שאלה לרוכבי הווסטרן :)

שחרור והרפייה זה,

לגעת קלות, עד לטיפה של הבטן של הסוס, לא וואחד בעיטה! לגעת קלות ולהרפות לגעת קלות ולהרפות עד שהעניין נתפס. יש לי שאלה, למה אחד המאמנים שלך לא עולה על הסוס ועובד איתו, ומתן את הדפוס התנהגות הזה ?

גולע

New member
נממ..

דבר ראשון, לא מציינים שמות של מדריכים ואחר כך אומרים שהם לא עוזרים, במיוחד שאת אומרת את זה במקום ציבורי שכל אחד יכול להכנס אליו, צריך לשמור על כבוד למדריך, ואם יש לך טענות לא פה. ייכלת פשוט להגיד אני רוכבת עם אחלה מדריכים, מבלי להתחיל לזלזל בהם, כי הם יותר טובים ממך ברכיבה.. לנסות להירגע, שום דבר עםם לחץ ומכות לא יעזור, אני בטוחה שאת לא רוצה לפגוע בסוס כי אמרת שאת אוהבת אותו, ומה שאת עושה די נוגד את העניין, עם סבלנות ועם הרבה כח רצון את תגיעי בלי בעיטות או אלימות יתר. איך אפשר לעשות את זה? אולי לרדת לטרוט ישיבה, דחיפה עם רגל הפנימית ויד חיצונית עד שהסוס יתן לך את מה שאת רוצה, אם את רואה שזה לא הוללך, שוט, לא הולך, את מבקשת מהמדריך שלך עזרה, הוא יכול לעלות על הסוס ולעזור לך.. יכול להיות שאת לא מבקשת נכון, וההסוס לא מבין אותך. זאת דעתי, אבל לא לגרום לבעיטות עקב הלחץ שלך- כי ככה הסוס גם נלחץ לא מבין מה את רוצה ממנו וממשיך עם הטעות שלו עוד פעם ועוד פעם...

למעלה