום שויתרתי עליו- פעם חלמתי להיות מעצבת אופנה בינלאומית, לא חושבת שויתרתי עליו... החלום פשוט השתנה. חלום שחלמתי והתגשם? לא עולה לי כרגע לזיכרון...אם אני אזכר, אעדכן אותכם.

shaniza

New member
כי גדלתי

גיליתי דברים אחרים שאני אוהבת יותר (צילום למשל) החלום העכשווי שלי באיזה מובן משלב גם את החלום ההוא... לפתוח מקום אליו יוכלו להגיע זוגות לפני חתונה, בו הם יוכלו למצוא מגוון ספקים לאירוע (מעצב שמלות כלות, מאפרת ומעצב שיער, צלמי וידאו וסטילס וכו') ואם לא זה אז לפחות מעבדת צילום מקצועית שתיחשב לטובה בארץ.

magenta73

New member
אפולוניה-

מה הקוים האדומים שלך, כאלו שאת לא חוצה אותם... אם יש לך...

הרבה קווים אדומים אני די מרובעת חח

לא שותה לא מעשנת לא משחקת סנוקר לא "מקרננת" בעלים ( כלומר בוגדת )

למעלה