רי-דראפט 2003-2005 - פיינל 4

Orenseg

New member
אמארה ונאש חזרו מפציעות מסיבה אחרת

הצוות הרפואי של הסאנס הוא הטוב בליגה, כל החמישיה בעונה החולפת מורכבת מנסים רפואיים ומתפקדים באופן מלא (נאש שיחק עם גב שבור, בל עם ברכיים מפורקות, היל עם גוף שבור, אמארה עם ניתוח מיקרו-שבר, שאקיל "גמור" ולא מסוגל לתרום/לרוץ). אחרי ששאקיל עבר לסאנס, אחד הדברים שהוא סיפר על ההיט היה שהצוות הרפואי שם לא טיפל בפציעות שלו ברצינות והיה הרבה פחות אפקטיבי מאשר הצוות הרפואי במדבר. אני חושב שאנשים לא מורידים מחשיבותו של הצוות הרפואי של הקבוצה, ואחר כך לא מבינים למה בקבוצות כמו ההיט והרוקטס שחקנים נפצעים לתקופות ארוכות בתכיפות יחסית. לכן אני חושב שוייד שחקן לא פחות טוב מכרמלו אנתוני (ואני באמת לא מאמין שאני צריך לכתוב את זה שוב).

carmelo

New member
הווארד

אני מסכים שווייד עשה מה שאף אחד אחר ברשימה לא עשה עד כה, וזה לסחוב קבוצה לאליפות. הווארד עוד לא הצליח להוביל את הקבוצה שלו מול דטרויט השאננה.

Or Amit

New member
עוד באג בתפוז?

אין לי מושג למה הנעיצה לא משאירה את זה למעלה בכל מקרה - מחכים לעוד קולות!

מנחם לס

New member
דוויין חייב להישאר עד הסוף

לא מכיר את המשחק, אבל מה שלא יהיה המשחק - את דוויין לא הייתי מוציא!

OrEl74

Well-known member
מנהל
ואווו איזה סיבוב צמוד!!

לפי הספירה שלי זה 14:13 לרעת וויד.

Or Amit

New member
15-14 להדחת וייד

אני מאד מתפתה לסגור את הסיבוב עכשיו אבל אני עוד אתן לזה כמה שעות כי זה ממש צמוד.

tristan79

New member
השאלה היא

האם יש טעם בכלל לפתוח את הסיבוב הבא? או שאתה ממש נחוש לקבל סיבוב אחד של מאזן 29-0....?

Or Amit

New member
בוא נגיד ככה

אם וייד הולך, יהיה לפחות קול אחד (שלי) שהוא לא נגד הווארד. אם וייד נשאר יש מספיק אנשים שמעוניינים לראות את וייד בגמר ואפילו במקום הראשון.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא נראה לי שיש סיבה להמשיך

מי שלא הצביע עד עכשיו גם לא יצביע בהמשך. דווקא קיוותי שבסוף וויד יישאר

Or Amit

New member
18-17 להדחת הווארד

נראה לי אני אתן לזה עוד איזה שעה-שעתיים. אח"כ נסגור את הסיבוב.

STEVE NASH

New member
הנקמה תגיע סיבוב הבא

משהו כאן מסריח, בקצת פחות משעה 5 קולות נגד האוורד? ועדת חקירה מיד! אל תדאגו, וויד עף סיבוב הבא, מילה שלי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
באמת משהו פה מסריח

ומי זה עומר ז למען השם????

עומר ו

New member
בקצב הזה אני מחליף שם משתמש

אחרי זה עוד יטענו טיעוני נגד נגדי על דברים שלא אמרתי ואז יגידו: "אולי זה היה עומר אחר..."

STEVE NASH

New member
אתה לא מכיר אותו?

זה בן דוד של עומר ד שהוא בעצם אחיין של עומר ו, שהוא בעצם סבא של עומר ח שהוא בעצם איש אחד .

the mnm factor

New member
הוא הצביע לוויד אז מבחנתי הוא פסול

סתם נו מה. כולה משחק. אבל סופרמן בחוץ

למעלה