שאלה!!!

Aדי

New member
אני לא חושב שאלו טעויות...

תראה דבר ראשון ה- GPZ לא מועד לתאונות אלה הנהג שעליו (לא מנוסה וכו´). דבר שני שכחת לציין שה- ER5 משתמש בקירור מים לעומת חברו הפחות מתקדם שמשתמש בקירור אויר מה שכן טיפולים וכו´ ל- ER5 יהיו יותר יקרים.. דבר שלישי יש הרבה שאני מכיר וגם בפורום שלקחו בתור אופנוע ראשון את ה- GPZ ונהנו מכל רגע (וגם לא הצטערו שלקחו אותו בתור ראשון).. אם אתה נהג בעל שליטה עצמית גבוהה וכאחד שלא בעל נסיון זהיר במיוחד (הרי אם אתה עושה משהו בלי ביטחון אתה יודע שזה יכול להגמר ברע אז עדיף לא לעשות את זה) אז אתה לא תכניס את עצמך לצרה שלא תצא ממנה.

אתה יודע מה..

תעשה מה שבראש שלך.. תקנה GPZ..תסכן את עצמך ביהירות שלך ובביטחון הגבוה שלך.. אתה יודע מה..למה שלא תקנה RGV וזהו? לא...יש לי רעיון יותר טוב..בניין עזריאלי מכיר? קפוץ משם.. אבל בבקשה אל תמליץ פה לאף אחד על אופנועים אם מעולם לא עלית על כזה!!!!

Aדי

New member
אני לא יודע מה עובר עליך אבל...

אני לא המלצתי את ה-GPZ תקראי שוב את הכתוב. אני לא לקחתי את מה שכתוב שם (וציינתי את זה בסוף) מהאויר אלה מחברי הפורום (תקראי שוב את הכתוב). ובקשר ל- GPZ שאת אומר שהוא התאבדות זה מנסיון? (ואני לא מדבר על סיבוב אחד) וזה לא קשור שלא עליתי על שום אופנוע עדיין (חוץ משעורי הנהיגה והטסט) כל מה שכתוב זה מהמלצות הפורום ואנשים מנוסים (תקראי שוב את הכתוב), אל תשכחי שעדיין מדובר על אופנוע 500סמ"ק ולא R1 , ומה עשיתי לך שאת מפנה את כל העוינות הזו כלפיי? ושום דבר שכתבתי לא משקף את האופי שלי במיוחד לא מה שכתבת "..תסכן את עצמך ביהירות שלך ובביטחון הגבוה שלך..." ו-
קפצתי ממקומות הרבה יותר גבוהים מעזריאלי (בנג´י).

Aדי

New member
אופנובארית ממאדים חשוב שתקראי..

התגובה למה שרשמת

טוב..

מה שתגיד.. אבל אתה ממליץ לבנאדם חסר ניסיון על הGPZ, זה שלך יש את העומץ לעלות עליו, זה לא אומר שהוא בריא לאחרים... לפני שבוע שאלת על סוגי אופנועים ופתאום אתה ממליץ על כאלה, זו לא יהירות? בעניין שאלתך, אני רוכבת כבר מעל 5 שנים על קטנוע..נכון זה לא אופנוע אבל זה גם משהו...חוץ מזה רכבתי על DR, GS, ER..לא ברמה שאני יכולה להמליץ עליהם אבל מספיק כדי לאשר שהם מתאימים למתחילים, אחרת לא ההיתי מסוגלת לרכב עליהם אחרי הכל אני רוכבת מתחילה, למרות "הניסיון" שלי.. ובזה עיסקיננו, לא? "איזה אופנוע מתאים למתחילים?" בעיניין הGPZ, לא יצא לי לרכב עליו מסיבה אחת, זה לא אופנוע למתחילים, ולכן גם לא המלצתי עליו. בכל אופן אני לא עויינת אליך ולא אל אף אחד אחר.. עדיף שנמשיך את הדיון הזה במפגש יום חמישי, מקווה לראותך שם, אופנוברית.

Aדי

New member
דבר אחרון

אני מנסה לומר לך שהמלצתי על ה- GS ולא על ה- GPZ רק אמרתי שאני קניתי GPZ לא המלצתי עליו.. ןחוץ מזה אין כאן יהירות מכוון שציינתי בפרוש שכל מה שכתבתי נלקח ממה שכתבו לי כאן בפורום ולא מנסיון אישי.. ולא כי סתם בא לי לכתוב מהאויר. אחרי שאני אעלה עליו ואסע כמה חודשים אני אתן סקירה קצרה.. ודרך אגב הכל בידידות ורוח טובה
הרי כולנו באותו צד של הגלגל

../images/Emo13.gif סבבה!

תעשה סיבוב.. ותחזור אלנו עם הודעה כגון.. "GPZ מנקודת מבטו של הרוכב המתחיל"
אני באמת מצפה לזה כי זה מעניין אותי מאוד בינתיים אתה מתבקש להופיע עם הGPZ, הדנדש שלך, במפגש יום חמישי, בו תתקיים תחרות ה-GPZ היפה ביותר..

Aדי

New member
עכשיו הבאת לי את ה- ../images/Emo13.gif

למפגש הזה אני לא אוכל להגיע
או שכן עם הרכב
את האופנוע אני מקבל ביום חמישי הבא 10/1 והמוכר (היבואן) איפשר לי לבחור במקום (יום חמישי) בין צבע כסוף מהמם לבין צבע כחול גם מהמם... בחירה קשה! ואיפה המפגש יהיה?

יוסי®

New member
כל השירשור הזה לא התערבתי, אבל כאן

אני חייב לאמר משהו....... התחרות של "ה-GPZ הכי יפה" מכורה מראש, כי ה-GPZ שלי הוא הכי יפה

Aדי

New member
עוד לא ראית את שלי...

למרות שגם אני עדיין לא ראיתי אותו..

Vintage

New member
חברים חברים :)

חבל לכם על הזמן עם הצביעות המקוריות שלכם... חכו ליום חמישי :)

amir_z

New member
Relax Honey!

נסחפת קצת!!!! אני מכיר הרבה שקנו GPZ כאופנוע ראשון ולא מתו עדיין
GPZ לא נוראי בכלל ולא ניתן להשוות אותו למשל ל R1. וחוץ מזה, אני קפצתי עוד יותר גבוה - 12,000 רגל צניחה חופשית - יותר מדהים מאופנוע

amir_z

New member
מילא

שאת באה אליי הביתה ולא אומרת שלום, אבל לקרוא לי מתאבד חמאס פוטנציאלי?

Vintage

New member
זהבגלל שאתה מתחיל :)

כל אופנוע לא מועד לתאונות אלא הנהג שעליו זה ברור. לפי מה שהבנתי אתה עדיין ברושם שהג´י פי זד הוא אופנוע ספורטיבי ואני מצטער לבשר לך ידידי , הוא לא ! אני לא אומר לך שאי אפשר להשחיז עם ג´י פי זד , להפך ראיתי וחוויתי השחזות ע"ג האופנוע הנ"ל , אני רק אומר לך שהאופנוע לא נועד לזה , לא נבנה לזה ואם תשאל אותי (מניסיון!) גם אל תעשה את זה. ולאי אר... כן הוא משתמש בקירור מים לעומת קירור אויר בג´י אס ויש לו יותר כוחות סוס אבל זהו היתרון היחיד שיש לו על ג´י אס , ואם תשאל כל אדם מבין שלא מחפש לעשות עליך שקל הוא יגיד לך להתפשר ממש מעט בתחום המנוע ולקבל חבילה כללית יותר איכותית ויותר טובה לרוכב המתחיל. לסיום. אני לא חושב שעשית בחירה גרועה עם הג´י פי זד , אני רק רוצה שתבין על מה אתה עולה ושלא תמצא את עצמך בטעות במיון או יותר גרוע בגלל חוסר ההבנה של יעודו של האופנוע שלך. ובאמת דבר אחרון. תתחדש ותבוא למפגש שכולנו נראה , אני אראה לך ג´י פי זד מדהים אם תגיע. שחר.

למעלה