שאלה!!!

לא סתם GPZ..

הכי יפה בארץ! אני ראיתי אותו אתמול ולא היו מילים בפי.. לא חשבתי שאיפשר להוציא מהאופנוע הזה כזה יופי. אני לא מבינה, איך הוא לא עלה עד כה להשוויץ בילדון שלו? אופנוברית ממאדים..
מתביישת שלא זיהתה את !#@$%$% כשבא לאמר לה שלום (או יותר נכון לקבל מחמאות על החידוש)..

Vintage

New member
ששששששששששששששששששששקט !!!

נראה לי שהוא שומר אותו ליום חמישי... לא לחלק פרטים !!! שחר איש סוד ורמז.

Aדי

New member
הבנת לא נכון...

לרגע לא חשבתי ש- GPZ הוא אופנוע ספורט לכן רשמתי "מתיימר" אני רק חושב שהוא נראה טוב (יחסית לאחיו בעלי ה- 500סמ"ק). ותאמין לי שאני לא הולך להשחיז שום דבר.. (אפילו לא את הסכינים במטבח
). וכתבתי בפרוש שה- GS הכי מומלץ והכי משתלם! ואכן אני יגיע למפגשים לאחר שאני אלמד להכיר את האופנוע שלי ברוגע (וכמובן לאחר הרצה)..

TheJoCKeR

New member
כמה דברים:

א. זה שחברים בפורום רוכבים/קנו GPZ לא אומר שזה נכון לקנות אותו כאופנוע ראשון. GPZ הוא אופנוע ספורט קשה לשליטה (לדעתי בגלל אורכו), עם שלדה גרועה, ומנוע חזק מידי לרוכב המתחיל. אבל זו רק דעתי... ב. ל ER5 יש מנוע משוכלל יותר מל GS אבל כמו שידידי המלומד ניסה לומר, לGS יש מכלולים כגון שלדה ובלמים (למשל) יותר מתקדמים. ולגברת המתלבטת אומר: כמי שרכב על GS שנתיים (!) לפני שעלה לברירה הטבעית לסטודנט לאופנועים (שנה שלישית) - ה CBR600, ולמד המון מהאופנוע ה"פשוט" הזה וראה רוכבים כמו אנא גבס (...) משכיבים GS עד האוזנים (של השואי) (!) - אני ממליץ לך לחשוב ברצינות על GS ! תהני הג´וקר, משתף בחויות על קצה המזלג. נ.ב. מי שרוצה עוד מידע שיחפש אותי במפגשי מועדון האופנועים בימי חמישי או אצל ווילי אופנועים בת"א.

כRובי

New member
לא הבאת דוגמאות טובות..

לא אנא גבס ולא ביג מקס המשחיז הם דוגמאות של רוכבים מן המניין... אנא גבס ניסה לעשות מהאופנוע מה שהוא לא (ובסופו של דבר הודה בכך והחליף אופנוע) וביג מקס...המממ...ביג מקס סתם שרוט...(
) ויש כאלו , שגם אחרי שנים על GS לא רוצים או לא מוכנים עדיין להחליף לאופנוע "כבד" יותר... לדעתי , כמי שרכב על שלושת האופנועים המדוברים (והיה הבעלים של GS ושל ER) - דווקא הקאווסקי ER5 הוא הפתרון הטוב ביותר לרוכב המתחיל.. תנוחת הרכיבה (בייחוד מול הGS אבל גם מול הGPZ) , הרגשת הקלילות שהאופנוע נותן (הוא מרגיש קצר בהרבה הן מהGS והן מהGPZ) משרות הרגשה נינוחה יותר מאשר שני האופנועים האחרים ובכך מאפשרת להתרכז בדברים האחרים ברכיבה - כמו תפעול האופנוע... ER5 - הרגשה של קטנוע בעיר , הרגשה של אופנוע אמיתי בבין עירוני...

Big Max

New member
אני לא שרוט, אני מאותגר סמ"קית

אני אשם שמע"צ סוללים את הכביש גבוה מדי בפניות?
היפנים הדבילים האלה, לא יכלו להתקין את הרגלית אמצע גבוה יותר?
Big Max

natla

New member
עלבוונו של ה ER....../images/Emo46.gif

vintage ידידי היקר, אמרת נכון שציינת כי מנועו על ה ER חזק ומתקדם יותר מזה של ה GS אך "מבחינת מתלים , בלמים והתנהגות כללית הג´יאס נחשב אופנוע הרבה יותר מתקדם במכלוליו" זה פשוט קשקוש. לפי מה הסקת זאת ? רכבת על ER על GS או על GPZ ? בלבול מוח אחד גדול מה שאמרת. היתרון היחיד שעדיין מחזיק ה GS לעומת ה ER הוא בבלמים,זה הכול, הרי ידוע שה ER נושא בלם תוף ולא בלם דיסק בגלגל האחורי. Natla שמתרגז שמוציאים שם רע ל- ER 5 , ולא בגלל שיש לו אחד כזה!

natla..

מה זה תאדים פניך.. מה לקחת את זה קשה? ה-ER שלך יוצא דופן..
אופנוברית ממאדים, עדיין חולמת בלילות על אותו לילה שרכבה מאחורי נתאלה במהירות..**1 , רק שהפעם היא מאחורי הקידון..

Vintage

New member
מועלב בצדק.

מה עם הבולמים האחוריים של האי אר הירודים באיכותם ? מה עם השלדה שלו ? בחיית אני לא אומר שהאופנוע גרוע , אני אומר שהג´י אס טוב יותר בתחום הזה. ד"א נטלה בתור התחלה אל תתעצבן כי מספיק לי גבס אחד :) וכן רכבתי על כל השלושה :)

natla

New member
ביקה קטנה...

vintage ישנה נקודה אחת ויחידה שעימה אני מסכים איתך וזה הבלמים. ללא ספק הבלמים של ה GS יותר טובים מה ER. אך לגבי השלדה....תבדוק את הסוגים שלהם ותחזור אליי, נראה מה תהיה התשובה! מעניין! כמובן, הכל בחברו....ת

alfred

New member
ואלפרד סתם נזכר, בלי קשר לכלום...

שכבר שנתיים לפחות נבחר הGPZ לאופנוע המתחילים הטוב ביותר (ומנצח בנוק אאוט גם את הGS, גם בהשוואתי) על ידי MOTOR CYCLIST. אבל זה הרי סתם מגזין אזוטרי שאף אחד לא קורא, וממילא כולם כאן בפורום יודעים לצטט את "מוטו" בעל פה,וזה הרי מה שקובע, אז מה בכלל הוויכוח.

Vintage

New member
אם כך אני רוצה להזכיר לכבודו...

שאנחנו עדיין נוהגים בישראל ואופנוע שיכול להיות נהדר לרמת הכביש והווי הנהיגה בחו"ל לא בהכרח מתאים לרמת הכביש והווי הנהיגה בארץ זבת חלב ודבש :)

alfred

New member
אלפרד לא מתכוון להיגרר לוויכוח הזה

אלא לציין עובדתית: היו השוואתיים בין השניים, ולא פעם אחת. במקום לטרחן אחד לשני בראש שטויות שכל קשר בינן לבין המציאות קלוש (שלא לומר מקרי), נסו להתמקד. מעניין אתכם "מי אופנוע יותר טוב"? חפשו אינפורמציה מקצועית, במקום להתבסס על אח של גיסתו של חבר שהיה לו GPZ. ובקשר ל"הווי הנהיגה בארץ", אם יורשה לאלפרד לשתוק (ולתהות בינו לבינו האם הGPZ לא מומלץ בפורום משום "רמת הכביש" הישראלית, או משהו).

אהחח...סופסוף מישהו הוציא את זה ../images/Emo70.gif

אלפרד...אני איתך, שוב
הבדלי המנוע בין ה-GPZ לבין ה-GS הם זניחים רבותיי. הבדלי הכוח ביניהם הם זניחים... גם לדעתי אם מישהו בוחר ב- GPZ בתור אופנוע ראשון כי חיפוי הרוח שלו, המושב שלו או הצורה שלו מתאימים לו יותר... שיבושם !!! לומר שזהו לא אופנוע למתחילים, לעניות דעתי, זו פשוט שטות
הקונה צריך לדעת שזהו אופנוע עם פיירינג ונפילה (שאולי היא די צפויה בתחילת הדרך) תעלה יותר. המיתלים של ה-GS אולי
טובים יותר... אבל שוב זה עניין שולי...וכך גם הבלמים... ממש ממש שולי
אני חושב שעניין הג´י פיפי כאן בפורום באמת מוגזם ולא לעניין...
השדון .... ™TheNightDevil

alfred

New member
../images/Emo24.gif ......

רק חבל שאין שום סיכוי שהוויכוח האידיוטי הזה יגווע בקרוב.

שמע, אני מזמן הייתי נכנס אליו....

לויכוח הזה... אבל אני לא אמליץ עליו בחיים ורק משום העובדה שזה קאוואסקי...ואני, כמו שסקניה אומר, לא יגע בקאוואסקי גם עם מקל... זהו ויכוח מרגיז אלפרדו, גם לטעמי, אבל אינו אידיוטי כי כבר הרבה זמן הנושא הזה עומד לי על קצה הלשון... והסיפור הזה כל הזמן חוזר שוב ושוב... טוב, נו הוא טיפשי...
ועכשיו טבח גם פתחתי עוד ויכוח.... למה קאוואסקי זה חרה...

natla

New member
../images/Emo41.gif אלפרד, שדון וכל השאר... ../images/Emo41.gif

לא פעם ולא פעמיים עלה הויכוח הנ"ל. של מי יותר מהיר, של מי יותר חזק, של מי יותר יפה וכהנה וכהנה,הרי גם מעצם הוייתו של הויכוח אנו נהנים. מה? אתם לא נהנים להתווכח עם משהו הטוען שהאופנוע שלו חזק וטוב משלכם ? שדון,ביום בוא יבוא מישהו, על FZ1000S נניח ויגיד שהוא לוקח אותך ברול און מכל הילון ומכל סל"ד לא תתווכח איתו? לא תתפתה להוכיח לו מאיפה משתין הדג ? בוודאי שכן! ולא רק לא מסתבר אלא גם לפורום המכוניות כפי שהמציאות הוכיחה לנו.למי מאיתנו לא חשוב האגו שלו? לאף אחד! אז ברור לכולם שהויכוח ילדותי והרי לנסוע על אופנוע זה גם מעשה טיפשי, לא ? אבל אנחנו עדיין נוסעים עליהם, קוראים עליהם, חולמים עליהם ומשקיעים בהם! אז למה לא להתווכח עליהם? Natla שלא מתבייש ללכלך את ידיו בויכוחים מיותרים וילדותיים אף פעם!

../images/Emo12.gif

תרשה לי להבין משהו ... בבקשה. האם אתה טוען שכל דיון או ויכוח הוא בעל משמעות של ממש בעיניך...או מעניין אותך....
אם כן... למה לא רואים אותך בכל דיון
אני (וכנראה לא רק אני) חושבים שדיון על הנושא הזה הוא די טיפשי ומויתר... במיוחד לאור העובדה שבדרך כלל המתדיינים שבו הם קוראים "עוורים" של מגזין כזה או אחר... ותו לא.... בעצם...מה בכלל אני מתרץ לך ? כן, זה דיון טיפשי משהו, וזהו ! ככה אני חושב ! זה היופי כאן... לא חייבים לדון במה שלא רוצים...

למעלה